Zawartość:
200 ml- 50 ml
- 200 ml
Szampon przeciw wypadaniu włosów Triphasic Rene Furterer 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
87,90 zł
394,17 zł / 1kg
+ 40,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Szampon do włosów słabych, łamliwych i wypadających KESHARAJA489,95 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml252,73 zł/1l
250,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
DUCRAY Anaphase przeciw wypadaniu włosów 400 ml215,62 zł/1l
88,05 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Kerasilk szampon przeciwłupieżowy 250ml368,60 zł/1l
92,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rene Furterer Triphasic Szampon przeciw wypadaniu wosw 200 ml
388,50 zł/1l
77,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Forticea Professionnel – rewitalizujący szampon wzmacniający Rene Furterer 500 ml
295,76 zł/1l
147,88 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Rene Furterer Absolue Keratin-Shampoo 200 ml
481,45 zł/1l
96,29 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Rene Furterer Forticea Szampon energetyzujcy 200 ml
397,05 zł/1l
79,41 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Szampon regenerujący Absolue Keratin Rene Furterer 500 ml
301,62 zł/1kg
173,13 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Gliss Szampon do włosów Total Repair, 400 ml
163,50 zł/1l
65,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Rene Furterer Forticea Szampon energetyzujący 50ml
813,20 zł/1l
40,66 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Ducray Anaphase+ Szampon przeciw wypadaniu włosów, 200 ml
337,75 zł/1l
67,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rene Furterer Volumea Szampon zwikszajcy objto 200 ml
458,95 zł/1l
91,79 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Valquer Total Repair Shampoo 400 ml
277,55 zł/1l
111,02 zł
Sprzedawca: TR8

Rene Furterer Curbicia Purifying Lightness Shampoo szampon do włosów 150 ml
516,87 zł/1l
77,53 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Rene Furterer Tonucia Rückfettende Kräftigungsshampoo 50 Ml
814,20 zł/1l
40,71 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

PILEXIL szampon przeciw wypadaniu włosów 900 ml
245,08 zł/1l
220,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Rene Furterer Neopur Szampon przeciwupieowy suchy 150 ml
464,67 zł/1l
69,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon przeciw wypadaniu włosów chinina i kofeina
80,45 zł/1l
32,18 zł
Sprzedawca: Emerosa

Szampon regenerujący do włosów zniszczonych Elseve Total Repair 5 300 ml
65,67 zł/1l
19,70 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn i kobiet. Ten popularny szampon przeciw wypadaniu włosów działa delikatnie na skórę głowy, ponieważ nie zawiera siarczanów ani silikonów. Formuła zawierająca mikroperły z olejkami eterycznymi składa się w 96% z naturalnych składników i jest wzbogacona witaminą B5 oraz organicznymi ekstraktami z pfaffii i żeń-szenia. Składniki te pomagają wzmocnić skórę głowy, a tym samym sprzyjają wzrostowi mocniejszych i zdrowszych włosów. Dzięki temu spowalnia się wypadanie włosów, a włosy zyskują większą gęstość. Zapewnia mocne, łatwe do rozczesania, miękkie i lśniące włosy. Zalety: OGRANICZENIE WYPADANIA WŁOSÓW: Aktywuje skórę głowy i zachowuje integralność włosów WZMOCNIENIE WŁOSÓW: Delikatne oczyszczanie sprzyjające uzyskaniu grubszych i zdrowszych włosów ZMYSŁOWA KONSYSTENCJA: Otula włosy orzeźwiającym ziołowym aromatem * bez surfaktantów na bazie siarczanów
Rene Furterer Trójfazowy Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów 200ml
Rene Furterer Trójfazowy Szampon Przeciw Wypadaniu Włosów 200ml
- Waga
- 223 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Składniki: woda (aqua)*. lauryl glukozyd*. sodu kokoylaninian*. kokamidopropylobetamina. gliceryna*. agar*. alkohol*. alginian sodu. kwas benzoesowy. glukonian wapnia. celuloza*. guma celulozowa*. cytral*. kwas cytrynowy. olejek ze słodkiej pomarańczy (olejek Citrus aurantium dulcis)*. trifosforan disodowy adenozyny. kompozycja zapachowa (parfum). glukonolakton*. heksyl cynamal. hydroksypropyl guar hydroksypropylotrimonium chlorowodorek. olejek lawendowy (olejek Lavandula angustifolia)*. olejek z lawendy grubej (Lavandula hybrida). linalol. maltodekstryna. dioleinian metyloglukozy. mika. ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng). pantenol. pantolakton. ekstrakt z korzenia Pfaffia paniculata. propanodiol. olejek z rozmarynu (olejek Rosmarinus officinalis). benzoesan sodu. dwutlenek tytanu (ci 77891). tokoferol. octan tokoferylu
- Producent
- Rene Furterer
- EAN
- 3282771000237
- Waga
- 223 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Składniki: woda (aqua)*. lauryl glukozyd*. sodu kokoylaninian*. kokamidopropylobetamina. gliceryna*. agar*. alkohol*. alginian sodu. kwas benzoesowy. glukonian wapnia. celuloza*. guma celulozowa*. cytral*. kwas cytrynowy. olejek ze słodkiej pomarańczy (olejek Citrus aurantium dulcis)*. trifosforan disodowy adenozyny. kompozycja zapachowa (parfum). glukonolakton*. heksyl cynamal. hydroksypropyl guar hydroksypropylotrimonium chlorowodorek. olejek lawendowy (olejek Lavandula angustifolia)*. olejek z lawendy grubej (Lavandula hybrida). linalol. maltodekstryna. dioleinian metyloglukozy. mika. ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng). pantenol. pantolakton. ekstrakt z korzenia Pfaffia paniculata. propanodiol. olejek z rozmarynu (olejek Rosmarinus officinalis). benzoesan sodu. dwutlenek tytanu (ci 77891). tokoferol. octan tokoferylu
- Producent
- Rene Furterer
- EAN
- 3282771000237
Pasuje również do tego

