Zupa Żurek domowy 700 ml - Schronisko Bukowina

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

26,99 zł

27,82 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
5h 23m 51s
Nasze najlepszeoferty
Zupy błyskawiczne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla OPTIFAST domowa zupa ziemniaczano-porowa saszetki, 8 saszetek
OPTIFAST domowa zupa ziemniaczano-porowa saszetki, 8 saszetek
180,13 zł/1kg
95,47 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Zupa grochówka z kiełbasą i boczkiem 700 ml - Schronisko Bukowina
Zupa grochówka z kiełbasą i boczkiem 700 ml - Schronisko Bukowina
40,56 zł/1l
28,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bulion wołowy kolagenowy 400 ml - Schronisko Bukowina
Bulion wołowy kolagenowy 400 ml - Schronisko Bukowina
46,65 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Garnek do zupy grochowej
Garnek do zupy grochowej
24,54 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Schronisko Bukowina Zakwas na żurek 320ml
Schronisko Bukowina Zakwas na żurek 320ml
34,34 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krakus Żurek Koncentrat 300 Ml
Krakus Żurek Koncentrat 300 Ml
27,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,25 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Zupa Flaki w rosole 700ml - Schronisko Bukowina
Zupa Flaki w rosole 700ml - Schronisko Bukowina
25,25 zł/1kg
25,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Flaki w bulionie 420 ml - Schronisko Bukowina
Flaki w bulionie 420 ml - Schronisko Bukowina
27,11 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gulasz z fasolką szparagową 8 x 1200 ml Metzger Meyer // Zupa // Łużycka // Opakowanie zbiorcze
Gulasz z fasolką szparagową 8 x 1200 ml Metzger Meyer // Zupa // Łużycka // Opakowanie zbiorcze
30,41 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
332,95 zł
-41,00 zł
291,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Barszcz czerwony na wywarze warzywnym - Schronisko Bukowina
Barszcz czerwony na wywarze warzywnym - Schronisko Bukowina
24,97 zł/1l
17,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
29,91 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Żurek z białą kiełbasą Schronisko Bukowina -  400 ml
Żurek z białą kiełbasą Schronisko Bukowina - 400 ml
34,51 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zupa ziemniaczana Menzi z klopsikami i ziemniakami 4200 g
Zupa ziemniaczana Menzi z klopsikami i ziemniakami 4200 g
27,35 zł/1kg
114,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zupa jarzynowa 400 ml - Schronisko Bukowina
Zupa jarzynowa 400 ml - Schronisko Bukowina
21,65 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Bulion Wołowy 400 ml - Schronisko Bukowina
Bulion Wołowy 400 ml - Schronisko Bukowina
42,45 zł/1l
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zupa pieczarkowa 400ml - Schronisko Bukowina
Zupa pieczarkowa 400ml - Schronisko Bukowina
21,65 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zupa ogórkowa z ziemniakami 700 ml - Schronisko Bukowina
Zupa ogórkowa z ziemniakami 700 ml - Schronisko Bukowina
16,98 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zupa pomidorowa 410 ml – Schronisko Bukowina
Zupa pomidorowa 410 ml – Schronisko Bukowina
14,15 zł/1l
8,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Menzi Bohnensuppe, serbisch Dosensuppe 800,0 ml
Menzi Bohnensuppe, serbisch Dosensuppe 800,0 ml
79,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,98 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Zupa kapuściana z wędzonym mięsem 410 ml – Schronisko Bukowina
Zupa kapuściana z wędzonym mięsem 410 ml – Schronisko Bukowina
24,26 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Zupa Żurek domowy 700 ml - Schronisko Bukowina

 Całkowicie naturalny, w swoim składzie zawiera tylko wędzony boczek, biała kiełbasa, chrzan i autorskie przyprawy. Gotujemy go na wywarze z warzyw i kości wędzonych w naszej wędzarni, dodajemy do niego własnoręcznie przygotowywany zakwas z mąki żytniej. Produkt o jakości restauracyjnej. Jest to dokładnie ten sam żurek, który podajemy w restauracji. Został wlany do słoika i dwukrotnie zapasteryzowany. 

