3,7



Na podstawie 11 opinii
Masło shea 5 kg, nierafinowane, klasy A, wyrabiane ręcznie, naturalne masło do ciała GiDeli
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
228,28 zł
45,66 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Masła do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr.Botanical Zitrone Superfood All-in-One Rescue Butter 60 ml1 287,20 zł/1l
64,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Więcej informacji o reklamie
Farmona Guarana Slim Antycellulitowe masło do ciała, 500ml97,98 zł/1l
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Avon Planet Spa Nawilżające masło do ciała 200 ml194,95 zł/1l
38,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty

Więcej informacji o reklamie
Masło Shea, 100 g342,16 zł/1kg
55,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Organiczne masło shea, naturalne, 45 ml
2 392,67 zł/1l
107,67 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczne masło shea - naturalne 100g
392,70 zł/1kg
39,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Nacomi Naturalne Masło Shea, 100 ml
69,35 zł/1l
27,74 zł
Sprzedawca: Katomix

Masło Shea Unraf 100% Czyste, 250 g
358,15 zł/1kg
106,37 zł
Sprzedawca: apohealth

Organiczne 100% masło shea, 160 g
314,63 zł/1l
50,34 zł
Sprzedawca: Emerosa

Masło do ciała z oliwą z oliwek i masłem shea 250 ml
66,32 zł/1l
16,58 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Krem do ciała Biobaza z masłem shea
117,88 zł/1l
29,47 zł
Sprzedawca: Trendery

3 x alverde natural cosmetics - Organiczne masło do ciała z orzechów makadamia i organiczne masło shea (3 x 200 ml)
125,75 zł/1l
75,45 zł
Sprzedawca: Dekoteam_24

Herbolive Masło do ciała Oliwa z oliwek i aloes 250ml/ 40430
210,70 zł/1kg
63,21 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse

Masło do ciała do skóry normalnej Satsuma ( Body butter) 200 ml
42,18 zł/100ml
84,36 zł
Sprzedawca: VISO

Masło do ciała Herbolive Argan, 200 ml
316,05 zł/1l
63,21 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse

LABOR8 Masło do ciała z konopi, 250 ml
336,16 zł/1l
84,04 zł
Sprzedawca: somnia24

Masło shea bio marki Reine
149,98 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczne masło shea - wanilia 100g
485,10 zł/1kg
48,51 zł
Sprzedawca: taleoo

