5,0



Na podstawie 3 opinii
Zendium Pasta do zębów Classic 75 ml - Value pack - 4 sztuki
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
247,45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
204,75 zł-42,70zł
682,50 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Pasty do zębów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Zendium Zendium Klasyczna pasta do zębów 75 ml
1 648,27 zł/1l
162,05 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Pasta do zębów Zendium Fresh & White (75 ml)
1 648,27 zł/1l
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

1x ZENDIUM Tandvless Protect Pasta do zębów 75 ml
1 648,27 zł/1l
162,05 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Zendium Pasta do zębów Sensitive 75 ml - Value pack - 24 sztuki
331,99 zł/1l
678,72 zł
-81,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
597,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Zendium pasta do zębów extra fresh 75 ml - value pack - 12 sztuk
403,04 zł/1l
422,52 zł
-59,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
362,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Aquafresh Pasta do zębów Coolmint 75 ml - Value pack - 4 sztuki
611,33 zł/1l
226,10 zł
-42,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Colgate pasta do zębów Maxfresh Cleanmint 100 ml - Value pack - 2 szt
767,55 zł/1l
191,94 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
153,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Pasta do zębów Colgate Fresh Gel 75 ml - Value pack - 12 sztuk
293,92 zł/1l
281,61 zł
-17,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
264,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Elmex Pasta do zębów Sensitive Original 75 ml - Value pack - 24 sztuki
405,53 zł/1l
823,90 zł
-93,94 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
729,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Parodontax - Pasta do zębów - Wybielająca - 75ml - Value pack - 15 szt
474,26 zł/1l
610,40 zł
-76,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
533,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Parodontax Classic Pasta do zębów, 75 ml
168,14 zł/1kg
24,38 zł
Sprzedawca: MANADA

