4,9



Na podstawie 20 opinii
Guerlain Aqua Allegoria - Pamplelune, Kobiety, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL...
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
355,58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
346,51 zł-9,07zł
2 772,08 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
30m 36s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Diorella 100 ml, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Sicilian lemon, Wiciokrzew6 885,00 zł/1l
688,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Kobiety, 150 ml, Butelka do ponownego użytku, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk2 925,87 zł/1l
438,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula5 967,20 zł/1l
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Escentric Molecules Molecule 03, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.3 666,50 zł/1l
366,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Woda toaletowa, 75 ml
3 887,60 zł/1l
291,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Aqua Allegoria, 75 ml, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl...
5 030,80 zł/1l
377,31 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
5 625,73 zł/1l
421,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia, Woda toaletowa, 75ml
4 326,67 zł/1l
324,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 125ml
2 558,00 zł/1l
319,75 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 75 ml
4 422,67 zł/1l
331,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 75ml
5 200,93 zł/1l
390,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia EDT 75 ml W
4 089,87 zł/1l
306,74 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria, Kobiety, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Cytrus, Bergamotka
4 678,67 zł/1l
391,93 zł
-41,03 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
350,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita, Woda toaletowa, 125ml
3 200,88 zł/1l
400,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 125 ml
3 099,12 zł/1l
397,40 zł
-10,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria - Bergamote Calabria, Kobiety, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Petitgrain, Przyprawy, Spray
3 742,00 zł/1l
467,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca, Kobiety, 75 ml, Koniczyna, Cyklamen, Cytryna, Konwalia, Spray
4 397,47 zł/1l
336,91 zł
-7,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
329,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria Woda toaletowa, 75 ml
3 936,80 zł/1l
303,10 zł
-7,84 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
295,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 125ml
3 630,72 zł/1l
453,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Woda toaletowa, 125 ml
3 295,36 zł/1l
411,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pora roku:
- Letnie
- Pojemność:
- 125 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CITRAL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BUTYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, CITRONELLOL, GERANIOL, BHT, CI 14700 (RED 4), CI 19140 (YELLOW 5)
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
 /
Opis:
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune jest jak kąpiel w musujących cytrusach i ciepły uścisk przepełnionej słońcem wanilii jednocześnie.Każdy dzień skropiony tym orzeźwiającym aromatem to energetyczna dawka niezapomnianych wrażeń. Nuty zapachowe: kalifornijski grejpfrut, włoska bergamotka, olejek z kwiatów pomarańczy, olejek z łodyg i liści gorzkiej pomarańczy, czarna porzeczka, paczula, wanilia.Aqua Allegoria Pamplelune to wyrafinowany, przekorny i pasjonujący czar.
jpg Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune 125ml edt Guerlain 3346470109544
Typ: dla kobiet
Rodzaj: woda toaletowa 125ml
Rodzaj opakowania: produkt foliowany przez producenta
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune to komopzycja kwiatowo-owocowa, delikatna, dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia.
Nuty zapachowe:
-nuta głowy: grejpfrut, bergamota, cytryna.
-nuta serca: czarna porzeczka, petit-grain.
-nuta podstawy: drewno sandałowe, paczula, wanilia.
Aqua Allegoria to rodzina lekkich wód toaletowych dla kobiet, w których dominują naturalne wonie owoców lub kwiatów, na przykład grejpfruta, kwiatu pomarańczy czy lawendy, wykreowana w laboratoriach firmy Guerlain. Twórcę zapachów - Jean-Paula Guerlaina zainspirowały zmiany, jakie nastąpiły w ostatnich dziesięcioleciach w życiu kobiet. Panie prowadzące aktywny tryb życia potrzebują dyskretnych perfum na cały dzień, którymi mogłyby pachnieć zarówno w pracy, jak i podczas wieczornego spotkania z przyjaciółmi. Aqua Allegoria Pamplelune to cytrusowy zapach dla kobiet łączący w sobie nuty grapefruita i bergamotki skąpanych w blasku porannego słońca. Energizującym sercem tej kompozycji jest ciekawe połączenie neroli, petitgrain i strączyńca. Niesamowitej zmysłowości dodaje jej paczula i wanilia.
Guerlain Parfum Aqua Allegoria Pamplelune Eau de Toilette Spray Pamplelune jest częścią kolekcji Aqua Allegoria. Pamplelune to musująca i zmysłowa esencja, radosna bryza nad promiennym i pikantnym grejpfrutem. Wyrafinowany flakon oddaje hołd słynnej butelce Bee z nutami grejpfruta, czarnej porzeczki i paczuli
Aqua Allegoria Pamplelune - "Kyselá, jiskřivá, jasná, rošťácká. Jiskřivá a živá vůně, prýštící jako prosluněný exotický džus, čerstvě vymačkaný a vychlazený. Na dně čeká delikátní směs pačuli a vanilky." Aqua Allegoria Pamplelune je směs kyselého citronu s nahořklým grapefruitem, posílená bergamotem. Potom se přidá nakyslý černý rybíz doplněný svůdnou vanilkou a pačuli.
Woda toaletowa Aqua Allegoria Pamplelune marki Guerlain została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 125 ml wybranego zapachu.
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Edt Spray 10954 FRANKRIJK karton @ 1 szt. x 125 ml
GUERLAIN Aqua Allegoria Pamplelune EDT spray 125ml
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Woda toaletowa, 125ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3346470109544
- Numer producenta
- G010954
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Woda toaletowa, 125ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3346470109544
- Numer producenta
- G010954
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

DKNY Women Energizing, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol,...
1 364,00 zł/1l
136,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Aqua Allegoria - Mandarine Basilic, Kobiety, Letnie, 125 ml, Spray, ALCOHOL, AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PEG-40..., 1 szt.
3 811,76 zł/1l
476,47 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
5 625,73 zł/1l
421,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Woda toaletowa, 75 ml
3 887,60 zł/1l
291,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Aqua Allegoria, 75 ml, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Ethylhexyl...
5 030,80 zł/1l
377,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Kobiety, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mięta, Pomarańczowy, Różowy pieprz, Tonkowiec wonny, Drewniany, Spray
7 479,47 zł/1l
560,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune EDT do wielokrotnego napełniania 125 ml W
3 664,00 zł/1l
458,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 125ml
3 630,72 zł/1l
453,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia, Woda toaletowa, 75ml
4 326,67 zł/1l
324,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 107,00 zł/1l
66,42 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 75ml
3 953,87 zł/1l
296,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 125ml
2 558,00 zł/1l
319,75 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4 699,90 zł/1l
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Guerlain Aqua Allegoria Forte Mandarine Basilic Woda perfumowana, 75 ml
5 412,80 zł/1l
405,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Gucci Bloom Profumo Di Fiori Woda perfumowana, 50ml
4 090,00 zł/1l
204,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Reyna edp 100ml
1 182,70 zł/1l
118,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,50 zł/1l
102,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Woda toaletowa, 125 ml
3 099,12 zł/1l
397,40 zł
-10,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia, Woda toaletowa, 125ml
3 175,04 zł/1l
396,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA

Versace Crystal Noir Woda perfumowana, 30 ml
6 854,33 zł/1l
205,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Hermes Un Jardin Sur Le Toit, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 szt.
3 069,00 zł/1l
306,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver EDP 125ml
2 280,56 zł/1l
285,07 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
915,50 zł/1l
91,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 85% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
85%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 15% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
15%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zgodnie z życzeniem...
Świetne perfumy, zgodnie z życzeniem. Przejrzysty proces składania zamówienia i szybka dostawa – czego chcieć więcej.
Oceniono dnia 26 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oryginalny produkt w korzystnej cenie
Znam tę wodę toaletową od dawna i potrzebowałem tylko uzupełnienia. Szybka dostawa, wszystko idealne
Oceniono dnia 25 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Wspaniały zapach, bardzo dobra obsługa, szybka dostawa!
Oceniono dnia 13 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Potrzebuję go znowu i znowu latem....
Wspaniały letni zapach. .... ma potencjał uzależniający!!!
Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
pachnący :;-)
bardzo dobry produkt, przyjemny, świeży zapach
Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Letni, owocowy, lekki zapach
Dokładnie taki, jak lubię
Oceniono dnia 19 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Bardzo dobrze. Wszystko poszło gładko.
Oceniono dnia 22 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt
Znam ten produkt od lat. Podobnie jak zapach.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
481,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 816,10 zł/1l

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
44,76 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,41 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 241,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 820,80 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,50 zł/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(87)Liczba wystawionych ocen: 87
522,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 225,50 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
928,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 374,53 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l