Już tylko 5 sztuk w tej cenie
7suns Pitch Black Immediate Bronzer Balsam do Opalania 250ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
97,99 zł
39,20 zł / 100ml
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Balsam ochronny Linola 50 ml104,16 zł/100ml
52,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
VEA Lipogel 200, żel 200 ml21 235,00 zł/100ml
212,35 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
SINOZ Hydrapro Intense Repair Balsam nawilżający - 400 ml29,36 zł/100ml
117,44 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Więcej informacji o reklamie
BIODERMA Sebium Kerato + Spray do ciała, 150 ml Spray109 429,99 zł/1l
109,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Asther Booster Power Accelerator Do Opalania 200ml
25,00 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Australian Gold Sinfully Black Bronzer Do Opalania
22,90 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Australian Gold Tanning Accelerator Do Opalania
14,49 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Balsam do opalania Cappuccino (przyspieszacz) 200 ml
37,56 zł/100ml
75,12 zł
Sprzedawca: VISO

Balsam po opalaniu LAVERA, zawierający organiczną aloes i organiczne masło shea
201,70 zł/1l
40,34 zł
Sprzedawca: taleoo

7Suns 97organic Balsam Po Opalaniu Zestaw
58,50 zł/100ml
117,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Asther Latte Balsam Do Opalania 200ml
22,50 zł/100ml
44,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

COCOSOLIS UOMO Suntan & Body Oil 110 ml
84,23 zł/100ml
92,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JWOWW Instant Bronzing Lotion Balsam Bronzer Do Solarium Do Opalania 177ml
106,77 zł/100ml
188,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Australian Gold Bronze Accelerator Do Opalania
123,20 zł/100ml
18,48 zł
Sprzedawca: TanningParadise

ProTan Beaches Crème Coconut Balsam do Opalania w Solarium Przyspieszacz 250ml
258,00 zł/1kg
129,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Przyśpieszacz Opalania do twarzy Soleo Icon Face Accelerator 30ml
96,63 zł/100ml
28,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Isdin Photoprotector Ped.Gel Cream Lsf 50 250 ml
460,97 zł/1kg
124,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Australian Gold Signature accelerator Przyspieszacz do Opalania 15ml
132,60 zł/100ml
19,89 zł
Sprzedawca: TanningParadise

