5,0



Na podstawie 3 opinii
Masło do ciała Santo Volcano 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
115,13 zł
575,65 zł / 1l
+ 37,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Masła do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr.Botanical Zitrone Superfood All-in-One Rescue Butter 60 ml1 287,20 zł/1l
64,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Więcej informacji o reklamie
Farmona Guarana Slim Antycellulitowe masło do ciała, 500ml97,98 zł/1l
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Alfaparf Żółte loki Leave In Buttercreme 500 ml107,98 zł/1l
53,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Sol de Janeiro Delicia Drench Body Butter 75 ml949,33 zł/1l
74,35 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Masło Shea, 100 g
310,74 zł/1kg
50,34 zł
Sprzedawca: apohealth

Masło do ciała z oliwą z oliwek i masłem shea 250 ml
66,32 zł/1l
16,58 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

LABOR8 Masło do ciała z konopi, 250 ml
336,48 zł/1l
84,12 zł
Sprzedawca: somnia24

Krem do ciała Biobaza z masłem shea
117,88 zł/1l
29,47 zł
Sprzedawca: Trendery

Masło do ciała Herbolive Argan, 200 ml
316,05 zł/1l
63,21 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse

Masło do ciała Herbolive z oliwą z oliwek i kokosem 250 ml
210,70 zł/1kg
63,21 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse

Masło Shea Unraf 100% Czyste, 250 g
341,04 zł/1kg
101,29 zł
Sprzedawca: apohealth

Masło do ciała Olive Spa Marvelouse 250ml
342,00 zł/1l
85,50 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Fresh Secrets Masło do ciała Kokosowe 200 ml
316,05 zł/1l
63,21 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse

Organiczne 100% masło shea, 160 g
314,63 zł/1l
50,34 zł
Sprzedawca: Emerosa

Masło do ciała do skóry normalnej Satsuma ( Body butter) 200 ml
56,52 zł/100ml
113,04 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Masło do ciała Shea Vanille
1 390,90 zł/1l
139,09 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
To masło do ciała jest idealnym produktem końcowym codziennego rytuału pielęgnacji skóry. Doskonale koi i rewitalizuje skórę, zapewniając jej jednocześnie intensywne nawilżenie i odżywienie. Idealne dla skóry skłonnej do atopii (egzema, łuszczyca itp.)
- Wymiary
- 10 x 10 x 9 cm
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Woda, alkohol cetearylowy, gliceryna, palmitynian etyloheksylu, stearynian etyloheksylu, adypinian dibutylu, olej olus (olej roślinny), pantenol, olej Persea Gratissima (awokado), tokoferol, oliwa Olea Europaea (oliwa z oliwek), asparaginian magnezu, olej z nasion Helianthus Annuus (słonecznik), alantoina, glukonian cynku, glukonian miedzi, stearynian PEG-100, stearynian glicerolu, dimetikon, glukozyd cetearylowy, perfumy (aromat), kopolimer hydroksyetyloakrylanu sodu i akrylonitrylu, guma ksantanowa, sorbinian potasu, dioctan glutaminianu tetrasodu, kwas mlekowy, fenoksyetanol, benzoesan sodu
- Producent
- Olive Spa
- Zakres dostawy
- plastikowy pojemnik
- EAN
- 5213002841693
- Numer producenta
- SV205F
- Wymiary
- 10 x 10 x 9 cm
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Woda, alkohol cetearylowy, gliceryna, palmitynian etyloheksylu, stearynian etyloheksylu, adypinian dibutylu, olej olus (olej roślinny), pantenol, olej Persea Gratissima (awokado), tokoferol, oliwa Olea Europaea (oliwa z oliwek), asparaginian magnezu, olej z nasion Helianthus Annuus (słonecznik), alantoina, glukonian cynku, glukonian miedzi, stearynian PEG-100, stearynian glicerolu, dimetikon, glukozyd cetearylowy, perfumy (aromat), kopolimer hydroksyetyloakrylanu sodu i akrylonitrylu, guma ksantanowa, sorbinian potasu, dioctan glutaminianu tetrasodu, kwas mlekowy, fenoksyetanol, benzoesan sodu
- Producent
- Olive Spa
- Zakres dostawy
- plastikowy pojemnik
- EAN
- 5213002841693
- Numer producenta
- SV205F
Pasuje również do tego