 
Składniki: wywar z gotowanych warzyw (marchew, seler, pietruszka, czosnek, cebula, por), wędzonych kości i białej kiełbasy, zakwas, mąka żytnia (zawiera gluten), woda, czosnek, biała kiełbasa, mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, przyprawy, sól, śmietana, masło (zawiera laktozę), boczek wędzony wieprzowy, chrzan, cebula.
Lista składników
Składniki: wywar z gotowanych warzyw (marchew, seler, pietruszka, czosnek, cebula, por), wędzonych kości i białej kiełbasy, zakwas, mąka żytnia (zawiera gluten), woda, czosnek, biała kiełbasa, mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, przyprawy, sól, śmietana, masło (zawiera laktozę), boczek wędzony wieprzowy, chrzan, cebula.Wartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 148kJ/100kcalTłuszcz 12g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,5gWęglowodany 2,6g w tym cukry 0,5gBiałko 1gSól 7,5gMasa netto: 700ml Kraj pochodzenia: PolskaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
970 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Zupa Żurek domowy 700 ml - Schronisko Bukowina
EAN
5908252810758

Lista składników
Składniki: wywar z gotowanych warzyw (marchew, seler, pietruszka, czosnek, cebula, por), wędzonych kości i białej kiełbasy, zakwas, mąka żytnia (zawiera gluten), woda, czosnek, biała kiełbasa, mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, przyprawy, sól, śmietana, masło (zawiera laktozę), boczek wędzony wieprzowy, chrzan, cebula.Wartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 148kJ/100kcalTłuszcz 12g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,5gWęglowodany 2,6g w tym cukry 0,5gBiałko 1gSól 7,5gMasa netto: 700ml Kraj pochodzenia: PolskaSposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
970 g
Firma spożywcza
Schronisko Bukowina
Nazwa handlowa
Zupa Żurek domowy 700 ml - Schronisko Bukowina
EAN
5908252810758
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Ogórki kiszone w solance - Schronisko Bukowina
Ogórki kiszone w solance - Schronisko Bukowina
34,99 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Zupa grochówka z kiełbasą i boczkiem 700 ml - Schronisko Bukowina
Zupa grochówka z kiełbasą i boczkiem 700 ml - Schronisko Bukowina
40,56 zł/1l
28,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Abricome Judias con Chorizo Fasola z kiełbasą paprykową 420g
Abricome Judias con Chorizo Fasola z kiełbasą paprykową 420g
25,62 zł/1kg
10,76 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega
Zdjęcie produktu dla Schronisko Bukowina Zakwas na żurek 320ml
Schronisko Bukowina Zakwas na żurek 320ml
34,34 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Gulasz z fasolką szparagową 8 x 1200 ml Metzger Meyer // Zupa // Łużycka // Opakowanie zbiorcze
Gulasz z fasolką szparagową 8 x 1200 ml Metzger Meyer // Zupa // Łużycka // Opakowanie zbiorcze
30,41 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
332,95 zł
-41,00 zł
291,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krakus Żurek Koncentrat 300 Ml
Krakus Żurek Koncentrat 300 Ml
27,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,25 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
29,91 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zupa ziemniaczana Menzi z klopsikami i ziemniakami 4200 g
Zupa ziemniaczana Menzi z klopsikami i ziemniakami 4200 g
27,35 zł/1kg
114,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zupa Flaki w rosole 700ml - Schronisko Bukowina
Zupa Flaki w rosole 700ml - Schronisko Bukowina
25,25 zł/1kg
25,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ścieg jajeczny
Ścieg jajeczny
55,17 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
8,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pamapol Bigos Z Mięsem Wieprzowym I Suszonymi Grzybami 500 G
Pamapol Bigos Z Mięsem Wieprzowym I Suszonymi Grzybami 500 G
32,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
16,23 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa wiejska krucha ok. 350g - Schronisko Bukowina
66,64 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla ReadyWise – zapasy awaryjne: mięso i ryż – 80 porcji
ReadyWise – zapasy awaryjne: mięso i ryż – 80 porcji
2 171,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Krakus Żurek 1 l
Krakus Żurek 1 l
11,42 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,42 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Menzi Exotic Asia Soup Peking Style słodko-kwaśna na gorąco 400ml
Menzi Exotic Asia Soup Peking Style słodko-kwaśna na gorąco 400ml
39,12 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
15,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Flaki w bulionie 420 ml - Schronisko Bukowina
Flaki w bulionie 420 ml - Schronisko Bukowina
27,11 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pamapol Gulasz Wieprzowy 500 G
Pamapol Gulasz Wieprzowy 500 G
33,82 zł/1kg
16,91 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Winiary - Żurek 49g
Winiary - Żurek 49g
