Victoria's Secret, spray do ciała "Sundrenched Blooms", 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
63,00 zł
252,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Eau de Soin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Victoria's Secret Velvet Petals Body Spray 250 ml W269,20 zł/1l
67,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Rituals The Ritual of Ayurveda Mgiełka do włosów i ciała 50 ml1 835,00 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml370,24 zł/1l
92,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Victoria's Secret Love Spell Shimmer – spray do ciała 250 ml W303,20 zł/1l
75,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Victoria's Secret Fabulous spray do ciała dla kobiet 250 ml
330,00 zł/1l
82,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Frostmelt Mgiełka do ciała, 250 ml
300,80 zł/1l
75,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Victoria's Secret Aqua Kiss spray do ciała dla kobiet 250 ml
530,60 zł/1l
132,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Victoria's Secret Temptation Shimmer – spray do ciała 250 ml W
251,20 zł/1l
62,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Victoria's Secret, Fresh & Clean, Mist Spray, 250 ml
272,00 zł/1l
68,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Victoria's Secret Very Sexy Oasis tělový sprej 250 ml W
1 686,12 zł/1l
421,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Victoria's Secret, Tropical Nectar, Mist Spray, 250 ml
194,66 zł/1kg
97,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Victoria's Secret Aqua Kiss – spray do ciała 250 ml (dla kobiet)
444,00 zł/1l
111,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Victoria's Secret Temptation Spray do ciała dla kobiet 250 ml
707,20 zł/1l
176,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Victoria's Secret Temptation tělový sprej 250 ml W
273,40 zł/1l
68,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Victoria´s Secret - Temptation Shimmer Body Spray 250ml
303,60 zł/1l
75,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Victoria's Secret Aqua Kiss spray do ciała 250 ml W
235,20 zł/1l
58,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Victoria´s Secret - Coconut Passion Odżywczy spray do ciała 250ml
364,04 zł/1l
91,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Victoria's Secret Seashell Shimmer - spray do ciała, 250 ml
475,00 zł/1l
118,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Victoria's Secret, Snowdrift, Mist Spray, 250 ml
405,72 zł/1l
101,43 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Victoria's Secret Sundrenched Blooms to spray do ciała dla kobiet o pojemności 250 ml. Lekka kompozycja zapachowa nadaje się do stosowania na skórze i jest przeznaczona do codziennego użytku. Jako produkt znajdujący się pomiędzy sprayem do ciała a wodą perfumowaną, oferuje delikatną alternatywę dla intensywniejszych perfum.
Nuty zapachowe obejmują słonecznik, nagietek, różę i piżmo. Dzięki temu powstaje kwiatowy zapach z delikatnymi i ciepłymi akcentami. Spray łatwo się rozpyla i jest odpowiedni dla osób, które preferują lżejsze kompozycje zapachowe.
- Wymiary
- 250 ml
- Model
- Sundrenched Blooms
- Waga
- 0.282 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., WODA (AQUA), KOMPOZYCJA WĄCHOWA (PARFUM), GLIKOL PROPILENOWY, GLICERYNA, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENOWANY OLEJ RYCZYNOWY, ETYLHEKSYL METOKSYCINNAMAT, BUTYL METOKSYDIBENZOJLAN, ETYLHEKSYL SALICYLAT, TETRAMETYL ACETYLOCTAHYDRONAFTALEN, HEXAMETYLINDANOPIRAN, HEXYL CINNAMAL, WANILINA, HYDROXYCYTRONELLAL, LIMONEN, BENZYLSALICYLAT, OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY (CITRUS AURANTIUM), LINALOOL, GERANYL ACETATE, KUMARYNA, LINALYL ACETATE, DIMETYL FENETYL ACETATE, OLEJ Z SKÓRKI LIMONKI (CITRUS LIMON), CYTRONELOL, ACETYL CEDRENE, PINEN, GERANIOL, BENZYL CINNAMATE, OLEJ Z POGOSTEMON CABLIN.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0198765625580198765625580
- Wymiary
- 250 ml
- Model
- Sundrenched Blooms
- Waga
- 0.282 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., WODA (AQUA), KOMPOZYCJA WĄCHOWA (PARFUM), GLIKOL PROPILENOWY, GLICERYNA, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENOWANY OLEJ RYCZYNOWY, ETYLHEKSYL METOKSYCINNAMAT, BUTYL METOKSYDIBENZOJLAN, ETYLHEKSYL SALICYLAT, TETRAMETYL ACETYLOCTAHYDRONAFTALEN, HEXAMETYLINDANOPIRAN, HEXYL CINNAMAL, WANILINA, HYDROXYCYTRONELLAL, LIMONEN, BENZYLSALICYLAT, OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY (CITRUS AURANTIUM), LINALOOL, GERANYL ACETATE, KUMARYNA, LINALYL ACETATE, DIMETYL FENETYL ACETATE, OLEJ Z SKÓRKI LIMONKI (CITRUS LIMON), CYTRONELOL, ACETYL CEDRENE, PINEN, GERANIOL, BENZYL CINNAMATE, OLEJ Z POGOSTEMON CABLIN.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0198765625580198765625580
Pasuje również do tego

