5,0



Na podstawie 7 opinii
WARMOUNTS Hip Thrust Bank 317 kg Nośność Glute Bridge Box Trening siłowy Domowa siłownia Antypoślizgowy z uchwytem, rozmiar M 44,7 x 39,9 x 35 cm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
279,90 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Atlasy do ćwiczeń i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Trenażer funkcjonalny Inspire FT19 999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homefitness

Więcej informacji o reklamie
Rayofi Upgrade stacja treningowa 3–30 kg, wyciąg z wentylatorem i ulepszonym prowadzeniem linki do treningu pleców, rozpiętek butterfly i całego ciała1 124,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ABNordic

Więcej informacji o reklamie
Siłownia HAMMER Ultra, wielofunkcyjna siłownia, liczne opcje ćwiczeń na niewielkiej powierzchni Używany
3 666,00 zł
Sprzedawca: Homefitness

Więcej informacji o reklamie
Domowa siłownia - regulowana ławka do ćwiczeń, ponad 10 ćwiczeń5 462,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

DH FitLife Power Tower Dip Station | sprzęt sportowy z drążkiem do podciągania, drążkiem do dipów i trenażerem pleców | stacja kulturystyczna
607,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DH-FitLife

Wieża do przeciągania kabli Marbo Sport MH-W103 2.0
1 233,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lofthouse

HMS Fitness Cyklop 2 ABS, plecy, biceps, klatka piersiowa, klatka piersiowa, mięsień czworogłowy, ramiona, triceps
12 998,02 zł
Sprzedawca: Katomix

Tunturi Platinum Regulowane stanowisko do ćwiczeń siłowych z drążkiem teowym - Sprzęt fitness do treningu pleców - Siłownia domowa z obciążeniem talerzowym - Maksymalne obciążenie 200 kg - Seria V
8 050,00 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Power Rack Serii Premium - Stos Obciążenia 160KG
7 066,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PhysicalSportsGroupBV

HOMCOM Power Station Fitness Station Sprzęt fitnessowy Wielofunkcyjny trening siłowy Stacja treningowa wielostanowiskowa z drążkiem do ćwiczeń na drążku motylkowym, liną 45 kg, sprzęt fitness do domu, biały
1 862,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

ATLAS DO ĆWICZEŃ Siłowania domowa Wielostanowiskowy SOLIDNY
1 839,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Corciano

Flow Fitness DSG200i – inteligentna siłownia do użytku domowego – obciążenie do 90 kg
5 677,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fitwinkel

Vevor Profesjonalna Maszyna Do Prostowania I Zginania Nóg 550Lbs Czarna
1 903,99 zł
-411,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 492,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

Tunturi WT60 Power Rack, stacja siłowa, fitness, trening siłowy, stacja do dipów,
3 273,20 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

MOVIT Stojak Squat, czarny, nośność 300 kg
949,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Skakanka plyometryczna - 458 mm plyo box - Czarna platforma plyometryczna plyo box - Antypoślizgowa skrzynia do ćwiczeń fitness do treningu domowego - Trening siłowy kondycyjny - Trening ud.
380,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bancros

Stojak treningowy Insportline Power Rack PW60 z ławką do ćwiczeń
2 575,67 zł
Sprzedawca: Eoshop

Stacja treningowa Kracht - stojak z ławką - udźwig 200 kg - stal - do domowej siłowni
3 822,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Selius

Stacja Fitness Power Tower SportsRoyals Pull Up
1 477,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zawartość zestawu
1 × Ławka do ćwiczeń WARMOUNTS Hip Thrust (piankowa skrzynia treningowa)
Ławka do hip thrustów WARMOUNTS – wielofunkcyjna skrzynia treningowa do mostków pośladkowych do użytku domowego i na siłowni
Ławka WARMOUNTS Hip Thrust to stabilna i wszechstronna skrzynia treningowa do efektywnego treningu siłowego. Idealna do ćwiczeń typu hip thrust, mostków pośladkowych, przysiadów, pompek i ćwiczeń plyometrycznych. Doskonała do użytku w domu lub na siłowni – kompaktowa, stabilna i wydajna.
Specyfikacja produktu
Marka: WARMOUNTS
Materiał: sztuczna skóra + pianka o wysokiej gęstości
Kolor: czarny
Maksymalne obciążenie: 700 funtów (ok. 317 kg)
Waga: ok. 6 kg
Grupa docelowa: unisex (młodzież i dorośli)
Dostępne rozmiary
Rozmiar L:
60 × 44 × 30 cm
Rozmiar M:
35 × 45 × 40 cm
Cechy produktu
Wszechstronna skrzynia treningowa typu „wszystko w jednym”
Zastępuje nieporęczny sprzęt fitness i umożliwia:
Hip thrusts
Mostki na pośladki
Przysiady
Pompki
Ćwiczenia plyometryczne
Idealny do efektywnego treningu pośladków, nóg i mięśni tułowia.
Niezwykle stabilne – wytrzymują obciążenie do 317 kg
Solidna konstrukcja wytrzymuje obciążenie do 317 kg i zapewnia znacznie większą stabilność niż tradycyjne skrzynie treningowe. Bezpieczny trening nawet przy dużych obciążeniach.
Technologia antypoślizgowa
Spód o wysokiej przyczepności
Stabilna pozycja na różnych rodzajach podłoża
Brak poślizgu podczas gwałtownych ruchów
Najwyższy komfort
Pianka o wysokiej gęstości
Pokrowiec przyjazny dla skóry, odporny na pot
Łatwe w czyszczeniu
Ergonomicznie zaokrąglona krawędź dla optymalnej aktywacji mięśni pośladkowych
Przenośny i zajmujący mało miejsca
Wbudowane uchwyty do przenoszenia
Kompaktowa konstrukcja
Łatwo schować pod łóżkiem lub sofą
Idealny do domowej siłowni lub treningu mobilnego
Zalety w skrócie
Profesjonalny trening mięśni pośladkowych w domu
Nośność 317 kg dla maksymalnego bezpieczeństwa
Antypoślizgowa podstawa
Ergonomiczna konstrukcja
Kompaktowy i łatwy w transporcie
- Kolor
- Czarny
- Producent
- MECO
- Model
- WARMOUNTS
- Wysokość
- 35 cm
- Długość
- 44.7 cm
- Szerokość
- 39.9 cm
- Waga
- 6 kg
- Maksymalne obciążenie
- 317 kg
- Dostępność kółek
- Nie
- EAN
- 3129180429740
- Kolor
- Czarny
- Producent
- MECO
- Model
- WARMOUNTS
- Wysokość
- 35 cm
- Długość
- 44.7 cm
- Szerokość
- 39.9 cm
- Waga
- 6 kg
- Maksymalne obciążenie
- 317 kg
- Dostępność kółek
- Nie
- EAN
- 3129180429740
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Ergonomiczny materac z zimnej pianki 120 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

WARMOUNTS Hip Thrust Bank 317 kg Obciążalność Glute Bridge Box Trening siłowy Domowa siłownia Antypoślizgowy z uchwytem, rozmiar L 44 x 59,9 x 30 cm
309,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Ławka do ćwiczeń Zipro Flat Plank – składana ławka fitness do użytku domowego, ultrakompaktowa, z uchwytem do przenoszenia, wytrzymałość do 230 kg, ławka treningowa do ćwiczeń z hantlami i biodrami
199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

vidaXL Zestaw hantli +2 sztangi 30,5 kg
271,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Zestaw hantli SONGMICS, hantle z łączącą stalową rurką, hantle 2 w 1, 2 x 15 kg, trening, trening fitness, podnoszenie ciężarów w domu
278,74 zł
Sprzedawca: Lumarko

Zestaw hantli SONGMICS, hantle 2 w 1, 2x10 kg, do użytku domowego, 1 para
280,99 zł
-70,25 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
210,74 zł
Sprzedawca: Lumarko

Krótkie taśmy fitness z tkaniny – mini taśmy
199,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

SONGMICS Stojak na buty z 12 półkami na 48-60 par butów, czarny
479,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
459,00 zł
Sprzedawca: homerci

Narożnik KOS PIK z funkcją spania, w kształcie litery L, sofa z pojemnością, sofa do salonu, kanapa, sofa, rozkładana sofa, zestaw wypoczynkowy – czarny, KRONOS 07
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Wielofunkcyjny, składany trenażer mięśni brzucha – wyświetlacz LCD, 5 ustawień wysokości i 2 kąty nachylenia, ergonomiczny, do 200 kg, różowy OD WARMOUNTS
299,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Satisfymall

Hantle Kettlebell neoprenowe czerwone - 8 kg
131,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Stojak na hantle COSTWAY, 3-poziomowy, z regulacją odstępu między półkami, metalowy stojak na krótkie hantle, wytrzymujący obciążenie do 240 kg, regał na hantle
170,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Składana ławka do ćwiczeń KM-Fit | Wielofunkcyjna, regulowana, obciążenie do 400 kg
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Hantla sześciokątna 15 kg, ciężarek do treningu siłowego, stalowa, hantla gumowana
129,99 zł
Sprzedawca: be-active

Materac worek GINASO 140x200 cm z COCONUT 22cm
1 370,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MebleTkaninyPL

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Rayofi Upgrade stacja treningowa 3–30 kg, wyciąg z wentylatorem i ulepszonym prowadzeniem linki do treningu pleców, rozpiętek butterfly i całego ciała
1 124,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ABNordic

Zestaw 2 hantli 10 kg Yaheetech, hantle sześciokątne, powłoka PVC, odporne na toczenie, do treningu siłowego
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

