Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

249,99 zł

499,98 zł / 1kg

Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – pon. 5 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Mięsa i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
99,90 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Stek z rostbefu bez kości 300 g mrożony
Stek z rostbefu bez kości 300 g mrożony
222,52 zł/1kg
68,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec gęsi 1 kg - Schronisko Bukowina
Smalec gęsi 1 kg - Schronisko Bukowina
55,04 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kurze łapki świeże 2 kg - Schronisko Bukowina
Kurze łapki świeże 2 kg - Schronisko Bukowina
40,58 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
40,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Pasztet Belgijski wieprzowo-drobiowy Drosed 160 g
Pasztet Belgijski wieprzowo-drobiowy Drosed 160 g
27,13 zł/1kg
4,34 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Salceson od szwagra 300 g Krakus
Salceson od szwagra 300 g Krakus
26,30 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g
Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g
144,40 zł/1kg
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kaczka Pekin mrożona bez podrobów 2 kg Drosed
Kaczka Pekin mrożona bez podrobów 2 kg Drosed
34,49 zł/1kg
68,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Smalec z gęsi 588g/ 710ml - Schronisko Bukowina
Smalec z gęsi 588g/ 710ml - Schronisko Bukowina
43,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
42,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
326,60 zł/1kg
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mięso z udka kurczaka 300g Krakus
Mięso z udka kurczaka 300g Krakus
33,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Flaki Krojone Mrożone
Flaki Krojone Mrożone
42,99 zł/1kg
42,99 zł
Sprzedawca: Wedlina_z_Lublina
Zdjęcie produktu dla Szynka Serrano plastry 80 g Bell
Szynka Serrano plastry 80 g Bell
178,89 zł/1kg
16,10 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Mrożona foie gras z kaczki 440-490 g Francuski

Produkt francuski, importowany. Mrożony. Chroniony podczas transportu chłodniczego, ale dostarczany częściowo rozmrożony.

Mrożona foie gras z kaczki to wyrafinowany przysmak, który zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy. Nasz produkt charakteryzuje się wysoką jakością i starannym doborem surowców, które gwarantują niezapomniane doznania smakowe. Porcja o wadze od 400 do 750 gramów nadaje się zarówno na elegancką kolację, jak i na wykwintne przyjęcie. Dzięki procesowi mrożenia zachowany zostaje wyjątkowy smak i wartość odżywcza, dzięki czemu można cieszyć się niezrównanym smakiem kaczki o każdej porze. Pamiętaj, aby przed gotowaniem rozmrozić produkt, aby zapewnić najlepsze doznania kulinarne. Wybierając naszą foie gras z kaczki, przeżyjesz wyjątkowe chwile przy stole.

Skład: 100% foie gras z wątróbek kaczych. Masa netto: 1kg Wartości odżywcze w 100g: Energia 2412kj/ 586kcal Tłuszcz 61.4g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 25.14g Węglowodany 1,14 g, w tym cukry 0,05 g Błonnik 0 g Białko 7,1 g Sól 0,08 g Kraj pochodzenia: Francja Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Przechowywanie i użytkowanie
niezdefiniowany
Lista składników
Składniki: 100% foie gras z wątróbki kaczki Waga netto: 1 kg Wartość odżywcza na 100 g: Wartość energetyczna 2412 kJ/586 kcal Tłuszcz 61,4 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 25,14 g Węglowodany 1,14 g, w tym cukry 0,05 g Błonnik pokarmowy 0 g Białko 7,1 g Sól 0,08 g Kraj pochodzenia: Francja Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed światłem słonecznym Termin przydatności do spożycia:
Waga
500 g
Wymiary
niezdefiniowany
Firma spożywcza
Procanar
Nazwa handlowa
Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
Producent
Procanar
Model
undefiniert
Wersja
niezdefiniowany
Pochodzenie
Polska
Zakres dostawy
niezdefiniowany
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
niezdefiniowany
EAN
5908252818174

