Roberto Cavalli JRC25006B, Kobiety, 100 ml, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Jasminum sambac, Lawenda, Szafran, Paczula, Tonkowiec wonny, Wanilia, ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE/PARFUM, WATER/EAU (AQUA), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
320,21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
295,70 zł-24,51zł
2 957,00 zł / 1l
+ 52,17 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Penhaligon's Eau The Audacity, Kobiety, 100 ml, Perfumy w płynie, Spray, *** Penhaligon’s Eau the Audacity Eau de Parfum *** ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA..., 1 szt.8 656,50 zł/1l
865,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Miu Miu L'Eau Bleue, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Konwalia, Fioletowy, Białe piżmo8 062,60 zł/1l
403,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Penhaligon's HALFETI, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER/EAU), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 szt.9 770,60 zł/1l
977,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sisley Soir D'Orient, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Szafran, Różowy, Incense10 356,00 zł/1l
517,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Roberto Cavalli Splendid Vanilla EDP 100 ml UNISEX
2 570,00 zł/1l
315,00 zł
-58,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
257,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Roberto Cavalli Serpentine 100+Bl+7.5
2 121,54 zł/1l
441,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Roberto Cavalli JRC06003, Kobiety, 30 ml, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Bursztyn, Piżmo, Paczula, ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE/PARFUM, WATER/EAU (AQUA), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL...
3 515,00 zł/1l
105,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Roberto Cavalli JRC03004, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Różowy pieprz, Glicynia, Jaśmin, Lilia, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia
2 034,00 zł/1l
101,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Roberto Cavalli Signature, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Ambrette, Zielona mandarynka, Różowy pieprz, Jasminum sambac, Kwiat pomarańczy, Śliwkowy, Bezoin, Paczula, Wanilia
3 696,20 zł/1l
184,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Givenchy L'Interdit Parfum, Kobiety, 50 ml, Spray, Imbir, Gruszka, Jasminum sambac, Mimoza, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Balsamiczny, Paczula, Wetiwer
7 291,20 zł/1l
364,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Roberto Cavalli JRC24003, Kobiety, 30 ml, Perfumy w płynie, Bergamotka, Grejpfrut, Różowy pieprz, Jaśmin, Piwonia, Różowy, Kokos, Piżmo, Drzewo sandałowe
3 400,00 zł/1l
102,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Givenchy Irresistible, Kobiety, 35 ml, Ambrette, Gruszka, Irys, Różowy, Drzewo cedrowe, ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LINALOOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE •...
6 202,29 zł/1l
217,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jeżyna, Neroli, Kwiat pomarańczy, Tuberoza
2 035,00 zł/1l
203,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Givenchy L'Interdit, 35 ml, Kobiety, Bergamotka, Imbir, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Paczula, Tuberoza, Wetiwer, ALCOHOL • AQUA (WATER) • PARFUM (FRAGRANCE) • GLYCERIN • ETHYLHEXYLGLYCERIN • BUTYL...
4 959,14 zł/1l
173,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Roberto Cavalli JRC24005, 75 ml, perfumy w płynie dla kobiet, bergamotka, grejpfrut, różowy pieprz, jaśmin, piwonia, róża, kokos, piżmo, drzewo sandałowe
2 466,67 zł/1l
192,00 zł
-7,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
185,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Guerlain Aqua Allegoria, 75 ml, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Citronellol, Linalool,...
4 273,33 zł/1l
320,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Givenchy Irresistible, Kobiety, 80 ml, Neroli, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Różowy, Paczula, ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LINALOOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE •...
3 819,63 zł/1l
305,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Byredo Oud Immortel, Unisex, 50 ml, Perfumy w płynie, Kardamon, Incense, Spray, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), limonene, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl...
15 835,00 zł/1l
791,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rabanne Invictus, Mężczyźni, 200 ml, Spray, Lawenda, Drzewo sandałowe, alcohol denat. parfum (fragrance) aqua (water) benzyl salicylate butyl methoxydibenzoylmethane...
2 566,25 zł/1l
513,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Byredo Inflorescence, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Spray, Alcohol, parfum (fragrance), aqua (water), hexyl cinnamal, citronellol, butyl...
975,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 100 ml
- Nuty zapachowe główne:
- Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz
- Główne nuty zapachowe serca:
- Jasminum sambac, Lawenda, Szafran
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Paczula, Tonkowiec wonny, Wanilia
- Skład:
- ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE/PARFUM, WATER/EAU (AQUA), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, VANILLIN, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, BENZYL SALICYLATE, BHT, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL CINNAMATE, BETA-CARYOPHYLLENE, CINNAMAL, CINNAMOMUM ZEYLANICUM BARK OIL, CITRAL, CITRONELLOL, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, COUMARIN, EUGENIA CARYOPHYLLUS OIL, EUGENOL, EUGENYL ACETATE, GERANIOL, GERANYL ACETATE, HYDROXYCITRONELLAL, ISOEUGENYL ACETATE, LAVANDULA OIL/EXTRACT, LIMONENE, LINALOOL, LINALYL ACETATE, METHYL SALICYLATE, PINENE, POGOSTEMON CABLIN OIL, ROSE KETONES, TERPINEOL, TERPINOLENE, TRIMETHYLCYCLOPENTENYL METHYLISOPENTENOL
- Ilość:
- 1
- Eleganckie opakowanie:
- Tak
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8052464898299
- Numer producenta
- JRC25006B
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8052464898299
- Numer producenta
- JRC25006B
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Lokówka Wave Secret Air C1900E
587,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

BaByliss Curl Secret Optimum, Lokówka, Ciepły, Przyciski, Do wszystkich włosów, Długie, Średni, 180 °C
605,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Roberto Cavalli JRC25003B, Kobiety, 30 ml, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Jasminum sambac, Lawenda, Szafran, Paczula, Tonkowiec wonny, Wanilia, ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE/PARFUM, WATER/EAU (AQUA), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
5 813,33 zł/1l
174,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 112,50 zł/1l
411,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Roberto Cavalli JRC25004B, Kobiety, 50 ml, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Jasminum sambac, Lawenda, Szafran, Paczula, Tonkowiec wonny, Wanilia, ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE/PARFUM, WATER/EAU (AQUA), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
5 265,00 zł/1l
263,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
915,50 zł/1l
91,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Roberto Cavalli Splendid Vanilla EDP 100 ml UNISEX
2 570,00 zł/1l
315,00 zł
-58,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
257,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Armaf Delights Yum Yum Edp 100ml
1 243,00 zł/1l
124,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Roberto Cavalli Serpentine 100+Bl+7.5
2 121,54 zł/1l
441,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 023,50 zł/1l
102,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Afeef, Kobiety, 100 ml
1 757,50 zł/1l
175,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Paris Corner - Khair Pistachio EDP 100ml
702,10 zł/1l
70,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Qimmah, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Migdał, Kawa, Kakao, Drzewo sandałowe, Wanilia
724,50 zł/1l
72,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
7 658,70 zł/1l
765,87 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 130,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
276,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,70 zł/1l