Diamant Friet & Snacks Frituurvet 3000g - Wysokiej jakości tłuszcz do smażenia do chrupiących frytek i przekąsek

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

112,41 zł

37,47 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 9 – czw. 15 października
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki do wypieków i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina
Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina
92,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina
Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina
35,05 zł/1l
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Seitan z glutenu pszennego 350 g – Schronisko Bukowina
Seitan z glutenu pszennego 350 g – Schronisko Bukowina
24,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker Professional Pudding bez gotowania o smaku bananowym, 1000 g
Dr. Oetker Professional Pudding bez gotowania o smaku bananowym, 1000 g
76,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Koopmans Multigrain Pancake Mix 400g - Wszechstronna, zdrowa mieszanka naleśnikowa
Koopmans Multigrain Pancake Mix 400g - Wszechstronna, zdrowa mieszanka naleśnikowa
41,00 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
PANIERKA ORKISZOWA BIO 200 g - BAUCK HOF
PANIERKA ORKISZOWA200 g - BAUCK HOF
44,65 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Molino Spadoni Focaccia Mix 5000g – Wysokiej jakości mieszanka mączna do chrupiącej focacci
Molino Spadoni Focaccia Mix 5000g – Wysokiej jakości mieszanka mączna do chrupiącej focacci
22,48 zł/1kg
112,41 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
MIESZANKA DO WYPIEKU CHLEBA OWSIANEGO BEZGLUTENOWA BIO 500 g - BAUCK HOF
Bauck Mühle 414438, Chleb, 500 g, 347 kcal, 1467 kJ, 6,6 g, 3 g
34,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,46 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Idealny biszkopt Küchle
Idealny biszkopt Küchle
8,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bauck Mühle Wunderbröd mieszanka do pieczenia chleba organiczna 600g
Bauck Mühle Wunderbröd mieszanka do pieczenia chleba organiczna 600g
41,05 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,63 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla BIOVEGAN, naleśniki, 200g
BIOVEGAN, naleśniki, 200g
69,60 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo
MIESZANKA DO WYPIEKU BUŁEK BEZGLUTENOWA BIO 500 g - BAUCK HOF
Bauck Mühle 414238, Chleb, 500 g, 348 kcal, 1473 kJ, 2,5 g, 0,4 g
37,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
18,76 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Koopmans Pannenkoeken Gluten Free 300g – Bezglutenowa mieszanka naleśnikowa
Koopmans Pannenkoeken Gluten Free 300g – Bezglutenowa mieszanka naleśnikowa
71,57 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Bauck Mühle 414738, Chleb, 475 g, 341 kcal, 1444 kJ, 6,3 g, 1,8 g
Bauck Mühle 414738, Chleb, 475 g, 341 kcal, 1444 kJ, 6,3 g, 1,8 g
46,95 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,30 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Biovegan My brownies mieszanka do pieczenia organiczna 375g
Biovegan My brownies mieszanka do pieczenia organiczna 375g
53,49 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,06 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Koopmans Pannenkoeken Pełnoziarniste 400g – Naturalna mieszanka naleśników pełnoziarnistych
Koopmans Pannenkoeken Pełnoziarniste 400g – Naturalna mieszanka naleśników pełnoziarnistych
26,95 zł/1kg
10,78 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Ekologiczny tort marmurkowy Bauck bezglutenowy 4
Ekologiczny tort marmurkowy Bauck bezglutenowy 4
48,12 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,97 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Bułka tarta z płatkami kukurydzianymi Leimer
Bułka tarta z płatkami kukurydzianymi Leimer
24,80 zł/1kg
37,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
MIESZANKA DO WYPIEKU BABKI BEZGLUTENOWA 300 g - CELIKO
MIESZANKA DO WYPIEKU BABKI BEZGLUTENOWA 300 g - CELIKO
38,77 zł/1kg
11,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zakwas żytni do chleba BIO 30 g
Zakwas żytni do chleba30 g
148,00 zł/1kg
4,44 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Diamant Friet & Snacks Frituurvet 3000 g - Wysokiej jakości, 100% roślinny tłuszcz do smażenia do chrupiących, złocistych frytek i przekąsek. Idealny do użytku profesjonalnego i prywatnego, zapewnia równomierne smażenie i najlepszy smak. Zawiera mniej tłuszczów nasyconych i jest odpowiedni dla wegetarian. Idealne na prosty, pyszny obiad ze świeżymi przekąskami i surowymi warzywami. Wartości odżywcze w 100 ml: 828 kcal, 92 g tłuszczu (w tym 16 g nasyconych). *Zrównoważone źródło oleju palmowego.
