Flaki w bulionie 420 ml - Schronisko Bukowina

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

18,98 zł

27,11 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
4h 53m 29s
Nasze najlepszeoferty
Zupy błyskawiczne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Zupa grochówka z kiełbasą i boczkiem 700 ml - Schronisko Bukowina
Zupa grochówka z kiełbasą i boczkiem 700 ml - Schronisko Bukowina
40,56 zł/1l
28,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zupa Żurek domowy 700 ml - Schronisko Bukowina
Zupa Żurek domowy 700 ml - Schronisko Bukowina
27,82 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bulion wołowy kolagenowy 400 ml - Schronisko Bukowina
Bulion wołowy kolagenowy 400 ml - Schronisko Bukowina
46,65 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Garnek do zupy grochowej
Garnek do zupy grochowej
24,54 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zupa Flaki w rosole 700ml - Schronisko Bukowina
Zupa Flaki w rosole 700ml - Schronisko Bukowina
25,25 zł/1kg
25,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zupa pomidorowa 410 ml – Schronisko Bukowina
Zupa pomidorowa 410 ml – Schronisko Bukowina
14,15 zł/1l
8,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zupa jarzynowa 400 ml - Schronisko Bukowina
Zupa jarzynowa 400 ml - Schronisko Bukowina
21,65 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bulion Wołowy 400 ml - Schronisko Bukowina
Bulion Wołowy 400 ml - Schronisko Bukowina
42,45 zł/1l
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zupa kapuściana z wędzonym mięsem 410 ml – Schronisko Bukowina
Zupa kapuściana z wędzonym mięsem 410 ml – Schronisko Bukowina
24,26 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zupa pieczarkowa 400ml - Schronisko Bukowina
Zupa pieczarkowa 400ml - Schronisko Bukowina
21,65 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zupa ogórkowa z ziemniakami 400 ml - Schronisko Bukowina
Zupa ogórkowa z ziemniakami 400 ml - Schronisko Bukowina
18,17 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla 400 ml zupy grochowej z boczkiem i kiełbasą – Schronisko Bukowina
400 ml zupy grochowej z boczkiem i kiełbasą – Schronisko Bukowina
30,87 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Żurek z białą kiełbasą Schronisko Bukowina -  400 ml
Żurek z białą kiełbasą Schronisko Bukowina - 400 ml
34,51 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Czerwony barszcz na bulionie warzywnym 400 ml – Schronisko Bukowina
Czerwony barszcz na bulionie warzywnym 400 ml – Schronisko Bukowina
27,47 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zupa ogórkowa z ziemniakami 700 ml - Schronisko Bukowina
Zupa ogórkowa z ziemniakami 700 ml - Schronisko Bukowina
16,98 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krakus Żurek Koncentrat 300 Ml
Krakus Żurek Koncentrat 300 Ml
27,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,25 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Knorr Rosół Z Kury 180 G (18 X 10 G)
Knorr Rosół Z Kury 180 G (18 X 10 G)
59,06 zł/1kg
10,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Schronisko Bukowina Zakwas na żurek 320ml
Schronisko Bukowina Zakwas na żurek 320ml
34,34 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barszcz biały 430ml - Schronisko Bukowina
Barszcz biały 430ml - Schronisko Bukowina
25,23 zł/1kg
15,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Tradycyjne flaki w bulionie z Gospody Bukowina to esencja polskiej kuchni w wersji premium, przygotowana z dbałością o szczegóły, jak w najlepszej restauracji. Jest to klasyczna, sycąca zupa o głębokim, intensywnym smaku, przygotowana według sprawdzonej receptury, łączącej domowy charakter z profesjonalnymi standardami gastronomicznymi. Produkt powstaje na bazie aromatycznego, długo gotowanego bulionu, wzbogaconego starannie oczyszczonymi i pokrojonymi w plasterki flaczkami wołowymi oraz kompozycją naturalnych przypraw, które nadają mu charakterystyczny, niepowtarzalny profil smakowy. Flaki są pakowane w estetyczne szklane opakowanie o pojemności 420 ml, które podkreśla rzemieślniczy i wysokiej jakości charakter produktu oraz pozwala zachować jego świeżość i pełny smak. Produkt został poddany pasteryzacji, co gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość bez sztucznych konserwantów. Propozycja dla miłośników tradycyjnych smaków, osób ceniących kuchnię regionalną oraz wszystkich, którzy oczekują jakości restauracyjnej w praktycznej, gotowej do podania formie. Idealny zarówno jako szybki, sycący posiłek, jak i elegancki element domowego obiadu lub kolacji. Najważniejsze cechy - Flaki wołowe w aromatycznym, smacznym bulionie - Gotowe danie - wystarczy podgrzać - Poręczna porcja 420 ml, idealna na duży, sycący posiłek
Przechowywanie i użytkowanie
niezdefiniowany
Lista składników
