5,0



Na podstawie 17 opinii
SHEBA Saszetki 80x85g Delicacy Rybne Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
131,06 zł
+ wysyłka od 12,99 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Mokra karma dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sheba Fine Flakes Delicacy 160x85g Rybne i Drobiowe Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce262,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo

Więcej informacji o reklamie
Whiskas Adult 80x85g Rybne Przysmaki I Mieszanka Smaków W Galaretce Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów17,15 zł/1kg
116,61 zł
Sprzedawca: Unizoo

Więcej informacji o reklamie
Sheba Selection Drobiowe Smaki 32x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie27,53 zł/1kg
74,89 zł
Sprzedawca: Unizoo

Więcej informacji o reklamie
Sheba 40x85g Nature’s Collection Wybór Smaków Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Sosie 4 Smaki20,11 zł/1kg
68,37 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Selection Select Slices Drobiowe Smaki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Sosie
68 470,00 zł/1l
68,47 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Sauce Collection Rybne Smaki Saszetki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie
17,31 zł/1kg
69,43 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,84 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Saszetki 160x85g Delicacy Drobiowe Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Galaretce
262,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Adult 80x85g Drobiowe Frykasy Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
130,12 zł
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Adult 80x85g Rybne Przysmaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
125,18 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Delicacy Drobiowe Smaki Saszetki 160x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
304,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Adult 120x85g Drobiowe Frykasy Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
18,45 zł/1l
188,22 zł
Sprzedawca: Unizoo

WHISKAS Adult 4 Smaki 12x400g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów (Kurczak Wołowina Tuńczyk Kaczka)
73,11 zł
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Adult 160x85g Drobiowe Frykasy Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 4 Smaki W Galaretce
243,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Delicacy Rybne Smaki w Galaretce 120x85g Mokra Karma Dla Kota
212,73 zł
-20,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
192,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Adult 160x85g Rybne Przysmaki I Drobiowe Frykasy Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów 8 Smaków W Galaretce
243,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Adult Tuńczyk w Galaretce 24x400g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów
130,56 zł
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Adult Drobiowa Uczta 52x85g Mokra Karma Dla Dorosłego Kota w Galaretce Kurczak Indyk
29,29 zł/1l
129,48 zł
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Adult 160x85g Mokra Karma Dla Dorosłego Kota W Galaretce Drobiowa Uczta + Rybne Przysmaki
237,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo

