4,3



Na podstawie 30 opinii
Yerba Mate Taragui Elaborada Con Palo Tradicional 2x1kg 2kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
78,89 zł
39,45 zł / 1kg
+ wysyłka od 8,99 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Herbaty sypane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Yerba Mate Green FRUTAS 1kg YERBA MARKET45,29 zł/1kg
45,97 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_

Więcej informacji o reklamie
Campesino Classica Elaborada Con Palo 0,5kg25 433,33 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_

Więcej informacji o reklamie
Yerba Mate Campesino Menta Cedron 500g49 180,00 zł/1kg
24,59 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_

Więcej informacji o reklamie
Yerba Mate Green DESPALADA 400g YERBA MARKET58,68 zł/1kg
24,47 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg
49 960,00 zł/1kg
24,98 zł
Sprzedawca: Matea24

Yerba Mate Amanda Elaborada Con Palo Tradicional 2x1kg 2kg
40 990,91 zł/1kg
45,09 zł
Sprzedawca: MateMundo

Yerba Mate Playadito Elaborada Con Palo Tradicional 1kg 1000g
49 900,00 zł/1kg
49,90 zł
Sprzedawca: Matea24

Aguantadora Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg
199,96 zł/1kg
99,98 zł
Sprzedawca: Matea24

Yerba Mate Mananita Elaborada Con Palo 1kg 1000g
27 316,67 zł/1kg
32,78 zł
Sprzedawca: Matea24

Guarani Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg
61,18 zł/1kg
30,59 zł
Sprzedawca: MateMundo

Zestaw Yerba Mate Taragui con palo 5kg
37 994,00 zł/1kg
189,97 zł
Sprzedawca: Un-Mate

Yerba Mate Rosamonte Elaborada Con Palo Tradicional 500g 0,5kg
32,89 zł
Sprzedawca: Matea24

Kurupi Tradicional Elaborada Con Palo 0,5kg
46,64 zł/1kg
23,32 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_

Taragui Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 kg
51,88 zł/1kg
12,97 zł
Sprzedawca: Un-Mate

Pajarito Compuesta con Hierbas 0,5kg
65 780,00 zł/1kg
32,89 zł
Sprzedawca: Matea24

Yaguar Elaborada con Palo 0,5kg
60,58 zł/1kg
30,29 zł
Sprzedawca: MateMundo

Selecta Elaborada Con Palo Tradicional 1kg
25 875,00 zł/1kg
31,05 zł
Sprzedawca: Enisay

Yerba Mate Rosamonte Elaborada + Despalada 2x500g 1kg
60 890,91 zł/1kg
33,49 zł
Sprzedawca: MateMundo

Yerba Mate Verdeflor Tradicional Con Palo Elaborada 1kg 1000g
39,98 zł/1kg
39,98 zł
Sprzedawca: Matea24

Yerba Mate Rojo Elaborada Molienda Tradicional 1kg 1000g
54,45 zł/1kg
59,90 zł
Sprzedawca: Matea24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Yerba Mate Taragui Elaborada Con Palo Tradicional 2x1kg 2kg
Zestaw zawiera:
2x Yerba Mate Taragui Elaborda Con Palo Tradicional 1kg 1000g
Poczuj tradycyjnie uprawianą markę yerba mate Taragui w zestawie dwóch sztuk.
️Yerba Mate Taragui Con Palo 1kg️
Klasyczna, mocna argentyńska yerba mate, ciesząca się sympatią i uznaniem doświadczonych mateistów z całego świata. Taragui to jedna z najsłynniejszych i najbardziej rozpoznawalnych argentyńskich marek yerba mate. Yerba Mate Taragui jest od lat 20' XX wieku uprawiana i zbierana na słynnej argentyńskiej plantacji Las Marias. Taragui con Palo to susz składający się z wyselekcjonowanych liści i patyczków ostrokrzewu paragwajskiego.
1️⃣ - Producent: Yerba Mate Taragüi jest produkowana przez firmę Las Marías, która została założona w 1924 roku i jest jednym z wiodących producentów yerba mate w Argentynie.
2️⃣ - Smak i aromat: Yerba Mate Taragüi oferuje bogaty, zrównoważony smak i aromat charakterystyczny dla tradycyjnej yerba mate. Jest ona zazwyczaj opisywana jako delikatna i przyjemna w smaku.
3️⃣ - Popularność: Yerba Mate Taragüi cieszy się dużą popularnością zarówno w Argentynie, jak i za granicą, ze względu na wysoką i tradycje związane z jego spożywaniem.
4️⃣ - Właściwości zdrowotne: Podobnie jak inne rodzaje yerba mate, Yerba Mate Taragüi zawiera naturalnie kofeinę i inne składniki odżywcze, takie jak polifenole i minerały. Jest to również źródło antyoksydantów i może mieć wpływ na zdrowie.
️Sposób przygotowania na ciepło️:
- wsyp susz yerba mate do naczynka (1/3 - 3/4 objętości naczynia)
- przykryj naczynie dłonią, odwróć i potrząśnij kilka razy,
- postaw naczynie,
- wlej wodę o temperaturze około 60 stopni Celsjusza (mniej niż połowę naczynia)
- włóż bombillę do naczynia w miejscu, gdzie jest najwięcej wolnej przestrzeni,
- dolej gorącej, ale nie wrzącej wody (75 stopni Celsjusza)
- po około 3-5 minutach można pić gotową yerbę.
️Sposób przygotowania terere (na zimno)️:
- wsyp susz yerba mate do naczynka (1/3 - 3/4 objętości naczynia)
- przykryj naczynie dłonią, odwróć i potrząśnij kilka razy,
- postaw naczynie,
- dodaj parę kostek lodu
- wlej zimną wodę (mniej niż połowę naczynia)
- włóż bombillę do naczynia w miejscu, gdzie jest najwięcej wolnej przestrzeni,
- dolej zimnej wody,
- odstaw naczynie na kilka (około 5-7) minut, by uwolnić smak i aromat yerby, po tym czasie będzie gotowa
- Lista składników
- Yerba Mate Taragui Elaborada Con Palo Tradicional 2x1kg 2kg
- Waga
- 2000 g
- Firma spożywcza
- Taragui
- Nazwa handlowa
- Yerba Mate Taragui Elaborada Con Palo Tradicional 1kg 1000g
- Producent
- Taragui
- EAN
- 5906700376238
- Lista składników
- Yerba Mate Taragui Elaborada Con Palo Tradicional 2x1kg 2kg
- Waga
- 2000 g
- Firma spożywcza
- Taragui
- Nazwa handlowa
- Yerba Mate Taragui Elaborada Con Palo Tradicional 1kg 1000g
- Producent
- Taragui
- EAN
- 5906700376238
Pasuje również do tego