SPORTNOW, regulowany prostownik do ćwiczeń nóg, z możliwością obciążania płytami, stal, czarny
1 393,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

DH FitLife Power Tower Dip Station | Wolnostojąca stacja do podciągania i dipów z trenażerem pleców | Stacja siłowa Wieża siłowa do domowej siłowni
393,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DH-FitLife

Tunturi WT80 Leverage Gym, 150 kg, Czarny, 1140 mm, 1644 mm, 1820 mm, 54 kg
6 019,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw 2 hantli Yaheetech 30 kg z regulacją, 16 talerzy, z blokadą gwiazdową i antypoślizgowym uchwytem
167,09 zł
Sprzedawca: Yaheetech

Wieża do przeciągania kabli Marbo Sport MH-W103 2.0
1 233,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lofthouse
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Solidny sprzęt treningowy
Producent MECO
Korzystam z tej ławki do wszystkich ćwiczeń w ramach mojego programu treningowego i jestem bardzo zadowolony ze stabilności oraz jakości tego produktu.
Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oczekiwania spełnione
Producent MECO
Doskonale nadaje się do mojego programu fitness
Oceniono dnia 23 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent MECO
Oceniono dnia 20 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent MECO
Oceniono dnia 14 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent MECO
Oceniono dnia 23 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent MECO
Oceniono dnia 4 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Producent MECO
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FINNLO Autark 6800, 120 kg, 5 kg, 100 kg, 5 kg, ABS, Tylne, Biceps, Ramiona, Triceps, Antracyt, Czarny, Srebrny



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11 555,00 zł
Sprzedawca: Homefitness

Cyklon X Multifunkcyjna Suwnica Smitha Z Wyposażeniem Hms
19 773,85 zł
Sprzedawca: Sport-Home_pl

Trenażer funkcjonalny Inspire FT1
9 999,00 zł
Sprzedawca: Homefitness

Wielofunkcyjna stacja treningowa Horizon Fitness „Torus 5”
11 512,38 zł
-467,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11 044,71 zł
Sprzedawca: Teosmart

Atlas do ćwiczeń Horizon Fitness Torus 3
7 977,21 zł
Sprzedawca: Teosmart

Multipress HMS Premium CYKLOP 3
7 258,81 zł
Sprzedawca: Sport-Home_pl

Maszyna do ćwiczeń SP-HG-015, domowa siłownia, czarna/czerwona, z wieżą obciążeniową i siedziskiem, 163 x 117 x 213 cm



2,3Średnia ocena: 2,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 999,00 zł
Sprzedawca: Homefitness

Rayofi Upgrade stacja treningowa 3–30 kg, wyciąg z wentylatorem i ulepszonym prowadzeniem linki do treningu pleców, rozpiętek butterfly i całego ciała



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
1 124,99 zł
Sprzedawca: ABNordic

Siłownia HAMMER Ultra, wielofunkcyjna siłownia, liczne opcje ćwiczeń na niewielkiej powierzchni



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
Używany
3 666,00 zł
Sprzedawca: Homefitness

Wieża treningowa z obciążeniem HMS Premium ATOM
5 192,33 zł
Sprzedawca: Sport-Home_pl

HAMMER CALIFORNIA XP 2014, 120 kg, 60 kg, 5 kg, Czarny, 1110 mm, 1890 mm



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
Używany
2 888,00 zł
Sprzedawca: Homefitness

Solidny Atlas Do Ćwiczeń 100Kg Siłownia Domowa Corciano Prime 5 Stanowisk
2 699,99 zł
Sprzedawca: Corciano

Suwnica smitha hms x1



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3 151,63 zł
Sprzedawca: Sport-Home_pl

Domowa siłownia - regulowana ławka do ćwiczeń, ponad 10 ćwiczeń
5 462,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

HMS Atlas do Ćwiczeń TYTAN 12
2 480,27 zł
Sprzedawca: Sport-Home_pl

ATLAS DO ĆWICZEŃ Siłowania domowa Wielostanowiskowy SOLIDNY
1 839,99 zł
Sprzedawca: Corciano

Atlas treningowy SIŁOWNIA CORCIANO MASTER 65kg STOS
1 699,99 zł
Sprzedawca: Corciano

Atlas do ćwiczeń, Domowa Siłownia, wielofunkcyjny
1 699,99 zł
Sprzedawca: Corciano

Stojak treningowy na ciężary i sztangę - jakość komercyjna
3 618,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

SPORTNOW Power Station, wielofunkcyjna stacja fitness z drążkiem do ćwiczeń motylkowych i nachwytem, lokówką, wyciskaniem na klatkę piersiową, ławeczką do brzuszków, sprzęt fitness z obciążeniem 65 kg, pokrowiec ochronny, do domu, kolor czarny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3 102,90 zł
Sprzedawca: AOSOM-DE