5,0



Na podstawie 1 opinii
Tork 420701, Skóra, Mydło w płynie, 1000 ml, 1,03 kg, 92 mm, 92 mm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
85,34 zł
85,34 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mydła i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mydło naturalne NEROLI JAŚMIN289,50 zł/1l
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
SAGROTAN® 3025760 Wkład z aloesem85,72 zł/1l
21,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Dermomed Mydło w płynie Białe piżmo, 1 l9,99 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
balsam myjący sensiva18,75 zł/1l
18,75 zł
Sprzedawca: Shoproither

Tork 420810, Skóra, Mydło w płynie, Przeciwbakteryjny, Żółty, 1000 ml, 92 mm
44,52 zł/1l
44,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Tork 520501, Skóra, Mydło w piance, Buteleczka z pompką, Nawilżający, Nawadnianie, Świeży, 1000 ml
550,18 zł/1l
550,18 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Tork 420701, Skóra, Mydło w płynie, 1000 ml, 1,03 kg, 92 mm, 92 mm
523,19 zł/1l
523,19 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Tork 420401, Skóra, Mydło w płynie, 1000 ml, 1,03 kg, 92 mm, 92 mm
51,80 zł/1l
51,80 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Tork 500902, Rąk, Mydło w piance, 800 ml, 109 mm, 72 mm, 160 mm
165,31 zł/1l
132,25 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Tork 520201, Rąk, Mydło w piance, Przezroczysty, 1000 ml, 1,03 kg, 92 mm
86,30 zł/1l
86,30 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Tork 470022, Rąk, Mydło w piance, Wygładzający, Zmiękczający, 800 ml, 811 g, 210 mm
0,15 zł/1kg
122,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

KATRIN® 33430 Mydło dezynfekujące w piance - 1000 ml
93,73 zł/1l
93,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Płyn do mycia twarzy – Delikatny, 200 ml | SONETT
67,05 zł/1l
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Mrtvé moře płynne mydło z pompką 500 ml
85,22 zł/1l
42,61 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Dettol mydło w płynie z pompką 250 ml - Harmanček
260,76 zł/1l
65,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ligia Mydło w płynie Brzoskwiniowe 5 kg
10,41 zł/1kg
52,05 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Frosch 5715, Mydło w płynie, 500 ml
141,02 zł/1l
70,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

