4,5



Na podstawie 56 opinii
La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
834,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
697,00 zł-137,56zł
1 161,67 zł / 100ml
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk
Od 2 szt. 676,00 zł/ szt.
Nasze najlepszeoferty
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml861,70 zł/100ml
430,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml648,19 zł/100ml
972,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.115,50 zł/100ml
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: IncHealth-Inter

Więcej informacji o reklamie
Sorion Creme 50 g1 224,26 zł/1kg
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth

La Mer Nawilżający delikatny krem
10 331,55 zł/1kg
2 272,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

La Mer The Revitalizing Hydrating Serum, Kobiety, 30 ml
3 022,77 zł/100ml
906,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Balsam z łoju z Awokado do ciała i twarzy Hypoalergiczny ORIGINAL Tallow Balm 120 ml
76,67 zł/100ml
92,00 zł
Sprzedawca: BeyondFunctionalFood

Tabaibaloe Aloe Vera Krem do twarzy i ciała 300ml
7,00 zł/100ml
20,99 zł
Sprzedawca: Pryor-Distribution

Cetaphil krem nawilżający do suchej i wrażliwej skóry ciała i twarzy, 250 g
217,22 zł/1kg
64,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Balsam z łoju wołowego bez dodatków 100% PURE Tallow Balm grass fed - 60 ml
95,00 zł/100ml
57,00 zł
Sprzedawca: BeyondFunctionalFood

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym
27,50 zł/100ml
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

ALVA FOR HIM - Krem nawilżający 60 ml
157,60 zł/100ml
94,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Masło shea - krem do twarzy 50ml
53,76 zł/100ml
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Dalan D'olive krem nawilżający 250 ml
12,49 zł/100ml
31,22 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Arganowy krem do twarzy Aroma
40,00 zł/100ml
40,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Krem nawilżający 100 g
593,07 zł/1kg
88,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Kiehl's Creme De Corps 80402300 - 0458184 - 500ml
41,71 zł/100ml
208,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

OPTOLIND Intensive Cream, krem 50 ml
749,06 zł/1kg
111,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem intensywnie nawilżający Cerave 340 g
248,71 zł/1kg
84,56 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
La Mer The Moisturising Cream 3320 UNITED KINGDOM, pudełko 1 sztuka x 60 ml
Skuteczny i legendarny: Crème de la Mer krem do ciała Crème de la Mer to legendarny krem do ciała La Mer, od którego wszystko się zaczęło. i bogaty krem jest idealny dla skóry skłonnej do wysuszania, ponieważ intensywnie nawilża skórę, a tym samym optymalnie chroni ją przed wysuszeniem. Zastosuj ekskluzywny Miracle Broth, innowacyjną formułę, która zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek, pozostawiając skórę miękką, elastyczną, gładką i wyrafinowaną? Uwolnij moc promiennej transformacji.
La Mer Krem nawilżający
La Mer Krem nawilżający 3320 VERENIGD FINISH Karton @ 1 opakowanie x 60 ml
- Skład materiału
- 50% Bawełna
- Waga
- 110 g
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 7479300000130747930000013
- Numer producenta
- 2YA8VWBKR1
- Skład materiału
- 50% Bawełna
- Waga
- 110 g
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 7479300000130747930000013
- Numer producenta
- 2YA8VWBKR1
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

La Mer dla kobiet 100
3 527,45 zł/1kg
1 799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sunnydays

La Mer – odmładzający krem na noc
1 335,10 zł/100ml
801,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TERCES

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml
313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

La Mer The Eye Concentrate, Koncentrat do oczu, 15 ml, Unisex, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Odżywiający, Skóra uniwersalna, Słoiczek
4 015,47 zł/100ml
602,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

(The Hydrating Infused Emulsion) 125ml
4 309,42 zł/1kg
1 034,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Concentrate, Kobiety, 50 ml
3 810,92 zł/100ml
1 905,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml
4 507,40 zł/100ml
1 352,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Renewal Oil
3 877,39 zł/1kg
740,35 zł
-100,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
639,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

La Mer The Hand Treatment, Kremowy, Unisex, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, 100 ml, Tubka
406,45 zł/100ml
406,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Body Crème, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 300 ml, Water\Aqua\Eau, Butylene Glycol, Jojoba Esters, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), C12-20 Acid...
368,82 zł/100ml
1 106,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
466,67 zł/100ml
350,00 zł
Sprzedawca: gg-market

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Szampon KUNDAL łagodzący łupież
431,20 zł/100ml
646,80 zł
Sprzedawca: VISO

La Mer Genaissance de la Mer Krem pod oczy, 15ml
9 279,07 zł/100ml
1 391,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sunnydays