Składniki: woda, żołądki wołowe, skórki wieprzowe, marchew, seler, sól, cukier, skrobia ziemniaczana, tłuszcz drobiowy, tłuszcz wołowy, majeranek, gałka muszkatołowa, czarny pieprz, lubczyk, kurkuma, imbir, liście pietruszki Wartość odżywcza na 100 g: Wartość energetyczna 51 kcal Tłuszcz 2,2 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,9 g Węglowodany 1 g, w tym cukry 0,5 g Białko 6,8 g Sól 1,3 g Waga netto: 420 ml Kraj pochodzenia: Polska Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed światłem słonecznym Termin przydatności do spożycia:
Informacja o wartościach odżywczych
Zawiera listę składników
Waga
700 g
Wymiary
niezdefiniowany
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Flaki w bulionie 420 ml - Schronisko Bukowina
Model
undefiniert
Wersja
niezdefiniowany
Zakres dostawy
niezdefiniowany
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
niezdefiniowany
EAN
5908252817795

Przechowywanie i użytkowanie
niezdefiniowany
Lista składników
Składniki: woda, żołądki wołowe, skórki wieprzowe, marchew, seler, sól, cukier, skrobia ziemniaczana, tłuszcz drobiowy, tłuszcz wołowy, majeranek, gałka muszkatołowa, czarny pieprz, lubczyk, kurkuma, imbir, liście pietruszki Wartość odżywcza na 100 g: Wartość energetyczna 51 kcal Tłuszcz 2,2 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,9 g Węglowodany 1 g, w tym cukry 0,5 g Białko 6,8 g Sól 1,3 g Waga netto: 420 ml Kraj pochodzenia: Polska Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed światłem słonecznym Termin przydatności do spożycia:
Informacja o wartościach odżywczych
Zawiera listę składników
Waga
700 g
Wymiary
niezdefiniowany
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Flaki w bulionie 420 ml - Schronisko Bukowina
Model
undefiniert
Wersja
niezdefiniowany
Zakres dostawy
niezdefiniowany
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
niezdefiniowany
EAN
5908252817795
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Pamapol Bigos Z Mięsem Wieprzowym I Suszonymi Grzybami 500 G
Pamapol Bigos Z Mięsem Wieprzowym I Suszonymi Grzybami 500 G
32,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,23 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Zupa Flaki w rosole 700ml - Schronisko Bukowina
Zupa Flaki w rosole 700ml - Schronisko Bukowina
25,25 zł/1kg
25,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pamapol Flaczki Wołowe Po Zamojsku 500 G
Pamapol Flaczki Wołowe Po Zamojsku 500 G
30,74 zł/1kg
15,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pamapol Flaczki Wołowe W Rosole 500 G
Pamapol Flaczki Wołowe W Rosole 500 G
31,50 zł/1kg
15,75 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Zupa Żurek domowy 700 ml - Schronisko Bukowina
Zupa Żurek domowy 700 ml - Schronisko Bukowina
27,82 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
66,64 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Kiełbasa biała premium 0,5 kg - Schronisko Bukowina
51,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla ReadyWise – zapasy awaryjne: mięso i ryż – 80 porcji
ReadyWise – zapasy awaryjne: mięso i ryż – 80 porcji
2 171,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Konserwa Krakus Szyneczka z kurczaka 300 g 81% mięsa
Konserwa Krakus Szyneczka z kurczaka 300 g 81% mięsa
28,17 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
14,26 zł
-40%
8,45 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Krakus Gulasz Wieprzowy 300 g
Krakus Gulasz Wieprzowy 300 g
48,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,01 zł
-3%
14,48 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Salceson od szwagra 300 g Krakus
Salceson od szwagra 300 g Krakus
26,30 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
Krakus Konserwa Luksusowa Mielonka 300 G
29,97 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
8,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Wieprzowina bez konserwantów 300 g Konserwa Krakus
Wieprzowina bez konserwantów 300 g Konserwa Krakus
32,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
9,66 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Krakus Gulasz z Kurczaka 300 g
Krakus Gulasz z Kurczaka 300 g
54,83 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,08 zł
-3%
16,45 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Konserwa tyrolska Krakus 300 g
Konserwa tyrolska Krakus 300 g
29,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
8,94 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Bulion wołowy kolagenowy 400 ml - Schronisko Bukowina
Bulion wołowy kolagenowy 400 ml - Schronisko Bukowina
46,65 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Boczek wieprzowy 300 g Krakus
Boczek wieprzowy 300 g Krakus
26,63 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,26 zł
-43%
7,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Szynka Premium w kawałku Krakus 300 g
Szynka Premium w kawałku Krakus 300 g
36,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
17,12 zł
-35%
