Waga:

  • 360 g

Sheba Kitten Wybór Smaków 160x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kociąt Z Łososiem I Kurczakiem W Sosie

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

304,96 zł

Darmowa wysyłka

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

czw. 1 – pt. 2 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Mokra karma dla kotów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla SHEBA Saszetki 80x85g Delicacy Rybne Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
SHEBA Saszetki 80x85g Delicacy Rybne Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
131,06 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Nature’s Collection Drobiowe Smaki 80x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
Sheba Nature’s Collection Drobiowe Smaki 80x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
144,44 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Selection Drobiowe Smaki 32x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie
Sheba Selection Drobiowe Smaki 32x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie
27,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
74,89 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Mokra Karma Dla Kociąt Kitten Wybór Smaków W Sosie 85 G X 40 Sztuk
Sheba Mokra Karma Dla Kociąt Kitten Wybór Smaków W Sosie 85 G X 40 Sztuk
21,40 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
72,75 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Nature's Collection 4x85g Mokra Karma Dla Kotów Wybór Smaków W Sosie Kurczak Indyk Tuńczyk Łosoś
Sheba Nature's Collection 4x85g Mokra Karma Dla Kotów Wybór Smaków W Sosie Kurczak Indyk Tuńczyk Łosoś
64,22 zł/1kg
23,12 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Sheba Nature’s Collection Wybór Smaków 24x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Sosie
Sheba Nature’s Collection Wybór Smaków 24x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Sosie
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
68,88 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Drobiowe Smaki 80x85g Pełnoporcjowa Mokra Karma Dla Kota W Sosie I Galaretce
Sheba Drobiowe Smaki 80x85g Pełnoporcjowa Mokra Karma Dla Kota W Sosie I Galaretce
151,45 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Delicacy Smaki Drobiowe W Galaretce 72x85g Mokra Karma Dla Kota
Sheba Delicacy Smaki Drobiowe W Galaretce 72x85g Mokra Karma Dla Kota
30,71 zł/1kg
187,92 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla APPLAWS Wybór ryb w bulionie - mokra karma dla kotów - 12x70g
APPLAWS Wybór ryb w bulionie - mokra karma dla kotów - 12x70g
77,70 zł/1kg
65,27 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Sheba Delicacy Rybne Smaki w Galaretce 40x85g Mokra Karma Dla Kota
Sheba Delicacy Rybne Smaki w Galaretce 40x85g Mokra Karma Dla Kota
17 305,88 zł/1kg
73,99 zł
-20%
58,84 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Delicacy Drobiowe Smaki Saszetki 160x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
Sheba Delicacy Drobiowe Smaki Saszetki 160x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
304,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla SHEBA Delicacy drobiowe smaki w galaretce 160x85g
SHEBA Delicacy drobiowe smaki w galaretce 160x85g
15,65 zł/1kg
270,53 zł
-23,33 zł
247,20 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Sheba Filets 32x60g Mokra Karma Dla Kota z Kurczakiem i Tuńczykiem w Sosie
Sheba Filets 32x60g Mokra Karma Dla Kota z Kurczakiem i Tuńczykiem w Sosie
130,24 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Animonda Vom Feinsten Raffinesse Kitten 24x85g Mixpack Mokra Karma dla Kociąt w Sosie
Animonda Vom Feinsten Raffinesse Kitten 24x85g Mixpack Mokra Karma dla Kociąt w Sosie
7,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
63,30 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla SCHESIR Tuńczyk z łososiem w galarecie - mokra karma dla kotów - 6x50g
SCHESIR Tuńczyk z łososiem w galarecie - mokra karma dla kotów - 6x50g
36,39 zł
-25%
26,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla WHISKAS Adult Drobiowa Uczta 52x85g Mokra Karma Dla Kota w Sosie Kawałki z Kurczakiem i Indykiem
WHISKAS Adult Drobiowa Uczta 52x85g Mokra Karma Dla Kota w Sosie Kawałki z Kurczakiem i Indykiem
128,31 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Filets 16x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem W Sosie
Sheba Filets 16x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem W Sosie
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
68,96 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Drobiowa Uczta Mix smaków Mokra karma w sosie dla kota 24x85g
Whiskas Drobiowa Uczta Mix smaków Mokra karma w sosie dla kota 24x85g
24,01 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
54,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Sheba Selection Rybne Smaki 24x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Sosie
Sheba Selection Rybne Smaki 24x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Sosie
64,18 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult 80x85g Drobiowe Frykasy Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
Whiskas Adult 80x85g Drobiowe Frykasy Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
130,12 zł
Sprzedawca: Unizoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Sheba Kitten Wybór Smaków 160x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kociąt 
Z Łososiem I Kurczakiem W Sosie

Sheba® Kitten Wybór Smaków to mieszanka starannie wyselekcjonowanych, delikatnych kawałków w przepysznym sosie. Proste receptury wspierają zdrowy wzrost Twojego dorastającego przyjaciela. To propozycja posiłków w postaci mięciutkich kawałeczków, z łososiem i z kurczakiem, idealna dla mlecznych zębów i dopasowana perfekcyjnie do małych pyszczków.

