Zawartość:
50 ml- 50 ml
- 75 ml
L'Occitane Rose, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT. - AQUA/WATER - PARFUM/FRAGRANCE - ROSA CENTIFOLIA FLOWER EXTRACT - ROSA CENTIFOLIA..., 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
209,31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
204,07 zł-5,24zł
4 081,40 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Miss Dior Blooming Bouquet Woda toaletowa, 50 ml8 971,40 zł/1l
448,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula5 967,20 zł/1l
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
L'Occitane L'Occitan, Mężczyźni, 75 ml, Czarny pieprz, Lawenda, Cynamon, Gałka muszkatołowa, Tonkowiec wonny, ALCOHOL DENAT. - AQUA/WATER - PARFUM/FRAGRANCE - LIMONENE - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - COUMARIN -...6 231,33 zł/1l
467,35 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia EDT 125ml3 366,08 zł/1l
431,79 zł
-11,03 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
420,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

L'Occitane White Lavender, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cedr, Petitgrain, Czarna porzeczka, Lawenda, Różowy, Drzewo cedrowe, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5 660,00 zł/1l
293,00 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
283,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

L'Occitane Néroli Orchidée, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Neroli, Wanilia
4 215,80 zł/1l
210,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

L'Occitane Fleurs de Cerisier, Kobiety, 50 ml, Spray, ALCOHOL DENAT. - AQUA/WATER/EAU - PARFUM/FRAGRANCE - TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES -..., 1 szt.
3 887,00 zł/1l
194,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yardley English Rose woda toaletowa dla kobiet 125 ml
625,04 zł/1l
78,13 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Rabanne Olympea Aqua, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
4 871,50 zł/1l
389,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hermes Concentre De Pamplemousse Rose, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 szt.
3 849,70 zł/1l
384,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain, Aqua Allegoria Bergamote Calabria, Eau De Toilette, For Women, Refill, 200 ml
3 229,50 zł/1l
645,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, Kobiety, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
2 772,08 zł/1l
355,58 zł
-9,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
346,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Florabloom Edt Spray Refill
2 761,30 zł/1l
552,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Laura Biagiotti Laura, Kobiety, 75 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO..., 1 szt.
2 220,53 zł/1l
166,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Chloé L'eau, Kobiety, Letnie, 50 ml, Butelka jednorazowa, Magnolia, Jaśmin, Różowy
9 924,40 zł/1l
496,22 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Guerlain Aqua Allegoria, 75 ml, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl...
5 030,80 zł/1l
377,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria, Kobiety, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Cytrus, Bergamotka
4 678,67 zł/1l
391,93 zł
-41,03 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
350,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Cartier Déclaration, Mężczyźni, 150 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL,..., 1 szt.
3 449,47 zł/1l
517,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia EDT 200 ml UNISEX
1 902,70 zł/1l
380,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kenzo Flower by Kenzo Légere woda toaletowa dla kobiet 30 ml
4 649,00 zł/1l
139,47 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 50 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- ALCOHOL DENAT. - AQUA/WATER - PARFUM/FRAGRANCE - ROSA CENTIFOLIA FLOWER EXTRACT - ROSA CENTIFOLIA FLOWER WATER - CITRIC ACID - SODIUM BENZOATE - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - CITRAL - CITRONELLOL - GERANIOL - ISOEUGENOL - LIMONENE - CI 17200/RED 33 - CI 14700/RED 4
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
L'Occitane Rose Edt Spray
- Model
- Rose
- Waga
- 0.229 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT, WODA, PERFUMY, EKSTRAKT Z KWIATÓW RÓŻY STULISTKOWEJ, OLEJEK Z KWIATÓW RÓŻY STULISTKOWEJ, WODKA RÓŻANA, KWAS CYTRYNOWY, BENZOESAN SODU, ALFA-IZOMETYLIONON, ALFA-TERPINEN, BETA-KARYOFILEN, CYTRAL, CYTRONELLOL, OCETAN DIMETYLOFENETYLU, GERANIOL, OCETAN GERANYLU, IZOEUGENOL, LIMONEN, PINEN, KETONY RÓŻANE, TERPINEOL, TERPINOLEN, TETRAMETYLOWE ACETYLOKTAHYDRONAFTALENY, WANILINA, CI 17200/CZERWONY 33, CI 14700/CZERWONY 4
- Producent
- L'Occitane
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3253581784723
- Numer producenta
- 24ET050RR25
- Model
- Rose
- Waga
- 0.229 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT, WODA, PERFUMY, EKSTRAKT Z KWIATÓW RÓŻY STULISTKOWEJ, OLEJEK Z KWIATÓW RÓŻY STULISTKOWEJ, WODKA RÓŻANA, KWAS CYTRYNOWY, BENZOESAN SODU, ALFA-IZOMETYLIONON, ALFA-TERPINEN, BETA-KARYOFILEN, CYTRAL, CYTRONELLOL, OCETAN DIMETYLOFENETYLU, GERANIOL, OCETAN GERANYLU, IZOEUGENOL, LIMONEN, PINEN, KETONY RÓŻANE, TERPINEOL, TERPINOLEN, TETRAMETYLOWE ACETYLOKTAHYDRONAFTALENY, WANILINA, CI 17200/CZERWONY 33, CI 14700/CZERWONY 4
- Producent
- L'Occitane
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3253581784723
- Numer producenta
- 24ET050RR25
Pasuje również do tego

