4,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Dermomed, Żel pod prysznic z pompką, iris, 1000 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
13,52 zł
13,52 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic i do mycia Linola, 500 ml168,81 zł/1kg
95,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed11,78 zł/1l
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic UreaRepair (żel pod prysznic), 400 ml226,12 zł/1l
90,45 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic L:A Bruket Body Wash49,42 zł/100ml
118,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

DermoMed 8054633839515, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Unisex, Ciało, Skóra uniwersalna
14,55 zł/1l
9,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel pod prysznic Argan 1L - Dermomed
12,97 zł/1l
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic Vitalita Lime 1L - Dermomed
12,37 zł/1l
12,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel podprysznic Beauty Białe Kwiaty 750ml - Dermomed
12,36 zł/1l
9,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic Mango 1L - Dermomed
14,97 zł/1l
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic Tonicita 750ml - Dermomed
12,36 zł/1l
9,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic MONOI 1000 ml
66,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Żel Pod Prysznic Inecto Argan 500 Ml
33,80 zł/1l
16,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

Dermolaval Żel pod prysznic + szampon, 200 ml
65,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Micellare, 250 ml
24,43 zł/1kg
7,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sulfoderm M Balsam pod prysznic 200 ml
234,30 zł/1l
46,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Żel pod prysznic Palmolive 250 ml, odświeżający
2 387,00 zł/1l
153,51 zł
-34,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Żel pod prysznic Sebamed 1000ml
148,90 zł/1l
148,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Felce Azzurra, Żel pod prysznic Argan, 250 ml
24,43 zł/1kg
7,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Palmolive, Orchid Żel pod prysznic, 500 ml
24,60 zł/1kg
12,65 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,30 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel pod prysznic Instituto Español Vanilla 750ml
38,67 zł/1l
32,22 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
 /
Opis:
Relaksująca kąpiel z bąbelkami irysowymi
Aromatyczny zapach żelu pod prysznic Dermomed Relaxing Iris z wysublimowanymi, słodkimi i pudrowymi nutami zachęca do relaksu i medytacji. Podobnie jak kolorowy łuk łączący niebo i ziemię - irys po grecku oznacza tęczę - jego kwiatowa esencja pomaga harmonijnie przepływać energii, działając uspokajająco i równoważąco.
Dzięki żelowi pod prysznic Dermomed Relaxing Iris możesz cieszyć się chwilą relaksu. Dzięki swoim składnikom skóra jest wypielęgnowana i aksamitna.
Zawiera kwas hialuronowy, bipantenol i glicerynę o właściwościach zmiękczających, nawilżających i naprawczych skóry właściwej.
 /
Sposób użycia:
Wystarczy nanieść niewielką ilość mydła na dłonie, spienić i dokładnie spłukać wodą.
Żel pod prysznic Relax Iris 1L - Dermomed
- Waga
- 1200 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Na opakowaiu
- Producent
- Dermo
- EAN
- 8032680398483
- Waga
- 1200 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Na opakowaiu
- Producent
- Dermo
- EAN
- 8032680398483
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Żel pod prysznic Carezza 1l - Dermomed
14,99 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed
11,78 zł/1l
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel podprysznic Beauty Białe Kwiaty 750ml - Dermomed
12,36 zł/1l
9,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic Argan 5L - Dermomed
13,71 zł/1l
68,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pianka elowa do kpieli Bagno Schiuma Bath Foam Muschio Bianco 1l - Malizia
10,49 zł/1l
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic Argan 1L - Dermomed
12,97 zł/1l
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic Vitalita Lime 1L - Dermomed
12,37 zł/1l
12,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dermomed Żel pod prysznic Migdałowy 750 ml
12,36 zł/1l
9,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dermomed, Mydlo w plynie Talk Irys zapas, 1000 ml
10,04 zł/1l
10,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic Beauty Białe kwiaty 1l - Dermomed
11,97 zł/1l
11,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mydło w płynie bez dozownika Muschio Bianco 1L - Dermomed
9,25 zł/1l
9,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

DermoMed 8054633839515, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Unisex, Ciało, Skóra uniwersalna
14,55 zł/1l
9,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

DermoMed 8032680390807, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Argan, 1000 ml, 1 szt.
9,94 zł/1l
9,94 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic Mango 1L - Dermomed
14,97 zł/1l
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Malizia | Żel pod prysznic z ekstraktem z bawełny i talkiem - 1 litr - każdy rodzaj skóry - łagodny - działanie kojące
12,29 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Mon Amour Blu Mare 3 l
6,52 zł/1l
21,76 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,57 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Bodywash White Musk, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Białe piżmo
21,49 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MALIZIA Monoi & Lotus Blossom el pod prysznic 300 ml
19,71 zł/1kg
6,70 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do kąpieli Bagno Schiuma Bath Foam Orchidea e Ambra 1l - Malizia
12,97 zł/1l
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

VIDAL Żel pod prysznic Mure & Musk / Jeżyna & Piżmo 250ml
27,52 zł/1l
6,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Malizia | Żel pod prysznic z olejem arganowym i wanilią - 1 l - każdy rodzaj skóry - nawilżający i odżywczy
12,29 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

SONGMICS Stojak na buty 10 poziomów Szafka na buty Organizer na buty DIY Stojak wtykowy Stojak do przechowywania Biały
236,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Automatyczny pistolet na wodę Watersplash akumulatorowy zasięg do 10 m 280 ml
75,00 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: OnetDigital

Zestaw do kąpieli i pod prysznic BRUBAKER Cosmetics o zapachu kokosa i truskawki - 10-częściowy zestaw upominkowy w zabytkowej wannie
127,35 zł/1l
134,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Chanteclair Sgrassatore Pavimenti, Płyn (gotowy do użycia), 0,75 l, Marmur, Płytki ceramiczne, Porcelain tile, Cytryna, Butelka, 1 szt.
12,00 zł/1l
9,00 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel pod prysznic Tonicita 750ml - Dermomed
12,36 zł/1l
9,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,34 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,52 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 227,76 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,15 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,70 zł/1kg

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
200,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 004,85 zł/1l

Gucci Guilty, Żel pod prysznic, 150 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
149,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
996,60 zł/1l

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,57 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
930,98 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,57 zł/1l