Sekretem mistrzowskiej receptury Sheba® Kitten Wybór Smaków są wysokiej jakości naturalne składniki oraz witaminy i minerały. Jedzenie stworzone specjalnie z myślą o rozwijających się kociętach, aby wspierać ich układ odpornościowy, mocne kości i rosnące mięśnie.

Pozwól swojemu dorastającemu kotu na kulinarną rozkosz, aby mógł delektować się pyszną karmą Sheba® Kitten Wybór Smaków, która zaspokoi nawet najbardziej wybredny apetyt.

Korzyści:

  • Wspiera zdrowy wzrost.
  • W 100% kompletna i zbilansowana karma.
  • Ryby pochodzące ze zrównoważonych połowów posiadających certyfikat MSC.
  • Zawiera naturalne* składniki oraz witaminy i minerały.
  • Receptura bez zbóż.
  • Opakowanie zbiorcze z papieru, nadające się w 100% do recyklingu.

 

Kawałki z łososiem: Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (94% naturalnego pochodzenia), ryby i produkty rybne* (w tym łosoś 4% w kawałkach**), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, cukry. *Składniki naturalnego pochodzenia. **Kawałki stanowią 49% produktu.

Kawałki z kurczakiem: Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (w tym kurczak 4% w kawałkach**), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, cukry. *94% naturalnego pochodzenia. **Kawałki stanowią 49% produktu.

Kaloryczność: 73 kcal/85 g

Dodatki / 1 kg: Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 245 IU (Smak rybny nie jest wzbogacany w witaminę D3), Witamina E: 13,7 mg, Tauryna: 1470 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,5 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,34 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 17,1 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 3,4 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 15,9 mg.

Składniki analityczne (%): białko: 8,0; zawartość tłuszczu: 5,7; materia nieorganiczna: 1,8; włókno surowe: 0,50; wilgotność: 82,5; wapń: 0,32; fosfor: 0,23.

Sposób karmienia:

Zalecana dzienna ilość karmy dla dorastającego kota:
Kocię w wieku ≤ 3 miesiące potrzebuje 2,5-3 saszetek dziennie.
Kocię w wieku 4-5 miesięcy potrzebuje 3,5-4 saszetek dziennie.
Kocię w wieku 6-12 miesięcy potrzebuje 4-4,5 saszetki dziennie.
1 saszetkę można zastąpić 18-21 g karmy suchej.

Należy uwzględnić kalorie pochodzące z przysmaków. Ilości karmy są podane wyłącznie jako wskazówki. Należy dostosować ilość karmy do wieku, rozmiaru i poziomu aktywności kota. Zapewnij świeżą wodę do picia. Podawać o temperaturze pokojowej, niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni.

Zawartość wilgoci
NA
Rodzaj paszy
Pasza mokra
EAN
5904119462733
Producent
Numer zezwolenia
NA

