5,0



Na podstawie 3 opinii
Naturalne mydło marsylskie Tekuté mýdlo Extra Pure, 500 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
81,35 zł
162,70 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mydła i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mydło naturalne NEROLI JAŚMIN289,50 zł/1l
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Mydło w kostce do rąk Nesti Saponetta 125g - Marsiglia59,77 zł/1kg
7,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sebamed płyn do mycia bez mydła 50 g393,39 zł/1kg
22,03 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Kremowe mydło Handsan Sensitive Refill 500ml23,14 zł/1l
11,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mydło marsylskie Kwiat Miodu Lawendowego 500ml Lavendelhonig
23,52 zł/1l
117,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Beauterra Marsylskie Masło Shea 300ml
18,73 zł/100ml
56,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Yope Naturalne Mydło w Płynie Werbena, 500 ml
28,70 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

MYDŁO ZIOŁOWE KWIATOWE 500 ml - ZIOŁA I TRAWY AGAFI - AGAFI
121,48 zł/1l
60,74 zł
Sprzedawca: Katomix

Luksja Mydło w płynie AS Relaxing 500 ml
39,16 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Naturalne mydło marsylskie z mleczkiem kokosowym -- 100 g
36 410,00 zł/1kg
36,41 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Elkos Milch & Honig Mydło w Płynie 1 l
8,97 zł/1l
8,97 zł
Sprzedawca: Katomix

Lavera, Sensitiv, Mydło w płynie z aloesem i rumiankiem, 250ml(PRODUKT Z NIEMIEC)
49,04 zł/1kg
13,24 zł
Sprzedawca: taleoo

SONETT Mydło w płynie Sensitive 1 litr
61,94 zł/1l
61,94 zł
Sprzedawca: Emerosa

SODASAN Mydło w płynie Sensitive 300 ml
74,33 zł/1l
22,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Walde Seifen Tradycyjne mydlo miodowe
653,33 zł/1kg
78,40 zł
Sprzedawca: MyParfumerie

Luksja Mydło w płynie Relaxing 900 ml
48,20 zł/1kg
12,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mydło marsylskie Le Petit Olivier - gliceryna, 3x100g
133,00 zł/1kg
49,98 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,90 zł
Sprzedawca: TR8

Sonett mydło żółciowe w płynie 300 ml
65,00 zł/1l
7,80 zł
Sprzedawca: taleoo

Walde Seifen Organiczne mydlo w plynie z drewna cedrowego
514,02 zł/1l
257,01 zł
Sprzedawca: MyParfumerie
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mydło w płynie Savon Le Naturel Extra Pur Marseille, 500 ml
Tradycyjne mydło w płynie Savon de Marseille Extra Pur z oliwą z oliwek jest wytwarzane zgodnie z oryginalną recepturą w Marsylii we Francji. Jest łagodne dla skóry, delikatnie oczyszcza, pozostawiając ją miękką i nawilżoną. Idealne do codziennego stosowania na dłoniach i całym ciele.
Właściwości:
- Delikatnie oczyszcza bez wysuszania
- Zawiera naturalną oliwę z oliwek
- Odpowiedni dla skóry wrażliwej
- Wyprodukowany przy użyciu tradycyjnej metody we Francji
- Autentyczny zapach i naturalne składniki
Składniki:
- Aqua (woda)
- Potassium Cocoate
- Oleinian potasu
- Gliceryna
- Oliwa z oliwek
- Chlorek sodu
- Wodorotlenek potasu
- Parfum (substancja zapachowa)
Sposób użycia:
- Nanieść na mokre dłonie lub ciało
- Spienić i delikatnie masować skórę
- Dokładnie spłukać wodą
- Odpowiedni do codziennego użytku
- Waga
- 700 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- zgodnie z opisem oferty
- Producent
- La Phocéenne de Cosmétique
- EAN
- 3600551164670
- Waga
- 700 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- zgodnie z opisem oferty
- Producent
- La Phocéenne de Cosmétique
- EAN
- 3600551164670
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

PRIJA Mydło w płynie z żeń-szeniem 6 × 380 ml – wegańskie, do codziennego stosowania
1 187,92 zł/1l
451,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Mydło rozjaśniające skórę Kojie San z kwasem kojowym – 2 kostki (65 g)
1 307,54 zł/1kg
84,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Amzteam-pro

Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, mydło oczyszczające w płynie, do ciała i rąk, 300 ml
288,17 zł/1l
86,45 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Tork 420701, Skóra, Mydło w płynie, 1000 ml, 1,03 kg, 92 mm, 92 mm
85,34 zł/1l
85,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Felce Azzurra 8001280062117, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Sosna, Różowy, Pomarańczowy, Różowy, Sosna, Pomarańczowy, Paczula, Lawenda
19,94 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mydło W Płynie Ih Rakun Tropic Holiday 5L
3,78 zł/1l
18,89 zł
Sprzedawca: Leviatan

Würth Handreiniger 4L
53,78 zł/1l
215,10 zł
Sprzedawca: HausDerGeschenke

Dettol, Original, mydło w kostce, 2x 100g
914 600,02 zł/1kg
96,50 zł
-5,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
91,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Yardley English Lavender Seife 3x 100g
646,50 zł/1kg
193,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
122,08 zł/1kg
183,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

