Płyny do płukania jamy ustnej
908 wyników
- 4 & więcej
- poniżej 50 zł
- 50 – 100 zł
- 100 – 200 zł
- 200 – 400 zł
- powyżej 400 zł
- Darmowa dostawa
- Wszystkie promocje
Więcej informacji o reklamie

CB12 Płyn do płukania ust, roztwór 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
89,65 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: apohealth
157,01 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

GUM 6863127, 120 ml, 1 szt.
46,99 zł
+ 15,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: Lemonbite
391,58 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

GUM AftaCLEAR, Spray, 15 ml, Spray
42,99 zł
+ 15,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: Lemonbite
Bestseller

Thun 1794 Kret z kredkami, kubek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,25 zł
+ 31,59 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: PorcelanovySvet
63,12 zł/1kg

CB12 spray Spray doustny, roztwór 15 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
24,26 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: apohealth
758,12 zł/1kg

Koncentrat do płukania jamy ustnej Bombaltus, 50 ml
53,04 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: apohealth

Listerine Smart Kidz, Płyn do płukania ust dla dzieci od 6 lat o smaku jagodowym, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
345,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 8 – pt. 9 października
Sprzedawca: Dealsupply
691,98 zł/1kg
Nasze najlepszeoferty
Płyny do płukania jamy ustnej i nie tylko
Zyskaj więcej
One Drop Only, Płyn do płukania ust, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,84 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: apohealth
716,80 zł/1kg

Paroex Sunstar Gum, Płukanka antyseptyczna 0,12% CHX 1784, 300 ml
53,03 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,95 zł
+ 52,17 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – pt. 9 października
Sprzedawca: Scentist
Więcej informacji o reklamie

Biomed Whitening Mouthwash 0,5
25,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,99 zł
+ 15,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: Lemonbite
49,98 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Biomed naturalny płyn do płukania jamy ustnej 500ml wegański
24,99 zł
+ 15,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: Lemonbite
49,98 zł/1l

Elmex, Płyn do płukania zębów, przeciw próchnicy, 400 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,87 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: apohealth
79,67 zł/1l

LISTERINE ZERO Mild Mint, 500 ml, Eukaliptus, Mentol, Butelka, Water, Sorbitol, Propylene Glycol, Poloxamer 407, Sodium Lauryl Sulfate, Eucalyptol, Benzoic Acid,..., Alkohol, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
64,32 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
128,64 zł/1l

Waterpik JT-100E, Elektryczna dysza nitkująca
128,65 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa pt. 9 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PŁYN DO PŁUKANIA UST Z PASTWINEM TRÓJPRĘCIKOWYM ECO 50 ml - WELEDA
34,69 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: apohealth
693,80 zł/1l

Miradent Aquamed, żel redukujący suchość w jamie ustnej, 100 ml
40,54 zł
+ 86,09 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: AbisZ-Markt
248,71 zł/1kg

Płyn do płukania jamy ustnej PLASMA LIQUID



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
94,99 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: apohealth
379,96 zł/1l

Płyn do płukania jamy ustnej B. Braun ProntOral® do dekolonizacji MRE | butelka (250 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,35 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: apohealth
217,40 zł/1l

Spray do ust Bombastus, roztwór 20 ml
44,26 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: apohealth
691,56 zł/1kg

Waterpik Wp 70 flosser
662,49 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Płyn do płukania jamy ustnej Kin Sensikin (500ml)
100,61 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: somnia24
201,22 zł/1l

Silikonowy przyrząd do liftingu twarzy i ćwiczeń ust, napinacz mięśni ust, narzędzie ujędrniające i przeciwzmarszczkowe, różowy
65,92 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 9 – śr. 14 października
Sprzedawca: elezone
1 690,26 zł/1kg

Płyn do płukania ust 500 ml - Purple Whitening Mouthwash - Miętowy smak - Świeży oddech
10,67 zł
+ 21,49 zł za wysyłkęDostawa śr. 21 – pon. 26 października
Sprzedawca: NutraBestBG
21,34 zł/1l

Urządzenie do usuwania kamienia nazębnego w domu, działające na zasadzie ultradźwięków – 5 trybów pracy z podświetleniem LED
101,31 zł
+ 34,99 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: Eoshop
276,05 zł/1kg

