Purasana Cacao Powder 120g – organiczne, surowe jedzenie, przeciwutleniacze, wegańskie, bezglutenowe

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

74,91 zł

624,25 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

sob. 10 – pt. 16 października
Nasze najlepszeoferty
Kakao w proszku i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla NATURALNE kakao w proszku 1kg niealkalizowane
NATURALNE kakao w proszku 1kg niealkalizowane
69,00 zł/1kg
69,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
KAKAO SUROWE SPROSZKOWANE BIO 400 g - BIO PLANET SUPERFOODS
KAKAO SUROWE SPROSZKOWANE400 g -PLANET SUPERFOODS
227,77 zł/1kg
91,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Napój Nesquik w proszku o smaku waniliowym w torebce 350g
Napój Nesquik w proszku o smaku waniliowym w torebce 350g
54,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla KAKAO W PROSZKU O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI TŁUSZCZU200 g - DIET-FOOD
KAKAO W PROSZKU O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI TŁUSZCZU200 g - DIET-FOOD
265,70 zł/1kg
53,14 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
KAKAO SUROWE SPROSZKOWANE BIO 150 g - BIO PLANET SUPERFOODS
KAKAO SUROWE SPROSZKOWANE150 g -PLANET SUPERFOODS
277,47 zł/1kg
41,62 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Gellwe Cacao Vitamin Napój Kakaowy W Proszku 150 G
Gellwe Cacao Vitamin Napój Kakaowy W Proszku 150 G
399,67 zł/1kg
82,31 zł
-27%
59,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
KAKAO NATURALNE NIEALKALIZOWANE 500G SWOJSKA PIWNICZKA
Kakao Naturalne Niealkalizowane 500G Swojska Piwniczka
45,28 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
22,64 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Kakao w proszku do picia 300g
Kakao w proszku do picia 300g
104,57 zł/1kg
31,37 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Dallmayr Kakao 810010011 wegańskie 750g
Dallmayr Kakao 810010011 wegańskie 750g
105,65 zł/1kg
79,24 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kakao alkalizowane 300g - Schronisko Bukowina
Kakao alkalizowane 300g - Schronisko Bukowina
81,05 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g
Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g
138,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
69,24 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla NATURAL Kakao w proszku 500 g, niealkalizowane
NATURAL Kakao w proszku 500 g, niealkalizowane
78,00 zł/1kg
39,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
Zdjęcie produktu dla Kakao Ciemne Alkalizowane 500 g
Kakao Ciemne Alkalizowane 500 g
73,98 zł/1kg
45,69 zł
-19%
36,99 zł
Sprzedawca: SklepPromienie
Zdjęcie produktu dla Decomorreno Kakao O Obniżonej Zawartości Tłuszczu 80 G
Decomorreno Kakao O Obniżonej Zawartości Tłuszczu 80 G
151,75 zł/1kg
12,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
KAKAO SPROSZKOWANE ODTŁUSZCZONE BIO 200 g - BIO PLANET
KAKAO SPROSZKOWANE ODTŁUSZCZONE200 g -PLANET
189,60 zł/1kg
37,92 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Nesquik Chocolate Powder, 500 g, Kakao, 1 szt.
Nesquik Chocolate Powder, 500 g, Kakao, 1 szt.
55,88 zł/1kg
31,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
KAKAO W PROSZKU FAIR TRADE BEZGLUTENOWE BIO 150 g - ALTERNATIVA3
KAKAO W PROSZKU FAIR TRADE BEZGLUTENOWE150 g - ALTERNATIVA3
331,60 zł/1kg
49,74 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Nestlé Nesquik Zbożowe Kuleczki O Smaku Czekoladowym 250 G
Nestlé Nesquik Zbożowe Kuleczki O Smaku Czekoladowym 250 G
69,64 zł/1kg
17,41 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Caotina 6954397007 Caotina Noir Trinkschokolade 450,0 g
Caotina 6954397007 Caotina Noir Trinkschokolade 450,0 g
158,09 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
71,14 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Puchatek Napój Kakaowy Z Witaminami 600 G
Puchatek Napój Kakaowy Z Witaminami 600 G
41,50 zł/1kg
24,90 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Purasana Cacao Powder 120 g – organiczna, surowa jakość spożywcza, bogata w przeciwutleniacze. Idealny do koktajli, wypieków i napojów. Naturalny aromat kakaowy, wegański, bezglutenowy i bez dodatków. Ekologiczne opakowania, idealne dla zdrowej i świadomej diety. Wartości odżywcze na 100 g: 308 kcal, 11 g tłuszczu (w tym 6,5 g nasyconych), 12 g węglowodanów (0 g cukru), 21 g białka, 0,3 g soli, 31 g błonnika, 525 mg magnezu (140% RWS).
Lista składników
Proszek kakaowy (Theobroma cacao)
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1289 kJ (308 kcal) Tłuszcz: 11g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 6,5 g Węglowodany: 12g w tym cukier: 0 g Białko: 21g Sól: 0,3 g Błonnik: 31g Magnez: 525 mg (140% wartości referencyjnej)
Waga
120 g
Firma spożywcza
PURASANA NV, HEULESTRAAT 104, 8560 GULLEGEM, BE
Nazwa handlowa
Książka Purasana Cacao
Producent
PURASANA
EAN
5400706107051

