4,3



Na podstawie 30 opinii
Yerba Mate Taragui Elaborada Tradicional Con Palo 500g 0,5kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
28,89 zł
57,78 zł / 1kg
+ wysyłka od 8,99 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Herbaty sypane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Yerba Mate MATEINE Guarana 500g YERBA MARKET61,75 zł/1kg
31,80 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_

Więcej informacji o reklamie
Yerba Mate Green FRUTAS 1kg YERBA MARKET45,29 zł/1kg
45,97 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_

Więcej informacji o reklamie
Yerba Mate MATEINE Caffeine+ 500g YERBA MARKET45,22 zł/1kg
23,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
YERBA MATE GREEN FUERTE 400 g - MATE GREEN74,20 zł/1kg
29,68 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_

KRAUS Mate Tea Yerba Mate Organica 500g
63,28 zł/1kg
31,64 zł
Sprzedawca: Enisay

Amanda Elaborated With Traditional Palo 0,5 kg
80,00 zł/1kg
40,00 zł
Sprzedawca: Enisay

Yerba Mate Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 1kg 1000g
36 158,33 zł/1kg
43,39 zł
Sprzedawca: MateMundo

Canarias Tradycyjna Mate 1kg
65,29 zł/1kg
65,29 zł
Sprzedawca: MateMundo

ROSAMONTE Mate Tea Yerba Mate 1kg
47,79 zł/1kg
47,79 zł
Sprzedawca: MateMundo

Yerba Mate Playadito Elaborada Con Palo Tradicional 1kg 1000g
49 900,00 zł/1kg
49,90 zł
Sprzedawca: Matea24

Yerba Mate Rosamonte Elaborada + Despalada 2x500g 1kg
60 890,91 zł/1kg
33,49 zł
Sprzedawca: MateMundo

Yerba Mate Amanda Elaborada Tradicional Con Palo 1000g 1kg KLASYCZNA!
26 363,64 zł/1kg
29,00 zł
Sprzedawca: Enisay

CANARIAS Herbata Yerba Mate 500g
72,22 zł/1kg
36,11 zł
Sprzedawca: Enisay

Taragui Mate Tea Elaborada Sin Palo (Despalada) 500g | Herbata Mate z Argentyny | Napój energetyczny
64,00 zł/1kg
32,00 zł
Sprzedawca: Enisay

Taragui Elaborada Con Palo Tradicional 0,25 kg
51,88 zł/1kg
12,97 zł
Sprzedawca: Un-Mate

Yerba Mate Canarias Serena 1kg 1000g
48 609,09 zł/1kg
53,47 zł
Sprzedawca: Enisay

Yerba Mate CBSe Energia Guarana 0,5 kg
67,78 zł/1kg
33,89 zł
Sprzedawca: MateMundo

Cruz de Malta Elaborada Con Palo 0,5kg
65 940,00 zł/1kg
38,89 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,97 zł
Sprzedawca: Matea24

Yerba Mate Green Zestaw dla Dwojga - Herbata Mate Green Mas Energia Guarana 2x200g - Kubek Mate Marmol x2 - Bombilla Liza 19cm x2 - Wegańska herbata mate
131,47 zł/1kg
78,88 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_

