Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

69,24 zł

138,48 zł / 1kg

+ 6,15 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 30 września – pon. 5 października
Nasze najlepszeoferty
Kakao w proszku i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla NorteSur Kakao Criollo 500 g
NorteSur Kakao Criollo 500 g
151,01 zł
Sprzedawca: LaProve
Zdjęcie produktu dla NATURALNE kakao w proszku 1kg niealkalizowane
NATURALNE kakao w proszku 1kg niealkalizowane
69,00 zł/1kg
69,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
Zdjęcie produktu dla Napój Nesquik w proszku o smaku waniliowym w torebce 350g
Napój Nesquik w proszku o smaku waniliowym w torebce 350g
54,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Good Night Cacao125g (napj relaksacyjny)
Good Night Cacao125g (napj relaksacyjny)
50,29 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
Zdjęcie produktu dla Kakao w proszku 1kg Brat.pl
Kakao w proszku 1kg Brat.pl
33,29 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
35,29 zł
-5%
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Kakao Dallmayr 18069070 do automatów vendingowych 1kg
Kakao Dallmayr 18069070 do automatów vendingowych 1kg
167,93 zł/1kg
167,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Bensdorp Cocoa Kakao w proszku Czekolada do picia w proszku 250g
Bensdorp Cocoa Kakao w proszku Czekolada do picia w proszku 250g
149,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
37,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nestlé Nesquik saszetka uzupełniająca 400g
Nestlé Nesquik saszetka uzupełniająca 400g
50,95 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
20,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Caotina 6954397007 Caotina Noir Trinkschokolade 450,0 g
Caotina 6954397007 Caotina Noir Trinkschokolade 450,0 g
158,09 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
71,14 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla neutral  Trinkschokolade 125,0 g
neutral Trinkschokolade 125,0 g
138,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
17,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla ovomaltine®  ovomaltine® Extra Schoko Trinkschokolade 450,0 g
ovomaltine® ovomaltine® Extra Schoko Trinkschokolade 450,0 g
151,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
68,04 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kakao - mocno odolejone 125 g
Kakao - mocno odolejone 125 g
104,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,01 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Cocoa Fantasy Beverage Powder Dark 4061040 1kg
Cocoa Fantasy Beverage Powder Dark 4061040 1kg
77,42 zł/1kg
77,42 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nesquik Chocolate Powder, 500 g, Kakao, 1 szt.
Nesquik Chocolate Powder, 500 g, Kakao, 1 szt.
55,88 zł/1kg
31,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kaba the Original Beverage Powder Vanilla opakowanie uzupełniające 400g
Kaba the Original Beverage Powder Vanilla opakowanie uzupełniające 400g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
22,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla KAKAO W PROSZKU O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI TŁUSZCZU200 g - DIET-FOOD
KAKAO W PROSZKU O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI TŁUSZCZU200 g - DIET-FOOD
265,70 zł/1kg
53,14 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Melitta Kakao w Proszku Typu Mlecznego Gastro 1000g
Melitta Kakao w Proszku Typu Mlecznego Gastro 1000g
68,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
68,42 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Van Houten VH Milk Fairtrade Dream Choco Drink, kakao w proszku, 1 kg, zawartość kakao: 12%
Van Houten VH Milk Fairtrade Dream Choco Drink, kakao w proszku, 1 kg, zawartość kakao: 12%
162,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
162,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Czekolada do picia Caotina Original - szwajcarski klasyk

Wiele z nich łączy to, że mają niską zawartość kakao i smakują bardziej jak cukier niż czekolada. Czekolada do picia Caotina Original to szwajcarski klasyk i jeden z produktów premium w asortymencie czekolad do picia. Używane są tu wyłącznie wysokiej jakości składniki, takie jak szwajcarska czekolada, dzięki czemu można cieszyć się nieporównywalnym smakiem. Czekolada do picia Caotina Original jest integralną częścią szerokiej gamy produktów Caotina od ponad 50 lat. Nie wahaj się i ciesz się intensywnym smakiem kakao.

Czekolada do picia Caotina Original - na przyjemne chwile latem i zimą

Czekoladą do picia Caotina Original można delektować się przez cały rok. Zimą pyszny napój w postaci gorącej czekolady do picia zachęca do relaksu przed kuchenką lub na kanapie. Czekolada do picia Caotina Original to także ulubiony klasyk na stokach narciarskich. Oderwij się na kilka minut od stresu dnia codziennego i delektuj się wysokiej jakości czekoladą do picia o intensywnym smaku kakao.

