5,0



Na podstawie 3 opinii
Michael Kors Absolu, Kobiety, 30 ml, Perfumy w płynie, Spray, 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
165,73 zł
5 524,33 zł / 1l
+ 36,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2Rabat 3% od 2 szt.





4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3Rabat 3% od 2 szt.




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(147)Liczba wystawionych ocen: 147




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(821)Liczba wystawionych ocen: 821




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(2037)Liczba wystawionych ocen: 2037




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1


Więcej informacji o reklamie
Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml2 774,60 zł/1l
277,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme Woda perfumowana spray (100 ml)5 214,60 zł/1l
521,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Roja Parfums Enigma pour Homme EDP 100 ml M7 731,80 zł/1l
773,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sisley Soir de Lune, Woda perfumowana, 30ml13 184,67 zł/1l
395,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Michael Kors Pour Femme, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, BENZYL...
2 209,50 zł/1l
220,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Michael Kors Pour Homme Absolu, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Cytryna, Lawenda (lavandin), Drzewo cedrowe
2 647,50 zł/1l
264,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Michael Kors Sexy Amber, Woda perfumowana, 100ml
1 643,10 zł/1l
164,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Michael Kors Pour Homme, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL...
3 466,00 zł/1l
173,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Michael Kors Wonderlust, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
4 363,33 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Michael Kors Wonderlust Sublime Eau De Perfume Spray 30ml
11 658,33 zł/1l
349,75 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Lacoste Eau de Lacoste Pour Femme EDP 50 ml
10 758,00 zł/1l
537,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Michael Kors Wonderlust Sublime EDP 50 ml W
10 280,20 zł/1l
514,01 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Histoires de Parfums Spray 1828 Eau de Parfum
5 441,67 zł/1l
326,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Histoires de Parfums Spray 1740 Eau de Parfum
5 601,67 zł/1l
336,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior J'adore Absolu Eau de Parfum Absolue Spray (50 ml)
15 378,00 zł/1l
768,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