Oryginalna Cejlońska Herbata Czarna Liściasta Mevlana Goran Tee 1000G
83,00 zł/1kg
83,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

Yeah Blend, Zielona Matcha Latte, 250g. Proszek do przygotowania wegańskiej kawy Matcha Latte
794,08 zł/1kg
198,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Caykur siyah süzen Cay - turecka czarna herbata w torebkach (200 g)
635,95 zł/1kg
127,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Herbamina | Mieszanka ziołowa 20 saszetek x 8 g
806,00 zł/1kg
128,96 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Herbatka Korzeń Mniszka100g DARY NATURY
160,78 zł/1kg
18,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Yerba Mate Playadito Elaborada Con Palo Tradicional 1kg 1000g
49 900,00 zł/1kg
49,90 zł
Sprzedawca: Matea24

Cha Tra Mue Number One – mieszanka herbat tajskich 400 g (bez barwników)
234,75 zł/1kg
93,90 zł
Sprzedawca: TRYTHAI

LOVARÉ Night Beautea 80g (sypka, czarna herbata)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Canarias Mate Tea 1 kg | Napój detoksykacyjny i energetyczny
42,79 zł/1kg
42,79 zł
Sprzedawca: Enisay

Yerba Mate Taragui Elaborada Tradicional (Klasyczna!) 1kg 1000g
40 809,09 zł/1kg
44,89 zł
Sprzedawca: Matea24

Herbata Matcha w proszku 80g | Zielona herbata w proszku od Tian Hu Shan | Zielona herbata
271,88 zł/1kg
22,56 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,75 zł
Sprzedawca: Katomix

Dilmah Pure Green Tea 100x1,5 g
114,85 zł/1kg
22,97 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Zielona herbata Matcha o smaku truskawkowym 20 sztuk
282,19 zł/1kg
46,87 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,15 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Ziya Dede | Koszulka ATOM 150 g
226,47 zł/1kg
33,97 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Czarna herbata Whittard of Chelsea Earl Grey, 100 g
71,28 zł/1kg
35,64 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Guayusa Pachamama 1 kg - produkt ekologiczny
168,99 zł/1kg
168,99 zł
Sprzedawca: MateMundo

Tanay Ceylon – czarna herbata 1000 g
127,22 zł/1kg
127,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

David Rio Chai "Flamingo Vanilla", puszka 337g
318,84 zł/1kg
107,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Maytenus ilicifolia - herbata, 150 g
419,93 zł/1kg
62,99 zł
Sprzedawca: HerbsHelp

Zioła Flor Essence do przygotowania wyciągu z herbaty ziołowej, 63 g herbaty
1 169,92 zł/1kg
142,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Marco Polo Peppermint Tea orzeźwiający miętowy smak 30g
242,33 zł/1kg
7,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bünting Tea Grünpack Herbata Czarna Oryginalna z Fryzji Wschodniej 500g
103,30 zł/1kg
51,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Magnolia" z czarka, miotelka, stojakiem i proszkiem matcha + kokosowym latte – japonski zestaw dla poczatkujacych
139,10 zł/1kg
118,32 zł
-17,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,99 zł
Sprzedawca: Goodwei