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Kobiety, Wanilia, Stany Zjednoczone, 1 szt.
303,60 zł/1l
75,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml
834,47 zł/1l
125,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Mgiełka do włosów i ciała
971,67 zł/1l
87,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nuxe Sun Eau Délicieuse Parfumante tělový sprej 100 ml W
1 037,30 zł/1l
103,73 zł
Sprzedawca: VISO

DKNY Energizing Woman spray do ciała dla kobiet 250 ml
212,40 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ariana Grande - Thank U Next 2.0 Body Spray 236ml
224,41 zł/1l
52,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Britney Spears Curious Mgiełka do ciała, 236 ml
165,93 zł/1l
39,16 zł
Sprzedawca: Tersorte

Armaf Desert Night woda perfumowana unisex 100 ml
1 457,30 zł/1l
145,73 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
351,56 zł/1l
87,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

13 Women woda perfumowana spray 100ml
400,00 zł/1l
40,00 zł
Sprzedawca: BeautyOK

Reebok Body Mgielka Glow, 250 ml
87,32 zł/1l
21,83 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Guess Guess 1981 Dla Kobiet Spray Do Ciała 250ml
176,00 zł/1l
44,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Bruno Banani Magnetic Woman Body Splash (250 ml)
168,00 zł/1l
42,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

TESORI d'Oriente Muschio Bianco Spray do ciała 200 ml
98,75 zł/1l
19,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Giorgio Beverly Hills - Giorgio Body Spray 236ml
283,98 zł/1l
67,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Adidas Vibes Woman Happy Feels, spray do włosów i do ciała, 236 ml
286,27 zł/1l
67,56 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
74,73 zł/1l
11,21 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Rituals The Ritual of Karma 8719134152562, 50 ml, Skóra wrażliwa, Kwiat lotosu, Biała herbata, Alkohol, 1 szt.
100,09 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Caudalie eau vigne eau fraiche 50ml
2 426,40 zł/1l
121,32 zł
Sprzedawca: VISO

Playboy, Daydreaming, Mgiełka do Ciała, 250 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
17,23 zł/100ml
43,08 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Spray do ciała Hackett London Bespoke 150 ml
264,00 zł/1l
39,60 zł
Sprzedawca: Scentist

Miss So – Mgiełka do ciała – Secret Crush 140 ml
640,43 zł/1l
89,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

TOM FORD Oud Wood All Over Body Spray, 150 ml, Orzeźwiający, Kobiety, Uniwersalne, Kardamon, Palisander, Pieprz, Drzewo sandałowe, Wetiwer
1 658,33 zł/1l
248,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebastian Professional Dark Oil Silkening Fragrant Mist mgiełka dla wygładzenia i blasku włosów 200 ml
586,85 zł/1l
117,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Alyssa Ashley Green Tea Essence Olejek perfumowany 7,5 ml W
2 681,33 zł/1l
20,11 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Khadlaj Alf Wardaat Olejek perfumowany dla kobiet 30 ml
2 255,33 zł/1l
67,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup

Cristiano Ronaldo CR7 Play it Cool Dezodorant, 150 ml
179,95 zł/1kg
35,99 zł
Sprzedawca: Tersorte
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Tom Ford Vanilla Sex All Over Body Spray (150 ml)
414,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 764,87 zł/1l

Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
375,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 504,27 zł/1l

TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Spray, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Zjednoczone Królestwo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
317,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 114,80 zł/1l

Aquarius Cosmetic Aqc Fragrances Mgieka do ciaa Amber Touch 200ml
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
75,96 zł/1l

Spray do ciała Sunny Fragrance, pojemność 100 ml
49,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
490,80 zł/1l

Philipp Plein, No Limits, Body Spray, 150 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
125,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
834,47 zł/1l

Nuxe - Body Care Reve De The Fragrant Water 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 209,90 zł/1l

Nuxe Spray Nuxe Mgiełka do włosów i skóry Sunset Bliss 100ml
110,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 100,90 zł/1l

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Kobiety, Stany Zjednoczone, 1 szt.



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
92,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
369,12 zł/1l

Victoria´s Secret - Coconut Passion Odżywczy spray do ciała 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
91,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
364,04 zł/1l

Victoria´s Secret - Pure Seduction Odżywczy spray do ciała 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
92,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
370,24 zł/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
87,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
351,56 zł/1l

Miss So – Mgiełka do ciała – Secret Crush 140 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
89,66 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
640,43 zł/1l

Glow By So – mgiełka zapachowa z połyskiem – Glow Getter 140 ml
128,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
921,36 zł/1l

Miss So – spray do ciała – Love Potion 140 ml
124,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
892,79 zł/1l

Christina Aguilera By Night spray do ciała dla kobiet 236 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
243,43 zł/1l

Miss So - Spray do ciała - Dolce Vita 140 ml
124,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
892,79 zł/1l

Louis Cardin Fressia – mgiełka do ciała w sprayu, 250 ml
52,07 zł
Sprzedawca: PolisElectro
208,28 zł/1l

Louis Cardin Orchids – mgiełka do ciała w sprayu, 250 ml
52,07 zł
Sprzedawca: PolisElectro
208,28 zł/1l