4,6



Na podstawie 215 opinii
Zawartość:
100 ml- 80 ml
- 100 ml
French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
164,99 zł
1 649,90 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml1 520,00 zł/1l
152,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Riiffs Freeze czyste perfumy unisex 100 ml1 077,00 zł/1l
107,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
French Avenue Forbidden Fruit Aromatix czyste perfumy unisex 100 ml2 230,00 zł/1l
223,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
MAISON ALHAMBRA Forbidden Love EDP 80ml1 359,63 zł/1l
108,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 250,00 zł/1l
125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

French Avenue Azzure Oud 100ml EDP
156,78 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
1 812,50 zł/1l
145,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Spectre woda perfumowana dla mężczyzn 80 ml
1 421,88 zł/1l
113,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun Limited Edition ekstrakt perfum (150 ml)
1 623,53 zł/1l
243,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Lumiere Garcon woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 146,00 zł/1l
114,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Essence de Blanc EDP 100 ml UNISEX
1 003,00 zł/1l
100,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Nectare Extradose woda perfumowana unisex 90 ml
1 434,44 zł/1l
129,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Black Kabul New Edition woda perfumowana dla mężczyzn 60 ml
1 253,20 zł/1l
125,32 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Czyste perfumy Amber Empire marki French Avenue została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
- Model
- Amber Empire
- Waga
- 0.628 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT, PERFUMY (ZAPACH), WODA (AQUA), CYNAMAL, CYTRAL, CYTRONELLOL, KUMARYNA, EUGENOL, FARNESOL, GERANIOL.
- Producent
- French Avenue
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 6298042000957
- Model
- Amber Empire
- Waga
- 0.628 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALKOHOL DENAT, PERFUMY (ZAPACH), WODA (AQUA), CYNAMAL, CYTRAL, CYTRONELLOL, KUMARYNA, EUGENOL, FARNESOL, GERANIOL.
- Producent
- French Avenue
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 6298042000957
Pasuje również do tego

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

French Avenue Azzure Oud 100ml EDP
156,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nusuk Ateeq czyste perfumy unisex 100 ml
1 250,00 zł/1l
125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Rayhaan – Aquatica 100 ml
1 500,00 zł/1l
150,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ClickShop

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
1 812,50 zł/1l
145,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Rayhaan – Terra 100 ml
1 436,10 zł/1l
143,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Atlas Woda perfumowana dla mężczyzn 55 ml
1 176,50 zł/1l
117,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Dynasty woda perfumowana unisex 100 ml
1 248,90 zł/1l
124,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Obsidian czyste perfumy unisex 100 ml
1 670,50 zł/1l
167,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Riiffs Freeze czyste perfumy unisex 100 ml
1 077,00 zł/1l
107,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,10 zł/1l
134,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Asad Elixir woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 117,50 zł/1l
111,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Aether czyste perfumy unisex 100 ml
1 676,10 zł/1l
167,61 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 340,00 zł/1l
134,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 79% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
79%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
12%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ciepły, słodki i niesamowicie przyjemny - prawdziwy strzał w dziesiątkę!
Zawartość 0,1 l
Byłam mile zaskoczona wysoką jakością tego zapachu. Amber Empire zaczyna się ciepło i lekko słodko z nutą wanilii i nutami orientalnymi. Po kilku minutach rozwija się w kremowy, ambrowy zapach, który jest naprawdę przyjemny na skórze. Trwałość jest mocna - dla mnie z łatwością utrzymuje się przez cały dzień, nie stając się przytłaczającym. Pachnie znacznie drożej niż kosztuje i regularnie otrzymuje komplementy. Każdy, kto lubi ciepłe, słodkie, orientalne zapachy, z pewnością będzie zadowolony. Dla mnie absolutna wskazówka i warta każdego centa.
Oceniono dnia 20 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach, wymaga jednak czasu, by się rozwinąć
Zawartość 0,1 l
Początkowo oceniłem ten zapach gorzej. Wydawał mi się po prostu zbyt słaby. Chciałbym to tutaj skorygować. Te perfumy muszą najpierw przez pewien czas dojrzeć. Uważam, że teraz pachną znacznie intensywniej. Na pewno kupię je ponownie. Dlatego polecam ten zakup.
Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To bardzo ważne.
Zawartość 0,1 l
To naprawdę wspaniałe perfumy, gorąco je polecam. Nie wahajcie się ich kupić – są oryginalne. To już mój drugi zakup w KaufLandzie i za każdym razem perfumy były autentyczne. Bardzo dziękuję.
Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry odpowiednik – podobieństwo 9/10
Zawartość 0,1 l
French Avenue Ambire Empire to po prostu hit, młodszy brat Clive Christian, bardzo dobrze wykonany i doskonały zapach na zimę
Oceniono dnia 8 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna alternatywa
Zawartość 0,1 l
Zapach jest złożony, zmysłowy i pachnie na droższy, niż w rzeczywistości jest. Trwałość jest również dobra – utrzymuje się na mojej skórze przez ponad 6 godzin, co jest więcej niż wystarczające i zdecydowanie wyczuwalne w otoczeniu.
Oceniono dnia 19 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy odpowiednik
Zawartość 0,1 l
W porównaniu z oryginalnym Blonde Amber jest po prostu idealnym odpowiednikiem
Oceniono dnia 19 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oryginalny zapach
Zawartość 0,1 l
Jestem zadowolony z zakupu. Mam już próbkę zapachu (polecam wszystkim najpierw kupić próbki). Na szczęście dokładnie ten sam zapach. Jest oczywiście bardziej na zimną porę roku. Jest bardzo silny, długotrwały.
Oceniono dnia 25 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
SUPER!
Zawartość 0,1 l
Niesamowity zapach, bardzo ładny. Wszystko na najwyższym poziomie, dziękuję.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 202,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 027,90 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
538,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 985,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 893,70 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 018,80 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 090,20 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 844,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 387,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 023,20 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 009,40 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 739,90 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,16 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 722,13 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 427,10 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE