5,0



Na podstawie 1 opinii
Klene Zeezout Sea Salt 170 g – Naturalna, drobna sól morska do przypraw
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
28,04 zł
164,94 zł / 1kg
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Sole i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Wędzona Sól Morska 200 G Prawdziwych Herbatników299,80 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Więcej informacji o reklamie
Sól drobna 25kg4,95 zł/1kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.4,29 zł/1kg
4,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sól drobna 500g Brat.pl4,79 zł/1kg
2,99 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Aquasale sól morska drobna 500g
15,06 zł/1kg
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
14,03 zł/1kg
14,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sól Morska Drobna 1Kg Swojska Piwniczka
7,65 zł/1kg
7,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sól morska jodowana drobnoziarnista Cenosole 1 kg
8,92 zł/1kg
10,93 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
8,92 zł
Sprzedawca: Katomix

Młynek do przypraw Brecht Ziołowa sól morska, 500 g
56,64 zł/1kg
28,32 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól morska Atlantycka - Grob, 500g | NATURATA
17,40 zł/1kg
8,70 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól morska – opakowanie uzupełniające, 250g | PFIFFIKUS
71,60 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Kamis Specialite Młynek Sól Morska Jodowana 90 G
245,44 zł/1kg
22,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

O'sole Sól Gruboziarnista Jodowana 600 G
12,15 zł/1kg
9,45 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,29 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sól Sel z jodem i solą morską 500g
10,24 zł/1kg
5,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sól morska - drobna 500g
15,90 zł/1kg
7,95 zł
Sprzedawca: taleoo

Wędzona sól morska, 150 g
226,00 zł/1l
33,90 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Jozo drobna sól morska 300 g - naturalna, drobnoziarnista sól morska do kuchni
84,07 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Sól morska drobna MK 1Kg
5,09 zł/1kg
5,09 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Sól morska "Twists" - 75g | HEIMATGUT
145,20 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól morska - z algami jodowanymi 150g
82,87 zł/1kg
12,43 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Klene Zeezout sól morska 170 g - Naturalna, drobna sól morska do wszechstronnego przyprawiania i uszlachetniania potraw. Opakowanie 170 g zawiera wysokiej jakości sól morską z subtelną słoną nutą, idealną do codziennego użytku w kuchni. Ciesz się autentycznym smakiem i delikatną konsystencją, idealną zarówno w domu, jak i w podróży. Składniki: cukier, substancja zagęszczająca (guma arabska), syrop glukozowy, skrobia modyfikowana, żelatyna, sól amoniakalna, ekstrakt z korzenia lukrecji, sól morska (0,6%), naturalny aromat, wosk pszczeli (substancja nadająca połysk), barwnik roślinny (węgiel). Wartości odżywcze na 100 g: Wartość energetyczna 1246 kJ (295 kcal), tłuszcze 0,3 g (w tym 0,2 g nasycone), węglowodany 59 g (w tym cukier 35 g), białko 6,9 g, sól 0,81 g.
- Lista składników
- Składniki: cukier, substancja zagęszczająca (guma arabska), syrop glukozowy, skrobia modyfikowana, żelatyna, sól amoniakalna, ekstrakt z korzenia lukrecji, sól morska (0,6%), naturalny aromat, substancja nabłyszczająca (wosk pszczeli), barwnik (węgiel roślinny).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacje o wartościach odżywczych Na 100g Energia: 1246 kJ (295 kcal) Tłuszcz: 0,3 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g Węglowodany: 59g w tym cukier: 35 g Białko: 6,9 g Sól: 0,81 g
- Waga
- 170 g
- Firma spożywcza
- Perfetti Van Melle Benelux B.V., Tristar 3, Stationsplein Zuid-West 997, 1117 CE Schiphol, NL
- Nazwa handlowa
- Wodociągi z solą morską Klene
- Producent
- Klene
- EAN
- 8723400799115
- Lista składników
- Składniki: cukier, substancja zagęszczająca (guma arabska), syrop glukozowy, skrobia modyfikowana, żelatyna, sól amoniakalna, ekstrakt z korzenia lukrecji, sól morska (0,6%), naturalny aromat, substancja nabłyszczająca (wosk pszczeli), barwnik (węgiel roślinny).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacje o wartościach odżywczych Na 100g Energia: 1246 kJ (295 kcal) Tłuszcz: 0,3 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,2 g Węglowodany: 59g w tym cukier: 35 g Białko: 6,9 g Sól: 0,81 g
- Waga
- 170 g
- Firma spożywcza
- Perfetti Van Melle Benelux B.V., Tristar 3, Stationsplein Zuid-West 997, 1117 CE Schiphol, NL
- Nazwa handlowa
- Wodociągi z solą morską Klene
- Producent
- Klene
- EAN
- 8723400799115
Pasuje również do tego