81,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Zimmermann Original Swabian Maultaschen Soup 400ml puszka
Zimmermann Original Swabian Maultaschen Soup 400ml puszka
41,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
ŻUR POLSKI 230 g - LUNIAK
ŻUR POLSKI 230 g - LUNIAK
44,17 zł/1kg
10,16 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Menzi Bohnensuppe, serbisch Dosensuppe 800,0 ml
Menzi Bohnensuppe, serbisch Dosensuppe 800,0 ml
79,97 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,98 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Erasco Serbska zupa fasolowa z zieloną fasolką i papryką 390ml
Erasco Serbska zupa fasolowa z zieloną fasolką i papryką 390ml
34,74 zł/1l
13,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Żurek z białą kiełbasą Schronisko Bukowina -  400 ml
Żurek z białą kiełbasą Schronisko Bukowina - 400 ml
34,51 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,16 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
55,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G
Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
47,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
72,31 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Zupa ramen z owocami morza instant Neoguri łagodna
Zupa ramen z owocami morza instant Neoguri łagodna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
5,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zupa instant Soon Veggie Ramyun wegetariańska 112g - Nongshim
Zupa instant Soon Veggie Ramyun wegetariańska 112g - Nongshim
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
59,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zupa gulaszowa Menzi gotowa do podania
Zupa gulaszowa Menzi gotowa do podania
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
167,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
Menzi zupa gulaszowa z kociołka z wołowiną typowo węgierska 4200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
125,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,91 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Garnek do zupy grochowej
Garnek do zupy grochowej
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Serbska zupa fasolowa Menzi
Serbska zupa fasolowa Menzi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
150,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zupa ziemniaczana Menzi z klopsikami i ziemniakami 4200 g
Zupa ziemniaczana Menzi z klopsikami i ziemniakami 4200 g
114,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zupa grochówka z kiełbasą i boczkiem 700 ml - Schronisko Bukowina
Zupa grochówka z kiełbasą i boczkiem 700 ml - Schronisko Bukowina
28,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,56 zł/1l
Zdjęcie produktu dla CHEF Mushrooms płynny koncentrat do zup i sosów 1000ml
CHEF Mushrooms płynny koncentrat do zup i sosów 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
131,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
106,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Koncentrat drobiowy CHEF nadaje się do zup i sosów 1000ml
Koncentrat drobiowy CHEF nadaje się do zup i sosów 1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
129,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,74 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Koncentrat bulionu wołowego CHEF jest idealny do zup i sosów 1000 ml
Koncentrat bulionu wołowego CHEF jest idealny do zup i sosów 1000 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
129,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,74 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kwaśnica z wędzonym żeberkiem  - Schronisko Bukowina
Kwaśnica z wędzonym żeberkiem - Schronisko Bukowina
27,29 zł
-8%
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bulion wołowy kolagenowy 400 ml - Schronisko Bukowina
Bulion wołowy kolagenowy 400 ml - Schronisko Bukowina
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zupa Flaki w rosole 700ml - Schronisko Bukowina
Zupa Flaki w rosole 700ml - Schronisko Bukowina
25,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zupa Żurek domowy 700 ml - Schronisko Bukowina
Zupa Żurek domowy 700 ml - Schronisko Bukowina
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OPTIFAST domowa zupa ziemniaczano-porowa saszetki, 8 saszetek
OPTIFAST domowa zupa ziemniaczano-porowa saszetki, 8 saszetek
95,47 zł
Sprzedawca: apohealth
180,13 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Zupa ramen instant Shin Ramyun 68g - Nong Shim
Zupa ramen instant Shin Ramyun 68g - Nong Shim
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,31 zł
-55%
7,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
113,09 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Star Brodo Liquido Pollo 1L opk
Star Brodo Liquido Pollo 1L opk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,17 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Zupa instant o smaku kurczaka Rasa Ayam 75g - Indomie
Zupa instant o smaku kurczaka Rasa Ayam 75g - Indomie
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,70 zł/1kg