5,0



Na podstawie 1 opinii
American Crew, Matte, Hair Styling Clay, Medium Hold, 85 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
54,54 zł
641,65 zł / 1kg
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Woski do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pomada do włosów Charlemagne Concrete Clay – lekkie utrwalenie – zestaw 3 sztuk199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml0,25 zł/1kg
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g438,94 zł/1kg
53,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
American Crew - Defining Paste 85.0g783,17 zł/1l
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

American Crew Matte Clay 85ml Stylizacja
358,80 zł/1kg
89,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

American Crew Cream Pomade, Pasta do włosów, Do wszystkich włosów, 85 g, Teksturowanie, Słoiczek, Aqua/Water/Eau, Lanolin, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, VP/VA...
789,29 zł/1kg
67,09 zł
Sprzedawca: VISO

Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
495,29 zł/1kg
34,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

American Crew, Molding Clay, Hair Styling Pomade, Strong Hold, 85 g
552,82 zł/1kg
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

American Crew, Whip, Hair Styling Cream, Light Hold, 85 g
555,18 zł/1l
47,19 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Matująca pomada do włosów (Concrete Hold Matte Pomade), 95 g
834,71 zł/1kg
116,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Reuzel, Pink, Hair Styling Pomade, For Shine, Strong Hold, 113 g
234,35 zł/1kg
46,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pomada Reuzel Red 35 g, pomada do stylizacji włosów
24,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel Extreme Hold Matte Pomade 35g
566,83 zł/1kg
34,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
391,69 zł/1kg
62,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Reuzel, Concrete Hold, Hair Styling Pomade, For Definition & Texture, Strong Hold, 113 g
285,35 zł/1kg
57,07 zł
Sprzedawca: Tersorte

American Crew Defining Paste 85ml Stylizacja
1 320,34 zł/1kg
155,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nishman - 08 Styling Wax Matte - Pomada do włosów 150ml
141,80 zł/1l
21,27 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

American Crew Style Pomade 50g
1 227,40 zł/1l
61,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