Whiskas Saszetka Galaretka Drobiowa uczta 12x85g
24,34 zł/1kg
32,17 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Whiskas Adult Drobiowa Uczta 120x85g Mokra Karma Dla Dorosłego Kota w Galaretce z Kurczakiem Kaczką Drobiem Indykiem
149,79 zł
Sprzedawca: Unizoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sheba Fine Flakes Delicacy 80x85g Rybne Smaki
Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
Sheba® Delicacy Rybne Smaki to mieszanka starannie wyselekcjonowanych, delikatnych kawałeczków w cudownie rozpływającej się galaretce. Propozycja posiłków w 4 wariantach smakowych, kawałki z: łososiem, białą rybą, tuńczykiem, dorszem, zachwyci podniebienia nawet najbardziej wymagających kotów. Sekretem mistrzowskiej receptury Sheba® Delicacy Rybne Smaki są wysokiej jakości naturalne składniki oraz witaminy i minerały.
W każdej saszetce znajdują się składniki odżywcze, wspierające prawidłowe funkcjonowanie Twojego kota. Sheba® Delicacy Rybne Smaki to przepyszna propozycja kulinarna na co dzień, która szybko stanie się ulubionym daniem Twojego kota.
Ryby pochodzące ze zrównoważonych połowów posiadających certyfikat MSC.
Z naturalnymi* składnikami wysokiej jakości.
Kusząca receptura z delikatnymi kawałkami, które Twój kot pokocha.
Zapewnia dodatkową porcję wody w trosce o zdrowie dróg moczowych kociego przyjaciela.
Kompletny i zbilansowany pokarm dla kota, aby utrzymać jego witalność i sprawność każdego dnia.
Opakowanie zbiorcze z papieru, nadające się w 100% do recyklingu.
Kawałki z łososiem. Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (95% naturalnego pochodzenia), ryby i produkty rybne* (w tym łosoś 4% w kawałkach**), substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry. *Składniki naturalnego pochodzenia. **Kawałki stanowią 40% produktu.
Kawałki z białą rybą. Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (95% naturalnego pochodzenia), ryby i produkty rybne* (w tym biała ryba 4% w kawałkach**), substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry. *Składniki naturalnego pochodzenia. **Kawałki stanowią 40% produktu.
Kawałki z tuńczykiem. Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (95% naturalnego pochodzenia), ryby i produkty rybne* (w tym tuńczyk 4% w kawałkach**), substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry. *Składniki naturalnego pochodzenia. **Kawałki stanowią 40% produktu.
Kawałki z dorszem. Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego* (95% naturalnego pochodzenia), ryby i produkty rybne* (w tym dorsza 4% w kawałkach**), substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, cukry. *Składniki naturalnego pochodzenia. **Kawałki stanowią 40% produktu.
Kaloryczność: 59 kcal/85 g
Dodatki / 1 kg: Aromaty; Dodatki dietetyczne: Witamina D3: 213 IU (Smaki z łososiem i tuńczykiem nie są wzbogacone w witaminę D₃), Tauryna: 572 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,3 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,34 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 17,0 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 3,4 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 16,0 mg. / Dodatki technologiczne: Guma kasja: 1457 mg.
Składniki analityczne (%): białko: 7,5; zawartość tłuszczu: 4,5; materia nieorganiczna: 1,5; włókno surowe: 0,20; wilgotność: 86,0.
Sposób karmienia:
Zalecana dzienna ilość karmy dla kota:
Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 3-3,5 saszetki dziennie.
Kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 3,5-4 saszetek dziennie.
Kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 4-4,5 saszetki dziennie.
1 saszetkę można zastąpić 15-17 g karmy suchej.
Należy uwzględnić kalorie pochodzące z przysmaków. Ilości karmy są podane wyłącznie jako wskazówki. Należy dostosować ilość karmy do wieku, rozmiaru i poziomu aktywności kota. Zapewnij świeżą wodę do picia. Podawać o temperaturze pokojowej, niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni.
- Zawartość wilgoci
- NA
- Rodzaj paszy
- Pasza mokra
- EAN
- 5904119483752
- Producent
- Numer zezwolenia
- NA
- Zawartość wilgoci
- NA
- Rodzaj paszy
- Pasza mokra
- EAN
- 5904119483752
- Producent
- Numer zezwolenia
- NA
Pasuje również do tego

Sheba Smaki Drobiowe, Dorosły, Kurczak, Kaczka, Drób, Turcja, 85 g
19,56 zł/1kg
132,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Sheba Smaki Rybne, Dorosły, Dorsz, Łososiowy, Tuńczyk, Sielawa, 80 g
38,23 zł/1kg
129,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Sheba Sauce Collection Rybne Smaki Saszetki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Dorosłych Kotów W Sosie
17,31 zł/1kg
69,43 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,84 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Selection Select Slices Drobiowe Smaki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Sosie
68 470,00 zł/1l
68,47 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Delicacy Drobiowe Smaki Saszetki 40x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
21,40 zł/1kg
72,75 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Delicacy Drobiowe Smaki Saszetki 80x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce
20,98 zł/1kg
142,64 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba 40x85g Nature’s Collection Wybór Smaków Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Sosie 4 Smaki
20,11 zł/1kg
68,37 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Selection Drobiowe Smaki W Sosie 85 G X 120 Sztuk
17,35 zł/1kg
176,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Sheba Drobiowe Smaki 80x85g Pełnoporcjowa Mokra Karma Dla Kota W Sosie I Galaretce
151,45 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Fine Flakes Delicacy 160x85g Rybne i Drobiowe Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
262,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo

Saszetki porcjowane SHEBA® Sauce Collection Sauce Lover z tuńczykiem 28 x 85 g
75,13 zł/1kg
178,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

