Dr. Oetker Kwarktaart Naturel 408g – Kremowa mieszanka ciasta twarogowego, naturalny smak
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
37,41 zł
91,69 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki do wypieków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Friesinger Mühle Küchenmeister mieszanka do wypieku chleba słonecznikowego 1000g9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Brownies mieszanka do pieczenia z formą na 16 brownies 456g24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mieszanka do ciasta serowo-śmietankowego Dr. Oetker z cukrem dekoracyjnym 385 g73,38 zł/1kg
28,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker - Mieszanka do wypieku makaroników kokosowych - 375g20,84 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MIESZANKA DO WYPIEKU BABKI BEZGLUTENOWA 300 g - CELIKO
38,77 zł/1kg
11,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Koopmans Tompoucecake 350g – gotowa mieszanka na pyszne ciasto Tompouce
93,49 zł/1kg
32,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

MIESZANKA DO WYPIEKU CIASTA DROŻDŻOWEGO BEZGLUTENOWA 200 g - CELIKO
121,05 zł/1kg
24,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Schär mieszanka do pieczenia naleśników i gofrów 350g
12 700,00 zł/1l
16,25 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,70 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka do pieczenia - Ciasto orkiszowe z kruszonką 425 g
33,15 zł/1kg
14,09 zł
Sprzedawca: taleoo

Gellwe Mieszanka do Ciasta Karpatka 340 g
24,25 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

MIESZANKA DO WYPIEKU CIASTA KRUCHEGO BEZGLUTENOWA 200 g - CELIKO
38,70 zł/1kg
7,74 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MIESZANKA NA CIASTO CZEKOLADOWE BEZGLUTENOWA400 g - BIOVEGAN
52,72 zł/1kg
21,09 zł
Sprzedawca: taleoo

Gellwe Babeczki Borówkowe Z Czekoladą Mieszanka Do Wypieku 290 G
329,41 zł/1kg
95,53 zł
Sprzedawca: Katomix

Mieszanka do wypieku placków bezglutenowych, 350g | BAUCK MÜHLE
47,34 zł/1kg
16,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Gellwe Babeczki Czekoladowo-Waniliowe Mieszanka Do Wypieku 238 G
46,38 zł/1kg
11,13 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Delecta Kwasek Cytrynowy 80 G
93,13 zł/1kg
7,45 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

MIESZANKA DO WYPIEKU BUŁEK Z MUSLI BEZGLUTENOWA350 g - BAUCK HOF
51,14 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka do wypieku brownie BEZGL. 350 g
42,20 zł/1kg
18,57 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,77 zł
Sprzedawca: taleoo

MIESZANKA DO WYPIEKU CIASTA BISZKOPTOWEGO BEZGLUTENOWA 200 g - CELIKO
37,20 zł/1kg
7,44 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Mieszanka do pieczenia chleba - Moja ciabatta 500g
37,24 zł/1kg
18,62 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dr. Oetker Kwarktaart Naturel 408 g – Mieszanka kremowego ciasta twarogowego na orzeźwiająco puszyste ciasto twarogowe. Łatwe i szybkie w przygotowaniu, idealne na aż 12 sztuk. Przygotowanie zajmuje tylko 15 minut, następnie odstawiamy do lodówki na 2,5 godziny. O delikatnym, naturalnym smaku – idealny na każdą okazję. Składniki zawierają mleko i gluten. Wartości odżywcze w 100 g: 229 kcal, 12 g tłuszczu, 7,1 g nasyconych kwasów tłuszczowych, 24 g węglowodanów, 12 g cukru, 5,4 g białka, 0,24 g soli.
- Lista składników
- Składniki: Mieszanka do ciasta (cukier, suszony syrop glukozowy, żelatyna, oleje roślinne (z ziaren palmowych, palmowy), emulgatory (E 472a, E 471), BIAŁKO MLEKA (zawiera laktozę), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, może zawierać: (JAJKA, GLUTEN)), mieszanka bazowa (MĄKA PSZENNA, cukier, oleje roślinne (olej palmowy, rzepakowy) olej), emulgator lecytyna słonecznikowa, substancje spulchniające (E 500, E 503, E 450), sól, może zawierać: (JAJA, MLEKO)).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze (w przeliczeniu na 100 g przygotowanego produktu): Energia: 956 kJ (229 kcal) Tłuszcz: 12g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 7,1 g Węglowodany: 24g w tym cukier: 12 g Błonnik: 0,3 g Białko: 5,4 g Sól: 0,24 g
- Waga
- 408 g
- Firma spożywcza
- Dr. Oetker Nederland B.V., Edisonstraat 10, 3811KA Amersfoort, NL
- Nazwa handlowa
- Dr Oetker Charakter czwartorzędowy
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8710466313621
- Lista składników
- Składniki: Mieszanka do ciasta (cukier, suszony syrop glukozowy, żelatyna, oleje roślinne (z ziaren palmowych, palmowy), emulgatory (E 472a, E 471), BIAŁKO MLEKA (zawiera laktozę), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, może zawierać: (JAJKA, GLUTEN)), mieszanka bazowa (MĄKA PSZENNA, cukier, oleje roślinne (olej palmowy, rzepakowy) olej), emulgator lecytyna słonecznikowa, substancje spulchniające (E 500, E 503, E 450), sól, może zawierać: (JAJA, MLEKO)).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze (w przeliczeniu na 100 g przygotowanego produktu): Energia: 956 kJ (229 kcal) Tłuszcz: 12g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 7,1 g Węglowodany: 24g w tym cukier: 12 g Błonnik: 0,3 g Białko: 5,4 g Sól: 0,24 g
- Waga
- 408 g
- Firma spożywcza
- Dr. Oetker Nederland B.V., Edisonstraat 10, 3811KA Amersfoort, NL
- Nazwa handlowa
- Dr Oetker Charakter czwartorzędowy
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8710466313621
Pasuje również do tego