Serum kosmetyczne Santo Volcano 100 ml
1 160 000,03 zł/1l
116,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Santo Volcano balsam do ciała 250ml
310,00 zł/1l
77,50 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Santo Volcano Parfém Avaton 100 ml
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Santo Volcano 24h krem nawilżający do twarzy i pod oczy 50ml
331 999,98 zł/100ml
166,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Krem do rąk i paznokci Santo Volcano, 100 ml
47,18 zł/100ml
47,18 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Szampon Volcano - włosy farbowane i zniszczone
348,00 zł/1l
87,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Santo Volcano maska do włosów 200 ml
450,00 zł/1l
90,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Szampon Santo Volcano do wszystkich rodzajów włosów
348,00 zł/1l
87,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Volcano Elixir - Olejek Serum Do Twarzy 30Ml
4 233,33 zł/1l
127,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Santo Volcano maska do twarzy i ciała 200 ml
620 000,02 zł/1l
124,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Santo Volcano 24h Odżywczy krem do twarzy 50 ml
352,00 zł/100ml
176,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Santo Volcano wybielająca czarna pasta do zębów
600,00 zł/1kg
60,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Santo Volcano czarne mydło 90g
388,89 zł/1kg
35,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Masło do ciała Olive Spa Marvelouse 250ml
342,00 zł/1l
85,50 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

OS SPIRULINA HYDRATING DRYING OIL FOR HAIR AND BODY 100 ml
900,00 zł/1l
90,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Os Aloe Vera Hand- Und Fusscreme 75Ml
64,00 zł/100ml
48,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Płyn do mycia włosów 500ml Mandarine
204,00 zł/1l
102,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Os Aloe Vera Nawilżający Krem Do Twarzy 50Ml
206,00 zł/100ml
103,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Olive Era Płukanka Do Włosów Z Organiczną Oliwą Z Oliwek I Orzechem Granatowym 300Ml
211,67 zł/1l
63,50 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Olive Spa Korperbutter Delicious 250ml
342,00 zł/1kg
85,50 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

OS Aloe Vera 3 IN 1 Augencreme 30ml
303,33 zł/100ml
91,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Eurofirany 452352, Przezroczysty, Turkusowy, Monochromatyczny, Poliester, Wiszący hak, 200 g/m²
28,94 zł/1m
63,82 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,52 zł
Sprzedawca: FDC

Aloe Vera Hair & Body Dry Oil 100Ml
1 030,00 zł/1l
103,00 zł
Sprzedawca: 4Katharsis

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Sideboard >Lissy< in Weiß aus Kunststoff - 118x70x30cm (BxHxT)
568,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Australian Gold Dark Tanning Accelerator Balsam Przyspieszacz Opalania
39,60 zł/100ml
98,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

LEGO 10698 Classic Kreatywne Klocki dla 4-latka, Zabawka Konstrukcyjna, Duże Pudełko, Pomysł na Prezent na Urodziny dla Chłopca i Dziewczynki
188,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Yara Moi, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
732,10 zł/1l
73,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Jestem zachwycona masłem do ciała, jest super nawilżające i wygładzające Pierwsze kupiłam na Krecie i od tamtej pory używam.
Oceniono dnia 6 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Dr.Botanical Zitrone Superfood All-in-One Rescue Butter 60 ml
64,36 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
1 287,20 zł/1l

Farmona Guarana Slim Antycellulitowe masło do ciała, 500ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
97,98 zł/1l

Alfaparf Żółte loki Leave In Buttercreme 500 ml
53,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
107,98 zł/1l

Ceramiczny pojemnik na masło Uniwersalny, bezpieczny i przyjazny dla środowiska ceramiczny pojemnik na masło o dużej pojemności
202,80 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Masło Shea Unraf 100% Czyste, 100 g
56,72 zł
Sprzedawca: apohealth
368,31 zł/1kg

Krem do twarzy i ciała z masłem shea, 250 ml CRE



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
34,07 zł
Sprzedawca: apohealth
13,63 zł/100ml

Avon Planet Spa Nawilżające masło do ciała 200 ml
38,99 zł
Sprzedawca: TinaBeauty
194,95 zł/1l

Masło Shea, 100 g
50,34 zł
Sprzedawca: apohealth
310,74 zł/1kg