Lista składników
Oleje i tłuszcze roślinne (słonecznikowy; palmowy*; rzepakowy; słonecznikowy wysokooleinowy; w różnych proporcjach), przeciwutleniacz: E307, naturalny aromat, aromaty, reduktor piany: E900, *Diamant wykorzystuje wyłącznie certyfikowany, zrównoważony olej palmowy.
Informacja o wartościach odżywczych
Informacje o wartościach odżywczych na 100ml Energia: 3404 kJ (828 kcal) Tłuszcz: 92,0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 16,0 g w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 40,0 g w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe: 36,0 g Węglowodany: 0,0 g w tym cukier: 0,0 g Białko: 0,0 g Sól: 0,01 g
Waga
3000 g
Firma spożywcza
Vandemoortele Europe, NL Branche, Antwoordnummer 3030, 3890 Zeewolde, NL
Nazwa handlowa
Diamant Frytki i przekąski smażone na tłuszczu
Producent
Liczba sztuk
1
EAN
8722100048332

Lista składników
Oleje i tłuszcze roślinne (słonecznikowy; palmowy*; rzepakowy; słonecznikowy wysokooleinowy; w różnych proporcjach), przeciwutleniacz: E307, naturalny aromat, aromaty, reduktor piany: E900, *Diamant wykorzystuje wyłącznie certyfikowany, zrównoważony olej palmowy.
Informacja o wartościach odżywczych
Informacje o wartościach odżywczych na 100ml Energia: 3404 kJ (828 kcal) Tłuszcz: 92,0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 16,0 g w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 40,0 g w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe: 36,0 g Węglowodany: 0,0 g w tym cukier: 0,0 g Białko: 0,0 g Sól: 0,01 g
Waga
3000 g
Firma spożywcza
Vandemoortele Europe, NL Branche, Antwoordnummer 3030, 3890 Zeewolde, NL
Nazwa handlowa
Diamant Frytki i przekąski smażone na tłuszczu
Producent
Liczba sztuk
1
EAN
8722100048332
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Noury olej rzepakowy butelka PET neutralny smak wegetariański wegański 10l
Noury olej rzepakowy butelka PET neutralny smak wegetariański wegański 10l
18,61 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
186,08 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop
Zdjęcie produktu dla Olej Do Smażenia Z Oliwą Z Oliwek Extra Virgin1 L -Planete
Olej Do Smażenia Z Oliwą Z Oliwek Extra Virgin1 L -Planete
44,83 zł/1l
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Prąd elektryczny, Blad, Siatka, Czarny
Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Prąd elektryczny, Blad, Siatka, Czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 139
565,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Senseo CSA260/90, Ekspres do kawy na strączki, 1,2 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czerwony
Senseo CSA260/90, Ekspres do kawy na strączki, 1,2 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czerwony
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 166
636,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Latarka LED, akumulatorowa, COB 3w1. Ręczna latarka, ładowalna, z portem USB. Kieszonkowa latarka, idealna na kemping i do pracy. Retoo
Latarka LED, akumulatorowa, COB 3w1. Ręczna latarka, ładowalna, z portem USB. Kieszonkowa latarka, idealna na kemping i do pracy. Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 135
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice
Zdjęcie produktu dla Żelazko parowe Tefal Freemove Air FV6520, 2400 W, turkusowy
Żelazko parowe Tefal Freemove Air FV6520, 2400 W, turkusowy
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
526,94 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Butelka do picia Wessper B4 Tritan o pojemności 1 litra z filtrem Actitex™ – kolor: szary
Butelka do picia Wessper B4 Tritan o pojemności 1 litra z filtrem Actitex™ – kolor: szary
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
70,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla ONVAYA® Dzbanek z pompką Airpot | 3 litry | dzbanek próżniowy | termos | dozownik napojów | stal nierdzewna matowa | dzbanek do kawy | podwójne ścianki
ONVAYA® Dzbanek z pompką Airpot | 3 litry | dzbanek próżniowy | termos | dozownik napojów | stal nierdzewna matowa | dzbanek do kawy | podwójne ścianki
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 80