Verde Mate Green Energia Guarana 0,5kg
69,98 zł/1kg
34,99 zł
Sprzedawca: MateMundo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
️Yerba Mate Taragui Elaborada Tradicional 500g️
Szukasz idealnej yerba mate dla siebie? Koniecznie zwróć uwagę na Elaborada Tradicional renomowanej, argentyńskiej marki Taragui. Mieszanka łączy w sobie to, co najlepsze w ostrokrzewie paragwajskim, to klasyczna yerba. Do tego zapewnia długotrwałe pobudzenie!. Z tego powodu przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy w yerba mate szukają zwłaszcza zastrzyku energii.
argentyńska
klasyczna
mocno pobudzająca
z delikatną goryczką
zawiera liście, łodyżki i niewielką ilość pyłu
idealna dla osób ceniących w yerbie właściwości pobudzające
susz z różnych obszarów argentyny
Taragui – wyśmienita yerba mate z Argentyny
Taragui to argentyńska marka yerba mate, której początki sięgają lat 20. XX w. Od tego czasu jej produkty niezmiennie zachwycają koneserów swoją jakością i aromatem. Co ciekawe, Taragui to jedna z najpopularniejszych marek yerba mate w Polsce. Plantacja Las Marías to oznaka wzoru jakości i zrównoważonego rozwoju.
długa historia
wysoka jakość
jedna z najpopularniejszych marek w Polsce
1️⃣ - Producent: Yerba Mate Taragüi jest produkowana przez firmę Las Marías, która została założona w 1924 roku i jest jednym z wiodących producentów yerba mate w Argentynie.
2️⃣ - Smak i aromat: Yerba Mate Taragüi oferuje bogaty, zrównoważony smak i aromat charakterystyczny dla tradycyjnej yerba mate. Jest ona zazwyczaj opisywana jako delikatna i przyjemna w smaku.
3️⃣ - Popularność: Yerba Mate Taragüi cieszy się dużą popularnością zarówno w Argentynie, jak i za granicą, ze względu na wysoką i tradycje związane z jego spożywaniem.
4️⃣ - Właściwości zdrowotne: Podobnie jak inne rodzaje yerba mate, Yerba Mate Taragüi zawiera naturalnie kofeinę i inne składniki odżywcze, takie jak polifenole i minerały. Jest to również źródło antyoksydantów i może mieć wpływ na zdrowie.
️Sposób przygotowania na ciepło️:
- wsyp susz yerba mate do naczynka (1/3 - 3/4 objętości naczynia)
- przykryj naczynie dłonią, odwróć i potrząśnij kilka razy,
- postaw naczynie,
- wlej wodę o temperaturze około 60 stopni Celsjusza (mniej niż połowę naczynia)
- włóż bombillę do naczynia w miejscu, gdzie jest najwięcej wolnej przestrzeni,
- dolej gorącej, ale nie wrzącej wody (75 stopni Celsjusza)
- po około 3-5 minutach można pić gotową yerbę.
️Sposób przygotowania terere (na zimno)️:
- wsyp susz yerba mate do naczynka (1/3 - 3/4 objętości naczynia)
- przykryj naczynie dłonią, odwróć i potrząśnij kilka razy,
- postaw naczynie,
- dodaj parę kostek lodu
- wlej zimną wodę (mniej niż połowę naczynia)
- włóż bombillę do naczynia w miejscu, gdzie jest najwięcej wolnej przestrzeni,
- dolej zimnej wody,
- odstaw naczynie na kilka (około 5-7) minut, by uwolnić smak i aromat yerby, po tym czasie będzie gotowa
Dane techniczne:
- Yerba Mate
- Marka: Taragui
- Produkt: Elaborada Tradicional
- Zawartość opakowania: 500 g
- Zawartość: liście, łodygi ostrokrzewu i pył
Yerba Mate TARAGÜI, herbata mate, 500g
Słowo Taragüi pochodzi z języka Indian Guaraní i oznacza "płynący". Taragui jest uprawiana, zbierana i przetwarzana przez prawdziwych specjalistów w Argentynie od 1924 roku. Ta yerba mate z łodygami ma bardzo mocny smak i jest klasykiem w Ameryce Południowej.
------------------------------------------------------
Yerba mate jest używana do produkcji herbaty mate. Gdy napój jest podawany na zimno, nazywa się go terere. Herbata mate jest tradycyjnie spożywana w Ameryce Południowej, ale jest również popularna w Syrii i Libanie.
Yerba mate tłumaczy się jako zioło mate, chociaż słowo mate pierwotnie pochodzi od słowa mati, złożonego słowa o kilku znaczeniach z języka keczua. Mati oznacza między innymi "pojemnik na napój", "napar z ziół" i "tykwę". Napar pije się z pojemnika (zazwyczaj tykwy), który jest wypełniony do trzech czwartych suchymi liśćmi (i łodygami) rośliny mate. Liście są zalewane wodą o temperaturze 70-80°C.
Tykwa znana jest również jako guampa, porongo lub cuia, w zależności od kraju. Pije się ją przez specjalną metalową słomkę (bombilla po hiszpańsku, bomba po portugalsku). Tykwa jest przekazywana od jednej osoby do drugiej (zwykle w siedzącym kręgu) i ponownie napełniana.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Lista składników
- Yerba Mate Taragui Elaborada Tradicional Con Palo 500g 0,5kg
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Taragui
- Nazwa handlowa
- Yerba Mate Taraqui 500g
- Producent
- Taragui
- Zakres dostawy
- 500g.
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- H9-VCFF-1AQL
- EAN
- 7790387110234
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Lista składników
- Yerba Mate Taragui Elaborada Tradicional Con Palo 500g 0,5kg
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Taragui
- Nazwa handlowa
- Yerba Mate Taraqui 500g
- Producent
- Taragui
- Zakres dostawy
- 500g.
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- H9-VCFF-1AQL
- EAN
- 7790387110234
Pasuje również do tego