Masło do ciała Shea Vanille
1 390,90 zł/1l
139,09 zł
Sprzedawca: taleoo

Supernawilajce probiotyczne mleczko do ciaa
200,17 zł/1l
46,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Masło shea GiDeli 5 kg – nierafinowane, wyrabiane ręcznie i klasy A (wiadro 5 kg)
Poczuj czystą moc afrykańskiej natury dzięki masłu shea GiDeli. Nasz produkt jest w 100% naturalny, nierafinowany i wyrabiany ręcznie tradycyjną metodą. Dzięki wysokiej jakości klasy A masło shea zachowuje wszystkie cenne witaminy i składniki odżywcze, które często giną podczas przemysłowego rafinowania.
Tradycyjna produkcja i najwyższa czystość
Nasze masło shea (Butyrospermum Parkii) pozyskiwane jest bezpośrednio w Afryce i charakteryzuje się absolutną czystością. Ponieważ jest to produkt naturalny, jego kolor waha się w zależności od zbiorów od jasnożółtego do beżowego.
Ręcznie wyrabiane dla najwyższej jakości: każda partia jest starannie przetwarzana ręcznie, aby optymalnie zachować strukturę molekularną tłuszczów oraz naturalne właściwości lecznicze i pielęgnacyjne.
100% naturalne i nierafinowane: bez żadnych dodatków, substancji zapachowych, konserwantów ani chemicznych środków wybielających. Otrzymują Państwo produkt o charakterystycznym, delikatnym, orzechowym zapachu.
Jakość klasy A: najwyższy standard czystości i zawartości składników, takich jak witamina A, E i F.
Intensywna pielęgnacja skóry, włosów i paznokci
Masło shea GiDeli to wysoce skuteczny środek nawilżający, który wnika głęboko w skórę i tworzy barierę ochronną:
Głęboka pielęgnacja i nawilżenie: intensywnie nawilża, łagodzi suchą i podrażnioną skórę oraz sprawia, że staje się ona wyczuwalnie miękka i gładka.
Balsam do ust i pielęgnacja twarzy: zamienia spierzchnięte usta w aksamitnie gładką skórę – naturalna ochrona przed wiatrem i zimnem.
Pielęgnacja włosów i paznokci: idealne jako maska na suche końcówki, do pielęgnacji skóry głowy lub wzmacniania skórek.
Baza do samodzielnego przygotowania: idealna ilość do produkcji własnych kremów, balsamów, balsamów lub bogatych pianek do ciała w większych ilościach.
Zalety 5-kilogramowego wiadra
Wydajny zapas: 5 kg to idealna ilość do regularnej pielęgnacji, a jednocześnie pozwala cieszyć się lepszym stosunkiem ceny do jakości w porównaniu z mniejszymi opakowaniami.
Wysoka stabilność: solidna konstrukcja wiadra zapewnia stabilność i optymalnie chroni cenny produkt naturalny przed czynnikami mechanicznymi oraz zanieczyszczeniami.
Możliwość ponownego zamknięcia: idealnie dopasowana pokrywka umożliwia łatwe pobieranie produktu i zapewnia higieniczną ochronę masła po każdym użyciu.
Dane produktu w skrócie
Marka: GiDeli
Produkt: Masło shea (Butyrospermum Parkii Butter)
Jakość: klasa A, nierafinowane, wyrabiane ręcznie
Zawartość: 5 kg w solidnym, zamykanym wiadrze
Właściwości: bogate w witaminy, przeciwutleniające, w 100% naturalne, wegańskie
Zastosowanie: twarz, ciało, włosy, usta, paznokcie
Wskazówki dotyczące stosowania
Wyjmij potrzebną ilość masła shea z wiadra i pozwól mu chwilę się rozpuścić w dłoniach. Delikatnie wmasuj płynny olej w skórę lub końcówki włosów.
Wskazówki dotyczące przechowywania
Przechowuj pojemnik w chłodnym, suchym i zaciemnionym miejscu. Po każdym użyciu zawsze szczelnie zamykaj pokrywkę, aby na długo zachować świeżość naturalnych tłuszczów.
Ostrzeżenia
Wyłącznie do użytku zewnętrznego: masło shea jest przeznaczone wyłącznie do stosowania na skórę i nie należy go spożywać.
Unikać kontaktu z oczami: w przypadku dostania się produktu do oczu należy dokładnie przepłukać je czystą wodą.
Bezpieczeństwo dzieci: Przechowywać w miejscu niem dla dzieci, aby zapobiec przypadkowemu połknięciu.
Informacja dla alergików:Nieodpowiedni dla osób z alergią na orzechy. Osoby te powinny unikać stosowania produktu lub przed użyciem przeprowadzić ostrożny test skórny.
GiDeli – tradycyjna czystość dla Twojej naturalnej urody.
- Waga
- 5000 g
- Zawartość
- 5000 ml
- Składniki
- Masło shea
- Producent
- EAN
- 5906168806759
- Waga
- 5000 g
- Zawartość
- 5000 ml
- Składniki
- Masło shea
- Producent
- EAN
- 5906168806759
Pasuje również do tego

Masło shea 1 kg, nierafinowane, klasa A, wyrabiane ręcznie, naturalne masło do ciała GiDeli
72,93 zł/1kg
72,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Masło shea 3 kg, nierafinowane, klasa A, wyrabiane ręcznie, naturalne masło do ciała GiDeli
50,33 zł/1kg
150,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Masło shea 20 kg, nierafinowane, klasa A, wyrabiane ręcznie, naturalne masło do ciała GiDeli
38,84 zł/1kg
776,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Masło shea 1 kg, nierafinowane, klasa A, wyrabiane ręcznie, naturalne masło do ciała GiDeli
73,32 zł/1kg
73,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Izopropanol 750 ml 99,9% IPA Środek czyszczący w sprayu Odtłuszczacz do elektroniki GiDeli
57,48 zł/1l
43,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

