5,0



Na podstawie 2 opinii
Żel pod prysznic Argan 5L - Dermomed
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
68,55 zł
13,71 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic i do mycia Linola, 500 ml168,81 zł/1kg
95,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed11,78 zł/1l
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sanex Douchegel - Dermo Nawilżający 500 ml170,00 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic UreaRepair (żel pod prysznic), 400 ml226,12 zł/1l
90,45 zł
Sprzedawca: apohealth

VIDAL Żel pod prysznic Olio di Argan - olej arganowy 250 ml
24,52 zł/1l
6,13 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Axe Żel pod prysznic Magnum Gold Caramel Billionaire Limited Edition długotrwała świeżość i zapach testowany dermatologicznie 250ml 12 szt
113,80 zł/1l
341,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Żel pod prysznic Tonicita 750ml - Dermomed
12,36 zł/1l
9,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dove 9028432, Żel pod prysznic, 250 ml, Kobiety, Skóra normalna, Wanilia
197,76 zł/1l
49,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn

Żel pod prysznic Vitalita Lime 1L - Dermomed
12,37 zł/1l
12,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dermomed, Żel pod prysznic z pompką, iris, 1000 ml
13,52 zł/1l
13,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
34,77 zł/1l
18,63 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,91 zł
Sprzedawca: Katomix

Ziaja Argan Oil Shower Cream 500 ml
23,08 zł/1l
11,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Palmolive żel pod prysznic Aroma Essence Sweet Delight 500 ml
50,44 zł/1l
25,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Nivea Creme Soft, Delikatny żel pod prysznic z aksamitną miękką pianką z cennym olejem migdałowym, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
38,64 zł/1l
9,66 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dove Hydrate Nawilżający żel pod prysznic, 450 ml
38,46 zł/1kg
19,23 zł
Sprzedawca: LAVONIO

AXE 3w1 Żel pod prysznic i szampon Ice Chill XL 12x 400ml Żel pod prysznic dla mężczyzn Żel pod prysznic dla mężczyzn Szampon
57,78 zł/1l
277,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Nature Box 2627601, Żel pod prysznic, 385 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Oczyszczenie
95,25 zł/1l
59,88 zł
-38%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,67 zł
Sprzedawca: Katomix

Biofresh Rose of Bulgaria el pod prysznic el pod prysznic 330 ml
134,79 zł/1l
44,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Żel Pod Prysznic Dermomed Sensuality Argan 750 Ml
43,32 zł/1kg
10,83 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel Pod Prysznic Inecto Argan 500 Ml
33,80 zł/1l
16,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Żel pod prysznic Argan 5L - Dermomed
Odkryj wyjątkowy Żel pod prysznic Argan 5L od marki Dermomed, stworzony z myślą o codziennej pielęgnacji, która łączy w sobie naturalne działanie olejków arganowych z efektywnym oczyszczaniem skóry. Ten produkt został opracowany, aby spełniać potrzeby każdego typu skóry - od normalnej po bardzo suchą, oferując intensywne nawilżenie oraz odżywienie. Jego wyjątkowa formuła skutecznie usuwa zanieczyszczenia i jednocześnie chroni naturalną barierę lipidową skóry.
Żel wyróżnia się przyjemnym, subtelnym zapachem, który utrzymuje się na skórze długi czas po kąpieli. Kremowa konsystencja produktu sprawia, że każdy prysznic staje się chwilą relaksu i odprężenia. Duże opakowanie o pojemności 5 litrów zapewnia nie tylko długotrwałe użytkowanie, ale jest także doskonałym wyborem dla dużych rodzin i miejsc komercyjnych, takich jak hotele czy spa. Postaw na Żel pod prysznic Argan Dermomed, aby codziennie cieszyć się uczuciem jedwabiście gładkiej i odżywionej skóry.
Żel pod prysznic Argan 5L - Dermomed
- Waga
- 5000 g
- Zawartość
- 5000 ml
- Składniki
- Na opakowaniu
- Producent
- DERMOMED
- EAN
- 8032680391958
- Waga
- 5000 g
- Zawartość
- 5000 ml
- Składniki
- Na opakowaniu
- Producent
- DERMOMED
- EAN
- 8032680391958
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Mydło W Płynie Ih Fragante Pomegranate 5L
5,16 zł/1l
25,80 zł
Sprzedawca: Leviatan

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed
11,78 zł/1l
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
19,69 zł
Sprzedawca: Katomix

Bateria umywalkowa Aihom, chromowana, do łazienki, bateria jednouchwytowa, armatura do umywalki, wykonana ze stali nierdzewnej SUS304
158,00 zł
-9,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
149,00 zł
Sprzedawca: Homelody

DELVANT CONSE Bateria wannowa prysznicowa, jednouchwytowa bateria do wanny i prysznica, kran do wanny, ścienna, armatura łazienkowa, chrom
65,00 zł
Sprzedawca: Livoyn

Gold Cytrus Płyn Do Naczyń Lemon 5 l
3,36 zł/1l
21,72 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,82 zł
Sprzedawca: Lumarko

Stapiz szampon fryzjerski brzoskwinia 5l
24,07 zł/1l
120,37 zł
Sprzedawca: somnia24

KADAX 48x Słoik Słoiki 540ml Szklany Na Przetwory Ogórki miód Nakrętki fi82
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KADAX

Komfortec, wodoodporna ochrona na materac, 90x200 cm | Oddychająca, bezgłośna, O
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Mąka pszenna typ 405
4,35 zł/1kg
21,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

AddLiving 3212, Próżniowa maszyna uszczelniająca, Przezroczysty, Wytłoczony, -18 - 95 °C, 5 szt., 780 g
116,60 zł
Sprzedawca: M_plus_L

ANTTEQ AB32D1 Telewizor 32 cale (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, cyfrowe wyjście audio, w tym tryb hotelowy
965,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

HP DeskJet 2820e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Szary
233,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RE-DRUK

Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
1 871,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart

Żel pod prysznic Beauty Białe kwiaty 1l - Dermomed
11,97 zł/1l
11,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Fairy Platinum Kapsułki Do Zmywarki All In One 71 Sztuk
165,64 zł/1l
74,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

nabbi Plastikowa donica balkonowa DRL500PW 49,2 cm - antracyt
30,31 zł
Sprzedawca: VISO

Mąka Pszenna Krupczatka 1Kg Tota
3,89 zł/1kg
3,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic Carezza 1l - Dermomed
14,99 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 512 GB, 200 MP, Czarny, Tytan
Odnowiony
3 037,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Prasa do wycierania Leifheit Profi XL z kółkami i wycieraczką podłogową
208,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Lampa stojąca Grundig LED RGB 140 cm – lampa stojąca z regulacją jasności RGBW – lampa narożna do salonu, w zestawie z pilotem i czujnikiem muzyki
209,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Ajax, Plyn Uniwersalny, polne kwiaty, 5l
7,98 zł/1l
39,89 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Łóżko rozkładane Fortuna Lai 90x200cm/180x200cm, rozkładana sofa ze stelażem z listew i podłokietnikami, łóżko tapicerowane aksamitem, sofa dla dzieci, szara
1 669,70 zł
-275,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 394,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta

ProfiCook 8910155, Próżniowa maszyna uszczelniająca, Translusent, 2 szt., 6 m, 28 cm, 28 cm
73,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ninja BN800, 1,8 l, Czarny, Srebrny, 21000 RPM, 2,1 l, Miksowanie, 1200 W
1 251,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,34 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,52 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 227,76 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,15 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,70 zł/1kg

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
200,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 004,85 zł/1l

Gucci Guilty, Żel pod prysznic, 150 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
149,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
996,60 zł/1l

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,57 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
930,98 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,57 zł/1l