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
216,90 zł/1l
216,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Selsun - Pielęgnacja włosów i skóry głowy, 120 ml
1 122,25 zł/1l
134,67 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE

3x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni
51,70 zł/1l
77,55 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon Bioxcin Forte 3x 300 ml Oferta krótkoterminowa - Pielęgnacja przeciw wypadaniu włosów
106,52 zł/1l
95,87 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Intensywny szampon Stieprox 100 ml
644,40 zł/1l
64,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Isdin Nutradeica Szampon przeciwupieowy 200 ml
353,50 zł/1l
70,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
288,65 zł/1l
288,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Matrix | Zestaw pielęgnacyjny Food for Soft - Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml - Intensywnie nawilżający - Jedwabiście miękki
88,50 zł/1l
176,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Vichy Dercos Anti-Dandruff Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych, 390 ml
242,66 zł/1kg
106,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
326,17 zł/1l
326,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon pielęgnujący Aveda Shampure
154,63 zł/1l
165,56 zł
-10,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
154,63 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
275,61 zł/1l
275,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo olejkowy szampon do wlosow, 250ml
607,96 zł/1l
151,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
123,70 zł/1l
123,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Extreme Shampoo 1000 ml
213,90 zł/1l
213,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
163,76 zł/1l
62,23 zł
Sprzedawca: somnia24

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System szampon oczyszczający do włosów falowanych i kręconych 1500 ml
183,40 zł/1l
275,10 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Garnier Botanic Szampon Zielona Herbata, 400 ml
47,98 zł/1kg
20,63 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie
103,99 zł/1l
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon do włosów brązowych Softto+Plus, pokrywa siwe i siwe włosy
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Babaria Zwiebel Szampon 600ml
133,29 zł/1l
93,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Maria Nila True Soft Shampoo bezsiarczanowy szampon przeciw puszeniu się włosów 1000 ml
259,46 zł/1l
259,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Plantur 39, Szampon koloryzujący, blond, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
218,15 zł/1kg
58,90 zł
Sprzedawca: apohealth

Ducray Kelual DS intensywny szampon przeciwświądowy 100 ml
870,80 zł/1l
87,08 zł
Sprzedawca: apohealth

PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo szampon nadający objętość 947 ml
458,53 zł/1l
434,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Milk_Shake Shampoo Milk_Shake Color Care Color Maintainer Shampoo 1000ml
93,19 zł/1l
121,14 zł
-27,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Just For Men Szampon koloryzujący dla mężczyzn H10 Sandy Blond 66 ml
652,73 zł/1l
43,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Apivita Suchy szampon przeciwupieowy z selerem i propolisem 500ml
345,66 zł/1l
172,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,19 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l