American Crew Heavy Hold Pomade 85 g
433,19 zł/1kg
58,48 zł
Sprzedawca: Tersorte
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
American Crew Matte Clay to doskonały wybór dla każdego, kto pragnie utrzymać swoje włosy w ryzach przez cały dzień. Dzięki swojej mocno utrwalającej formule nie tylko zapewnia długotrwały efekt, ale także nadaje włosom matowe wykończenie, które prezentuje się naturalnie i elegancko.
Właściwości produktu:
American CrewMatte Clay | Matowa glinka do stylizacji 85g
- Rozetrzyj niewielką ilość produktu w dłoniach - nałóż glinkę na wszystkie lub tylko kilka pasm i formuj według uznania
Aqua/Water/Eau, Kaolin, Petrolatum, Cera Alba/Beeswax/Cire D'abeille, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Oleth-10, Cera Carnauba/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire De Carnauba, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minérale, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate.
American Crew, Matte, Hair Styling Clay, Medium Hold, 85 g
American Crew Matte Clay 85ml Stylizacja
Teksturyzująca formuła Matte Clay zapewnia funkcjonalne średnie utrwalenie i jedwabiście matowe wykończenie, które z łatwością pomaga tworzyć różnorodne fryzury. Idealny do włosów krótkich i średniej długości.
- Silne utrwalenie - gwarantuje, że Twoja fryzura utrzyma swój kształt przez długie godziny.
- Dodaje matowy efekt, idealny do naturalnych i nowoczesnych stylizacji.
- Łatwa do aplikacji, nie pozostawia osadów i łatwo się zmywa.
- Nie obciąża włosów i pozwala na ich naturalny wygląd.
American CrewMatte Clay | Matowa glinka do stylizacji 85g
American Crew Matte Clay - Matowa glinka do stylizacji zapewniająca elastyczne utrwalenie
Idealny wybór do włosów krótkich i średniej długości
American Crew Matte Clay to idealna glinka do stylizacji, która nadaje włosom subtelną teksturę i naturalny wygląd. Zapewnia średnie utrwalenie z matowym wykończeniem i jest wyjątkowo łatwa w użyciu. Wystarczy niewielka ilość, aby fryzura utrzymała się przez cały dzień!
Dlaczego American Crew Matte Clay?
- Elastyczność: Pozwala na łatwą stylizację i zmianę stylizacji.
- Tekstura: Podkreśla pojedyncze pasma lub dodaje objętości całej fryzurze.
- Matowe wykończenie: zapewnia naturalny, nowoczesny wygląd.
- Łatwość użycia: Wetrzyj, rozprowadź i stylizuj wedle uznania - to wszystko!
Objętość:
85 g - Idealna ilość do długotrwałej stylizacji.
Z American Crew Matte Clay możliwości stylizacji są nieograniczone! Niezależnie od tego, czy chodzi o zdefiniowane pasma, czy efekt push-up przy linii włosów - puść wodze fantazji i stwórz dowolną fryzurę. Zamów już dziś i odkryj różnicę!
- Rozetrzyj niewielką ilość produktu w dłoniach - nałóż glinkę na wszystkie lub tylko kilka pasm i formuj według uznania
Aqua/Water/Eau, Kaolin, Petrolatum, Cera Alba/Beeswax/Cire D'abeille, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Oleth-10, Cera Carnauba/Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax/Cire De Carnauba, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil/Huile Minérale, Parfum (Fragrance), Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate.
American Crew Matte Clay zapewnia średnie utrwalenie, idealne do perfekcyjnej stylizacji włosów. Obecność glinki kaolinowej i wosku pszczelego zapewnia włosom elastyczność po aplikacji i nie pozostawia osadu. Dzięki temu włosy nie będą sztywne i można je łatwo stylizować przez cały dzień. Glinka American Crew zapewnia matowe wykończenie i zapewnia naturalny wygląd.
Jakie są najważniejsze właściwości glinki American Crew Matte Clay?
Poniżej wymieniliśmy dla Ciebie najważniejsze właściwości glinki American Crew, abyś mogła szybko ocenić, czy jest to produkt odpowiedni dla Ciebie.
- Glinka do stylizacji
- Średni
Matte Clay marki American Crew
to stylizator idealny do włosów krótkich i średniej długości. Dzięki matowemu wykończeniu nadaje fryzurze średnie utrwalenie. Umożliwia to tworzenie różnorodnych fryzur. Formuła teksturyzująca zapewnia również teksturę, jest zmywalna i nie powoduje uczucia tłustości. Zapewnia długotrwałe utrwalenie i teksturę.
Sposób użycia Nałożyć
równomiernie niewielką ilość na suche lub osuszone ręcznikiem włosy i ułożyć fryzurę według uznania.
Zapewnia funkcjonalne wsparcie, tworzy teksturę i nadaje włosom jedwabiście matowe wykończenie.
Mö
American Crew, Matte, Hair Styling Clay, Medium Hold, 85 g
American Crew Matte Clay 85ml Stylizacja
Teksturyzująca formuła Matte Clay zapewnia funkcjonalne średnie utrwalenie i jedwabiście matowe wykończenie, które z łatwością pomaga tworzyć różnorodne fryzury. Idealny do włosów krótkich i średniej długości.
- Wymiary
- 85 g
- Waga
- 85 g
- Zawartość
- 85 ml
- Składniki
- zgodnie z opisem oferty
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 0738678002759738678002759
- Numer producenta
- 34441
- Wymiary
- 85 g
- Waga
- 85 g
- Zawartość
- 85 ml
- Składniki
- zgodnie z opisem oferty
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 0738678002759738678002759
- Numer producenta
- 34441
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

American Crew Matte Clay modelująca glinka dla uzyskania matowego efektu 85 g
795,65 zł/1kg
67,63 zł
Sprzedawca: VISO

JACK & JONES Boxer Shorts 10Stk. 176
176,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Zestaw piekarników GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, z pojedynczą prowadnicą teleskopową, czarny
3 021,88 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: _Haushaltsparadies_

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Reuzel Fiber Pomade, Wosk do włosów, 113 g, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Blaszana puszka, Modelowanie
290,05 zł/1kg
58,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

American Crew Matte Clay 85ml Stylizacja
358,80 zł/1kg
89,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 036,60 zł/1l
403,66 zł
Sprzedawca: Sykz

American Crew Heavy Hold Pomade 85g, Krem do włosów, 85 g, Do wszystkich włosów, Wygładzający, Słoiczek, Aqua/Water/Eau, Ceteareth-25, PVP, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Propylene Glycol, Oleth-20,...
604,00 zł/1kg
51,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

American Crew Grooming Cream 85g, Krem do włosów, Mężczyźni, Kręconych włosów, Odżywiający, Utrwalanie, Nawilżający, Ochrona, Świecący, Zmiękczający, 85 g, Słoiczek
0,60 zł/1l
51,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