624,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Diamant Friet & Snacks Frituurvet 1000g – Stały tłuszcz do smażenia do chrupiących frytek i przekąsek
Diamant Friet & Snacks Frituurvet 1000g – Stały tłuszcz do smażenia do chrupiących frytek i przekąsek
41,16 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Ansmann HD70B, Latarka czołowa, Czarny, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik, IP44, LED, 1 lamp(y)
Ansmann HD70B, Latarka czołowa, Czarny, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik, IP44, LED, 1 lamp(y)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 60
51,99 zł
-5%
49,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech
Zdjęcie produktu dla PETEX 43930012 Torba z opatrunkami – zawartość zgodna z normą DIN 13164, kolor czerwony
PETEX 43930012 Torba z opatrunkami – zawartość zgodna z normą DIN 13164, kolor czerwony
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 260
117,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla MEBUS Quarz-Wanduhr analog mit Thermometer / Hygrometer ohne 1x AA Batterie Ø22,5cm silber
MEBUS Quarz-Wanduhr analog mit Thermometer / Hygrometer ohne 1x AA Batterie Ø22,5cm silber
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
64,38 zł
Sprzedawca: NeuertsShop
Zdjęcie produktu dla elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
elektryczna krajalnica do warzyw 5 w 1, automatyczna krajalnica do warzyw z 5 ostrzami stożkowymi, krajalnica spiralna ze stali nierdzewnej o mocy 150 W, rozdrabniacz do sałatek, krajalnica do mielenia mięsa
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 454
179,00 zł
-20,00 zł
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact
Zdjęcie produktu dla Akumulatorowa kosy spalinowa 700 W bezszczotkowa – 2 akumulatory 5200 mAh – 3 ostrza i teleskopowy trzonek – szerokość cięcia 26 cm / 12 000 obr./min
Akumulatorowa kosy spalinowa 700 W bezszczotkowa – 2 akumulatory 5200 mAh – 3 ostrza i teleskopowy trzonek – szerokość cięcia 26 cm / 12 000 obr./min
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
571,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LUMIDRA
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 70
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Szynka Pragerschinken Villgrater, pokrojona, ok. 150 g - 8048
Szynka Pragerschinken Villgrater, pokrojona, ok. 150 g - 8048
238,13 zł/1kg
35,72 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Spodnie na szelkach i szelkach chroniące przed przecięciem FJ Des.A,Cl.1,50,zielone/pomarańczowe
Spodnie na szelkach i szelkach chroniące przed przecięciem FJ Des.A,Cl.1,50,zielone/pomarańczowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
385,31 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf
Zdjęcie produktu dla WOLF-Garten LYCOS E/500 T, Trymer do strun, 1,6 mm, Żyłka, Czarny, Metaliczny, Czerwony, Prąd przemienny, 500 W
WOLF-Garten LYCOS E/500 T, Trymer do strun, 1,6 mm, Żyłka, Czarny, Metaliczny, Czerwony, Prąd przemienny, 500 W
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 362
172,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Pumpkanne Airpot, 18/10 Edelstahl, satiniert, doppelwandig, Inhalt: 3,00 Liter
Pumpkanne Airpot, 18/10 Edelstahl, satiniert, doppelwandig, Inhalt: 3,00 Liter
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 60
152,73 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH
Bestseller
Zdjęcie produktu dla 3500W 200Bar bezszczotkowa elektryczna myjka ciśnieniowa 6 IN1 myjnia samochodowa pistolet na wodę ogrodowy pistolet natryskowy
3500W 200Bar bezszczotkowa elektryczna myjka ciśnieniowa 6 IN1 myjnia samochodowa pistolet na wodę ogrodowy pistolet natryskowy
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
288,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore
Zdjęcie produktu dla ATIKA KS 1800/35-2 – Pilarka łańcuchowa, pilarka spalinowa, pilarka łańcuchowa elektryczna | 230V | 1800W
ATIKA KS 1800/35-2 – Pilarka łańcuchowa, pilarka spalinowa, pilarka łańcuchowa elektryczna | 230V | 1800W
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
241,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Altrad-Lescha-Atika-GmbH
OLEJ SŁONECZNIKOWY TŁOCZONY NA ZIMNO BIO 3 L - BIO PLANETE
Olej Słonecznikowy Tłoczony Na Zimno3 L -Planete