Ale czekolada do picia Caotina Original jest również niezastąpiona latem. Czekoladę do picia można przygotować również z zimnym mlekiem, bez grudek. Pij pyszną czekoladę do picia z lodem lub jako czekoladę lodową z gałką lodów waniliowych. Wszystko, co lubisz, jest dozwolone.

Czekoladę do picia Caotina Original można również wykorzystać na wiele innych sposobów. Dodaj proszek do ciasta i wyczaruj czekoladowe ciasto o intensywnym smaku wysokiej jakości czekolady. Szwajcarski produkt idealnie nadaje się również do przygotowywania kremów i deserów. Na stronie szwajcarskiego producenta można zainspirować się szeroką gamą przepisów.

Czekolada do picia Caotina Original - proste przygotowanie i wspaniały smak

Aby przygotować pyszną czekoladę do picia, wystarczy dodać dwie do trzech łyżeczek napoju w proszku do 200 mililitrów ciepłego lub zimnego mleka i energicznie wymieszać. Proszek rozpuszcza się łatwo i bez grudek. Caotina Original Drinking Chocolate należy przechowywać w szczelnym pojemniku z dala od światła. Ponieważ proszek jest dostarczany w zamykanej puszce, będzie to szczególnie łatwe.

Jedna puszka zawiera 500 gramów Caotina Original Drinking Chocolate. Wystarcza to na 33 porcje. Możesz więc cieszyć się tym pysznym napojem dzień po dniu. Caotina Original Drinking Chocolate to oryginalny szwajcarski produkt wytwarzany wyłącznie z wysokiej jakości składników. Zafunduj sobie od czasu do czasu ten wysokiej jakości przysmak w domu.

Dostawa obejmuje:
Caotina Original czekolada do picia 500g






Caotina Original Czekolada do picia 500 g Jakość czekolady ze Szwajcarii Wysoka zawartość kakao

Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g

Caotina Original to idealna czekolada dla wymagających koneserów. Caotina Original jest wytwarzana z prawdziwej szwajcarskiej czekolady i oferuje pełne doznania smakowe czekolady pitnej.
Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Lista składników
Składniki: Cukier, 19% niskotłuszczowe kakao w proszku (z emulgatorem - lecytyną słonecznikową), glukoza, 7% czekolada (cukier, masa kakaowa, niskotłuszczowe kakao w proszku, aromat wanilinowy), mineralny fosforan dwuwapniowy, aromat wanilinowy, sól kuchenna. Może zawierać: MLEKO
Informacja o wartościach odżywczych
Informacja żywieniowa na 100g / 100ml - energia: 1645kJ / 389kcal, tłuszcz: 3.5g, nasycone kwasy tłuszczowe: 2g, węglowodany: 81.3g, cukier: 77.6g, białko: 5g, sól: 0.13g
Waga
500 g
Firma spożywcza
Wander AG Fabrikstrasse 10 3176 Neuenegg Schweiz
Nazwa handlowa
Caotina Original czekolada do picia 500g
Producent
Caotina
Numer producenta
102188476
EAN
7612100906125