tork 424911 Luksusowe mydło w płynie TORK, 1000 ml
59,26 zł/1l
59,26 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sebamed emulsja myjąca w płynie z dozownikiem 200 ml
112,88 zł/1kg
27,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Tork 424011
64,78 zł/1l
64,78 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Przeznaczenie:
- Skóra
- Model:
- Mydło w płynie
- Przetestowane dermatologicznie:
- Tak
- Perfumowany:
- Nie
- Hipoalergiczny:
- Tak
- Pojemność:
- 1000 ml
- Waga produktu:
- 1,03 kg
- Szerokość produktu:
- 92 mm
- Głębokość produktu:
- 92 mm
- Wysokość produktu:
- 240 mm
- Szerokość opakowania:
- 196 mm
- Głębokość opakowania:
- 290 mm
- Wysokość opakowania:
- 260 mm
- Waga wraz z opakowaniem:
- 6,7 kg
- Ilość na paczkę:
- 6 szt.
Dzięki wyjątkowo łagodnemu mydłu w płynie Tork S1/S1 chronisz wrażliwą skórę, ale jednocześnie zapewniasz gościom kompletne mydło. Mydło jest delikatne dla skóry dzięki łagodnym składnikom i bezpośredniej formule bez barwników. Mydło jest certyfikowane przez ECARF jako bardzo przyjazne, co można zobaczyć na pieczęci. Mydło nadaje się do dozowników mydła w płynie i w sprayu Tork (S1), które są łatwe i higieniczne dla każdego. Zmniejsza również ilość odpadów, ponieważ butelka wytwarza próżnię podczas używania mydła. Opakowanie: 6 butelek x 1000 ml. Wymiary 240 x 92 x 92 mm.
Specyfikacja:
Wyjątkowo łagodne mydło w płynie Tork S1/S1 chroni wrażliwą skórę. Mydło jest delikatne dla skóry dzięki łagodnym składnikom i bezpośredniej formule bez barwników. Mydło jest certyfikowane jako bardzo przyjazne przez ECARF. Mydło nadaje się do dozowników mydła w płynie i w sprayu Tork (S1). Opakowanie zawiera 6 butelek o pojemności 1000 ml. Wymiary: 240 x 92 x 92 mm.
Zapewnij swojej wrażliwej skórze wyjątkową pielęgnację dzięki wyjątkowo łagodnemu mydłu w płynie Tork. Mydło jest bardzo delikatne dla skóry dzięki łagodnej formule niezawierającej perfum i barwników. Certyfikowane przez Europejskie Centrum Badań Alergii (ECARF) jako odpowiednie dla alergików.
Nadaje się do dozowników mydła w płynie i w sprayu Tork, które są łatwe w użyciu i zapewniają wszystkim użytkownikom doskonałą higienę rąk. System:
S1 - System mydła w płynie Wygląd: Z perełkami Zapach: bezzapachowy Pojemność: 1000 ml Ilość doz: 1000 Kolor:
Biały Kompatybilny z 560108, 560100
Mydło w płynie, wyjątkowo łagodne, bezzapachowe, 1000 ml, S1 System
Mydło robi różnicęMydło w płynie TORK to idealne połączenie: Ma dużą moc myjącą, a jednocześnie jest delikatne dla skóry. Kremowa konsystencja i przyjemny zapach sprawiają, że mycie rąk jest ożywczym doświadczeniem. Dzięki temu wracasz do biurka pełen świeżości. Mydło w płynie jest nie tylko łagodne dla skóry, ale także dla środowiska: jest biodegradowalne. Nadaje się do dozownika mydła TORK.
- Waga
- 1030 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Glutamate, Glycol Distearate, PEG-4 Rapeseedamide, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Citric Acid, Tetrasodium Iminodisuccinate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate.
- Producent
- EAN
- 7322540394368
- Numer producenta
- 420701
- Waga
- 1030 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Glutamate, Glycol Distearate, PEG-4 Rapeseedamide, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Propylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Citric Acid, Tetrasodium Iminodisuccinate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate.
- Producent
- EAN
- 7322540394368
- Numer producenta
- 420701
Pasuje również do tego

Kärcher TORK SEIFENSCHAUMSPENDER S4 TASP 3.337-632.0
193,36 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

TORK 420501 Fl Mydło Prem. Łagodne 1l
36,80 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Tork 420810, Skóra, Mydło w płynie, Przeciwbakteryjny, Żółty, 1000 ml, 92 mm
44,52 zł/1l
44,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Tork 520501, Skóra, Mydło w piance, Buteleczka z pompką, Nawilżający, Nawadnianie, Świeży, 1000 ml
550,18 zł/1l
550,18 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Tork 420401, Skóra, Mydło w płynie, 1000 ml, 1,03 kg, 92 mm, 92 mm
51,80 zł/1l
51,80 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Tork 236050, Odświeżacz powietrza w aerozolu, Biały, Cytrus, 75 ml, 46 g, Butelka ze sprayem
1 219,54 zł/1kg
106,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

TORK 420601 Tork Fl-Seife Prem. H&body 1l
43,95 zł/1l
43,95 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Senseo CSA210/20, Ekspres do kawy na strączki, 0,7 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Miętowy
421,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tork® 420502 Mydło w płynie Premium łagodne dla systemu S2 - subtelny zapach, 475 ml
0,06 zł/1l
30,24 zł
Sprzedawca: VISO

Tork 460010, Ściana, Metal, Plastik, Stal nierdzewna, Łazienka, Toaleta, 106 mm, 107 mm
435,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pero kuličkové Pentel BK417-A, 0,7 mm, černé
1,82 zł
Sprzedawca: Shan

236070 Neutralizator zapachów do odświeżaczy, 75 ml, TORK
1 369,47 zł/1l
102,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tork 520501, Skóra, Mydło w piance, Buteleczka z pompką, Nawilżający, Nawadnianie, Świeży, 1000 ml
70,81 zł/1l
70,81 zł
Sprzedawca: VISO