La Mer – odmładzający krem na noc
2 694,40 zł/100ml
808,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lancaster Infinite Bronze, Rura do pompowania, Krem, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Ochrona, Ciemna skóra, Odcień medium skin, Beżowy
212,56 zł/100ml
106,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Szafka RTV Selsey Veldio, biała, z frezowanym frontem, szerokość 175 cm
1 169,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Parfums de Marly Valaya Exclusif Parfém 75 ml UNISEX
18 546,67 zł/1l
1 391,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
1 531,50 zł/1l
153,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
732,86 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

La Mer Intensywna maseczka rewitalizująca
6 884,09 zł/1kg
757,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Micro Peel 30ml
4 075,00 zł/100ml
1 222,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Apple AirTag, Element, Wyszukiwarka, Srebrny, Biały, Odporny na kurz, IP67, CR2032
222,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TOM FORD Café Rose, Kobiety, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool,..., 1 szt.
5 833,40 zł/1l
583,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tersorte

Dior J'adore EDP 100 ml W
7 075,60 zł/1l
707,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Giorgio Armani Si 100ml edp
3 799,90 zł/1l
379,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
12,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
659,06 zł/1l
105,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Estée Lauder Advanced Night Repair, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
555,61 zł/100ml
416,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 82% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
82%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
11%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy produkt
Używam tego kremu od lat. Super tolerowany, nawet przez wrażliwą, skłonną do alergii skórę. Niestety coraz droższy, więc teraz dorwałam kolejne opakowanie w "umiarkowanej" cenie. Oryginalne opakowanie, szybka dostawa - idealnie!
Oceniono dnia 16 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Prosta dostawa
Używam go już od kilku lat. Ten produkt pielęgnuje moją skórę i sprawia, że wygląda ona młodziej. Gorąco go polecam, wolałabym zrezygnować z czegoś innego!
Oceniono dnia 28 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kosmetyki do twarzy
Kosmetyki marki „La Mer” są doskonałe, nawilżające i odżywcze. Cieszę się, że udało mi się kupić ten produkt z rabatem na stronie Kaufland. Marketplace
Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniałe!!
Ten krem jest absolutnie najwyższej klasy! Używam go od lat i nigdy wcześniej nie udało mi się go kupić w tej cenie! Jestem nim całkowicie zachwycona!!
Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra pielęgnacja twarzy
Bardzo dobrze pielęgnuje i odżywia skórę. Ja też ciągle wracam do tego produktu.
Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Krem La Mer
Krem jest po prostu doskonały! A szczególnie chciałabym wspomnieć o szybkiej dostawie. Z przyjemnością użyję go ponownie.
Oceniono dnia 9 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Skóra jest dobrze nawilżona. Odpowiedni dla skóry suchej i bardzo suchej.
Oceniono dnia 19 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Wiedziałem o tym produkcie od dawna. Ale to jest najlepsza cena! Szybka dostawa, wszystko super. Jestem bardzo zadowolony.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Deumavan maść ochronna lawendowa puszka 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
85,91 zł
Sprzedawca: apohealth
85,91 zł/100ml

Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,57 zł
Sprzedawca: apohealth
1 154,53 zł/1kg

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,46 zł
Sprzedawca: apohealth
60,37 zł/100ml

Cetaphil | Krem nawilżający - 48g - Bezzapachowy - Intensywne nawilżenie - Skóra wrażliwa
109,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,15 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
430,85 zł
Sprzedawca: Parfumart
861,70 zł/100ml

Krem Steplex Forte - 300 ml, opakowanie 3 sztuki



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
317,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
105,67 zł/100ml

Tallow Naturals – Krem regenerujący z lawendą
172,57 zł
-11,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
161,14 zł
Sprzedawca: WR-Products
134,28 zł/100ml

Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
115,50 zł/100ml

Sorion Creme 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth
1 224,26 zł/1kg

Vaseline | Maść nawilżająca - 368 g - Masło kakaowe - Galaretka lecznicza - Pielęgnacja skóry
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,87 zł/100ml

Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 591,00 zł/1kg

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
69,21 zł
Sprzedawca: apohealth
520,38 zł/1kg

Fleboxin Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
151,00 zł/100ml

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
56,00 zł
Sprzedawca: apohealth
1 513,51 zł/1kg

Pond's krem nawilżający do skóry suchej 111 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
56,90 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
363,55 zł/100ml

SINOZ Hydrapro Intense Repair Balsam nawilżający - 400 ml
117,44 zł
Sprzedawca: mk-tronic
29,36 zł/100ml

MARY KAY Nawilżający krem do skóry normalnej i suchej 85 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
121,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 424,94 zł/1kg

NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Barwiący krem nawilżający 50 ml
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
245,43 zł/1kg

ENSBONA maść diabelska gorąca, 200 ml maść



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
47,65 zł
Sprzedawca: apohealth
211,78 zł/1kg

Dr.Grandel Timeless Body Cream
193,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
96,76 zł/100ml