Yerba Mate Taragui Elaborada Tradicional (Klasyczna!) 1kg 1000g
40 809,09 zł/1kg
44,89 zł
Sprzedawca: Matea24

Yerba Mate Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 1kg 1000g
36 158,33 zł/1kg
43,39 zł
Sprzedawca: MateMundo

Amanda Elaborated With Traditional Palo 0,5 kg
80,00 zł/1kg
40,00 zł
Sprzedawca: Enisay

Yerba Mate Playadito Elaborada Con Palo Tradicional 1kg 1000g
49 900,00 zł/1kg
49,90 zł
Sprzedawca: Matea24

KRAUS Mate Tea Yerba Mate Organica 500g
63,28 zł/1kg
31,64 zł
Sprzedawca: Enisay

Canarias Tradycyjna Mate 1kg
65,29 zł/1kg
65,29 zł
Sprzedawca: MateMundo

Canon PIXMA TS3350, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
1 417,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

FASOLKA CZARNA500 g -PLANET
26,38 zł/1kg
13,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Yerba Mate Amanda Elaborada Tradicional Con Palo 1000g 1kg KLASYCZNA!
26 363,64 zł/1kg
29,00 zł
Sprzedawca: Enisay

Body Attack Ashwagandha KSM-66 – 120 kapsułek
1 658,57 zł/1l
116,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Wkrętarka akumulatorowa Hychika ?DD-12BC
295,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

MIÓD MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g - HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
360,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bionic

CANARIAS Herbata Yerba Mate 500g
72,22 zł/1kg
36,11 zł
Sprzedawca: Enisay

Muh Muhs Original Toffee Spread o smaku toffi 245g
41,18 zł/1kg
10,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oryginalne słuchawki Samsung EHS61 AS Stereo Headset z wtyczką jack 3,5 mm S7 S6 Edge S8 biały
80,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

ROSAMONTE Mate Tea Yerba Mate 1kg
47,79 zł/1kg
47,79 zł
Sprzedawca: MateMundo

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
251,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 140,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Materac 90x200 25 cm Zintegrowany topper Materac 7-strefowy materac sprężynowy H3/H4
469,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Yerba Mate Taragui Despalada Sin Palo (bez patyczków) 500g 0,5kg
45 400,00 zł/1kg
32,89 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,97 zł
Sprzedawca: Un-Mate

Pajarito Elaborada Con Palo Tradicional 0,5kg
49 960,00 zł/1kg
24,98 zł
Sprzedawca: Matea24

Yerba Mate Rosamonte Elaborada + Despalada 2x500g 1kg
60 890,91 zł/1kg
33,49 zł
Sprzedawca: MateMundo

Herbata Matcha w proszku 80g | Zielona herbata w proszku od Tian Hu Shan | Zielona herbata
271,88 zł/1kg
22,56 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,75 zł
Sprzedawca: Katomix

Yerba Mate Cruz de Malta Elaborada Klasyczna Tradicional 500g 0,5kg
54 363,64 zł/1kg
29,90 zł
Sprzedawca: Matea24

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

Yerba Mate TARAGUI ENERGIA Con Palo 500g 0,5kg MOC
26 650,00 zł/1kg
29,98 zł
-46%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,99 zł
Sprzedawca: Un-Mate

