5,0



Na podstawie 7 opinii
Michael Kors Pour Homme Absolu
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
265,79 zł
5 315,80 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Clive Christian 1872 Feminine Perfumy, 100 ml16 613,80 zł/1l
1 661,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff - Torino21 EDP 50ml13 200,00 zł/1l
660,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pttonline

Więcej informacji o reklamie
Clive Christian No. 1 For Women Parfém 50 ml W34 210,40 zł/1l
1 710,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
VERSET Ceix for Him edp 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Michael Kors Pour Femme Absolu
2 575,00 zł/1l
257,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Michael Kors Wonderlust Sublime woda perfumowana spray 30 ml
11 661,67 zł/1l
349,85 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Michael Kors Wonderlust Sublime EDP 50 ml W
10 283,20 zł/1l
514,16 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Rasasi Yumn Pour Homme EDP 100 ml M
655,50 zł/1l
76,18 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Liu Jo Lovely Me EDP 100 ml W
912,00 zł/1l
91,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oud Couture - ekstrakt perfumowany, 100 ml
780,00 zł/1l
78,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Roja Parfums Elysium pour Homme EDP 100 ml M
7 669,00 zł/1l
766,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Roja Parfums Elysium Pour Homme Parfém 50 ml M
23 206,00 zł/1l
1 160,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Michael Kors Sheer woda perfumowana spray 100 ml
8 095,30 zł/1l
809,53 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Rasasi Yumn Pour Femme woda perfumowana dla kobiet 100 ml
621,00 zł/1l
62,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Liu Jo Lovely U EDP 30 ml W
1 684,33 zł/1l
50,53 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Rasasi Entebaa Pour Femme EDP 100 ml W
1 085,00 zł/1l
108,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Liu Jo Lovely Me EDP 30 ml W
2 226,67 zł/1l
66,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Fattan Pour Homme EDP 50 ml M
2 516,40 zł/1l
125,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Victoria's Secret Bombshell EDP 100 ml W
3 335,50 zł/1l
333,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Juicy Couture Glistening Amber EDP 100 ml W
1 730,00 zł/1l
173,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 50 ml
- Model:
- Perfumy w płynie
- Nuty zapachowe główne:
- Cytryna
- Główne nuty zapachowe serca:
- Lawenda (lavandin)
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Drzewo cedrowe
- Eleganckie opakowanie:
- Tak
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Michael Kors Pour Homme Absolu to wszechstronny i stylowy zapach, idealny dla mężczyzny poszukującego perfum, które są jednocześnie nowoczesne i klasyczne. Dzięki zrównoważonej kompozycji zapachowej nadaje się zarówno na spotkania biznesowe, jak i na wieczorne wyjścia.
- Nuta głowy: cytryna, kardamon, imbir, różowy pieprz
- Nuta serca: lawenda, dzika róża, mahoń, kadzidło
- Nuta bazy: cedr, drewno akigala, wetiwer
- Charakter zapachu: drzewny, aromatyczny
- Waga
- 0.403 kg
- Rodzaj zapachu
- Drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Alkohol denat., perfumy, woda, tetrametyloktahydronaftaleny, olejek ze skórki cytryny, limonene, heksametylindanopiran, linalol, octan linalylu, etyloheksylosalicylan, olejek z jałowca wirginijskiego, pinen, octan geranylu, hydroksycytronelal, butylometoksydibenzoilan, ekstrakt ze skórki pomarańczy, olejek lawendowy/ekstrakt lawendowy, kumaryna, cytral, terpineol, olejek z bergamotki, octan izoeugenylu, rozy ketone-3, beta-kariofilen, geraniol, alkohol, terpinolen, olejek z mięty pieprzowej, alfa-terpinene, eugenol, cytrynian tris(tetrametylohydroksypiperydynolu), mentol, kamfora, karwon
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 0850059827369850059827369
- Numer producenta
- 450608
- Waga
- 0.403 kg
- Rodzaj zapachu
- Drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Alkohol denat., perfumy, woda, tetrametyloktahydronaftaleny, olejek ze skórki cytryny, limonene, heksametylindanopiran, linalol, octan linalylu, etyloheksylosalicylan, olejek z jałowca wirginijskiego, pinen, octan geranylu, hydroksycytronelal, butylometoksydibenzoilan, ekstrakt ze skórki pomarańczy, olejek lawendowy/ekstrakt lawendowy, kumaryna, cytral, terpineol, olejek z bergamotki, octan izoeugenylu, rozy ketone-3, beta-kariofilen, geraniol, alkohol, terpinolen, olejek z mięty pieprzowej, alfa-terpinene, eugenol, cytrynian tris(tetrametylohydroksypiperydynolu), mentol, kamfora, karwon
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 0850059827369850059827369
- Numer producenta
- 450608
Pasuje również do tego

Michael Kors Pour Homme Absolu, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Cytryna, Lawenda (lavandin), Drzewo cedrowe
2 647,50 zł/1l
264,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Michael Kors Absolu, Mężczyźni, 30 ml, Perfumy w płynie, Spray, 1 szt.
4 954,67 zł/1l
148,64 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Asad Zanzibar, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarny pieprz, Lawenda, Irys, Sól morska
954,50 zł/1l
95,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Michael Kors Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL...
2 368,50 zł/1l
236,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ProfiCook PC-VK 1080, Czarny, Stal nierdzewna, Marynować, Stal nierdzewna, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
227,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Nautica - Voyage EDT 100ml
631,50 zł/1l
63,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Michael Kors Pour Homme, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL...
3 488,00 zł/1l
174,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

COSTWAY zestaw 4 szt. sztaplowanych krzeseł ogrodowych, krzesła balkonowe krzesła tarasowe sztaplowane krzesła z podłokietnikami do 150kg 56x70x84cm szare
396,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Stacja do prasowania parowego Tefal Express Essential SV6111
Używany
281,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 370,50 zł/1l
137,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kołdra całoroczna 135 x 200 cm - poszwa na kołdrę kołdra kołdra kołdra kołdra pościel i kołdry z wypełnieniem z mikrofibry biała
32,39 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 281,89 zł/1l
205,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
917,00 zł/1l
91,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nautica Voyage Woda toaletowa, 200 ml
517,00 zł/1l
103,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan Supremacy Incense Woda perfumowana, 100 ml
2 751,60 zł/1l
275,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 549,60 zł/1l
254,96 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza oferta
Zawartość 0,1 l
Zapach jest taki, jak znamy, a nie jakiś rozcieńczony czy podrobiony. Chętnie kupię ponownie.
Oceniono dnia 8 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Michael Kors Pour Homme Absolu
Zawartość 0,1 l
Absolutnie piękny, męski zapach. Koniecznie wypróbuj.
Oceniono dnia 29 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To oryginał, a nie podróbka
Zawartość 0,1 l
Doskonały stosunek ceny do jakości
Oceniono dnia 18 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony
Zawartość 0,03 l
Bardzo zadowolony
Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 23 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 18 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(662)Liczba wystawionych ocen: 662
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l