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
9,07 zł/1kg
108,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa
4,08 zł/1l
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bad Reichenhall Alps Sól z głębi Alp 15000g
6,23 zł/1kg
93,42 zł
Sprzedawca: somnia24

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g
290,24 zł/1l
36,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi sos myśliwski idealny do sznycli i steków 2er za 2x 250ml
35,48 zł/1l
8,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Piranske Soline Sól Piran o chronionej nazwie pochodzenia 1 kg - sól niezmielona, niejodowana
74,40 zł/1l
74,40 zł
Sprzedawca: Fine-experience

Fuchs Foodservice Przyprawa do frytek pikantno-słona opakowanie 2000g
24,41 zł/1kg
48,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sól Kłodawska Różowa Grubo Mielona 1Kg Swojska Piwniczka
8,31 zł/1kg
8,31 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Tsampa jęczmienna Sonam 1kg
65,90 zł/1kg
65,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Maldon Sea Salt Flakes naturalnie łagodna sól morska w płatkach przyprawa 250g
110,44 zł/1kg
28,65 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,61 zł
Sprzedawca: Katomix

Sól morska Atlantyku - drobna, 1 kg | NATURATA
13,41 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Montosco Sea Salt King-Size Grinder 640g
273,44 zł/1kg
175,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yellow-Webshop

Sól Kala Namak, 1 kg
75,05 zł/1kg
75,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Sól peklująca GiDeli 20 kg w wiaderku - Wysokiej jakości sól peklująca do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 20 kg)
6,69 zł/1kg
133,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
116,16 zł/1kg
61,85 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Escates del Mediterrani Grobe Meersalzkristalle 250g
224,00 zł/1kg
56,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Fuchs Professional Gyros sól przyprawowa śródziemnomorska opakowanie 1000g
61,85 zł/1kg
61,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sól morska drobnoziarnista 1 kg Piazzolla
3,89 zł/1l
3,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g
57,22 zł/1kg
28,61 zł
Sprzedawca: apohealth

Maldon Sea Salt Flakes naturalnie czysta sól morska w płatkach, przyprawa 1400g
116,93 zł/1kg
163,70 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mieszanka soli potasowych, 200g | RAAB VITALFOOD
76 950,00 zł/1kg
15,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Klene Puur Salt 180 g – Naturalna, czysta sól kuchenna do przypraw
155,78 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Camargue Kwiat soli pudełko 125g
0,37 zł/1l
46,10 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Sól peklowa 1kg Brat.pl
4,91 zł/1kg
6,09 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Mettwurst gotowany - słoik 160g | ÖKOLAND
139,25 zł/1kg
22,28 zł
Sprzedawca: taleoo

SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.
4,45 zł/1kg
4,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare
5,79 zł/1l
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sól gruba jodowana Grosso 1 kg
4,49 zł/1l
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Gewürz-Sticks - Salz
103,77 zł/1kg
77,83 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wędzona Sól Morska 200 G Prawdziwych Herbatników
14,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
299,80 zł/1l

Sól drobna 25kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
4,95 zł/1kg

Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
28,61 zł
Sprzedawca: apohealth
57,22 zł/1kg

Sól do peklowania GiDeli 1 kg w wiaderku - najwyższej jakości sól do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 1 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
38,79 zł
Sprzedawca: Posh
38,79 zł/1kg

SÓL WĘDZONA ZIOŁAMI W MŁYNKU 200 g - DARY NATURY
31,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,95 zł/1kg

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
36,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
290,24 zł/1l

Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
36,68 zł
Sprzedawca: Posh
73,36 zł/1kg

Sól kłodawska niejodowana 3 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,32 zł/1l

Sól drobnoziarnista 1 kg, różowa, wysoka jakość
8,46 zł
Sprzedawca: PHRoyal
169,20 zł/1l

Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1l

Kotanyi chilli z solą morską jodowane Uwaga ostre 35g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,78 zł/1l

Kotanyi sól morska z chili i czosnkiem grubo i drobno mielona 70g
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
253,29 zł/1kg

Kotanyi cynamon mielony suszony ulubiony klasyk 25g
11,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
442,00 zł/1kg

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,82 zł/1kg

Sól ziołowa 500g - Dary Natury DARY NATURY
23,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
46,16 zł/1kg

SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,29 zł/1kg

SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,45 zł/1kg

Sól morska gruba Margherita 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,37 zł/1l

Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,79 zł/1l

SÓL CZARNA KALA NAMAK DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,92 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
21,53 zł/1kg