7suns Pitch Black Ultra Ciemny Bronzer Zestaw
49,00 zł/100ml
98,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
7suns Pitch Black Immediate Bronzer 250 ml – Ekstremalnie Ciemna Opalenizna od Pierwszego Użycia
Poznaj intensywny kosmetyk do opalania 7suns Pitch Black Immediate Bronzer, stworzony dla osób, które oczekują natychmiastowego, głębokiego efektu opalenizny. To zaawansowany bronzer, który łączy szybkie działanie z pielęgnacją skóry, zapewniając ciemny, równomierny kolor już po pierwszej sesji.
Formuła typu Immediate Bronzer działa od razu po aplikacji, dając widoczny efekt przyciemnienia skóry, który z czasem pogłębia się i utrzymuje dłużej. Kosmetyk jednocześnie nawilża i wygładza skórę, dbając o jej kondycję podczas opalania.
Naturalny efekt? Nie tutaj - Pitch Black to maksymalna intensywność i wyrazisty, głęboki kolor opalenizny.
Natychmiastowy efekt ciemnej opalenizny
Długotrwałe pogłębienie koloru
Nawilżenie i pielęgnacja skóry w trakcie opalania
Najważniejsze cechy:
Immediate Bronzer - szybki efekt opalenizny
Bardzo intensywne przyciemnienie skóry
Długotrwały efekt brązowienia
Nawilżająca i wygładzająca formuła
Równomierne rozprowadzenie bez smug
Idealny do solarium
Duża pojemność 250 ml - wydajny produkt
Ekstrakt z liści henny, który pojawił się w formule Pitch Black, pomaga wspierać ochronę skóry przed stresem oksydacyjnym i wspiera jej elastyczność. Wspomaga ochronę kolagenu i lipidów, dzięki czemu skóra dłużej wygląda świeżo i zdrowo. Towarzyszy mu złota alga, która wspiera procesy odnowy skóry i pomaga chronić ją przed skutkami nadmiernej ekspozycji na promieniowanie.
Efekt to coś więcej niż opalenizna - to skóra w lepszej kondycji niż przed sesją.
Formuły odpowiedzialne za głęboką i trwałą opaleniznę:
Formuła MelanoBlend - zaawansowana formuła, która intensyfikuje naturalny proces melanogenezy. Zawiera składniki aktywne takie jak tyrozyna, minerały oraz ekstrakty roślinne wspierające pigmentację skóry. Efekt: głęboka i naturalna opalenizna, która pojawia się szybciej i utrzymuje dłużej.
Formuła Immediate Bronzers - zapewnia natychmiastowy efekt przyciemnienia skóry.
Olej Buriti - bogaty w beta-karoten oraz witaminy A, C i E. Poprawia koloryt skóry, nadając jej zdrowy wygląd, jednocześnie wspiera regenerację i elastyczność skóry.
Ekstrakt z liści henny - wspiera długotrwałą pigmentację skóry.
Olej z marchwi - wspiera efekt pogłębienia opalenizny.
Składniki aktywne odpowiedzialne za pielęgnację, nawilżenie i regenerację skóry:
Masło kakaowe - intensywnie nawilża i regeneruje skórę oraz wspiera jej barierę ochronną.
Olej z czarnej porzeczki - wspiera regenerację skóry, działa nawilżająco i antyoksydacyjnie.
Składniki aktywne odpowiedzialne za działanie ochronne i antyoksydacyjne:
Złota alga - wspiera syntezę kolagenu i chroni skórę przed fotostarzeniem.
Ekstrakt z henny - działa antyoksydacyjnie i wspiera ochronę skóry przed stresem oksydacyjnym.
Kompleks amylopektyny ryżowej i różowej algi - poprawia kondycję skóry i wspiera jej nawilżenie.
Konsystencja, zapach i kolor:
Lekki lotion, który łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
Zapach łączy nuty drzewne z wanilią, miodem i egzotycznymi owocami.
Kolor balsamu: ciemny brąz.
Jak stosować Pitch Black Immediate Bronzer:
Aplikuj równomiernie na oczyszczoną, suchą skórę przed sesją opalania.
Aby uniknąć przebarwień:
po aplikacji wytrzyj dłonie wilgotną chusteczką
po sesji dokładnie umyj dłonie i paznokcie ciepłą wodą z mydłem
Nie zawiera filtrów UV i nie chroni przed słońcem. Unikać kontaktu z oczami. Tylko do użytku zewnętrznego.
PARAMETRY TECHNICZNE:
Marka: 7suns Cosmetics
Nazwa: Pitch Black Immediate Bronzer
Pojemność: 250 ml
Rodzaj: bronzer natychmiastowy
Efekt: bardzo ciemna opalenizna
Zastosowanie: solarium / opalanie
Działanie: natychmiastowe i pogłębiające kolor
Konsystencja: balsam/krem
Postaw na maksymalną intensywność - wybierz Pitch Black i osiągnij najciemniejszy efekt opalenizny.
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- aqua
- Producent
- 7suns
- EAN
- 5905068131299
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- aqua
- Producent
- 7suns
- EAN
- 5905068131299
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
1 038,42 zł/100ml
697,00 zł
-73,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
623,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BunkerBV

Cetaphil Krem nawilżający, 456 ml Krem
258,27 zł/1l
117,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Cavilon krem do długotrwałej ochrony skóry 3392g
1 376,09 zł/1kg
126,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść
60,38 zł/100ml
75,48 zł
Sprzedawca: apohealth

Hondrostrong Forte Krem - 500 ml, Opakowanie 5 Szt.
105,80 zł/100ml
529,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Intact27

Bioderma Sébium Hydra, Kobiety, Wymagająca skóra, Skóra sucha, Skóra tłusta, Krem, Uspokajający, Nawilżający, Regeneracja, All ages, 40 ml
130,32 zł/100ml
52,13 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Clarins One-Step, Mleczko oczyszczające do demakijażu, Kobiety, Skóra uniwersalna, 200 ml, Butelka, AQUA/WATER/EAU. CYCLOPENTASILOXANE. CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT WATER. ISOHEXADECANE....
90,11 zł/100ml
180,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Egyptian Magic All Purpose Skin Cream 118 ml
1 040,52 zł/1kg
160,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tabaibaloe Aloe Vera Krem do twarzy i ciała 300ml
7,00 zł/100ml
20,99 zł
Sprzedawca: Pryor-Distribution

Anua PDRN Hyaluronic Acid Hydrating Capsule Mist Spray 100 ml
131,94 zł/100ml
131,94 zł
Sprzedawca: somnia24

