5,0



Na podstawie 1 opinii
Rabanne Phantom In Red Parfum Elixir, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Śliwkowy, Szafran, Szałwia muszkatołowa, Lawenda, Kwiat pomarańczy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
350,80 zł
3 508,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Śliwkowy, Lavander, Tonkowiec wonny4 345,33 zł/1l
325,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Jean Paul Gaultier Le Male In Blue, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Anyż, Lavander3 835,76 zł/1l
479,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Sauvage, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Elemi, Wetiwer8 351,00 zł/1l
417,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Jean Paul Gaultier Le Male In Blue, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Anyż, Lavander4 332,13 zł/1l
324,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rabanne Phantom Elixir Parfum Intense, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Morski, Agar (oud), Wanilia
5 478,00 zł/1l
273,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

DOLCE&GABBANA The One For Men EDP 100ml
2 848,90 zł/1l
284,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Rabanne Phantom Intense, Mężczyźni, 150 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Kwiat pomarańczy, Wanilia
2 709,73 zł/1l
406,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Rabanne Phantom Intense, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Kwiat pomarańczy, Wanilia
5 748,00 zł/1l
287,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rabanne Phantom Parfum, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Kardamon, Cytryna, Rabarbar, Drzewo cedrowe, Geranium, Lawenda, Paczula, Tolu balsam, Wanilia, Wetiwer
5 650,00 zł/1l
282,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Qimmah for Men, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Rozmaryn, Szałwia, Paczula, Wetiwer
821,70 zł/1l
82,17 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

RASASI FS249003, Kobiety, 90 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Cytryna, Szałwia, Irys, Jaśmin, Konwalia
735,00 zł/1l
66,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Q Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Wiśnia (owoc), Jaśmin
2 848,90 zł/1l
284,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa The Kingdom, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Mięta, Szałwia, Kwiat pomarańczy, Tytoń, Wanilia
890,00 zł/1l
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Rabanne Million Privé, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Mandarynka, Mirra, Tytoń, Paczula, Tonkowiec wonny
7 525,40 zł/1l
752,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Rabanne Invictus Victory Elixir, Mężczyźni, 100 ml, Czarny pieprz, Kardamon, Lawenda, Incense, Paczula, Tonkowiec wonny, Wanilia, Spray
1 740,00 zł/1l
361,90 zł
-187,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
174,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Givenchy Dahlia Divin, Kobiety, Perfumy w płynie, Śliwkowy, Jasminum sambac, Drzewo sandałowe, Spray
3 795,40 zł/1l
379,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA

Rabanne Million Red For Her, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER/EAU), VANILLIN, TETRAMETHYL...
8 226,40 zł/1l
411,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Juliette has a Gun Gentlewoman, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Neroli, Kwiat pomarańczy, Ambroxan, Piżmo, Spray
2 597,80 zł/1l
259,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 100 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Model:
- Perfumy w płynie
- Nuty zapachowe główne:
- Bergamotka, Śliwkowy, Szafran
- Główne nuty zapachowe serca:
- Szałwia muszkatołowa, Lawenda, Kwiat pomarańczy
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Bursztyn, Benzoina, Agar (oud), Tytoń
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER/EAU), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, LINALYL ACETATE, LINALOOL, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) PEEL OIL, COUMARIN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LAVANDULA OIL/ EXTRACT, LIMONENE, PINENE, GERANIOL, POGOSTEMON CABLIN OIL, BETA-CARYOPHYLLENE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, TERPINEOL, CAMPHOR, GERANYL ACETATE, BENZYL BENZOATE, ROSE KETONES, VANILLIN, TERPINOLENE, CITRAL, ALPHA-TERPINENE, BENZYL ALCOHOL, CI 19140 (YELLOW 5), CI 60730 (EXT. VIOLET 2), CI 14700 (RED 4).
Czyste perfumy marki Paco Rabanne została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
- Waga
- 0.424 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- alkohol denat., zapach (kompozycja zapachowa), woda (aqua), tetrametyloctahydronaftaleny, octan linalilu, linalol, olejek eteryczny z peelki bergamotki (Citrus aurantium bergamia), kumaryna, butylometoksydibenzoilan, ekstrakt olejku lawendowego, limonen, pinen, geraniol, olejek pogostemonu, beta-kariofilen, alfa-izometyl jonon, citronellol, octan dimetylofenylooctanu, terpineol, kamfora, octan geranylu, benzoesan benzylu, ketony różane, wanilina, terpinolen, cytral, alfa-terpinen, alkohol benzylowy, CI 19140 (żółty 5), CI 60730 (fioletowy 2), CI 14700 (czerwony 4)
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3349668661640
- Numer producenta
- 65227767
- Waga
- 0.424 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- alkohol denat., zapach (kompozycja zapachowa), woda (aqua), tetrametyloctahydronaftaleny, octan linalilu, linalol, olejek eteryczny z peelki bergamotki (Citrus aurantium bergamia), kumaryna, butylometoksydibenzoilan, ekstrakt olejku lawendowego, limonen, pinen, geraniol, olejek pogostemonu, beta-kariofilen, alfa-izometyl jonon, citronellol, octan dimetylofenylooctanu, terpineol, kamfora, octan geranylu, benzoesan benzylu, ketony różane, wanilina, terpinolen, cytral, alfa-terpinen, alkohol benzylowy, CI 19140 (żółty 5), CI 60730 (fioletowy 2), CI 14700 (czerwony 4)
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3349668661640
- Numer producenta
- 65227767
Pasuje również do tego
Bestseller