ProfiCook PC-SM 1317, Blender immersyjny, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 1000 W, Niebieski, Stal nierdzewna
177,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

VEVOR Zestaw do robienia mydła 1301 ml, silikonowy zestaw do robienia mydła, zestaw do robienia mydła DIY, prostokątna silikonowa forma do mydła z bambusowym pudełkiem 278 x 142 x 93 mm
64,56 zł/1l
86,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

Masło shea 10 kg, nierafinowane, klasa A, wyrabiane ręcznie, naturalne masło do ciała GiDeli
40,99 zł/1kg
409,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Sól Epsom 3 kg Sól gorzka Siarczan magnezu Sól do kąpieli Kąpiel stóp Peeling Ogród GiDeli
18,68 zł/1kg
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Regał do dużych obciążeń AREBOS 200x90x60 cm | 875 kg | 5 półek MDF | system wtykowy
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5kg NUVIO
67,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 55% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
55%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 18% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
18%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 27% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
27%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Jestem zadowolony
Oceniono dnia 6 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przybył na czas. Dobra obsługa.
Tak, jestem zadowolony z jakości
Oceniono dnia 4 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem zadowolony, nawet jeśli do zapachu trzeba się przyzwyczaić
Na początku pomyślałam: boah, pachnie jak jakiś olej mineralny, ale po poszperaniu w Internecie, jak uzyskać lepszy zapach, podgrzałam masło shea i wymieszałam je z olejem kokosowym i wybranym olejkiem eterycznym, włożyłam do zakręcanego słoika (czystego), a następnie zostawiłam do ostygnięcia w lodówce.Uważam, że konsystencja jest znacznie łatwiejsza do usunięcia i nałożenia, a ponieważ po raz pierwszy używam masła shea, jestem z niego naprawdę zadowolony, ponieważ sprawia, że moja skóra jest naprawdę gładka i mniej napięta (suchy typ skóry). Mogę tylko polecić każdemu, aby nie używał wszystkich chemikaliów, które są w prawie wszystkich innych produktach do pielęgnacji skóry, a twoje ciało na pewno ci za to podziękuje.
Oceniono dnia 19 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze
Tak, jestem zadowolona. Używam tego do pielęgnacji włosów. (Mam włosy afro.) Dziękuję.
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Źle przetworzone! Ręce precz!
Słabo przetworzone! Zjełczały i kwaśny zapach! Ten towar nie nadaje się do tego, do czego powinien być używany, chyba że lubisz kwaśne mleko i obrzydliwy zapach! Sprzedawca akceptuje zwroty, ale musisz sam zapłacić za zwrot do ceny zakupu 40 €!
Oceniono dnia 25 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
zepsuty olej. kwaśny, gorzki, blady zapach.
obrzydliwy
Oceniono dnia 7 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Dr.Botanical Zitrone Superfood All-in-One Rescue Butter 60 ml
64,36 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
1 287,20 zł/1l

Farmona Guarana Slim Antycellulitowe masło do ciała, 500ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
97,98 zł/1l

Alfaparf Żółte loki Leave In Buttercreme 500 ml
53,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
107,98 zł/1l

Ceramiczny pojemnik na masło Uniwersalny, bezpieczny i przyjazny dla środowiska ceramiczny pojemnik na masło o dużej pojemności
202,80 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Masło Shea Unraf 100% Czyste, 100 g
61,82 zł
Sprzedawca: apohealth
401,43 zł/1kg

Avon Planet Spa Nawilżające masło do ciała 200 ml
38,99 zł
Sprzedawca: TinaBeauty
194,95 zł/1l

Masło Shea, 100 g
55,43 zł
Sprzedawca: apohealth
342,16 zł/1kg