4,9



Na podstawie 17 opinii
Zawartość:
50 ml- 30 ml
- 50 ml
- 100 ml
Juicy Couture Just Moi Edp
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
165,45 zł
3 309,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Creed Eladaria EDP 30 ml W18 483,67 zł/1l
554,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sensual Vanilla - EDP, 80 ml1 087,70 zł/1l
108,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
DKNY Donna Karan Be Delicious EDP 100 ml W2 412,10 zł/1l
241,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
DKNY Donna Karan Be Delicious EDP 50 ml W3 758,60 zł/1l
187,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Juicy Couture Glistening Amber EDP 100 ml W
1 714,00 zł/1l
171,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Juicy Couture - Juicy Couture EDP 100ml
2 086,30 zł/1l
208,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Juicy Couture - Couture Couture EDP 50ml
1 801,00 zł/1l
90,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Juicy Couture, model JC Just Moi, pojemność 100 ml
2 268,00 zł/1l
226,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Liu Jo Lovely U EDP 30 ml W
1 684,33 zł/1l
50,53 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Emper Just For Love - 100ML
1 030,70 zł/1l
103,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Korloff In Love EDP 100 ml W
2 268,70 zł/1l
226,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Juicy Couture Glowing Glamazon EDP 15 ml UNISEX
5 360,00 zł/1l
80,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Liu Jo Lovely Me EDP 30 ml W
2 101,67 zł/1l
63,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Malyoon - EDP, 100 ml
835,00 zł/1l
83,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ghazal edp 100ml
794,80 zł/1l
79,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Liu Jo Lovely Me EDP 100 ml W
874,00 zł/1l
87,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Korlove - EDP, 50 ml
6 220,00 zł/1l
311,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Liu Jo Lovely U EDP 100 ml W
962,90 zł/1l
96,29 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Eisenberg Diabolique EDP 100 ml W
2 713,00 zł/1l
281,25 zł
-9,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
271,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Juicy Couture, Juicy Couture, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
2 313,00 zł/1l
115,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Just Moi marki Juicy Couture to perfumy dla kobiet wprowadzone na rynek w 2025 roku, należące do rodziny kwiatowo-owocowych zapachów typu gourmand. Tę uwodzicielską nowość stworzyli perfumiarze Alexis Grugeon i Gabriela Chelariu, którzy połączyli owocowe, kwiatowe i cudownie słodkie akordy w nowoczesną i uzależniającą kompozycję. Początek zapachu otwiera soczysty nektar, aksamitna śliwka, delikatna magnolia i bogate kakao, które tworzą ciepłe i nieodparte pierwsze wrażenie. W sercu kompozycji rozkwita zmysłowy jaśmin sambac i egzotyczna orchidea waniliowa, uzupełnione puszystym akordem bitej śmietany i kolejną warstwą pysznego kakao. Te kwiatowe i smakowite nuty nadają zapachowi aksamitną gładkość, kobiecość i wyrazistą słodycz, która działa elegancko, a jednocześnie figlarnie. Efektem jest bogata kompozycja zapachowa, która przypomina deser z kwiatowym akcentem. Zmysłową bazę zapachu tworzy kremowa wanilia, intensywne kakao, delikatne piżmo i subtelne drzewo sandałowe. Ta kombinacja pozostawia długotrwały i urzekający ślad pełen ciepła i słodkiej elegancji. Just Moi marki Juicy Couture to idealny wybór dla kobiet, które kochają wyraziste perfumy typu gourmand z akordami kwiatowymi, zmysłowością wanilii i nowoczesnym, charakterem.
- Model
- Just Moi
- Waga
- 0.285 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA/WATER/EAU, ALKOHOL, KWAS CYTRYNOWY, GLIKOL PROPILENOWY, CITRAT TRÓJWODOROTETRAMETYLHYDROKSYPIPERYDINY, BUTYL METOKSYDIBENZOJOMETAN, ETYLHEKSYL METOKSYCINNAMAT, ETYLHEKSYL SALICYLAT, EKSTRAKT BARWNIKA FIOLETOWEGO 2 (CI 60730), BARWNIK CZERWONY 33 (CI 17200), BARWNIK CZERWONY 4 (CI 14700), BENZYLACHOL, BENZYLSALICYLAT, BETA-KARYOFILEN, CYTRAL, OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY BERGAMOTKI (CITRUS AURANTIUM BERGAMIA), OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY (CITRUS AURANTIUM), OLEJ Z SKÓRKI LIMONKI (CITRUS LIMON), KUMARYNA, GERANYL OCTAN, HEKSADEKANOLAKTON, HEKSAMETYLINDANOPIRAN, HYDROKSYCITRONELLAL, LIMONEN, LINALOL, LINALYL OCTAN, PINEN, KETONÓW RÓŻ, TETRAMETYLACYKLOTETRADRONAFTALENY, WANILINA.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0719346309684719346309684
- Numer producenta
- EAA0138951
- Model
- Just Moi
- Waga
- 0.285 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA/WATER/EAU, ALKOHOL, KWAS CYTRYNOWY, GLIKOL PROPILENOWY, CITRAT TRÓJWODOROTETRAMETYLHYDROKSYPIPERYDINY, BUTYL METOKSYDIBENZOJOMETAN, ETYLHEKSYL METOKSYCINNAMAT, ETYLHEKSYL SALICYLAT, EKSTRAKT BARWNIKA FIOLETOWEGO 2 (CI 60730), BARWNIK CZERWONY 33 (CI 17200), BARWNIK CZERWONY 4 (CI 14700), BENZYLACHOL, BENZYLSALICYLAT, BETA-KARYOFILEN, CYTRAL, OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY BERGAMOTKI (CITRUS AURANTIUM BERGAMIA), OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY (CITRUS AURANTIUM), OLEJ Z SKÓRKI LIMONKI (CITRUS LIMON), KUMARYNA, GERANYL OCTAN, HEKSADEKANOLAKTON, HEKSAMETYLINDANOPIRAN, HYDROKSYCITRONELLAL, LIMONEN, LINALOL, LINALYL OCTAN, PINEN, KETONÓW RÓŻ, TETRAMETYLACYKLOTETRADRONAFTALENY, WANILINA.
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0719346309684719346309684
- Numer producenta
- EAA0138951
Pasuje również do tego

Juicy Couture, Viva La Juicy, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
3 032,60 zł/1l
151,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Juicy Couture Viva La Juicy Sucre woda perfumowana dla kobiet 100 ml
2 645,50 zł/1l
264,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Juicy Couture, Viva La Juicy, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
2 494,00 zł/1l
249,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Juicy Couture, Peace, Love and Juicy Couture, Eau De Parfum, For Women, 30 ml
2 408,00 zł/1l
72,24 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Juicy Couture, model JC Just Moi, pojemność 100 ml
2 268,00 zł/1l
226,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 94% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
94%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super szybka dostawa, wszystko w jednym kawałku i wreszcie znów mam mój ulubiony zapach
Oceniono dnia 16 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony
Zawartość 0,1 l
Jestem zadowolony, polecam, dotarł bardzo szybko
Oceniono dnia 5 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Juicy Couture
Zawartość 0,1 l
To moje ulubione perfumy, po prostu fantastycznie pachną.
Oceniono dnia 3 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Zawartość 0,05 l
Bardzo zadowolony
Oceniono dnia 11 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 9 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 15 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 098,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 939,80 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 062,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 623,80 zł/1l