Gotowa mieszanka FunCakes dla Enchanted Cream® 4 kg
100,09 zł/1kg
400,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina
92,27 zł/1kg
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.
282,50 zł/1kg
7,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

AGAR AGAR 500G Substancja żelująca SWOJSKA PIWNICZKA
136,50 zł/1kg
68,25 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Friesinger Mühle Küchenmeister mieszanka do wypieku chleba słonecznikowego 1000g
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Princess Lillifee muffinki z różowym lukrem opakowanie 397g
70,20 zł/1kg
27,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pasztety koktajlowe do nadzienia, croustades, 6 sztuk
506,95 zł/1kg
29,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Koncentrat bulionu wołowego Oscar jest idealny do zup i sosów 1000 ml
200,54 zł/1l
200,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Delecta Kajmak Masa Krówkowa Smak Tradycyjny 400 G
31,90 zł/1kg
12,76 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mieszanka do wypieku placków bezglutenowych, 350g | BAUCK MÜHLE
47,34 zł/1kg
16,57 zł
Sprzedawca: taleoo

MIESZANKA NA GOFRY I NALEŚNIKI BEZGLUTENOWA200 g - BAUCK HOF
51,40 zł/1kg
10,28 zł
Sprzedawca: taleoo

Spielberger Mühle organiczna drożdżowa mieszanka do pieczenia warkoczy 500g
37,14 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauck Mühle 414438, Chleb, 500 g, 347 kcal, 1467 kJ, 6,6 g, 3 g
34,92 zł/1kg
17,46 zł
Sprzedawca: taleoo

BIOVEGAN, ciasto cytrynowe, 450g
43,62 zł/1kg
19,63 zł
Sprzedawca: taleoo

RUF mieszanka do pieczenia ciast orzechowych z polewą czekoladową 520g
33,98 zł/1kg
17,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker 101925700, 996 kJ, 235 kcal, 2,9 g, 1,8 g, 45 g, 27 g
148,00 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

WAFLE GRYCZANE BEZGLUTENOWE100 g - FIORENTINI
131,00 zł/1kg
13,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Mondamin Roux klasyczna zasmażka jasna profesjonalna jakość 1000g
93,09 zł/1kg
93,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schär mieszanka do pieczenia naleśników i gofrów 350g
12 700,00 zł/1l
16,25 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,70 zł
Sprzedawca: taleoo

Spód biszkoptowy KuchenMeister do różnych ciast 300g
13,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer chleb w kostkach do pierogów do torebki 750g
25,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pancakes Cameo 250g mieszanka włoska na naleśniki
54,95 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Idealny biszkopt Küchle
8,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Aromat pomarańczowy4x2ml
2 321,25 zł/1l
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Golden Turtle Chef Japońska bułka tarta 1000g
34,18 zł/1kg
34,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kasza Manna extra pszenna 1kg - Tota
3,42 zł/1kg
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka ryżowa Müllers Mühle do gotowania, pieczenia i rafinacji 500g
10,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka do wypieku gofrów Diamond heart rafined and simple 500 g
15,74 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Topping al Pistacchio 200g - Toschi
79,48 zł/1kg
16,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka spaetzle Aurora, 1 kg
12,09 zł/1kg
12,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez smaku
65,55 zł
Sprzedawca: PolleoSport
131,10 zł/1kg

Dr. Oetker 709529006 Dr. Oetker Schokolade Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
167,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,90 zł/1kg

Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,27 zł/1kg

Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,05 zł/1l

Dr Oetker Krem bawarski 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
134,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,00 zł/1kg

Włoski zakwas do pizzy 500g - 5 Stagioni
23,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,25 zł/1kg

Dr. Oetker Pudding o smaku orzechowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
131,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka z łubinu 250 g – Schronisko Bukowina
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,22 zł/1l

Suszony zakwas pszenny 200 g – Schronisko Bukowina
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,96 zł/1kg

Proszek do pieczenia 150g - Schronisko Bukowina
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,39 zł/1kg

Pancakes Cameo 250g mieszanka włoska na naleśniki
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,95 zł/1kg

Gluten pszenny 500g - Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,22 zł/1kg

Seitan z glutenu pszennego 350 g – Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1kg

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,50 zł/1kg

Wicklein Fine Nuremberg Meistersinger Wafle Piernikowe 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
133,75 zł/1kg

Kasza Manna extra pszenna 1kg - Tota



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3,42 zł/1kg

Jogurtowe babeczki bez cukru Misura 6x31,7g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,04 zł/1kg

Topping al Pistacchio 200g - Toschi



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,48 zł/1kg

WAFLE GRYCZANE BEZGLUTENOWE100 g - FIORENTINI
13,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
131,00 zł/1kg

MIESZANKA NA FALAFEL BEZGLUTENOWA160 g - BAUCK HOF
14,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
91,81 zł/1kg