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
520,45 zł/1kg
69,22 zł
Sprzedawca: apohealth

Nawilżający krem do twarzy do skóry suchej Pond's 184 g
27,17 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

MURAD Retinal ResCulpt, krem na noc z retinolem, 50 ml
729,20 zł/100ml
364,60 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Palmer's Cocoa Butter Massage Cream for Stretch Marks, Kremowy, Kobiety, Przeciw rozciąganiu, Elastyczność, Skóra uniwersalna, 125 g, Tubka
27,19 zł/100ml
33,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Nivea Cellular Luminous 630 Serum 2w1 na przebarwienia i zmarszczki, 30ml
191,67 zł/100ml
57,50 zł
Sprzedawca: Metler

Roche-Posay Lipikar Baume AP+ Max 200 ml
6 505,00 zł/100ml
65,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nuxe Creme Fraiche de Beaute Krem nawilżający 3w1, 100 ml
107,88 zł/100ml
107,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Topicrem Ultranawilżające mleczko do ciała 500 ml
11,06 zł/100ml
55,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hyaluronic Acid Power Serum (ampułki z kwasem hialuronowym) 7 x 2 ml
1 180,00 zł/100ml
165,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Balsam z łoju wołowego bez dodatków - 100% PURE Tallow Balm grass fed - 120 ml
76,67 zł/100ml
92,00 zł
Sprzedawca: BeyondFunctionalFood

Forever Aloe MSM Gel (118 ml) – łagodzący żel z aloesem i MSM
93,22 zł/100ml
110,00 zł
Sprzedawca: NaturEden

Medik8 Total Moisture Daily Face Cream 50 ml
442,60 zł/100ml
221,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hildegard Braukmann Professional 24h Lemon Balm Skin Treatment (50 ml)
273,34 zł/100ml
136,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Eucerin Anti-Pigment Targeted Areas Krem do ciała 200ml
53,93 zł/100ml
107,86 zł
Sprzedawca: apohealth

Linola Skin Milk Dozownik 500 ml
270,00 zł/1l
135,00 zł
Sprzedawca: Zahnco24

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym
27,50 zł/100ml
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g
179,46 zł/1kg
89,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Woda destylowana różana Aqua Disrillata alle Rose 300ml - Roberts
2 599,00 zł/100ml
25,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ducray Dexyane Emolientowy balsam zmiękczający przeciw swędzeniu, 200 ml
10 897,00 zł/100ml
108,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,62 zł
Sprzedawca: apohealth
1 154,84 zł/1kg

Deumavan maść ochronna lawendowa puszka 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
85,93 zł
Sprzedawca: apohealth
85,93 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
430,85 zł
Sprzedawca: Parfumart
861,70 zł/100ml

Cetaphil | Krem nawilżający - 48g - Bezzapachowy - Intensywne nawilżenie - Skóra wrażliwa
109,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,15 zł/100ml

Krem Steplex Forte - 300 ml, opakowanie 3 sztuki



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
317,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
105,67 zł/100ml

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,50 zł/100ml

Tallow Naturals – Krem regenerujący z lawendą
172,57 zł
-11,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
161,14 zł
Sprzedawca: WR-Products
134,28 zł/100ml

Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
115,50 zł/100ml

Sorion Creme 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth
166,50 zł/100ml

Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 591,00 zł/1kg

Vaseline | Maść nawilżająca - 368 g - Masło kakaowe - Galaretka lecznicza - Pielęgnacja skóry
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,87 zł/100ml

Fleboxin Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
151,00 zł/100ml

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
69,22 zł
Sprzedawca: apohealth
520,45 zł/1kg

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
56,02 zł
Sprzedawca: apohealth
2 240,80 zł/1kg

Vaseline - Męski Nawilżający Balsam do Ciała 600ml - Men Fast Absorbing



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
8,33 zł/100ml

Pond's krem nawilżający do skóry suchej 111 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
56,90 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
363,55 zł/100ml

Nawilżający krem do twarzy do skóry suchej Pond's 184 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,17 zł/100ml

Krem intensywnie witalizujący i relaksujący Klosterfrau (opakowanie 100 g)
29,82 zł
Sprzedawca: apohealth
29,82 zł/100ml

VEA Lipogel 200, żel 200 ml
212,35 zł
Sprzedawca: apohealth
21 235,00 zł/100ml

NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Barwiący krem nawilżający 50 ml
245,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
245,07 zł/1kg