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Lista składników
Składniki: Cukier, 19% niskotłuszczowe kakao w proszku (z emulgatorem - lecytyną słonecznikową), glukoza, 7% czekolada (cukier, masa kakaowa, niskotłuszczowe kakao w proszku, aromat wanilinowy), mineralny fosforan dwuwapniowy, aromat wanilinowy, sól kuchenna. Może zawierać: MLEKO
Informacja o wartościach odżywczych
Informacja żywieniowa na 100g / 100ml - energia: 1645kJ / 389kcal, tłuszcz: 3.5g, nasycone kwasy tłuszczowe: 2g, węglowodany: 81.3g, cukier: 77.6g, białko: 5g, sól: 0.13g
Waga
500 g
Firma spożywcza
Wander AG Fabrikstrasse 10 3176 Neuenegg Schweiz
Nazwa handlowa
Caotina Original czekolada do picia 500g
Producent
Caotina
Numer producenta
102188476
EAN
7612100906125
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Caotina Original napój w proszku z prawdziwej szwajcarskiej czekolady 500g
Caotina Original napój w proszku z prawdziwej szwajcarskiej czekolady 500g
512,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
51,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
26,92 zł/1kg
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
21,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Gimi Glory Suszarka do prania 18 M 167722
Gimi Glory Suszarka do prania 18 M 167722
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 123
71,78 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla Varta 56706, Bateria do ponownego naładowania, AA, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH), 1,2 V, 4 szt., 2100 mAh
Varta 56706, Bateria do ponownego naładowania, AA, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH), 1,2 V, 4 szt., 2100 mAh
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
37,90 zł
Sprzedawca: Vayox
Zdjęcie produktu dla Kakao Dallmayr 18069070 do automatów vendingowych 1kg
Kakao Dallmayr 18069070 do automatów vendingowych 1kg
167,93 zł/1kg
167,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Swiffer 5410076291076, Niebieski
Swiffer 5410076291076, Niebieski
66,28 zł/1m²
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 139
53,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonasrath
Zdjęcie produktu dla Metten thick Sauerland bockwurst 845g
Metten thick Sauerland bockwurst 845g
72,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
29,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega
Zdjęcie produktu dla SCHO KA KOLA Czekolada energetyczna z naturalną kofeiną 100 g
SCHO KA KOLA Czekolada energetyczna z naturalną kofeiną 100 g
272,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
27,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Darbo Wild Blueberry Fruit Spread Natural Fruit Rich 200g
Darbo Wild Blueberry Fruit Spread Natural Fruit Rich 200g
107,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla ZETTLER 602613 3-miesięczny kalendarz ścienny - 29,5 x 57 cm, czarny/niebieski/szary
ZETTLER 602613 3-miesięczny kalendarz ścienny - 29,5 x 57 cm, czarny/niebieski/szary
186,89 zł
-38,92 zł
147,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Oryginalna ładowarka Apple iPhone 13 - 12 - 11 - zasilacz USB-C 20 W + kabel do ładowania Lightning na USB-C 1 m - oryginalne opakowanie
Oryginalna ładowarka Apple iPhone 13 - 12 - 11 - zasilacz USB-C 20 W + kabel do ładowania Lightning na USB-C 1 m - oryginalne opakowanie
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 357
119,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore
Zdjęcie produktu dla Vileda 163229, Pokrywa górna deski do prasowania, Bawełna, Pianka, Szary, Obraz, 1300 x 450 mm, 1 szt.
Vileda 163229, Pokrywa górna deski do prasowania, Bawełna, Pianka, Szary, Obraz, 1300 x 450 mm, 1 szt.
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 266
47,91 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Swiffer 5413149750470
Swiffer 5413149750470
837,93 zł/1m²
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
56,29 zł
-12%
49,27 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
219,10 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
21,91 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Dan Klorix Środek do czyszczenia,1,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
Dan Klorix Środek do czyszczenia,1,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
31,73 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
47,59 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Składane krzesło kempingowe SONGMICS, zestaw 2 sztuk, obciążenie do 150 kg
Składane krzesło kempingowe SONGMICS, zestaw 2 sztuk, obciążenie do 150 kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 199
170,99 zł
-5,99 zł
165,00 zł
Sprzedawca: Jurhan
Zdjęcie produktu dla Camelion | AG10/LR54/LR1130/389 | Alkaliczna bateria guzikowa | 10 szt.
Camelion | AG10/LR54/LR1130/389 | Alkaliczna bateria guzikowa | 10 szt.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 377
23,40 zł
Sprzedawca: Warehouse
Zdjęcie produktu dla REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 74
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2192
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore
Zdjęcie produktu dla Xucker gorąca czekolada do picia bez cukru z ksylitolem 200g
Xucker gorąca czekolada do picia bez cukru z ksylitolem 200g
169,90 zł/1kg
33,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Krüger Family Chocolate Dream Drinking Chocolate Mixed Drink 250g
Krüger Family Chocolate Dream Drinking Chocolate Mixed Drink 250g
80,32 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
20,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bensdorp Cocoa Kakao w proszku Czekolada do picia w proszku 250g
Bensdorp Cocoa Kakao w proszku Czekolada do picia w proszku 250g
149,64 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
37,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla ovomaltine®  ovomaltine® Extra Schoko Trinkschokolade 450,0 g
ovomaltine® ovomaltine® Extra Schoko Trinkschokolade 450,0 g
151,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
68,04 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Suszarka do grzybów TurboTronic owoców dehydrator 350W 14L
Suszarka do grzybów TurboTronic owoców dehydrator 350W 14L
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 152
296,27 zł
-36,28 zł
259,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic
Zdjęcie produktu dla Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
Pringles Original solone chrupki o subtelnie pikantnym smaku 40g
140,00 zł/1kg
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
5,60 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Ninja NC300EU, Tradycyjne przyrząd do robienia do lodów, 1,4 l, 3 mis(y), Czarny, Srebrny, 165 mm, 270 mm
Ninja NC300EU, Tradycyjne przyrząd do robienia do lodów, 1,4 l, 3 mis(y), Czarny, Srebrny, 165 mm, 270 mm
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 149
1 408,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Recenzje klientów