Zawartość wilgoci
NA
Rodzaj paszy
Pasza mokra
EAN
5904119462733
Producent
Numer zezwolenia
NA
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Sheba Smaki Drobiowe, Dorosły, Kurczak, Kaczka, Drób, Turcja, 85 g
Sheba Smaki Drobiowe, Dorosły, Kurczak, Kaczka, Drób, Turcja, 85 g
19,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
132,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla SHELMA z łososiem, dorszem, kurczakiem i wołowiną w sosie - mokra karma dla kotów - 12x85g
SHELMA z łososiem, dorszem, kurczakiem i wołowiną w sosie - mokra karma dla kotów - 12x85g
15,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
65,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade
Zdjęcie produktu dla GOURMET 12321177, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Królik, Łososiowy, 85 g
GOURMET 12321177, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Królik, Łososiowy, 85 g
19,61 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
114,99 zł
-15,00 zł
99,99 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Whiskas Adult 80x85g Rybne Przysmaki I Mieszanka Smaków W Galaretce Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów
Whiskas Adult 80x85g Rybne Przysmaki I Mieszanka Smaków W Galaretce Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów
17,15 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
116,61 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla ANIMONDA Vom Feinsten Raffinesse chicken/turkey 85g
ANIMONDA Vom Feinsten Raffinesse chicken/turkey 85g
6,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla MjAMjAM - 6x200g puszki z kurczakiem i olejem z łososia mokra karma dla kociąt główna karma naturalna
MjAMjAM - 6x200g puszki z kurczakiem i olejem z łososia mokra karma dla kociąt główna karma naturalna
90,71 zł/1kg
108,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla PREVITAL Mega Box Cielęcina, łosoś, wątróbka, kurczak Box - mokra karma dla kota - 40X100g
PREVITAL Mega Box Cielęcina, łosoś, wątróbka, kurczak Box - mokra karma dla kota - 40X100g
13,25 zł/1kg
56,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mokra karma dla kota STUZZY Monoprotein Wieprzowina szynkowe 20x85g
Mokra karma dla kota STUZZY Monoprotein Wieprzowina szynkowe 20x85g
49,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Saszetka Animonda Carny Kitten wołowina, cielęcina i kurczak 85g
Saszetka Animonda Carny Kitten wołowina, cielęcina i kurczak 85g
140,35 zł/1kg
11,93 zł
Sprzedawca: STREFA
Zdjęcie produktu dla Applaws Tuna Fillet, Dorosły, Tuńczyk, 156 g
Applaws Tuna Fillet, Dorosły, Tuńczyk, 156 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,19 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Carny Kitten Variation | 12x200g
Carny Kitten Variation | 12x200g
43,30 zł/1kg
379,99 zł
-276,07 zł
103,92 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Felix 12480628, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Kaczka, Jagnięcina, 85 g, Brak sztucznych barwników
Felix 12480628, Dorosły, Wołowina, Kurczak, Kaczka, Jagnięcina, 85 g, Brak sztucznych barwników
14,98 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
66,20 zł
-9%
59,91 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 3,7 Kg (44 Sztuki)
Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 3,7 Kg (44 Sztuki)
15,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
58,84 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Purina Gourmet Gold Mus z Tuńczykiem 24x85g Mokra Karma Dla Kota
Purina Gourmet Gold Mus z Tuńczykiem 24x85g Mokra Karma Dla Kota
85,68 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Vet Expert Veterinary Diet Obesity Cat 24x100g Mokra Weterynaryjna Karma Dla Kotów Redukująca Nadmierną Masę Ciała
Vet Expert Veterinary Diet Obesity Cat 24x100g Mokra Weterynaryjna Karma Dla Kotów Redukująca Nadmierną Masę Ciała
201,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Mokra karma dla kota MIAMOR Feine Filets Kurczak z tuńczykiem w sosie 100g
Mokra karma dla kota MIAMOR Feine Filets Kurczak z tuńczykiem w sosie 100g
63,55 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,20 zł
-2%
6,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Brit Care Cat Pouches Family Plate - mokra karma dla kota - 12 x 100g
Brit Care Cat Pouches Family Plate - mokra karma dla kota - 12 x 100g
39,42 zł/1kg
47,31 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Josera 70gx16 Filet z kurczaka z łososiem w saszetce
Josera 70gx16 Filet z kurczaka z łososiem w saszetce
86,64 zł/1kg
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Kitten Jelly, Kocięta, Kurczak, 85 g
Royal Canin Kitten Jelly, Kocięta, Kurczak, 85 g
236,94 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
20,14 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Rafi Mokra Karma Dla Kotów Z Cielęciną W Saszetkach 100 G
Rafi Mokra Karma Dla Kotów Z Cielęciną W Saszetkach 100 G
20,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Kattovit Gastro Multipack, Dorosły, Kurczak, Kaczka, Ryż, Łososiowy, Turcja, 85 g
Kattovit Gastro Multipack, Dorosły, Kurczak, Kaczka, Ryż, Łososiowy, Turcja, 85 g
44,63 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
58,07 zł
-13%
49,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl
Zdjęcie produktu dla Leonardo Cat Food 756615, Dorosły, Kaczka, 40 g, Bez soi, Brak sztucznych barwników
Leonardo Cat Food 756615, Dorosły, Kaczka, 40 g, Bez soi, Brak sztucznych barwników
289,07 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
231,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Farmina N&D Ocean Tuńczyk, Dorsza, Krewetki i Dynia - mokra karma dla kociąt - 70 g
Farmina N&D Ocean Tuńczyk, Dorsza, Krewetki i Dynia - mokra karma dla kociąt - 70 g
139,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla MOKRA KARMA DLA KOTA TufTuf  Saszetka mielonka z indykiem 100g