VEVOR Zestaw do robienia mydła 1301 ml, silikonowy zestaw do robienia mydła, zestaw do robienia mydła DIY, prostokątna silikonowa forma do mydła z bambusowym pudełkiem 278 x 142 x 93 mm
64,56 zł/1l
86,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

Zestaw do robienia mydła SucceBuy, bambusowe pudełko do cięcia, pudełko wewnętrzne z silikonową formą, proste i faliste narzędzia do cięcia ze stali nierdzewnej, 100 torebek, 105 naklejek - akcesoria do majsterkowania dla dorosłych
58,04 zł/1l
75,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Clinique All About Clean Liquid Facial Soap, Mus oczyszczający, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra sucha, Oczyszczenie, Nawilżający, Orzeźwiający, Butelka, Paraben
415,25 zł/1l
83,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mydło w piance Simpleway do automatycznego dozownika 3-PACK Simpleway Zapach: Melon Yellow,
83,17 zł/1l
74,85 zł
Sprzedawca: SmartBest

Palmolive 8718951257719, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, 250 ml, 1 szt.
56,24 zł/1l
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mydło w kostce Lux Velvet Touch delikatnie pachnące jaśminem i odżywcze z olejkiem migdałowym 80g
15,50 zł/1kg
1,75 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

12 x Lux Soft Touch do delikatnie pachnących mydeł z różą francuską i olejkiem migdałowym 80 g ..
19,38 zł/1l
1,75 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mydło z masłem shea - Verveine|verbena 100g
108,20 zł/1kg
16,95 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Masło shea 200g - Natur Planet
15,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Mydło do prania Chante Clair Marsiglia 250 g
39,48 zł/1l
9,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Faith In Nature, płyn do mycia rąk o zapachu pitahaya, oczyszczający i rewitalizujący, 400 ml
83,50 zł/1l
33,40 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

udział H-01-13-02 Mydło w płynie z limonką i kolendrą 0,5 litra
320,62 zł/1l
160,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HYGOSTAR mini mydło do rąk średnica: 40 mm białe 50 sztuk
3 051,25 zł/1l
122,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mydło do rąk Pomarańcza & Bergamotka (delikatny płyn do mycia rąk) 200 ml
845,00 zł/1l
169,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Palmolive Mydło w piance Malina 250ml
56,24 zł/1l
14,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Biofresh - Ekskluzywne pielgnacyjne mydo do rk 100 gr Regina Roses
203,70 zł/1kg
22,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Mattes, Szare mydło, 175g
27,53 zł/1kg
4,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente, Mydło w kostce Białe Piżmo, 125g
46,47 zł/1kg
8,84 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Xiaomi 6934177723162 Mydło 300 ml Mydło w kremie 327 g 1 szt
141,37 zł/1l
42,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Auronix

Tetmosol Mydło lecznicze Citronella
63,27 zł/1l
25,31 zł
Sprzedawca: HairCosmetics
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne mydło - bardzo przyjemny zapach
Uwielbiam to mydło. Niestety trudno je dostać w Niemczech. We Francji można je dostać w supermarkecie! Zapach jest bardzo przyjemny. Żadnego sziszu, żadnych paskudnych perfum. Czysty, przyjemny zapach. Wysyłka była szybka! Z przyjemnością ponownie!
Oceniono dnia 30 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspomnienie z wakacji
Znaliśmy ten produkt z Francji i zawsze żałowaliśmy, że tylko tam mogliśmy go kupić. Zapach zachwycił już wielu naszych gości i trudno wyobrazić sobie naszą łazienkę bez niego.
Oceniono dnia 22 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mydło do rąk Pomarańcza & Bergamotka (delikatny płyn do mycia rąk) 200 ml
169,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
845,00 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic łagodzący stres DE-STRESS
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic SLEEP INTENSE
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic SLEEP
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic CARDAMOM ROSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
320,68 zł/1l

Perfumowany żel pod prysznic MIRISSA
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Nawilżający żel pod prysznic VIRGIN COCONUT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
302,84 zł/1l

Fioletowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
399,60 zł/1kg

Naturalne mydło w kremie o zapachu cytryny i mandarynki
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło w piance Simpleway do automatycznego dozownika 3-PACK Simpleway Zapach: Melon Yellow,
74,85 zł
Sprzedawca: SmartBest
83,17 zł/1l

Kojie San Nawilżające Mydło 2 sztuki „Skin Lightening Soap” - Mydło pod prysznic z olejkiem kokosowym i olejkiem z drzewa herbacianego



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
91,42 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
677,19 zł/1kg

Kojie San Mydło 2 sztuki - 135 g Rozjaśnia plamy starcze, piegi i inne oznaki uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem słonecznym.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
89,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
333,30 zł/1l

Mydło rozjaśniające skórę Kojie San z kwasem kojowym – 2 kostki (65 g)



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
84,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
1 307,54 zł/1kg

Mydło antybakteryjne CURCUM i TEA CUP
33,40 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
334,00 zł/1l

Naturalne kremowe mydło SANDALWOOD SPICE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło CEYLON TEA YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło naturalne NEROLI JAŚMIN



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne mydło FRANKINCENSE KAFFIR LIME



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło PINK LOTUS ALMOND



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne mydło LAVENDER NEROLI YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l