Na podstawie 14 opinii

Zdjęcia klientów

Oceniono dnia 4 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Opakowanie zbyt lekkie
Oceniono dnia 27 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko w porządku, dziękuję
Oceniono dnia 5 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Top!
Oceniono dnia 19 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko dobrze, bardzo dziękuję !!!
Oceniono dnia 27 grudnia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Caotina, najlepsza na świecie!!!
Oceniono dnia 7 grudnia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Dostawa Caotina w proszku
Oceniono dnia 19 grudnia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Caotina Original Swiss Chocolate
Oceniono dnia 14 marca 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko jest wspaniałe!
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Kakao alkalizowane w proszku 1kg 10–12% Intensywny Smak i Głęboki Czekoladowy Aromat
Kakao alkalizowane w proszku 1kg 10–12% Intensywny Smak i Głęboki Czekoladowy Aromat
79,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
79,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bensdorp kakao do picia czekolada w proszku 250g opakowanie 10 sztuk
Bensdorp kakao do picia czekolada w proszku 250g opakowanie 10 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
374,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla NATURALNE kakao w proszku 1kg niealkalizowane
NATURALNE kakao w proszku 1kg niealkalizowane
69,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
69,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla NorteSur Kakao Criollo 500 g
NorteSur Kakao Criollo 500 g
151,01 zł
Sprzedawca: LaProve
Zdjęcie produktu dla NATURAL Kakao w proszku 500 g, niealkalizowane
NATURAL Kakao w proszku 500 g, niealkalizowane
39,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
78,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kakao alkalizowane w proszku 500g 10–12% Intensywny Smak i Głęboki Czekoladowy Aromat
Kakao alkalizowane w proszku 500g 10–12% Intensywny Smak i Głęboki Czekoladowy Aromat
45,00 zł
-13%
39,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
78,00 zł/1kg
KAKAO SUROWE SPROSZKOWANE BIO 400 g - BIO PLANET SUPERFOODS
KAKAO SUROWE SPROSZKOWANE400 g -PLANET SUPERFOODS
91,11 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
227,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Open Food 3830052951848, 267 kcal, 67,7 g, 5,6 g, 10,2 g, 0,04 g, 15 g
Open Food 3830052951848, 267 kcal, 67,7 g, 5,6 g, 10,2 g, 0,04 g, 15 g
62,00 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
248,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kakao w proszku 1kg Brat.pl
Kakao w proszku 1kg Brat.pl
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
35,29 zł
-5%
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Good Night Cacao125g (napj relaksacyjny)
Good Night Cacao125g (napj relaksacyjny)
50,29 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
Zdjęcie produktu dla Kakao alkalizowane 300g - Schronisko Bukowina
Kakao alkalizowane 300g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
81,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KAKAO W PROSZKU O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI TŁUSZCZU200 g - DIET-FOOD
KAKAO W PROSZKU O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI TŁUSZCZU200 g - DIET-FOOD
53,14 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
265,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nesquik Chocolate Powder, 500 g, Kakao, 1 szt.
Nesquik Chocolate Powder, 500 g, Kakao, 1 szt.
31,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
55,88 zł/1kg
KAKAO W PROSZKU FAIR TRADE BEZGLUTENOWE BIO 150 g - ALTERNATIVA3
KAKAO W PROSZKU FAIR TRADE BEZGLUTENOWE150 g - ALTERNATIVA3
49,74 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
331,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czekolada Do Picia Organiczne Kakao Min 42%
Czekolada Do Picia Organiczne Kakao Min 42%
30,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
619,80 zł/1l
KAKAO NATURALNE NIEALKALIZOWANE 1 KG SWOJSKA PIWNICZKA
Kakao Naturalne Niealkalizowane 1 Kg Swojska Piwniczka
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
43,43 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
43,43 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kakao alkalizowane 200g - Schronisko Bukowina
Kakao alkalizowane 200g - Schronisko Bukowina
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
84,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kaba the original napój w proszku truskawkowy opakowanie 400g
Kaba the original napój w proszku truskawkowy opakowanie 400g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
17,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
KAKAO SUROWE SPROSZKOWANE BIO 150 g - BIO PLANET SUPERFOODS
KAKAO SUROWE SPROSZKOWANE150 g -PLANET SUPERFOODS
41,62 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
277,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kakao w proszku 500g Brat.pl
Kakao w proszku 500g Brat.pl
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
19,89 zł
-5%
18,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
37,58 zł/1kg