Sence - Freshmint - Pasta do zębów - Z fluorem - 75 ml - Value pack - 25 szt
207,13 zł/1l
443,87 zł
-55,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
388,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Sensodyne Pasta do zębów ProGlaze Daily Protection 75 ml - Value pack - 2 szt
1 194,20 zł/1l
221,83 zł
-42,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Yotuel wybielająca pasta do zębów classic 50 ml
1 608,80 zł/1l
80,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Parodontax - Pasta do zębów - bez fluoru - 75ml - Value pack - 2 szt
1 194,20 zł/1l
221,83 zł
-42,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Elmex Anti-Caries Pasta do zębów Original 75 ml - Value pack - 15 sztuk
447,69 zł/1l
576,24 zł
-72,59 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
503,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Pasta do zębów Zendium Extra Fresh (75 ml)
1 648,27 zł/1l
162,05 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Elmex Pasta do zębów Sensitive Gentle White 75 ml - Value pack - 10 sztuk
500,73 zł/1l
439,60 zł
-64,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
375,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Zendium pasta do zębów junior 75 ml - value pack - 2 sztuki
1 108,80 zł/1l
204,75 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
166,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Pasta do zębów Fluocaril z fluorem – 2 tubki – 75 ml – opakowanie ekonomiczne – 4 sztuki
810,60 zł/1l
290,15 zł
-46,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
243,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zendium - Classic - Pasta do zębów - Naturalne enzymy - 75 ml
Pasta do zębów Zendium Classic: naturalna ochrona dla mocnych zębów, zdrowych dziąseł i świeżego oddechu
Pasta do zębów Zendium Classic oferuje naukowo udowodnioną formułę, która chroni jamę ustną w naturalny sposób. Ta pasta do zębów zawiera w 100% naturalne enzymy, które promują dobre bakterie w jamie ustnej, a tym samym przyczyniają się do zdrowego mikrobiomu. Wzmacnia szkliwo zębów, utrzymuje zdrowe dziąsła i zapewnia długotrwały świeży oddech. Pasta do zębów zawiera fluor, który jest niezbędny do zapobiegania próchnicy i wzmacniania szkliwa zębów.
Dlaczego warto wybrać pastę do zębów Zendium Classic?
- w 100% naturalne enzymy: Zendium Classic zawiera enzymy, które naturalnie występują w ślinie. Enzymy te promują dobre bakterie w jamie ustnej i wzmacniają naturalną ochronę jamy ustnej.
- Naukowo udowodniona ochrona: Udowodniono klinicznie, że Zendium poprawia mikrobiom jamy ustnej, przyczyniając się do zdrowych zębów i dziąseł.
- Formuła z fluorem: Ta pasta do zębów zawiera fluor, który wzmacnia szkliwo zębów i zapobiega próchnicy, zapewniając zdrowsze zęby.
- Przyjazna dla środowiska: tubka pasty do zębów wykonana jest w ponad 60% z plastiku pochodzenia roślinnego, co chroni środowisko. Ponadto opakowanie jest w 99% biodegradowalne, a 90% kartonu jest poddawane recyklingowi.
- Bez SLS: Zendium nie zawiera SLS (laurylosiarczanu sodu), środka pieniącego, który często podrażnia jamę ustną. Dzięki temu Zendium jest idealna dla osób z wrażliwą jamą ustną, a smak jedzenia i napojów nie zmienia się po szczotkowaniu.
- Odpowiednia dla wrażliwej jamy ustnej: Dzięki łagodnym składnikom pasta do zębów Zendium Classic jest delikatna dla dziąseł i idealna do codziennego stosowania, nawet dla osób z wrażliwą jamą ustną.
Jak działa pasta do zębów Zendium Classic?
Pasta do zębów Zendium Classic wzmacnia odporność jamy ustnej. Naturalne enzymy chronią jamę ustną przed szkodliwymi bakteriami, a fluor wzmacnia szkliwo zębów. Pasta pomaga również utrzymać zdrową florę bakteryjną jamy ustnej, która jest niezbędna do zapobiegania problemom z dziąsłami i innymi problemami jamy ustnej. Dzięki łagodnej formule jest doskonałym wyborem do codziennego stosowania bez podrażnień i dyskomfortu.
Zastosowanie:
Dla optymalnej higieny jamy ustnej i ochrony zębów i dziąseł, szczotkuj zęby dwa razy dziennie pastą Zendium Classic Toothpaste. Stosuj ilość wielkości ziarnka grochu i dokładnie szczotkuj zęby przez co najmniej dwie minuty. Nie zapomnij o szczotkowaniu dziąseł, aby zapewnić najlepszą ochronę.
Zendium i zrównoważony rozwój:
Zendium jest nie tylko dobre dla jamy ustnej, ale także dla planety. Pasta do zębów jest w 99% biodegradowalna i jest dostarczana w tubkach wykonanych w ponad 60% z plastiku pochodzenia roślinnego. Ponadto 90% kartonu w opakowaniu jest poddawane recyklingowi. W ten sposób Zendium pomaga chronić przyrodę i zmniejszyć swój ślad ekologiczny.
Podsumowanie korzyści:
- w 100% naturalne enzymy dla łagodnej ochrony
- Naukowo udowodniona formuła dla zdrowego mikrobiomu
- Fluor wzmacnia szkliwo zębów i zapobiega próchnicy
- Bez SLS, idealna dla wrażliwych ust
- Ekologiczne opakowanie zawierające ponad 60% plastiku pochodzenia roślinnego
- formuła ulegająca biodegradacji w 99%
- Waga
- 100 g
- Stopień ścierania
- Bez
- Zawartość
- 300 ml
- Producent
- Zendium
- EAN
- 8721418172777
- Numer producenta
- 872144
- Waga
- 100 g
- Stopień ścierania
- Bez
- Zawartość
- 300 ml
- Producent
- Zendium
- EAN
- 8721418172777
- Numer producenta
- 872144
Pasuje również do tego

Zendium Zendium Klasyczna pasta do zębów 75 ml
1 648,27 zł/1l
162,05 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

12 szt. pasty do zębów Elmex – Sensitive Professional Repair 75 ml
413,37 zł/1l
372,03 zł
Sprzedawca: LAVONIO

GC Tooth Mousse Strawberry Cream, pasta do zębów 40 g
2 231,25 zł/1l
89,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Crest | Pasta do zębów 3D White Brilliance - 59g - Mięta - Intensywne wybielanie - Głębokie czyszczenie
649,90 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Doterra On Guard Natural Whitening Toothpaste 113 g - wybielająca pasta do zębów bez fluoru
2 360,00 zł/1kg
59,00 zł
Sprzedawca: LittleFarm

Klej mocujący do protez mocny efekt świeży smak Complete Blend-a-dent 47 g
40,40 zł/100ml
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Advance White Arm & Hammer muntandpasta 170 g
239,90 zł/1l
39,99 zł
-40%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Pasta Blend-a-med 3D White Lux Charcoal 10x75ml
169,28 zł/1l
126,96 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Pasta do zębów przeciw krwawieniu dziąseł i paradontozie Paradont Expert 75ml
237,33 zł/1l
17,80 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pasta do zębów Violette – dla białych zębów, korygująca przebarwienia i usuwająca osady
934,17 zł/1l
59,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

12x 75ml żel do zębów Colgate pasta do zębów Fresh-Gel
127,87 zł/1l
153,51 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Marvis Wrażliwe Dziąsła Delikatna Miętowa Pasta do zębów 75ml
699,60 zł/1l
52,47 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dabur Red Herbal Pasta do zbw 100 g z ajurwedyjskimi zioami dla zdrowych zbw i dzise
345,60 zł/1kg
34,56 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Pasta do zębów Siddhalepa Supirivicky | 4 sztuki
0,00 zł/1l
103,00 zł
Sprzedawca: Polanatea