10,97 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Schronisko Bukowina Zakwas na żurek 320ml
Schronisko Bukowina Zakwas na żurek 320ml
34,34 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla KONSERWA TURYSTYCZNA Krakus mielonka wieprzowa 300g :
KONSERWA TURYSTYCZNA Krakus mielonka wieprzowa 300g :
26,37 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,26 zł
-44%
7,91 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Golonka wieprzowa Krakus "Golonkowa" 300g
Golonka wieprzowa Krakus "Golonkowa" 300g
29,67 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
10,08 zł
-11%
8,90 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Zupa ziemniaczana Menzi z klopsikami i ziemniakami 4200 g
Zupa ziemniaczana Menzi z klopsikami i ziemniakami 4200 g
27,35 zł/1kg
114,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Konserwa Gulasz Angielski Krakus 300g
Konserwa Gulasz Angielski Krakus 300g
29,33 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
14,11 zł
-37%
8,80 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Fasola po bretońsku 400 g – Schronisko Bukowina
Fasola po bretońsku 400 g – Schronisko Bukowina
47,45 zł/1l
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G
Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
47,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
72,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Zupa ramen z owocami morza instant Neoguri łagodna
Zupa ramen z owocami morza instant Neoguri łagodna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zupa instant Soon Veggie Ramyun wegetariańska 112g - Nongshim
Zupa instant Soon Veggie Ramyun wegetariańska 112g - Nongshim
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
59,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zupa gulaszowa Menzi gotowa do podania
Zupa gulaszowa Menzi gotowa do podania
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
167,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Garnek do zupy grochowej
Garnek do zupy grochowej
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Serbska zupa fasolowa Menzi
Serbska zupa fasolowa Menzi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
150,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zupa ziemniaczana Menzi z klopsikami i ziemniakami 4200 g
Zupa ziemniaczana Menzi z klopsikami i ziemniakami 4200 g
114,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zupa grochówka z kiełbasą i boczkiem 700 ml - Schronisko Bukowina
Zupa grochówka z kiełbasą i boczkiem 700 ml - Schronisko Bukowina
28,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,56 zł/1l
Zdjęcie produktu dla CHEF Mushrooms płynny koncentrat do zup i sosów 1000ml
CHEF Mushrooms płynny koncentrat do zup i sosów 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
131,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
106,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Koncentrat drobiowy CHEF nadaje się do zup i sosów 1000ml
Koncentrat drobiowy CHEF nadaje się do zup i sosów 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
129,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,74 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Koncentrat bulionu wołowego CHEF jest idealny do zup i sosów 1000 ml
Koncentrat bulionu wołowego CHEF jest idealny do zup i sosów 1000 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
129,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,74 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kwaśnica z wędzonym żeberkiem  - Schronisko Bukowina
Kwaśnica z wędzonym żeberkiem - Schronisko Bukowina
27,29 zł
-8%
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bulion wołowy kolagenowy 400 ml - Schronisko Bukowina
Bulion wołowy kolagenowy 400 ml - Schronisko Bukowina
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zupa Flaki w rosole 700ml - Schronisko Bukowina
Zupa Flaki w rosole 700ml - Schronisko Bukowina
25,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zupa Żurek domowy 700 ml - Schronisko Bukowina
Zupa Żurek domowy 700 ml - Schronisko Bukowina
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OPTIFAST domowa zupa ziemniaczano-porowa saszetki, 8 saszetek
OPTIFAST domowa zupa ziemniaczano-porowa saszetki, 8 saszetek
95,47 zł
Sprzedawca: apohealth
180,13 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zupa ramen instant Shin Ramyun 68g - Nong Shim
Zupa ramen instant Shin Ramyun 68g - Nong Shim
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,31 zł
-55%
7,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
113,09 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Star Brodo Liquido Pollo 1L opk
Star Brodo Liquido Pollo 1L opk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Zupa instant o smaku kurczaka Rasa Ayam 75g - Indomie
Zupa instant o smaku kurczaka Rasa Ayam 75g - Indomie
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,70 zł/1kg