SHEBA Delicacy Smaki Drobiowe dla Kota 12 x 85 g
49,22 zł/1kg
56,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Saszetki porcjowane SHEBA® multipack przysmak w galaretce MSC 60 x 85g
62,74 zł/1kg
408,99 zł
-89,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
319,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna cena
Karma dla kotów była oferowana w bezkonkurencyjnej cenie i została dostarczona w ciągu kilku dni. Chętnie skorzystam ponownie.
Oceniono dnia 28 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To poszło szybko!
Bardzo dobra cena, super szybka wysyłka bez zbędnych opakowań
Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Karma dla ptaków
Ptaki bardzo dobrze przyjęły tę karmę.
Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Teraz mamy szczęśliwe koty
Oceniono dnia 13 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sheba
Szybka dostawa, świetna cena!
Oceniono dnia 28 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sheba
Sheba
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

SHEBA Saszetki 80x85g Delicacy Rybne Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
131,06 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Fine Flakes Delicacy 160x85g Rybne i Drobiowe Smaki Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów w Galaretce
262,08 zł
Sprzedawca: Unizoo

Felix Tasty Shreds 44×80 g wołowina kurczak kaczka indyk – mokra karma dla kotów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
79,00 zł
Sprzedawca: Prokesglass
31,60 zł/1l

Felix Fantastic Karma Dla Kotów W Galaretce 10,2 Kg (120 X 85 G)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
155,14 zł
Sprzedawca: Unizoo
15,21 zł/1kg

Josera 30001653, Dorosły, Każda rasa, Turcja, Cukinia, 85 g, Nie zawiera ziarna
151,50 zł
Sprzedawca: superbrandshop
97,74 zł/1kg

Animonda Carny Adult 24x400g Mokra Karma Dla Kota z Indykiem i Jagnięciną
220,56 zł
Sprzedawca: Unizoo

Baltica Smaki Regionów Mix 24x185g Bezzbożowa Mokra Karma Dla Kociąt
185,40 zł
Sprzedawca: Unizoo

Mokra Karma Dla Kota Whiskas Mix Smaków 40x85g + Sheba Delicacy Drobiowe Smaki W Galaretce 80x85g
197,50 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem W Sosie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
188,16 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold z Kurczakiem i Marchewką 48x85g Mokra Karma Dla Kota Savoury Cake
158,40 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold Mix Smaków 48x85g Mokra Karma Dla Kota
158,52 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Filets 48x60g Mokra Karma Dla Kota Z Kurczakiem Rybami Oceanicznymi I Krewetkami W Sosie
188,16 zł
Sprzedawca: Unizoo

MAC's Kitten 12x400g Mokra Karma Dla Kociąt Mix Smaków
147,52 zł
Sprzedawca: Unizoo

Sheba Delicacy Drobiowe Smaki Saszetki 80x85g Mokra Karma Pełnoporcjowa Dla Kota W Galaretce



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
142,64 zł
Sprzedawca: Unizoo
20,98 zł/1kg

Royal Canin Veterinary Gastrointestinal Moderate Calorie 24x85g Mokra Karma W Sosie Dla Kotów Z Zaburzeniami Trawienia I Nadwagą
133,92 zł
Sprzedawca: Unizoo

ANIMAL ISLAND Everyday Wołowina i filet z kurczaka w bulionie - mokra karma dla kotów - 40 x 85g
102,49 zł
-2,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,50 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,84 zł/1kg

Purina Gourmet Gold Karma Dla Kotów Podwójna Przyjemność Wołowina I Kurczak 48x85g
138,72 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold Mus z Jagnięciną 48x85g Mokra Karma Dla Kota
138,72 zł
Sprzedawca: Unizoo

Purina Gourmet Gold Mus Z Cielęciną 48x85g Mokra Karma Dla Kociąt
138,72 zł
Sprzedawca: Unizoo

Felix Countryside Selection 120x85g Mokra Karma Dla Dorosłych Kotów W Galaretce Mix Smaków



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
155,14 zł
Sprzedawca: Unizoo
155,14 zł/1kg