J'S Exte, Woman, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
2 560,00 zł/1l
128,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Lacoste Eau de Lacoste Sensuelle Eau de Parfum Pour Femme 30ml
16 096,67 zł/1l
482,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Uèrmì Eau de Parfum OR?AMASK Eau de Parfum
8 281,80 zł/1l
828,18 zł
Sprzedawca: Parfumtoi
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 30 ml
- Model:
- Perfumy w płynie
- Typ dozownika:
- Spray
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Michael Kors Pour Femme Absolu to zapach dla kobiet, które kochają ciepłe, słodkie i otulające perfumy. Jego bogaty i kobiecy charakter sprawia, że idealnie nadaje się na wieczorne wyjścia oraz na chłodniejsze pory roku, kiedy chcesz wywrzeć niezapomniane i eleganckie wrażenie.
- Nuta głowy: gruszka, mandarynka włoska
- Nuta serca: róża damasceńska, dzika róża, wetiwer
- Nuta bazy: wanilia z Madagaskaru, żywica benzoesowa, fasola tonka
- Charakter zapachu: orientalny, kwiatowy
- Model
- Pour Femme Absolu
- Waga
- 0.247 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT. (ALKAHOL DENAT. 39-C), PARFUM (KOMPOZYCJA WĄCHOWA), WODA (AQUA), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, LINALOOL, GERANYL ACETATE, ETYLHEKSYL SALICYLAT, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, TRIMETHYLCYCLOPENTENYL METHYLISOPENTENOL, ALPHA-IZOMETYL IONON, BUTYL METOKSYDIBENZOJLMETAN, LIMONEN, WANILINA, OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY BERGAMOTKI (CITRUS AURANTIUM BERGAMIA), DIMETYL FENETYL ACETAT, OLEJ Z SKÓRKI LIMONKI (CITRUS LIMON), OLEJ Z POGOSTEMONU CABLIN, LINALYL ACETAT, PINEN, CITRONELLOL, CINNAMYL ALKOHOL, ISOEUGENYL ACETAT, KETONЫ RÓŻANE, GERANIOL, OLEJ/EKSTRAKT Z PŁATKÓW RÓŻ, BETA-KARYOFILEN, ALKOHOL, BENZYLSALICYLAT, KUMARYNA, OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY, CYTRAL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CYTRAN, TERPINOLEN, BENZYLBENZOAN, CI 60730 (FIOLET 2), CI 17200 (CZERWIEŃ 33).
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0850059827079850059827079
- Numer producenta
- 450528
- Model
- Pour Femme Absolu
- Waga
- 0.247 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiatowy
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT. (ALKAHOL DENAT. 39-C), PARFUM (KOMPOZYCJA WĄCHOWA), WODA (AQUA), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, LINALOOL, GERANYL ACETATE, ETYLHEKSYL SALICYLAT, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, TRIMETHYLCYCLOPENTENYL METHYLISOPENTENOL, ALPHA-IZOMETYL IONON, BUTYL METOKSYDIBENZOJLMETAN, LIMONEN, WANILINA, OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY BERGAMOTKI (CITRUS AURANTIUM BERGAMIA), DIMETYL FENETYL ACETAT, OLEJ Z SKÓRKI LIMONKI (CITRUS LIMON), OLEJ Z POGOSTEMONU CABLIN, LINALYL ACETAT, PINEN, CITRONELLOL, CINNAMYL ALKOHOL, ISOEUGENYL ACETAT, KETONЫ RÓŻANE, GERANIOL, OLEJ/EKSTRAKT Z PŁATKÓW RÓŻ, BETA-KARYOFILEN, ALKOHOL, BENZYLSALICYLAT, KUMARYNA, OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY, CYTRAL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CYTRAN, TERPINOLEN, BENZYLBENZOAN, CI 60730 (FIOLET 2), CI 17200 (CZERWIEŃ 33).
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0850059827079850059827079
- Numer producenta
- 450528
Pasuje również do tego

Michael Kors Pour Femme Absolu
2 575,00 zł/1l
257,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Bronze Goddess, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Kokos, Cytryna, Mandarynka, Jaśmin, Lawenda, Magnolia, Neroli, Tiare kwiat, Bursztyn, Mirra, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer
3 564,20 zł/1l
178,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Michael Kors Pour Femme, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, BENZYL...
4 027,00 zł/1l
201,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Michael Kors Pour Femme, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, BENZYL...
2 209,50 zł/1l
220,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Michael Kors Pour Femme, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, BENZYL...
5 100,33 zł/1l
153,01 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Michael Kors Pour Femme Absolu, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Gruszka, Róża damasceńska, Wanilia
4 344,00 zł/1l
217,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Michael Kors Sexy Amber, Woda perfumowana, 100ml
1 643,10 zł/1l
164,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Michael Kors Pour Homme Absolu, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Cytryna, Lawenda (lavandin), Drzewo cedrowe
2 647,50 zł/1l
264,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Michael Kors Absolu, Mężczyźni, 30 ml, Perfumy w płynie, Spray, 1 szt.
4 954,67 zł/1l
148,64 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 117,50 zł/1l
411,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
5 243,33 zł/1l
471,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 445,80 zł/1l
222,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Michael Kors Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL...
2 353,00 zł/1l
235,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 600,00 zł/1l
260,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 466,11 zł/1l
311,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
3 333,33 zł/1l
300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Burberry Her woda toaletowa dla kobiet 30 ml
4 266,67 zł/1l
128,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Michael Kors Wonderlust, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
4 363,33 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

W pełni automatyczny ekspres do kawy De'Longhi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk
1 929,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 30 ml
9 793,33 zł/1l
293,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Polecam
Zawartość 0,1 l
Piękny i trwały zapach z "ogonem" polecam
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 17 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l