5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Smak:
TruskawkaBody Attack 100% Whey – 2 kg o smaku truskawkowym
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
387,82 zł
193,91 zł / 1kg
+ 55,23 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Proteiny i białka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Moc białka (4 kg)129,28 zł/1l
517,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia185,78 zł/1l
464,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)219,71 zł/1l
395,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
100% CASEIN COMPLEX (2,350 kg)147 892,59 zł/1kg
479,26 zł
-79,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Body Attack 100% białko serwatkowe - 900 g wanilia
209,24 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Body Attack Power Protein 90 - 1 kg Smak Stracciatella
380,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

GymBeam - Anabolic Whey 2500 g Vanilla
178,82 zł/1l
447,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ostrovit 100% whey protein BI9193
1 155,00 zł/1l
231,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (2,27 kg)
359,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Body Attack Instant BCAA Extreme 500g
312,70 zł/1l
156,35 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

USN Blue Lab Whey - 2 kg wanilia
669,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

100% Whey Protein - 2000 g, truskawka
226,67 zł/1l
453,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ostrovit 100% whey protein BI9169
654,85 zł/1l
130,97 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Polleo Protein Woppers, 25 g
243,20 zł/1kg
6,08 zł
Sprzedawca: PolleoSport

Ostrovit vegan protein BI9224
415,00 zł/1l
85,00 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Polleo Sport Premium Hydrowhey, 2,27 kg - Bez smaku
192,63 zł/1kg
437,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PolleoSport

WHEY HARDCORE (2 kg)
203,87 zł/1l
407,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Mutant Whey - 2270 g, czekolada
156,83 zł/1kg
355,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

6Pak 80 Whey Protein 908G Strawberry
181,22 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
100 % Whey Protein firmy Body Attack to suplement diety zawierający substancje słodzące, przeznaczony do przygotowania bogatego w białko napoju na zimno. Formuła białkowa składa się z ultrafiltrowanego koncentratu i hydrolizatu białka serwatkowego. Jedna porcja (30 g) dostarcza, w zależności od smaku, do 23 g białka. Niska zawartość cukru i bardzo dobra rozpuszczalność w wodzie to kolejne zalety tego produktu. Ponadto preparat ten jest wzbogacony o BCAA (aminokwasy rozgałęzione: L-izoleucynę, L-leucynę, L-walinę). Białka przyczyniają się do utrzymania i budowy masy mięśniowej. 100 % Whey Protein jest dostępne w wielu smakach.
Zalecenia dotyczące spożycia:
30 g (3 miarki) proszku wymieszać z 300 ml wody i pić najlepiej przed lub po treningu.
W zależności od intensywności treningu spożywać 1–3 koktajle dziennie, najlepiej po treningu i/lub między posiłkami.
W dni bez treningu spożywać rano lub wieczorem.
Uwagi:
Suplementy diety nie zastępują zbilansowanej diety. Należy dbać o zróżnicowaną i zbilansowaną dietę oraz zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać podanej zalecanej dziennej dawki. Suplementy diety należy przechowywać w miejscu niem dla dzieci.
Składniki (na przykładzie: Chocolate):
Ultrafiltrowany koncentrat białka serwatkowego (89,7%), odtłuszczone kakao w proszku (6%), aromat, hydrolizat białka serwatkowego (2%), wzbogacone trójglicerydy o średniej długości łańcucha z kokosa, emulgator (lecytyny), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K). Wheypep z nasion słonecznika
Informacje o wartościach odżywczych:
Porcja: 30 g (3 miarki)
Porcji w opakowaniu: 66
Analiza składników odżywczych (na przykładzie: Chocolate): patrz zdjęcie
- Producent
- Body Attack Sports Nutrition
- Waga
- 2000 g
- Smak
- Truskawka
- Zawartość
- 2000 ml
- Lista składników
- Składniki (przykład: czekolada): Ultrafiltrowany koncentrat białka mleka (89,7%), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (6%), aromat, hydrolizat białka mleka (2%), średniołańcuchowe trójglicerydy z oleju kokosowego, emulgator (lecytyny), słodzik (sukraloza, acesulfam K). Białko serwatkowe pozyskiwane z nasion słonecznika. Informacje o wartości odżywczej: Porcja: 30 g (3 łyżeczki) Liczba porcji w opakowaniu: 66 Analiza wartości odżywczych (przykład: czekolada):
- Informacja o wartościach odżywczych
- Składniki (przykład: czekolada): Ultrafiltrowany koncentrat białka mleka (89,7%), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (6%), aromat, hydrolizat białka mleka (2%), średniołańcuchowe trójglicerydy z oleju kokosowego, emulgator (lecytyny), słodzik (sukraloza, acesulfam K). Białko serwatkowe pozyskiwane z nasion słonecznika. Informacje o wartości odżywczej: Porcja: 30 g (3 łyżeczki) Liczba porcji w opakowaniu: 66 Analiza wartości odżywczych (przykład: czekolada):
- Zalecany sposób podawania
- 100% Whey Protein firmy Body Attack to suplement diety zawierający substancje słodzące, przeznaczony do przygotowania wysokobiałkowego napoju. Formuła białkowa składa się z ultrafiltrowanego koncentratu białka serwatkowego i hydrolizatu. Jedna porcja (30 g) dostarcza do 23 g białka, w zależności od smaku. Niska zawartość cukru i bardzo dobra rozpuszczalność to kolejne zalety tego produktu. Dodatkowo, preparat jest wzbogacony w BCAA (aminokwasy rozgałęzione: L-izoleucyna, L-leucyna, L-walina). Białko przyczynia się do utrzymania i wzrostu masy mięśniowej. 100% Whey Protein jest dostępny w wielu smakach. Zalecane spożycie: Wymieszać 30 g (3 łyżki miarki) proszku z 300 ml wody i najlepiej spożyć przed lub po treningu.W zależności od intensywności treningu, spożywać 1-3 porcje dziennie, najlepiej po treningu i/lub między posiłkami. W dni nietreningowe spożywać rano lub wieczorem. Informacje: Suplementy diety nie zastępują zrównoważonej d
- Nazwa handlowa
- Body Attack 100% Whey – 2 kg o smaku truskawkowym
- EAN
- 4250350550823
- Producent
- Body Attack Sports Nutrition
- Waga
- 2000 g
- Smak
- Truskawka
- Zawartość
- 2000 ml
- Lista składników
- Składniki (przykład: czekolada): Ultrafiltrowany koncentrat białka mleka (89,7%), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (6%), aromat, hydrolizat białka mleka (2%), średniołańcuchowe trójglicerydy z oleju kokosowego, emulgator (lecytyny), słodzik (sukraloza, acesulfam K). Białko serwatkowe pozyskiwane z nasion słonecznika. Informacje o wartości odżywczej: Porcja: 30 g (3 łyżeczki) Liczba porcji w opakowaniu: 66 Analiza wartości odżywczych (przykład: czekolada):
- Informacja o wartościach odżywczych
- Składniki (przykład: czekolada): Ultrafiltrowany koncentrat białka mleka (89,7%), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu (6%), aromat, hydrolizat białka mleka (2%), średniołańcuchowe trójglicerydy z oleju kokosowego, emulgator (lecytyny), słodzik (sukraloza, acesulfam K). Białko serwatkowe pozyskiwane z nasion słonecznika. Informacje o wartości odżywczej: Porcja: 30 g (3 łyżeczki) Liczba porcji w opakowaniu: 66 Analiza wartości odżywczych (przykład: czekolada):
- Zalecany sposób podawania
- 100% Whey Protein firmy Body Attack to suplement diety zawierający substancje słodzące, przeznaczony do przygotowania wysokobiałkowego napoju. Formuła białkowa składa się z ultrafiltrowanego koncentratu białka serwatkowego i hydrolizatu. Jedna porcja (30 g) dostarcza do 23 g białka, w zależności od smaku. Niska zawartość cukru i bardzo dobra rozpuszczalność to kolejne zalety tego produktu. Dodatkowo, preparat jest wzbogacony w BCAA (aminokwasy rozgałęzione: L-izoleucyna, L-leucyna, L-walina). Białko przyczynia się do utrzymania i wzrostu masy mięśniowej. 100% Whey Protein jest dostępny w wielu smakach. Zalecane spożycie: Wymieszać 30 g (3 łyżki miarki) proszku z 300 ml wody i najlepiej spożyć przed lub po treningu.W zależności od intensywności treningu, spożywać 1-3 porcje dziennie, najlepiej po treningu i/lub między posiłkami. W dni nietreningowe spożywać rano lub wieczorem. Informacje: Suplementy diety nie zastępują zrównoważonej d
- Nazwa handlowa
- Body Attack 100% Whey – 2 kg o smaku truskawkowym
- EAN
- 4250350550823
Pasuje również do tego

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Lokówko-suszarka obrotowa Remington AS8811
312,35 zł
-20,73 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
291,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Philips Sonicare HX6068/13, 8 szt., Czarny, Średni
189,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Body Attack 100% białko serwatkowe - 900 g wanilia
209,24 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Moc białka (4 kg)
129,28 zł/1l
517,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Schwiizer Schüümli Crema fasola 1kg
114,10 zł/1kg
114,10 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Powerstar SOY 90+ | 1kg Izolat Białka Sojowego | Genetycznie Niemodyfikowany i Wolny od GMO | Wegańskie Białko w Proszku do Budowania Mięśni | Wanilia
333,97 zł/1l
333,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Dreame Hair Dryer Airstyle Pro Amber Gold, Multistyler, Airflow, Przyciski, Wysuwany, Proste w kształcie beczki, Długie, Krótkie, Średni, 60 °C
3 093,60 zł/1kg
899,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Szczotka do włosów Ninabella Bio bez szarpania dla kobiet, mężczyzn i dzieci – szczotka rozczesująca również do włosów kręconych i długich – wyjątkowa profesjonalna szczotka rozczesująca
185,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Suszarka do włosów REVLON 5 w 1 One-StepTM Multi-Styler Odłączane głowice do kręcenia włosów
217,97 zł/1kg
398,88 zł
Sprzedawca: TR8

LEBENLANG Suszarka do włosów Ion 2100W - Anti-Spliss z trybem zimnego powietrza | Podróżna suszarka do włosów Składana mała | Suszarka do włosów Ion Suszarka do włosów Mała suszarka do włosów Suszarka do włosów
586,14 zł/1kg
303,99 zł
-10,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
293,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Baby nest 5szt kocyk niemowlęcy tuck-in poduszka przytulanka kocyk bawełniany 100x60x15 REH z szarym minky
447,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lifetime Air Mini Air Cooler – przenośny klimatyzator bez węża odprowadzającego powietrze, wentylator z chłodzeniem wodnym – nawilżacz powietrza z 3 stopniami prędkości i 2 elementami chłodzącymi – 16 x 16 x 16,5 cm
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Zestaw do strzyżenia brody Braun Series 3 8 w 1 z ultracienkim ostrzem – zestaw do strzyżenia brody o dużej mocy
334,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ziarna espresso Schwiizer Schüümli 1 kg
146,40 zł/1kg
146,40 zł
Sprzedawca: Di-Life

ALPINE 2984101 ALPINE SLEEP DEEP Mini Ohrstöpsel 27 dB Kunststoff, 1 St.
2 166,10 zł/1kg
88,81 zł
Sprzedawca: somnia24

BarberBoss Akumulatorowy, samoostrzący trymer do brody i włosów, wodoodporny, z ceramicznymi ostrzami, wyświetlaczem LED, szybkim ładowaniem i 8 kolorowymi nasadkami grzebieniowymi QR-2082
258,70 zł
-120,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,00 zł
Sprzedawca: TR8

Joanna Multi Cream Color Farba 34 Intensywna Czerwień
149,10 zł/1l
14,91 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Essence KISS BOMB shiny lipgloss & lip balm, Różowy, Strawberry Sweetie, Zmiękczający, Kobiety, Krem, Połysk
28,87 zł
Sprzedawca: LAVONIO

ESN Flexpresso Protein Coffee Chocolate, Puder, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Czekolada, 20 g, 107 kcal, 359 kcal
214,73 zł/1l
208,07 zł
-12,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,40 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Materac 140x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
779,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Grzechotki Fisher-Price Babies Rumba
75,43 zł
Sprzedawca: BEBELUC

Fleau Beauty lokówka – Edycja PRO – Multistyler – Suszarka do włosów – Lokówko-suszarka – Szczotka do stylizacji – Szczotka do suszarki – 6 w 1 zestaw
345,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fleaugoods

NUK 10225305 Zestaw startowy NUK Perfect Match, 9 elementów
174,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsze
Szybka dostawa, świetny produkt
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Rule1 | R1 Protein | 100% Izolat Serwatki i Hydrolizat Serwatki Truskawka i Banan
767,03 zł
Sprzedawca: FIT1EU

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
181,29 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
185,78 zł/1l

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
238,33 zł/1l

Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
393,53 zł
Sprzedawca: PolleoSport
173,36 zł/1kg

Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Whey Protein Isolate Snickers
572,09 zł
Sprzedawca: FIT1EU
286,05 zł/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - torba Snickers



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
501,53 zł
Sprzedawca: FIT1EU
71,65 zł/1kg

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
350,66 zł
Sprzedawca: FIT1EU
175,33 zł/1kg

100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

100% hydroizolat (2kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)
395,48 zł
Sprzedawca: FITADIUM
219,71 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
289,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
277,86 zł/1l

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Whey Strawberry
393,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
196,62 zł/1l

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Whey Snickers
393,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
196,62 zł/1l