Lista składników
Proszek kakaowy (Theobroma cacao)
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze w 100 g: Energia: 1289 kJ (308 kcal) Tłuszcz: 11g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 6,5 g Węglowodany: 12g w tym cukier: 0 g Białko: 21g Sól: 0,3 g Błonnik: 31g Magnez: 525 mg (140% wartości referencyjnej)
Waga
120 g
Firma spożywcza
PURASANA NV, HEULESTRAAT 104, 8560 GULLEGEM, BE
Nazwa handlowa
Książka Purasana Cacao
Producent
PURASANA
EAN
5400706107051
Pasuje również do tego

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kakao alkalizowane w proszku 1kg 10–12% Intensywny Smak i Głęboki Czekoladowy Aromat
Kakao alkalizowane w proszku 1kg 10–12% Intensywny Smak i Głęboki Czekoladowy Aromat
79,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
79,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bensdorp kakao do picia czekolada w proszku 250g opakowanie 10 sztuk
Bensdorp kakao do picia czekolada w proszku 250g opakowanie 10 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
374,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla NATURALNE kakao w proszku 1kg niealkalizowane
NATURALNE kakao w proszku 1kg niealkalizowane
69,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
69,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla NorteSur Kakao Criollo 500 g
NorteSur Kakao Criollo 500 g
151,01 zł
Sprzedawca: LaProve
Zdjęcie produktu dla NATURAL Kakao w proszku 500 g, niealkalizowane
NATURAL Kakao w proszku 500 g, niealkalizowane
39,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
78,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kakao alkalizowane w proszku 500g 10–12% Intensywny Smak i Głęboki Czekoladowy Aromat
Kakao alkalizowane w proszku 500g 10–12% Intensywny Smak i Głęboki Czekoladowy Aromat
45,00 zł
-13%
39,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
78,00 zł/1kg
KAKAO SUROWE SPROSZKOWANE BIO 400 g - BIO PLANET SUPERFOODS
KAKAO SUROWE SPROSZKOWANE400 g -PLANET SUPERFOODS
91,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
227,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 3830052951848, 267 kcal, 67,7 g, 5,6 g, 10,2 g, 0,04 g, 15 g
Open Food 3830052951848, 267 kcal, 67,7 g, 5,6 g, 10,2 g, 0,04 g, 15 g
62,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
248,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kakao w proszku 1kg Brat.pl
Kakao w proszku 1kg Brat.pl
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
35,29 zł
-5%
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Good Night Cacao125g (napj relaksacyjny)
Good Night Cacao125g (napj relaksacyjny)
50,29 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
Zdjęcie produktu dla Kakao alkalizowane 300g - Schronisko Bukowina
Kakao alkalizowane 300g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
81,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KAKAO W PROSZKU O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI TŁUSZCZU200 g - DIET-FOOD
KAKAO W PROSZKU O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI TŁUSZCZU200 g - DIET-FOOD
53,14 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
265,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nesquik Chocolate Powder, 500 g, Kakao, 1 szt.
Nesquik Chocolate Powder, 500 g, Kakao, 1 szt.
31,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
55,88 zł/1kg
KAKAO W PROSZKU FAIR TRADE BEZGLUTENOWE BIO 150 g - ALTERNATIVA3
KAKAO W PROSZKU FAIR TRADE BEZGLUTENOWE150 g - ALTERNATIVA3
49,74 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
331,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czekolada Do Picia Organiczne Kakao Min 42%
Czekolada Do Picia Organiczne Kakao Min 42%
30,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
619,80 zł/1l
KAKAO NATURALNE NIEALKALIZOWANE 1 KG SWOJSKA PIWNICZKA
Kakao Naturalne Niealkalizowane 1 Kg Swojska Piwniczka
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
43,43 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
43,43 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kakao alkalizowane 200g - Schronisko Bukowina
Kakao alkalizowane 200g - Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
84,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kaba the original napój w proszku truskawkowy opakowanie 400g
Kaba the original napój w proszku truskawkowy opakowanie 400g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
17,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
KAKAO SUROWE SPROSZKOWANE BIO 150 g - BIO PLANET SUPERFOODS
KAKAO SUROWE SPROSZKOWANE150 g -PLANET SUPERFOODS
41,62 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
277,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kakao w proszku 500g Brat.pl
Kakao w proszku 500g Brat.pl
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
19,89 zł
-5%
18,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
37,58 zł/1kg