4,3



Na podstawie 32 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
FRENCH AVENUE Vulcan Baie EDP 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
70,00 zł
700,00 zł / 1l
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Riiffs Freeze czyste perfumy unisex 100 ml1 085,50 zł/1l
108,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Stéphane Humbert Lucas 777 Pink Boa EDP 50 ml UNISEX14 130,00 zł/1l
706,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
VERSET Ceix for Him edp 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Sospiro Pasticcio EDP 100 ml UNISEX6 456,00 zł/1l
645,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Sable 100ml EDP
1 215,00 zł/1l
121,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

French Avenue Azzure Oud 100ml EDP
156,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Nectare Extradose woda perfumowana unisex 90 ml
1 375,00 zł/1l
123,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

FRENCH AVENUE Veneno EDP 100ml
1 522,90 zł/1l
152,29 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Cocoa Morado EDP 100ml
1 125,00 zł/1l
112,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 016,00 zł/1l
101,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Ighwa woda perfumowana unisex 100 ml
1 963,70 zł/1l
196,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Veneno Scarlet Extrait de Parfum 100 ml
176,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
png FRENCH AVENUE Vulcan Baie EDP 100ml French Avenue 6298042000926
Producent: French Avenue
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 100ml
Vulcan Baie marki French Avenue to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Vulcan Baie został wydany w 2025 roku.
Nuty zapachowe:
- nuty głowy: Czarna porzeczka, Jeżyna, Bergamotka i Rozmaryn;
- nuty serca: Wódka, Malina, Konwalia i Bazylia;
- nuty bazy: Truskawka, Bursztyn, Piżmo, Drzewo sandałowe, Brzoskwinia, Paczula i Kadzidło
French Avenue Vulcan Baie Eau de Parfum 100ml – Woda perfumowana unisex
Nuty zapachowe:
Głowa: czarna porzeczka, bergamotka, rozmaryn
Serce: malina, wódka, bazylia
Baza: piżmo, drzewo sandałowe
French Avenue Vulcan Baie to nowoczesna, energetyczna kompozycja unisex, która łączy soczyste owoce, świeże zioła i eleganckie drzewne akcenty. Zapach pełen kontrastów – jednocześnie lekki i zmysłowy, świeży, ale o zaskakującej głębi i charakterze.
Otwarcie Vulcan Baie urzeka rześkim połączeniem czarnej porzeczki i bergamotki, przełamanym aromatycznym akcentem rozmarynu. To wybuch świeżości i energii, który natychmiast przyciąga uwagę.
W sercu kompozycji pojawia się oryginalne zestawienie maliny, wódki i bazylii – nieco prowokacyjne, lekko słodkie, ale z wytrawnym, nowoczesnym twistem. Ten etap zapachu emanuje młodzieńczą swobodą i pewnością siebie.
Baza zbudowana z piżma i drzewa sandałowego nadaje całości miękkości, elegancji i trwałości. To wykończenie, które harmonijnie łączy świeżość z subtelną zmysłowością.
French Avenue Vulcan Baie to zapach nowoczesny i odważny – idealny dla osób, które lubią wyróżniać się oryginalnością i energią. Doskonały na dzień, każdą porę roku i każdą okazję, gdy chcesz poczuć świeżość z nutą elegancji.
Główne akordy: słodki, owocowy, cytrusowy, świeży, syntetyczny
Inni lubią również: Pink Boa Sté.phane Hum.bert Lu.cas
Vulcan Baie marki French Avenue to perfumy z rodziny zapachowej Floral Fruity, przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy. Vulcan Baie jest 2025 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, jeżyna, bergamotka i rozmaryn; nutami serca są malina, wódka, konwalia i bazylia; nutami bazy są truskawka, brzoskwinia, drzewo sandałowe, kadzidło, bursztyn, paczula i piżmo.
Woda perfumowana marki French Avenue została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
- Model
- Vulcan Baie
- Waga
- 0.627 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, owocowy
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alkohol, perfumy, woda
- Producent
- French Avenue
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6298042000926
- Numer producenta
- 2074914
- Model
- Vulcan Baie
- Waga
- 0.627 kg
- Rodzaj zapachu
- Kwiatowy, owocowy
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Alkohol, perfumy, woda
- Producent
- French Avenue
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6298042000926
- Numer producenta
- 2074914
Pasuje również do tego

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Sable 100ml EDP
1 215,00 zł/1l
121,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 016,00 zł/1l
101,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Atlantis czyste perfumy unisex 100 ml
1 554,50 zł/1l
155,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

French Avenue Veneno Bianco woda perfumowana unisex 100 ml
1 351,00 zł/1l
135,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Azzure Oud 100ml EDP
156,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Habik for Men, Kobiety, 100 ml
830,00 zł/1l
83,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
925,00 zł/1l
92,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
917,00 zł/1l
91,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Riiffs Freeze czyste perfumy unisex 100 ml
1 085,50 zł/1l
108,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
1 783,75 zł/1l
142,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 281,89 zł/1l
205,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

French Avenue Aether czyste perfumy unisex 100 ml
1 418,10 zł/1l
141,81 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Obsidian czyste perfumy unisex 100 ml
1 670,50 zł/1l
167,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Dynasty woda perfumowana unisex 100 ml
990,90 zł/1l
99,09 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 094,50 zł/1l
109,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

French Avenue Cocoa Morado EDP 100ml
1 125,00 zł/1l
112,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 69% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
69%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
9%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 16% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
16%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
6%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
French Avenue
Jestem bardzo zadowolona z zapachu i szybkiej dostawy – chętnie wrócę tu ponownie!
Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemny, świeży zapach unisex
Jakość i stosunek ceny do jakości są świetne. Bardzo świeży, letni zapach.
Oceniono dnia 7 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Siper dobry
Bardzo ładne perfumy, ale początek jest trudny
Oceniono dnia 17 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Jestem bardzo zadowolony z dostawy i produktu
Oceniono dnia 15 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo owocowy.
Świetny produkt.
Oceniono dnia 3 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super!
wszystko na najwyższym poziomie, dziękuję !!!
Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ale ładnie pachnie
Jakość jest dobra
Oceniono dnia 24 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ta wersja jest dobra do biura i codziennego użytku
Bardzo miły prezent, podobnie jak inne warianty. Długotrwały zapach.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l