27,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
82,80 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Severin PG 8565, 2200 W, Gril, Prąd elektryczny, Wewnętrzna, 1 stref(y), 1150 cm²
Severin PG 8565, 2200 W, Gril, Prąd elektryczny, Wewnętrzna, 1 stref(y), 1150 cm²
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 78
395,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 RPM, Aluminium, Czarny, Pomarańczowy, Elektryczny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 215
179,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1033
430,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Zdjęcie produktu dla HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
1 831,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH
Zdjęcie produktu dla Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1956
422,72 zł
-35,32 zł
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez smaku
Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez smaku
65,55 zł
Sprzedawca: PolleoSport
131,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker 709529006 Dr. Oetker Schokolade Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.
Dr. Oetker 709529006 Dr. Oetker Schokolade Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
167,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina
Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,27 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina
Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,05 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dr Oetker Krem bawarski 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
Dr Oetker Krem bawarski 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
134,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Włoski zakwas do pizzy 500g - 5 Stagioni
Włoski zakwas do pizzy 500g - 5 Stagioni
23,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker Pudding o smaku orzechowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
Dr. Oetker Pudding o smaku orzechowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
131,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mąka z łubinu 250 g – Schronisko Bukowina
Mąka z łubinu 250 g – Schronisko Bukowina
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,22 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Suszony zakwas pszenny 200 g – Schronisko Bukowina
Suszony zakwas pszenny 200 g – Schronisko Bukowina
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Proszek do pieczenia 150g - Schronisko Bukowina
Proszek do pieczenia 150g - Schronisko Bukowina
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,39 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pancakes Cameo 250g mieszanka włoska na naleśniki
Pancakes Cameo 250g mieszanka włoska na naleśniki
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Gluten pszenny 500g - Schronisko Bukowina
Gluten pszenny 500g - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Seitan z glutenu pszennego 350 g – Schronisko Bukowina
Seitan z glutenu pszennego 350 g – Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg  4x 7,0 g, 4 St.
Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Fine Nuremberg Meistersinger Wafle Piernikowe 200g
Wicklein Fine Nuremberg Meistersinger Wafle Piernikowe 200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
133,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kasza Manna extra pszenna 1kg - Tota
Kasza Manna extra pszenna 1kg - Tota
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3,42 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Jogurtowe babeczki bez cukru Misura 6x31,7g
Jogurtowe babeczki bez cukru Misura 6x31,7g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Topping al Pistacchio 200g - Toschi
Topping al Pistacchio 200g - Toschi
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
79,48 zł/1kg
WAFLE GRYCZANE BEZGLUTENOWE BIO 100 g - FIORENTINI
WAFLE GRYCZANE BEZGLUTENOWE100 g - FIORENTINI
13,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
131,00 zł/1kg
MIESZANKA NA FALAFEL BEZGLUTENOWA BIO 160 g - BAUCK HOF
MIESZANKA NA FALAFEL BEZGLUTENOWA160 g - BAUCK HOF
14,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
91,81 zł/1kg