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Taragui Mate Tea Elaborada Sin Palo (Despalada) 500g | Herbata Mate z Argentyny | Napój energetyczny
64,00 zł/1kg
32,00 zł
Sprzedawca: Enisay
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
7%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
13%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Smaczne i mocne.
Waga 0,001 kg
Produkt ma zielony kolor i intensywny smak.
Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Herbata
Waga 0,001 kg
Bardzo smaczna, smakowała mi
Oceniono dnia 28 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;
Waga 0,5 kg
Schmack nicht korrekt
Oceniono dnia 15 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Exlant
Waga 0,001 kg
Jest odpowiednie jedzenie. Polecam.
Oceniono dnia 3 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super artikrl. szybka dostawa. super cena
Waga 0,001 kg
tak, bardzo mi się podoba
Oceniono dnia 20 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Waga 0,5 kg
Dobry
Oceniono dnia 31 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie smakuje dobrze
Waga 0,5 kg
Niestety tym razem mate nie smakuje dobrze, smakuje gorzej, jakby była przechowywana przez bardzo długi czas. Musiałem wyrzucić wszystkie opakowania. SZKODA!!!
Oceniono dnia 13 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,55 g
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kwiaty Jadalne Kwiat Chryzantemy Białej - 1kg
199,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
198 999,99 zł/1kg

Liść Limonki Cięty Kaffir Suszony - 1kg Kaffir Jadalne Liście Limonka
150,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
149 999,99 zł/1kg

H&S Herbatka lecznicza nr 51 żołądkowo-jelitowa na dolegliwości żołądkowo-jelitowe, 20 saszetek Saszetki
29,21 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,22 zł
Sprzedawca: apohealth
307,54 zł/1kg

Matcha„Midori” – Premium Zielona Herbata w Proszku | Bogata w Antyoksydanty, 500g



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
130,05 zł
Sprzedawca: Goodwei
250,10 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Kuro" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
136,02 zł
Sprzedawca: Goodwei
148,49 zł/1kg

Proszek herbaty Matcha | 200g Japońska Zielona Herbata Premium | 100% organiczny



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
126,84 zł
Sprzedawca: Goodwei
634,20 zł/1kg

Matcha Cocos Latte Mix 800 g – Matcha i Kokos | Ze stewią | Bez mleka, wegański



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,15 zł
Sprzedawca: Goodwei
139,21 zł/1kg

Zestaw matcha "Black Marmor" z elegancka czarka, miotelka, stojakiem i ceramiczna tacka + matcha i kokosowym latte – zestaw dla milosników matcha



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
149,07 zł
Sprzedawca: Goodwei
118,69 zł/1kg

Zestaw matcha "White Marmor" z elegancka czarka, miotelka, stojakiem i ceramiczna tacka + matcha i kokosowym latte – zestaw dla milosników matcha



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
149,07 zł
Sprzedawca: Goodwei
117,84 zł/1kg

Yerba Mate Tea MATE GREEN SET 20x50g - Różne odmiany brazylijskiej yerba mate z ziołami, kwiatami i owocami



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
72,10 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
72,10 zł/1kg

Herbata Czarna Liściasta Cejlon Sri Lanka Aromatyczna Suntat 1Kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
81,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
81,00 zł/1kg

Zestaw matcha latte "Menouseki Spout" z czarka z dzióbkiem, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – zestaw do latte i ceremonii herbaty



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,53 zł
Sprzedawca: Goodwei
159,92 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Yogan" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
149,28 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Minto" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
142,71 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Sakura" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
136,29 zł
Sprzedawca: Goodwei
145,76 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Pink Marmor" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
135,53 zł
Sprzedawca: Goodwei
140,45 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Miyuki" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
135,53 zł
Sprzedawca: Goodwei
141,32 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "White Marmor" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
118,90 zł
Sprzedawca: Goodwei
158,11 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Burashi" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
127,51 zł
Sprzedawca: Goodwei
135,94 zł/1kg

Zestaw do ceremonii herbaty Matcha "Kori" z czarka, miotelka, stojakiem i matcha + kokosowym latte – elegancki zestaw dla milosników matcha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
136,02 zł
Sprzedawca: Goodwei
145,32 zł/1kg