Faber-Castell 111683 Zestaw ołówków FABER-CASTELL Jumbo GRIP SPARKLE, różne kolory
55,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy Watch7 , 3,81 cm (1.5"), AMOLED, Ekran dotykowy, Wi-Fi, GPS, 33,8 g
2 349,28 zł
Sprzedawca: Sotel

Tork Singlefold/C-fold Mini, 332 mm, 135 mm, 291 mm
224,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ręcznik Pap Star krepa zielony 25x23cm 250 szt
78,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tablica korkowa VICTORIA, 60 x 90 cm, drewniana rama
74,90 zł
Sprzedawca: vikpap

edding 3000 Marker permanentny różny (opakowanie blistrowe 4 szt.)
38,52 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Canon PG-575, Standardowa wydajność, Czarny, 6,2 ml, 1 szt., 100 stron(y), Jednopak
64,58 zł
Sprzedawca: VISO

Słoik do przechowywania żywności CURVER 'Smart cook' 113142
46,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

Staedtler 128, Czarny, Niebieski, Bordowy, Brązowy, Zielony, Jasny Niebieski, Jasnozielony, Pomarańczowy,..., 12 szt.
59,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

TORK 425502 Mydło w płynie o łagodnym zapachu System S5, 525ml
70,51 zł/1l
37,02 zł
Sprzedawca: VISO

Staedtler Noris erasable 144 50, Czarny, Niebieski, Bordowy, Brązowy, Zielony, Jasnozielony, Mauve, Granatowy (marynarski),..., 12 szt.
27,51 zł
Sprzedawca: Shan

Tefal Duetto+ G719S735, Zestaw do gotowania, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Bez powłoki, Stal nierdzewna, 250 °C
375,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Esselte Europost, Plastik, Przezroczysty, A4, A4, 243 x 332 x 57 mm, 254 x 350 x 61 mm
47,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tork Premium airfreshener aerosol fruit, Spray, 75 ml, Wewnętrzna, Biały
80,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tork 110273, 1800 ark., Biały, 360 m, 20 cm, 9,7 cm, 26 cm
280,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tork 130080, 750 ark., Niebieski, 369 mm, 255 m, 340 mm, 39 cm
356,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tork 110253, 1214 ark., Biały, Papier, 170 m, 14 cm, 9,7 cm
254,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
5 gwiazdek plus
Najlepsza cena i szybka dostawa
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mydło do rąk Pomarańcza & Bergamotka (delikatny płyn do mycia rąk) 200 ml
169,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
845,00 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic łagodzący stres DE-STRESS
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic SLEEP INTENSE
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic SLEEP
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic CARDAMOM ROSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
320,68 zł/1l

Perfumowany żel pod prysznic MIRISSA
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Nawilżający żel pod prysznic VIRGIN COCONUT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
302,84 zł/1l

Fioletowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
399,60 zł/1kg

Naturalne mydło w kremie o zapachu cytryny i mandarynki
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło w piance Simpleway do automatycznego dozownika 3-PACK Simpleway Zapach: Melon Yellow,
74,85 zł
Sprzedawca: SmartBest
83,17 zł/1l

Kojie San Nawilżające Mydło 2 sztuki „Skin Lightening Soap” - Mydło pod prysznic z olejkiem kokosowym i olejkiem z drzewa herbacianego



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
91,42 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
677,19 zł/1kg

Kojie San Mydło 2 sztuki - 135 g Rozjaśnia plamy starcze, piegi i inne oznaki uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem słonecznym.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
89,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
333,30 zł/1l

Mydło rozjaśniające skórę Kojie San z kwasem kojowym – 2 kostki (65 g)



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
84,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
1 307,54 zł/1kg

Mydło antybakteryjne CURCUM i TEA CUP
33,40 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
334,00 zł/1l

Naturalne kremowe mydło SANDALWOOD SPICE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło CEYLON TEA YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło naturalne NEROLI JAŚMIN



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne mydło FRANKINCENSE KAFFIR LIME



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło PINK LOTUS ALMOND



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne mydło LAVENDER NEROLI YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l