Bioniq White Filler Pasta do zębów 75 ml
562,27 zł/1l
42,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Wybielająca pasta do zębów SENSODYNE Repair & Protect, 75 ml
349,92 zł/1kg
41,64 zł
Sprzedawca: apohealth

Pasta do zębów Tepe Pure na suchość w ustach, bezsmakowa (75 ml)
2 924,67 zł/1l
219,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swissdent Extreme wybielająca pasta do zębów Whitening Toothpaste 100 ml
811,50 zł/1l
81,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pasta do zębów Splat Professional Biocalcium, 100 ml
308,00 zł/1l
30,80 zł
Sprzedawca: TR8

ARM&HAMMER | Complete Care pasta do zębów - 170 g - usuwa przebarwienia - z fluorem - dla świeżego oddechu
189,90 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

ŻEL DO MYCIA ZĘBÓW DLA DZIECI BEZ FLUORU ECO 50 ml - WELEDA
477,40 zł/1l
23,87 zł
Sprzedawca: apohealth

Zestaw ortodontyczny VITIS szczoteczka do zbw + pasta do zbw 100 ml + pyn do pukania jamy ustnej 500 ml kompletny zestaw do aparatw ortodontycznych
281,96 zł/1l
140,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Frezyderm Oral Science Plaque & Tartar Pasta do zębów 75 ml
342,13 zł/1l
28,02 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,66 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Ecodenta - Czarna Pasta wybielająca do zębów 100ml BIOMIKA
399,90 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Bioniq® 4744086009 Bioniq® Repair Zahnpasta 75 ml
443,50 zł/1l
44,35 zł
Sprzedawca: apohealth

ORAL-B Pro-Science Advanced Repair Pasta do Zębów 75ml
931,87 zł/1l
69,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Wolff Junior Karex pasta do zębów 65ml
593,69 zł/1l
38,59 zł
Sprzedawca: apohealth

Signal 9220832, Pasta do zębów przeciwkamieniowa, 75 ml, Dzieci, 6 lat(a)
116,93 zł/1l
8,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Pasta Do Zębów Meridol Dla Zdrowych Dziąseł 75 Ml
124,40 zł/1l
12,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,45 l
Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,75 l
Oceniono dnia 8 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,375 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pasta Do Zębów Wybielająca 1400 Ppm Fluoru Dla Dorosłych Essenta Whitening Action 75Ml
25,52 zł
Sprzedawca: EDANTI
340,27 zł/1l

Splat Professional Sensitive Pasta do zębów 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
199,90 zł/1l

Pasta do zębów SPLAT PASTA BIOMED CITRUS FRESH 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
1 239,88 zł/1l

Biomed Sensitive Pasta do zębów wrażliwych 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,79 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,90 zł/1l

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOMED SuperWhite 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
133 250,00 zł/1kg

Biomed Wybielająca pasta do zębów z węglem bez fluoru 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,29 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Pasta Do Zębów Biomed Calcimax 100 Ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,29 zł
Sprzedawca: Lemonbite
57,16 zł/1kg

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOCALCIUM 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
189,90 zł/1l

Splat Extreme white Pasta wybielająca 75 ml
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
269,90 zł/1kg

BIOMED Superwhite Wybielająca Pasta do Zębów Bez Fluoru – Zestaw 3 sztuk - 3x100g
47,97 zł
Sprzedawca: Lemonbite
159,90 zł/1l

Crest - Wybielająca Pasta do Zębów z Węglem 130g - Charcoal Deep Clean



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
461,46 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Żelowa Pasta, Miętowa, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Na Kamień Nazębny | Mint Gel - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
155,22 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Wzmacnia Szkliwo, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Tartar Whitening - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
49,99 zł
-54%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,90 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów, Ochrona przed Próchnicą, Pasta z Fluorem, Na Kamień Nazębny | Cavity Protection - 232g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
20,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
86,16 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów dla Dzieci, Długotrwała Ochrona, Przeciw Próchnicy, Delikatna, z Brokatem | Kid's Cavity - 130g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
17,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,38 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Cynamonowa Pasta do Zębów, Świeży Oddech | Cinnamon - 153g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
49,95 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
211 705,88 zł/1kg

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Wybielająca Mięta - 232g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
34,95 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
129,27 zł/1l

Bioniq® Repair pasta do zębów 75ml opakowanie 10 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
385,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
513,83 zł/1l

Pasta do zębów Crest Pro-Health Gum Recession, 70 g
177,13 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2 530,43 zł/1l