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(238)Liczba wystawionych ocen: 238




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(290)Liczba wystawionych ocen: 290




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(2036)Liczba wystawionych ocen: 2036




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Rabat 2% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(243)Liczba wystawionych ocen: 243




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(493)Liczba wystawionych ocen: 493




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(110)Liczba wystawionych ocen: 110




3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(516)Liczba wystawionych ocen: 516




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(493)Liczba wystawionych ocen: 493




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(586)Liczba wystawionych ocen: 586




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2414)Liczba wystawionych ocen: 2414




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(988)Liczba wystawionych ocen: 988




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9





3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(41)Liczba wystawionych ocen: 41




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




2,9Średnia ocena: 2,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(247)Liczba wystawionych ocen: 247Rabat 4% od 2 szt.

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

BRUBAKER Zestaw kosmetyków pod prysznic i do kąpieli Aloe Vera - 5-częściowy zestaw upominkowy dla kobiet - Zestaw kosmetyków dla kobiet
140,47 zł/1l
44,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Pomarańczowy
6 216,37 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

Zegarek męski EMPORIO ARMANI AR2448 granatowy fashion
436,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Rabanne Phantom In Red Parfum Elixir, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Śliwkowy, Szafran, Szałwia muszkatołowa, Lawenda, Kwiat pomarańczy
6 124,80 zł/1l
306,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Rabanne Phantom In Red Parfum Elixir, Mężczyźni, 150 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Śliwkowy, Szafran, Szałwia muszkatołowa, Lawenda, Kwiat pomarańczy
2 957,73 zł/1l
443,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rabanne Phantom Elixir Parfum Intense, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Morski, Agar (oud), Wanilia
5 478,00 zł/1l
273,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 600,00 zł/1l
260,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
9 599,70 zł/1l
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

DOLCE&GABBANA The One For Men EDP 100ml
2 848,90 zł/1l
284,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior Sauvage Woda perfumowana, 200 ml
3 569,50 zł/1l
713,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
4 389,00 zł/1l
438,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Carolina Herrera Good Girl, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Tuberoza, Kakao, Tonkowiec wonny
5 750,25 zł/1l
460,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Yves Saint Laurent Myslf Edp 40Ml
8 050,00 zł/1l
322,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Moschino Toy Boy, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Elemi, Gałka muszkatołowa, Gruszka, Różowy pieprz, Goździk, Magnolia, Różowy, Ambra, Kaszmeran, Drzewo sandałowe, Wetiwer
3 388,80 zł/1l
169,44 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Stella Trading - Elegancka szafa trzydrzwiowa z dużą pojemnością - Uniwersalna
2 421,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Moschino Toy Boy, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Elemi, Gałka muszkatołowa, Gruszka, Różowy pieprz, Goździk, Magnolia, Różowy, Ambra, Kaszmeran, Drzewo sandałowe, Wetiwer
1 771,60 zł/1l
177,16 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Gucci Bloom Profumo Di Fiori Woda perfumowana, 100 ml
3 179,00 zł/1l
317,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Zestaw 4 krzeseł do jadalni ML-Design z oparciem, antracytowe, wykonane z aksamitu
591,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ECD-Germany

HOME DELUXE - Zestaw mebli łazienkowych - WANGEROOGE biały - Duży - zawiera umywalkę i kompletne akcesoria - Szerokość umywalki: ok. 60 cm I Meble łazienkowe umywalka Zestaw mebli łazienkowych
1 393,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,30 zł/1l
139,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładne
Zawartość 0,05 l
Pachnie cudownie
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Bestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżki

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l