American Crew Pomade 85g, Krem do włosów, 85 g, Do wszystkich włosów, Słoiczek, Aqua/Water/Eau, PEG-25 Hydrogenated Castor Oil, Oleth-10, Lanolin, Oleth-20, Diisopropyl Dimer..., 1 szt.
0,56 zł/1l
48,34 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,31 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Reuzel - Clay Matte Pomade - Clay hair pomade 35.0g
495,29 zł/1kg
34,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

American Crew - Defining Paste 85.0g
783,17 zł/1l
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Reuzel Clay Matte Pommade, Wosk do włosów, 340 g, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Blaszana puszka, Utrwalanie
687,27 zł/1kg
274,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

American Crew Fiber, Wosk do włosów, 50 g, Mężczyźni, Utrwalanie, Matowy, Aqua/Water/Eau, Lanolin Cera (Lanolin Wax) (Cire De Lanoline), Cetearyl Alcohol, PVP, Tridecyl...
440,33 zł/1l
29,94 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,42 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

American Crew Cream Pomade, Pasta do włosów, Do wszystkich włosów, 85 g, Teksturowanie, Słoiczek, Aqua/Water/Eau, Lanolin, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, VP/VA...
789,29 zł/1kg
67,09 zł
Sprzedawca: VISO

American Crew Classic Fibre 2x85g
976,35 zł/1l
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

De’Longhi Eletta Explore, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny, Srebrny
3 932,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Jack & Jones 12223126_2161_990827_164, Slipy, Bagażnik samochodowy, Dorosły, Męski, Czarny, Bawełna, Elasthan
203,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oral-B Vitality Pro, Dorosły, Obrotowa szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Delikatny, Czarny, 2 min, Bateria
249,40 zł/1kg
112,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, Słuchawki, Biały
1 003,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

Apple iPhone 14 128 GB czarny
6 425,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Oral-B PRO 700 CrossAction, Dorosły, Obrotowo-pulsacyjna szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Niebieski, Biały, Bateria, Wbudowany
2 671,81 zł/1kg
694,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pomada do włosów Charlemagne Concrete Clay – lekkie utrwalenie – zestaw 3 sztuk
199,00 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

BASTOUR, aktywator loków do włosów kręconych Ochrona loków do stylizacji z awokado
69,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP

Pomada do włosów Charlemagne Concrete Clay – 100 ml – lekkie utrwalenie – zestaw 2 sztuk
145,90 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,25 zł/1kg

Orientfashion, Sztyft do włosów, Gładka powierzchnia, Stylizacja włosów, Wosk do stylizacji włosów
39,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
533,20 zł/1l

American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g
53,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
438,94 zł/1kg

American Crew - Defining Paste 85.0g
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
783,17 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Flexwax Kremowy wosk do włosów, 85 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
364,59 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up Pasta matująca, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
26,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
269,90 zł/1l

Wosk w płynie KMS Wachs Hair Play Style



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
141,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 416,30 zł/1l

Moroccanoil Texture Clay, Wosk do włosów, 75 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Słoiczek, Modelowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
131,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 751,87 zł/1l

Sebastian Men The Dandy Pomade 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
108,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 447,87 zł/1l

Sebastian Paste Sebastian Seb Man Styling The Sculptor - Matte Clay - Glinka matująca



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
113,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 510,80 zł/1l

American Crew Classic Fiber 85ml Styling



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
89,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 055,29 zł/1l

American Crew Cream Pomade 85ml Stylizacja
89,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
766,67 zł/1kg

American Crew Matte Clay 85ml Stylizacja
89,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
358,80 zł/1kg

Wella EIMI Texture Touch 75 ml
75,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 007,20 zł/1l

Wella EIMI Rugged Texture Krem modelujący75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
84,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 133,07 zł/1l

Red One Keratin Matte Hair Wax 150ml – matujący wosk do włosów, stylizator w formie żelu, zapewniający mocne utrwalenie, strukturę i naturalny wygląd. Idealny do krótkich włosów, stylizacji barber, męskiej stylizacji włosów. Produkt do użytku profesjonalnego i domowego. Dostępny w sklepach Temu i TikTok



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
37,13 zł
Sprzedawca: MFETradeShop
247,53 zł/1l

GUMMY_PROFESSIONAL_Beard_and_ Moustache_wax_50_ml
139,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS