4,9



Na podstawie 23 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Uppercut Deluxe - Resin & Rose Deluxe Pomade - Pomada do włosów 100g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
313,50 zł
1 045,00 zł / 1kg
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Woski do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
LABEL.M Weightless Souffle, 120 ml1 890,75 zł/1l
226,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Więcej informacji o reklamie
American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g430,81 zł/1kg
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
BarberTime Wosk do włosów kremowy żel 150ml875,33 zł/1l
131,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
American Crew - Defining Paste 85.0g749,83 zł/1l
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Uppercut Deluxe - Matte Pomade - Wodna pomada do włosów 100g
495,00 zł/1kg
99,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Pomada Reuzel Red 35 g, pomada do stylizacji włosów
24,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nishman - 08 Styling Wax Matte - Pomada do włosów 150ml
141,80 zł/1l
21,27 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Nishman - 07 Styling Wax Gold One - Pomada do włosów 150ml
141,80 zł/1l
21,27 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Nishman - 05 Keratin Wax - Pomada do włosów 150ml
130,40 zł/1l
19,56 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Nishman - 01 Styling Wax Gumgum - Pomada do włosów 150ml
130,40 zł/1l
19,56 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Pomada nabłyszczająca do włosów (Red Pomade Water Soluble), 95 g
297,79 zł/1kg
43,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

BarberTime Wosk do włosów Clay Matte Pomade 150ml
939,67 zł/1l
140,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

REUZEL Grooming Tonic Texture Cream 100 ml
403,80 zł/1l
40,38 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nishman - M2 Matte Keratin Styling Clay - Pomada do włosów 100ml
322,80 zł/1l
32,28 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Pomada do stylizacji Morgan's Pomade
162,57 zł/1kg
56,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Nishman - 06 Styling Wax Mystic Gummy - Pomada do włosów 150ml
130,40 zł/1l
19,56 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
495,29 zł/1kg
34,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

L3VEL3 - Sculpting Clay - Glinka do włosów 150ml
260,00 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Lockhart's - Paradox - Pomada do włosów 96g
680,00 zł/1kg
119,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

L3VEL3 - HAIR WAX STICK - Wosk do włosów w sztyfcie 75g
339,00 zł/1kg
33,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odkryj profesjonalną pielęgnację zarostu z Uppercut Deluxe Beard Balm – balsamem do brody, który zapewnia idealne połączenie stylizacji i odżywienia.
Dzięki lekkiej, kremowej formule produkt łatwo się rozprowadza i nie wymaga rozgrzewania w dłoniach. Skutecznie ujarzmia niesforny zarost, nadając mu odpowiedni kształt oraz naturalny, zdrowy wygląd.
Balsam intensywnie nawilża, odżywia i zmiękcza brodę, sprawiając, że staje się ona gładka, miękka i przyjemna w dotyku. Idealny do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju zarostu.
- odżywia i regeneruje zarost
- ułatwia stylizację i modelowanie
- nadaje naturalny połysk
- lekka, nieobciążająca formuła
- do każdego rodzaju brody
Sposób użycia: Nałóż niewielką ilość balsamu na czystą brodę, rozprowadź równomiernie i pozostaw do wchłonięcia.
Zadbaj o swój zarost i podkreśl swój styl z Uppercut Deluxe Beard Balm!
- Model
- Uppercut Deluxe - Resin & Rose Deluxe Pomade - Pomada do włosów 100g
- Wersja
- Resin & Rose Deluxe Pomade - Pomada do włosów 100g
- Waga
- 300 g
- Składniki
- Składniki widoczne na etykicie produktu
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 x 100 g
- EAN
- 0817891025568817891025568
- Numer producenta
- UPP-POM-RES-ROS-100
- Model
- Uppercut Deluxe - Resin & Rose Deluxe Pomade - Pomada do włosów 100g
- Wersja
- Resin & Rose Deluxe Pomade - Pomada do włosów 100g
- Waga
- 300 g
- Składniki
- Składniki widoczne na etykicie produktu
- Producent
- Zakres dostawy
- 1 x 100 g
- EAN
- 0817891025568817891025568
- Numer producenta
- UPP-POM-RES-ROS-100
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Pomada matująca Extreme Hold, 95 g
819,57 zł/1kg
114,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

American Crew, Matte, Hair Styling Clay, Medium Hold, 85 g
641,65 zł/1kg
54,54 zł
Sprzedawca: Tersorte

Kevin Murphy - Night Rider Maximum Control Texture Paste 100.0g
1 557,30 zł/1l
155,73 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nishman - M1 Matte Defining Argan Paste - Pomada do włosów 100ml
337,40 zł/1l
33,74 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Marmara - Aqua Wax Tropical - Pomada do włosów 150ml
172,13 zł/1l
25,82 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

6 szt. Got2b Beach Matt Paste 100 ml żel
3 157,70 zł/1l
315,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Pomada do stylizacji Morgan's Pomade
162,57 zł/1kg
56,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Dapper Dan - Matt Clay - Wodna Pomada Do Włosów 100 ml
48,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

GLOVIS Hair Coloring Wax White Biały Wosk Koloryzujący Włosy 120g na Imprezę Bal Przebierańców
224,17 zł/1kg
26,90 zł
Sprzedawca: FiberSpa

Layrite Supershine Cream krem do stylizacji do włosów bez połysku 120 g
507,92 zł/1kg
60,95 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oréal Professionnel Studio Line Out Of Bed Fibre CreamGel 150 ml
478,87 zł/1l
71,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals, Eimi Texture Bold Move, Pasta do stylizacji włosów, definicja i tekstura, średnie utrwalenie, do włosów, 150 ml
246,93 zł/1l
37,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L3VEL3 - Sculpting Clay - Glinka do włosów 150ml
260,00 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Sebastian Paste Sebastian Seb Man Styling The Sculptor - Matte Clay - Glinka matująca
1 510,40 zł/1l
113,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Londa Professional Men Change Over Remoldable Pasta modelująca do włosów, 75ml
281,47 zł/1l
21,11 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Syoss Paste Invisible Hold (100 ml)
279,90 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Slick Gorilla - Hair Styling Powder - Puder Do Stylizacji Włosów 20 g
2 905,00 zł/1l
58,10 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Uppercut Deluxe - Matte Pomade - Wodna pomada do włosów 100g
495,00 zł/1kg
99,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

TOTEX Kosmetyczny wosk do stylizacji włosów Strong Matte 150ml
706,00 zł/1l
105,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Guma do żucia Hair Wax Super Marmara Barber Gum 150ml
172,13 zł/1l
25,82 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

1 szt. WAX STRONG HOLD MATTE RED ONE CREATIVE CLAY 100 ml
1 068,20 zł/1l
106,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Not Bad Stuff - Dry Matt Pomade - Pomada do włosów 100ml
690,00 zł/1l
69,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Tigi Bed Head After Party Smoothing Cream Krem wygładzająco-nabłyszczający do włosów, 100 ml
908,10 zł/1l
90,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Morfose Pro Hair Wax X5 Men Matte Xtreme Style Wosk do włosów zapewniający wyjątkowo mocne utrwalenie 150 ml
77,07 zł/1l
11,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pacinos - Signature Line Sleek Pomade - Pomada do włosów 118ml
491,53 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Krem FoneX Brillantine
189,13 zł/1l
28,37 zł
Sprzedawca: GlossyShopDE

Murrays 100% czysty czarny wosk pszczeli 3,5 uncji.
184,74 zł/1kg
44,42 zł
-43%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,31 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

The Shave Factory - Premium Pomade Free Spirit 22 - Pomada do włosów 150ml
166,00 zł/1l
24,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Revlon Professional Style Masters Creator 3 Fiber Wax Wosk rzeźbiący do włosów, 85 g
271,75 zł/1kg
32,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml
63,99 zł/1kg
63,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 87% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
87%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
najlepszy krem do włosów
dzięki temu kremowi do włosów uzyskasz wygląd jamesa deana. nieco trudny w użyciu, ale można go zmyć tylko wodą. zmywalny.
Oceniono dnia 15 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry i szybki
Ładny zapach i dobra trwałość. Bardzo dobrze się rozprowadza
Oceniono dnia 18 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt
Dobry produkt z długim terminem przydatności. Tańszy w Kauflandzie niż w samym sklepie.
Oceniono dnia 31 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dziękujemy!
Dziękujemy!
Oceniono dnia 22 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gutt
Gutt
Oceniono dnia 15 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza pomada
Jestem zadowolony. Top
Oceniono dnia 15 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Szybka dostawa, najwyższa cena
Oceniono dnia 12 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt do stylizacji włosów
Bardzo dobry
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pomada do włosów Charlemagne Concrete Clay – lekkie utrwalenie – zestaw 3 sztuk
199,00 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Pomada do włosów Charlemagne Concrete Clay – 100 ml – lekkie utrwalenie – zestaw 2 sztuk
145,90 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,25 zł/1kg

American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
430,81 zł/1kg

American Crew - Defining Paste 85.0g
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
749,83 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Mighty Matte mocno utrwalający matujący krem do stylizacji włosów, 100ml
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
349,90 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Flexwax Kremowy wosk do włosów, 85 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
364,59 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up Pasta matująca, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
26,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
269,90 zł/1l

Orientfashion, Sztyft do włosów, Gładka powierzchnia, Stylizacja włosów, Wosk do stylizacji włosów
43,67 zł
Sprzedawca: NIKCORP
582,27 zł/1l

Wosk w płynie KMS Wachs Hair Play Style



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
141,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 416,00 zł/1l

Moroccanoil Texture Clay, Wosk do włosów, 75 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Słoiczek, Modelowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
131,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 751,33 zł/1l

Sebastian Men The Dandy Pomade 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
108,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 447,47 zł/1l

Sebastian Paste Sebastian Seb Man Styling The Sculptor - Matte Clay - Glinka matująca



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
113,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 510,40 zł/1l

American Crew Classic Fiber 85ml Styling



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
89,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
766,50 zł/1kg

American Crew Cream Pomade 85ml Stylizacja
89,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
766,50 zł/1kg

American Crew Matte Clay 85ml Stylizacja
89,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
766,50 zł/1kg

Red One Keratin Matte Hair Wax 150ml – matujący wosk do włosów, stylizator w formie żelu, zapewniający mocne utrwalenie, strukturę i naturalny wygląd. Idealny do krótkich włosów, stylizacji barber, męskiej stylizacji włosów. Produkt do użytku profesjonalnego i domowego. Dostępny w sklepach Temu i TikTok



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,47 zł
Sprzedawca: MFETradeShop
243,13 zł/1l

GUMMY_PROFESSIONAL_Beard_and_ Moustache_wax_50_ml
139,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

American Crew Classic Krem formujący do stylizacji 50ml
61,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
767,00 zł/1kg

Lee Stafford Wachs Lee Stafford Styling & Finishing Messed Up
51,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 038,40 zł/1l