Przechowywanie i użytkowanie
niezdefiniowany
Lista składników
Składniki: 100% foie gras z wątróbki kaczki Waga netto: 1 kg Wartość odżywcza na 100 g: Wartość energetyczna 2412 kJ/586 kcal Tłuszcz 61,4 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 25,14 g Węglowodany 1,14 g, w tym cukry 0,05 g Błonnik pokarmowy 0 g Białko 7,1 g Sól 0,08 g Kraj pochodzenia: Francja Przechowywanie: przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, chronić przed światłem słonecznym Termin przydatności do spożycia:
Waga
500 g
Wymiary
niezdefiniowany
Firma spożywcza
Procanar
Nazwa handlowa
Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
Producent
Procanar
Model
undefiniert
Wersja
niezdefiniowany
Pochodzenie
Polska
Zakres dostawy
niezdefiniowany
Etykietowanie żywności – dane ilościowe
niezdefiniowany
EAN
5908252818174
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
89,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Boczek wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
77,59 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
99,90 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
Wędzona pierś z kurczaka - Schronisko Bukowina
94,21 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g
Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g
144,40 zł/1kg
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Krakus Szynka Konserwowa 455 g
Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
24,13 zł
-25%
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6
Zdjęcie produktu dla Stek z rostbefu bez kości 300 g mrożony
Stek z rostbefu bez kości 300 g mrożony
222,52 zł/1kg
68,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pole namiotowe Miejsce do spania Dom Beczka kempingowa Domek letniskowy Domek drewniany
Pole namiotowe Miejsce do spania Dom Beczka kempingowa Domek letniskowy Domek drewniany
35 245,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: JVMShop
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 381
135,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Stella Trading - Elegancka szafa trzydrzwiowa z dużą pojemnością - Uniwersalna
Stella Trading - Elegancka szafa trzydrzwiowa z dużą pojemnością - Uniwersalna
2 421,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Czarny
Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 196
4 999,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Gastromark
Zdjęcie produktu dla GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Oferty kuchenne
Zdjęcie produktu dla Lodówka stołowa Merax 128 l z zamrażalnikiem i szklanymi drzwiami, lodówki na butelki z oświetleniem LED i regulowaną półką, lodówka na napoje 110 cm z funkcją chłodzenia i zamrażania, wolnostojąca
Lodówka stołowa Merax 128 l z zamrażalnikiem i szklanymi drzwiami, lodówki na butelki z oświetleniem LED i regulowaną półką, lodówka na napoje 110 cm z funkcją chłodzenia i zamrażania, wolnostojąca
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
1 368,99 zł
-31,00 zł
1 337,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: MERAX
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Basen okragly Mountfield METAL FRAME 3,66 x 0,91 m wzor wikliny (podwojny rattan)
Basen okragly Mountfield METAL FRAME 3,66 x 0,91 m wzor wikliny (podwojny rattan)
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 152
422,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mountfield
Zdjęcie produktu dla BBQ-Toro przystawka do grilla ze stali nierdzewnej | 10 szpikulców 58 x 26-40 cm, silnik lewy
BBQ-Toro przystawka do grilla ze stali nierdzewnej | 10 szpikulców 58 x 26-40 cm, silnik lewy
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
436,31 zł
Sprzedawca: CS-Trading
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Beef Dripping Premium 320g Agro-Top
Beef Dripping Premium 320g Agro-Top
17,07 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
14,26 zł
-34%
9,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
Kaszanka wiejska ok. 500g bez E naturalna - Schronisko Bukowina
37,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina
13,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
66,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
249,93 zł/1kg
74,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
Kiełbasa do grillowania i gotowania tradycyjnie wędzona parzona 400g - Schronisko Bukowina
55,53 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Suszona wołowina Beef Jerky Original 25 g
Suszona wołowina Beef Jerky Original 25 g
366,33 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,99 zł
Sprzedawca: HWESTA
Zdjęcie produktu dla Lardo 200g w kawałku - spożyć do 14 dni od daty pakowania
Lardo 200g w kawałku - spożyć do 14 dni od daty pakowania
127,23 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
Mrożona foie gras z kaczki 440–490 g francuska
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
499,98 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kotlety jagnięce z kością ok. 1kg - Tender
Kotlety jagnięce z kością ok. 1kg - Tender
199,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
199,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Schab wędzony 0,5 kg - Schronisko Bukowina
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
89,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Polędwica wołowa mrożona 1,8kg - Generic
Polędwica wołowa mrożona 1,8kg - Generic
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
221,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pierś z gęsi 1,1g - Krakauer Land
Pierś z gęsi 1,1g - Krakauer Land
149,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
136,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Carpaccio z wołowiny argentyńskiej (2x5x80g) 800g - Metro Premium
Carpaccio z wołowiny argentyńskiej (2x5x80g) 800g - Metro Premium
168,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
164,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Burger Hereford 6szt po 200g - Metro Premium
Burger Hereford 6szt po 200g - Metro Premium
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Masło klarowane 900 ml/ 750 g – Schronisko Bukowina
Masło klarowane 900 ml/ 750 g – Schronisko Bukowina
78,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
Kawałki policzków wieprzowych Guanciale 200 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
99,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Raki całe gotowane w zalewie winnej 800 g
Raki całe gotowane w zalewie winnej 800 g
71,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
76,57 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kaczka Pekin mrożona bez podrobów 2 kg Drosed
Kaczka Pekin mrożona bez podrobów 2 kg Drosed
68,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,49 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy premium 5 kg - Schronisko Bukowina
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
66,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g
Burgery Wagyu mrożone 2 x 200 g
64,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
Stek Rib-Eye bez kości 300 g Konkret
74,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,93 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 71
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Stek z angusa ok. 220 g
Stek z angusa ok. 220 g
58,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
265,86 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Stek z rostbefu bez kości 300 g mrożony
Stek z rostbefu bez kości 300 g mrożony
68,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
222,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Smalec gęsi 1 kg - Schronisko Bukowina
Smalec gęsi 1 kg - Schronisko Bukowina
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
55,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
Szynka wędzona 0,5 kg - Schronisko Bukowina
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
47,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
Prosciutto San Daniele DOP Il Camarin 100 g
48,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
326,60 zł/1kg