MOKRA KARMA DLA KOTA TufTuf Saszetka mielonka z indykiem 100g
439,90 zł/1kg
43,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade
Zdjęcie produktu dla Konserwa N&D Dog Prime Jagnięcina i Borówka 140g
Konserwa N&D Dog Prime Jagnięcina i Borówka 140g
163,64 zł/1kg
22,91 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla TROPI mokra karma dla kota saszetka 100 g mix smaków x 12 szt
TROPI mokra karma dla kota saszetka 100 g mix smaków x 12 szt
139,90 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Tanie-Karmy
Zdjęcie produktu dla Monster Cat Adult Single Lamb 6x200g Monoproteinowa Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów z Jagnięciną
Monster Cat Adult Single Lamb 6x200g Monoproteinowa Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów z Jagnięciną
64,62 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla INABA CIAO mokra karma dla kota przysmak Bulion z kurczaka i tuńczyka 40g
INABA CIAO mokra karma dla kota przysmak Bulion z kurczaka i tuńczyka 40g
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,59 zł
-37%
5,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla SHEBA Saszetki 80x85g Delicacy Rybne Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
SHEBA Saszetki 80x85g Delicacy Rybne Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
131,06 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Fine Flakes Delicacy 160x85g Rybne i Drobiowe Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
Sheba Fine Flakes Delicacy 160x85g Rybne i Drobiowe Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
262,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Felix Tasty Shreds 44×80 g wołowina kurczak kaczka indyk – mokra karma dla kotów
Felix Tasty Shreds 44×80 g wołowina kurczak kaczka indyk – mokra karma dla kotów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
79,00 zł
Sprzedawca: Prokesglass
31,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 10,2 Kg (120 X 85 G)
Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 10,2 Kg (120 X 85 G)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
155,14 zł
Sprzedawca: Unizoo
15,21 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Josera 30001653, Dorosły, Każda rasa, Turcja, Cukinia, 85 g, Nie zawiera ziarna
Josera 30001653, Dorosły, Każda rasa, Turcja, Cukinia, 85 g, Nie zawiera ziarna
151,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
97,74 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Animonda Carny Adult 24x400g Mokra Karma Dla Kota z Indykiem i Jagnięciną
Animonda Carny Adult 24x400g Mokra Karma Dla Kota z Indykiem i Jagnięciną
220,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Baltica Smaki Regionów Mix 24x185g Bezzbożowa Mokra Karma Dla Kociąt
Baltica Smaki Regionów Mix 24x185g Bezzbożowa Mokra Karma Dla Kociąt
185,40 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Mokra Karma Dla Kota Whiskas Mix Smaków 40x85g + Sheba Delicacy Drobiowe Smaki W Galaretce 80x85g
Mokra Karma Dla Kota Whiskas Mix Smaków 40x85g + Sheba Delicacy Drobiowe Smaki W Galaretce 80x85g
197,50 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem W Sosie
Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem W Sosie
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
188,16 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Purina Gourmet Gold z Kurczakiem i Marchewką 48x85g Mokra Karma Dla Kota Savoury Cake
Purina Gourmet Gold z Kurczakiem i Marchewką 48x85g Mokra Karma Dla Kota Savoury Cake
158,40 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Purina Gourmet Gold Mix Smaków 48x85g Mokra Karma Dla Kota
Purina Gourmet Gold Mix Smaków 48x85g Mokra Karma Dla Kota
158,52 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem Rybami Oceanicznymi I Krewetkami W Sosie
Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem Rybami Oceanicznymi I Krewetkami W Sosie
188,16 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla MAC's Kitten 12x400g Mokra Karma Dla Kociąt Mix Smaków
MAC's Kitten 12x400g Mokra Karma Dla Kociąt Mix Smaków
147,52 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Sheba Delicacy Drobiowe Smaki Saszetki 80x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
Sheba Delicacy Drobiowe Smaki Saszetki 80x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
142,64 zł
Sprzedawca: Unizoo
20,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Veterinary Gastrointestinal Moderate Calorie 24x85g Mokra Karma W Sosie Dla Kotów Z Zaburzeniami Trawienia I Nadwagą
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal Moderate Calorie 24x85g Mokra Karma W Sosie Dla Kotów Z Zaburzeniami Trawienia I Nadwagą
133,92 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla ANIMAL ISLAND Everyday Wołowina i filet z kurczaka w bulionie - mokra karma dla kotów - 40 x 85g
ANIMAL ISLAND Everyday Wołowina i filet z kurczaka w bulionie - mokra karma dla kotów - 40 x 85g
102,49 zł
-2,99 zł
99,50 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Purina Gourmet Gold Karma Dla Kotów Podwójna Przyjemność Wołowina I Kurczak 48x85g
Purina Gourmet Gold Karma Dla Kotów Podwójna Przyjemność Wołowina I Kurczak 48x85g
138,72 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Purina Gourmet Gold Mus z Jagnięciną 48x85g Mokra Karma Dla Kota
Purina Gourmet Gold Mus z Jagnięciną 48x85g Mokra Karma Dla Kota
138,72 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Purina Gourmet Gold Mus Z Cielęciną 48x85g Mokra Karma Dla Kociąt
Purina Gourmet Gold Mus Z Cielęciną 48x85g Mokra Karma Dla Kociąt
138,72 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Felix Countryside Selection 120x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Galaretce Mix Smaków
Felix Countryside Selection 120x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Galaretce Mix Smaków
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
155,14 zł
Sprzedawca: Unizoo
155,14 zł/1kg