Rozpuszczalny napar ziołowy w proszku Heidelberger's 7 Kräuter-Stern, 100 g herbaty
356,20 zł/1kg
50,58 zł
Sprzedawca: apohealth
![Zdjęcie produktu dla [ 200 g ] Mieszanka zielonej herbaty ChaTraMue NUMBER ONE o smaku jaśminowym / Tajska mieszanka zielonej herbaty](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/e4f1123b7fb40a0e7c8f5183812564da.webp)
[ 200 g ] Mieszanka zielonej herbaty ChaTraMue NUMBER ONE o smaku jaśminowym / Tajska mieszanka zielonej herbaty
349,95 zł/1kg
69,99 zł
Sprzedawca: TRYTHAI

LOVARÉ Bahamian Soursop 80g (zielona herbata sypana)
387,50 zł/1kg
31,00 zł
Sprzedawca: CGfoods_cz

Sonnentor 00905, Herbata ziołowa, 40 g, 1 szt.
516,00 zł/1kg
20,64 zł
Sprzedawca: taleoo

ChaTraMue Mieszanka do herbaty tajskiej Extra Gold 400 g
99,99 zł
Sprzedawca: TRYTHAI

HERBATA ZIELONA MATCHA JAPOŃSKA30 g - MATCHA MAGIC
2 476,00 zł/1kg
74,28 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Maytenus ilicifolia, 105 g
485,62 zł/1kg
50,99 zł
Sprzedawca: HerbsHelp
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
7%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
13%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Smaczne i mocne.
Waga 0,001 kg
Produkt ma zielony kolor i intensywny smak.
Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Herbata
Waga 0,001 kg
Bardzo smaczna, smakowała mi
Oceniono dnia 28 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;
Waga 0,5 kg
Schmack nicht korrekt
Oceniono dnia 15 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Exlant
Waga 0,001 kg
Jest odpowiednie jedzenie. Polecam.
Oceniono dnia 3 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super artikrl. szybka dostawa. super cena
Waga 0,001 kg
tak, bardzo mi się podoba
Oceniono dnia 20 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Waga 0,5 kg
Dobry
Oceniono dnia 31 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie smakuje dobrze
Waga 0,5 kg
Niestety tym razem mate nie smakuje dobrze, smakuje gorzej, jakby była przechowywana przez bardzo długi czas. Musiałem wyrzucić wszystkie opakowania. SZKODA!!!
Oceniono dnia 13 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,55 g
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kwiaty Jadalne Kwiat Chryzantemy Białej - 1kg
199,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
198 999,99 zł/1kg

Liść Limonki Cięty Kaffir Suszony - 1kg Kaffir Jadalne Liście Limonka
150,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
149 999,99 zł/1kg

H&S Herbatka lecznicza nr 51 żołądkowo-jelitowa na dolegliwości żołądkowo-jelitowe, 20 saszetek Saszetki
29,21 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,22 zł
Sprzedawca: apohealth
307,54 zł/1kg

Matcha„Midori” – Premium Zielona Herbata w Proszku | Bogata w Antyoksydanty, 500g



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
130,05 zł
Sprzedawca: Goodwei
250,10 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Kuro" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
136,02 zł
Sprzedawca: Goodwei
148,49 zł/1kg

Proszek herbaty Matcha | 200g Japońska Zielona Herbata Premium | 100% organiczny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
126,84 zł
Sprzedawca: Goodwei
634,20 zł/1kg

Matcha Cocos Latte Mix 800 g – Matcha i Kokos | Ze stewią | Bez mleka, wegański



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,15 zł
Sprzedawca: Goodwei
139,21 zł/1kg

Zestaw matcha "Black Marmor" z elegancka czarka, miotelka, stojakiem i ceramiczna tacka + matcha i kokosowym latte – zestaw dla milosników matcha



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
149,07 zł
Sprzedawca: Goodwei
118,69 zł/1kg

Zestaw matcha "White Marmor" z elegancka czarka, miotelka, stojakiem i ceramiczna tacka + matcha i kokosowym latte – zestaw dla milosników matcha



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
149,07 zł
Sprzedawca: Goodwei
117,84 zł/1kg

Yerba Mate Tea MATE GREEN SET 20x50g - Różne odmiany brazylijskiej yerba mate z ziołami, kwiatami i owocami



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
72,10 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
72,10 zł/1kg

Herbata Czarna Liściasta Cejlon Sri Lanka Aromatyczna Suntat 1Kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
81,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
81,00 zł/1kg

Zestaw matcha latte "Menouseki Spout" z czarka z dzióbkiem, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – zestaw do latte i ceremonii herbaty



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,53 zł
Sprzedawca: Goodwei
159,92 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Yogan" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
149,28 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Minto" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
142,71 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Sakura" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
145,76 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Pink Marmor" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
135,53 zł
Sprzedawca: Goodwei
140,45 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Miyuki" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
135,53 zł
Sprzedawca: Goodwei
141,32 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "White Marmor" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
118,90 zł
Sprzedawca: Goodwei
158,11 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Burashi" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
127,51 zł
Sprzedawca: Goodwei
135,94 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Kori" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
136,02 zł
Sprzedawca: Goodwei
145,32 zł/1kg