5,0



Na podstawie 2 opinii
Rozmiar buta:
39- 36Pokaż dostępne warianty
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41Pokaż dostępne warianty
Chodaki Ugg 1174471 dla Damskie
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
599,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
563,99 zł-35,41zł
+ 46,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Chodaki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ugg 1174470u W Tasman Ii Szary612,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StreetBrands

Więcej informacji o reklamie
Buty UGG Goldenstar Clog 1138252DNSS548,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StreetBrands

Więcej informacji o reklamie
Buty UGG Goldenstar Clog 1138252DNSS548,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StreetBrands

Ugg Tazz Ii Brązowy
710,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ugg Tazz Ii Brązowy
662,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Ugg Tazz Ii Brązowy
671,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chodaki Ugg 1174471-CHE dla Damskie
612,90 zł
-48,91 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
563,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Ugg W Tazz Ii Czarny
601,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Buty UGG Tazz Slipper Chestnut 1122553CHE
1 090,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ugg 1174470u W Tasman Ii Brązowy
619,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Ugg Sneakers 312-842283-CHESTNUT in CHESTNUT color size 39
631,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ugg K Tazz Beżowy
522,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chodaki Ugg 1174471 dla Damskie
519,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ugg 1174470u W Tasman Ii Jasnobrązowy
589,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Buty UGG Tazz Slipper Chestnut 1122553CHE
1 103,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sandały Ugg 1113474-0006 dla Damskie
587,00 zł
-60,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
526,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Chodaki Ugg 1113474-6 dla Damskie
737,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Stateside

Chodaki Ugg 1113474-6 dla Damskie
644,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Sandały Ugg 1113474-0006 dla Damskie
644,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL

Chodaki Ugg 1113474-BLK dla Damskie
526,99 zł
Sprzedawca: Zianshop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Postaw na ciepło i wygodę w kultowym stylu UGG. Ten model w odcieniu ciepłego brązu wykonany jest z wysokiej jakości skóry zamszowej, wykończonej dekoracyjnym, plecionym brzegiem w czerwono-białej tonacji. Miękka, wewnętrzna wyściółka zapewnia niezrównany komfort, a lekka, gumowa podeszwa gwarantuje stabilność zarówno w domu, jak i podczas krótkich wyjść na zewnątrz. To idealny wybór na chłodne dni – funkcjonalny, modny i przytulny.
Chodaki Ugg 1174471 dla Damskie. Ugg 1174471 w kolorze Multicolored.
Skóra podszewka. Zewnętrzna Serraje. Rodzaj konstrukcji: Klejone. Wyprodukowano w Wietnam.
- Rozmiar buta
- 39
- Kolor
- Kolorowy
- Grupy docelowe
- Kobiety
- Materiał
- Skóra naturalna
- Skład materiału
- 100% skóra
- Producent
- EAN
- 0198605319563198605319563
- Numer producenta
- 1174471
- Rozmiar buta
- 39
- Kolor
- Kolorowy
- Grupy docelowe
- Kobiety
- Materiał
- Skóra naturalna
- Skład materiału
- 100% skóra
- Producent
- EAN
- 0198605319563198605319563
- Numer producenta
- 1174471
Pasuje również do tego

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Chodaki Ugg 1174471 dla Damskie
592,60 zł
-28,61 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
563,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Ugg Tazz Ii Brązowy
728,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Buty UGG Tazz Slipper Chestnut 1122553CHE
1 130,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ugg Tazz Ii Brązowy
662,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 207,90 zł/1l
120,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Ugg W Tazz Ii Czarny
601,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
967,50 zł/1l
96,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Trampki Trangoworld PC009832-141 dla Damskie
563,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Chodaki Ugg 1174471 dla Damskie
599,40 zł
-35,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
563,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Ugg Tazz Ii Brązowy
710,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chodaki Ugg 1174471 dla Damskie
592,05 zł
-28,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
563,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Chodaki Ugg 1174471-CHE dla Damskie
592,05 zł
-28,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
563,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Trampki Trangoworld PC009832-141 dla Damskie
563,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Ugg Tazz Ii Brązowy
671,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ugg Tazz Ii Brązowy
662,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Chodaki Ugg 1174471-CHE dla Damskie
612,90 zł
-48,91 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
563,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Trampki Trangoworld PC009832-141 dla Damskie
563,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Ugg K Tazz Brązowy
415,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Trampki Trangoworld PC009832-141 dla Damskie
563,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Ugg Sneakers 312-842284-ROCKY-OAK in ROCKY OAK color size 41
1 021,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Stateside

Buty UGG Tazz Slipper Chestnut 1122553CHE
1 102,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ugg W Tazz Ii Brązowy
1 041,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Buty UGG tazz slipper sand 1122553SAN
1 083,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kapcie Ugg 1174471-BLK dla Damskie
619,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Trampki Trangoworld PC009832-141 dla Damskie
563,99 zł
Sprzedawca: Zianshop

Ugg Tazz Ii Brązowy
801,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Buty UGG Tazz Ii 1174471CHE
685,99 zł
Sprzedawca: STEPSIDE_PL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Rozmiar buta 39Kolor Kolorowy
Oceniono dnia 20 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Rozmiar buta 40Kolor Kolorowy
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ugg 1174470u W Tasman Ii Jasnobrązowy
479,10 zł
-111,74 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
367,36 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Crocs Classic Clog, Damski, Dorosły, Biały, Monochromatyczny, 36 - 37, Zakryty czubek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
148,80 zł
Sprzedawca: Outletic

Tamaris sneaker czarny
359,78 zł
Sprzedawca: Volk_twenty4seven

Buty UGG Goldenstar Clog 1138252SAN
552,58 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Damskie kapcie kąpielowe Lekkie kapcie kąpielowe HEYO Kapcie Mules Kapcie Szare 37



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
50,65 zł
-54%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,90 zł
Sprzedawca: ABA-Grupa

Kapcie – pantofle – białe – rozmiar uniwersalny – obuwie z poliestru – z zakrytymi palcami
3,25 zł
Sprzedawca: PolishTextileGroup

Czarne klasyczne klapki męskie Ugg - 39
429,00 zł
-92,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
336,24 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Crocs 210521c Beżowy
318,09 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Buty Crocs Echo Wave 2105212Y2
318,09 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Crocs All-terrain Classic Zielony



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,53 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Crocs InMotion Clog Sandały Black 42-43



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
265,94 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Buty Froddo G1700420
209,55 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Crocs 153003 Zielony
269,98 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Klapki damskie Kaerlek biała gładka skóra rozmiar: 41
269,82 zł
Sprzedawca: anika-schuh

Klapki męskie Beliano brązowa gładka skóra rozmiar: 40
359,78 zł
Sprzedawca: anika-schuh

Buty Crocs 20265123B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
231,34 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Buty Crocs 211053485
241,43 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Buty Crocs 212756001
238,42 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Crocs Classic Lined Clog Biały



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
212,95 zł
Sprzedawca: Street-Sport

Klapki Crocs Bistro, rozmiar 42-43



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
201,07 zł
Sprzedawca: Street-Sport