- wysokiej jakości medyczny środek do higieny jamy ustnej - na dolegliwości gardła i krtani - roztwór do stosowania w jamie ustnej - wyrób medyczny z apteki - Producent: Urgo GmbH, Niemcy (produkt oryginalny z Niemiec) - PZN: 11637321
Urgo Aphthae płyn 6 ml - Dawkowanie: Płyn - Temat: Różne
Roztwór URGO Aphthae do leczenia aft i małych ran w jamie ustnej, roztwór 6 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
61,58 zł
10 263,33 zł / 1l
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
pt. 9 – śr. 14 października
Łap promocję, póki trwa!
Pozostałe produkty do pielęgnacji ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
algovir spray na przeziębienie dla dzieci, roztwór 20 ml
2 797,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,94 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej informacji o reklamie
Maść ochronna Vagisan, 75 ml Maść
814,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
61,05 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej informacji o reklamie
CB12 spray Spray doustny, roztwór 15 ml
758,12 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
24,26 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej informacji o reklamie
DR. THEISS Maść żywokostowa, 100 ml Maść
803,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
80,39 zł
Sprzedawca: apohealth
Urgo Skin Cracks 3,25 ml, 1 szt. Butelki
19 175,00 zł/1l
61,36 zł
Sprzedawca: apohealth
TANDEX Prevent żel do higieny jamy ustnej, 15 ml żelu
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
ScarSil silikonowy żel na blizny do zapobiegania i leczenia blizn, żel 15 ml
9 948,00 zł/1l
149,22 zł
Sprzedawca: apohealth
Maść 7-Krutersalbe z propolisem 30 ml PZN 18297354
366,67 zł/1l
11,00 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Biomed krem na pajączki 90 ml
637,63 zł/1kg
83,53 zł
Sprzedawca: apohealth
Propolis spray do ust, roztwór 20 ml
938,33 zł/1kg
61,93 zł
Sprzedawca: apohealth
ProntoLind Piercing Spray, roztwór 75 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
30,00 zł
Sprzedawca: apohealth
Granudacyn żel do oczyszczania i nawilżania ran, 50 g żelu
178,26 zł
Sprzedawca: apohealth
Lactisan roztwór 100 ml
447,11 zł/1kg
83,61 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Flint Med Żel na blizny 17 ml
1 687,71 zł/1kg
59,07 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Bioderma Cicabio Arnica + 40 ml
1 327,50 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Lungwort krople do stosowania doustnego 100 ml
1 111,40 zł/1l
111,14 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- wysokiej jakości medyczny środek do higieny jamy ustnej - na dolegliwości gardła i krtani - roztwór do stosowania w jamie ustnej - wyrób medyczny z apteki - Producent: Urgo GmbH, Niemcy (produkt oryginalny z Niemiec) - PZN: 11637321
Urgo Aphthae płyn 6 ml - Dawkowanie: Płyn - Temat: Różne
Waga
0.039 kg
Zawartość
6 ml
Składniki
Pochodna celulozy, kwas mineralny, kwasy karboksylowe, alkohol, woda, aromat, sukraloza. Dystrybucja w Niemczech: Urgo Medical GmbH Justus-von-Liebig-Straße 16 66280 Sulzbach Niemcy Uwaga: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Przed użyciem należy uważnie przeczytać instrukcje zawarte w ulotce dołączonej do opakowania oraz zapoznać się z jego funkcjami i sposobem użycia. Niniejsza ulotka została ostatnio zmieniona w październiku 2019 r.
Pochodna celulozy, kwas mineralny, kwasy karboksylowe, alkohol, woda, aromat, sukraloza. Dystrybucja w Niemczech: Urgo Medical GmbH Justus-von-Liebig-Straße 16 66280 Sulzbach Niemcy Uwaga: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Przed użyciem należy uważnie przeczytać instrukcje zawarte w ulotce dołączonej do opakowania oraz zapoznać się z jego funkcjami i sposobem użycia. Niniejsza ulotka została ostatnio zmieniona w październiku 2019 r.
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(165)Liczba wystawionych ocen: 165
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Drapak dla kota Yaheetech 139 cm H, drapak z 3 platformami widokowymi i 2 jaskiniami do przytulania, różowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(127)Liczba wystawionych ocen: 127
259,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech
Drapak dla kota FEANDREA, 73 cm wysokości Drapak z sizalu, brązowy vintage
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
212,62 zł
Sprzedawca: TR8
Legowisko dla psa Sheena 26592, ortopedyczne, zmywalne i antypoślizgowe, puszyste, L, szare, 98 x 70 x 17 cm
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(179)Liczba wystawionych ocen: 179
670,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
vidaXL Lustro łazienkowe LED szafka białe 60x12x45 cm akrylowe
2,6Średnia ocena: 2,6 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
118,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: vidaXL
Bazooka Przenośny głośnik Bluetooth boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 bryzgoszczelny/złącze radia/microSD/Aux-In/USB/oświetlenie/mikrofon
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
163,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Lampa na komary z promieniowaniem UV i silnym efektem wirowania – skuteczna, bez użycia środków chemicznych i łatwa w czyszczeniu, do użytku w pomieszczeniach – BUZZOFF
1,8Średnia ocena: 1,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
75,04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-4%
71,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
KOSIARKA DO ŚNIEGU AKUMULATOROWA EINHELL GE-ST 36/40 Li E SZEROKOŚĆ ROBOCZA 40,00 CM, MAKSYMALNA GŁĘBOKOŚĆ ŚNIEGU 20 CM
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
963,92 zł
Sprzedawca: conquestgmbh
Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(211)Liczba wystawionych ocen: 211
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
NU-GEL, żel 45 g
208,97 zł
Sprzedawca: apohealth
Siang Pure Red Balm 40g - tajska maść ziołowa rozluźniająca mięśnie
83,38 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE
2 084,50 zł/1kg
Depanten Krem - 100 ml - 5 Szt
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56