L'Occitane White Lavender, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cedr, Petitgrain, Czarna porzeczka, Lawenda, Różowy, Drzewo cedrowe, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5 660,00 zł/1l
293,00 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
283,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

L'Occitane Rose, Mleko, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 250 ml, Olejek różany
42,48 zł/100ml
106,21 zł
Sprzedawca: VISO

Philips 3000 series Ręczny steamer z serii 3000 STH3000/20, Ręczny parowiec do ubrań, 0,1 l, 0,5 min, Niebieski, Reno Blue, 20 g/min
157,00 zł
Sprzedawca: Warehouse

L'Occitane Néroli Orchidée, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Neroli, Wanilia
4 215,80 zł/1l
210,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 827,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Apple MLL82ZM/A, 2 m, USB C, USB C, Męska/Męska, Biały
37,64 zł/1m
75,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

L'Occitane L'Occitan, Mężczyźni, 75 ml, Czarny pieprz, Lawenda, Cynamon, Gałka muszkatołowa, Tonkowiec wonny, ALCOHOL DENAT. - AQUA/WATER - PARFUM/FRAGRANCE - LIMONENE - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - COUMARIN -...
6 231,33 zł/1l
467,35 zł
Sprzedawca: VogueVista

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

L'Occitane Verveine, Kobiety, 75 ml, Cytryna, Werbena, Geranium, Spray
2 820,93 zł/1l
211,57 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

L'Occitane Fleurs de Cerisier, Kobiety, 50 ml, Spray, ALCOHOL DENAT. - AQUA/WATER/EAU - PARFUM/FRAGRANCE - TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES -..., 1 szt.
3 887,00 zł/1l
194,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray
1 605,10 zł/1l
160,51 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 350,90 zł/1l
235,09 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 833,33 zł/1l
345,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Kobiety, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 szt.
1 772,60 zł/1l
177,26 zł
Sprzedawca: Sykz

Dolce & Gabbana Anthology 1 Le Bateleur woda toaletowa spray 100 ml
5 379,00 zł/1l
1 091,00 zł
-553,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
537,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

DOLCE&GABBANA Light Blue Woman Summer Vibes EDT 50ml
3 887,40 zł/1l
194,37 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gucci - Rush EDT 75ml
2 598,80 zł/1l
194,91 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 30 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Cytryna, Italian Lemon, Italian Bergamot, Grapefruit, Nektar figowy, Różowy pieprz, Jaśmin, Fig Nectar, Pink Pepper, Jasmine Petals
7 706,67 zł/1l
231,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 890,00 zł/1l
289,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 100 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
2 699,90 zł/1l
269,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Tommy Hilfiger Tommy Girl, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Czarna porzeczka, Mandarynka, Pomarańczowy, Honeysuckle, Lily, Violet, Mint, Grapefruit, Lemon, Cedr, Jaśmin, Skóra, Drzewo sandałowe
1 596,50 zł/1l
159,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l