Fair Squared 4910323, 500 ml, Butelka, 1 szt.
97,99 zł
+ 85,87 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: TCollection
195,98 zł/1l

Ziołowa esencja do płukania ust 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,99 zł
+ 85,87 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: TCollection
909,90 zł/1l

Apeiron AP7515, 100 ml, Butelka, Mentol
50,13 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: taleoo
501,30 zł/1l

Lavera Płyn do płukania ust COMPLETE CARE BEZ FLUORYDÓW Organiczna mięta i organiczna jeżówka 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,72 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,17 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – wt. 6 października
Sprzedawca: taleoo
72,92 zł/1l

Czyścik do języka ze stali nierdzewnej
16,78 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: taleoo

Listerine Total Care Pyn do pukania ust 6 w 1 Antybakteryjny 500ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 8 – wt. 13 października
Sprzedawca: MadiHealth
168,50 zł/1l

Płyn do płukania jamy ustnej PerioPlus+ Balance 200 ml
63,86 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: apohealth

Vitis ortodontyczny pyn do pukania jamy ustnej 500ml
239,55 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
2 395,50 zł/1l

Lifesystems Expedition repelent 50+ spray Objem: 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 8 – wt. 13 października
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
1 310,00 zł/1l

1x Płyn do płukania jamy ustnej CURASEPT ADS DNA Astringent Pro 200ml
87,94 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
879,40 zł/1l

1x Płyn do płukania jamy ustnej Curaprox PerioPlus+ Protect 0.12% CHX 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
187,55 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 8 – pt. 9 października
Sprzedawca: Arboremedia
1 875,50 zł/1l

Colgate Periogard Płyn do płukania jamy ustnej dla ochrony dziąseł i świeżego oddechu 2 x 400 ml
76,42 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 9 – śr. 14 października
Sprzedawca: Pharmacygreek
84,91 zł/1kg

10 pudełek wosku dentystycznego Ortho Wax Aroma Relief Zestaw do aparatów ortodontycznych Owocowy zapach na podrażnienia dziąseł
78,60 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 9 – śr. 14 października
Sprzedawca: Zanjo24
883,15 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Biorepair Płyn do płukania ust - 500ml - Z MicroRepair - Przeciw próchnicy i wrażliwym zębom - Smak miętowy
33,99 zł
+ 15,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: Lemonbite
67,98 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

20 sztuk płynu do płukania jamy ustnej, przenośny, delikatny zapach mięty, odświeża oddech, pielęgnacja jamy ustnej, czyszczenie zębów, płyn do płukania jamy ustnej
92,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 6 – czw. 8 października
Sprzedawca: Ladenza
368,00 zł/1kg
Korzyści z dostawy
- Szybka dostawa (1–3 dni)
- Darmowa dostawa
Marka
- OMEGA PHARMA DEUTSCHLAND GM
- MEDA Pharma GmbH & Co.KG
- Viatris Healthcare
- Megadent Deflogrip Gerhard Reeg GmbH
- CP Gaba
- Aman Prana
- APO Team GmbH
- AQUAFRESH
- B. Braun Melsungen AG
- Berlin chemie
- BERREN
- Big Buy Cooking
- Biocosmetics
- biomed+
- Biotene
- Blessand
- CB12
- Chlorhexamed
- CHPN
- Church & Dwight
- Cocosity
- Colgate
- Corega
- CUMDENTE GMBH
- Curaden
- Curaprox
- Dentaid
- DENTAID GmbH, Deutschland
- Dentaid- Vitis
- dentalline GmbH & Co. KG
- Dm-Drogeri markt
- Dr. Goerg
- Dr. Hauschka
- DR. KURT WOLFF GMBH & CO. KG
- Elmex
- equilibra
- Esponjabón
- Fair Squared
- Floris London
- GABA GMBH
- Gistuch
- GlaxoSmithKline
- Gum
- hager
- Hager & Werken
- HAGER PHARMA GMBH
- Herbdent
- Hydrophil
- IMP GmbH
- InnovaGoods
- Intermed
- Isdin
- KIN
- KKmoon
- Lacalut
- lacer
- lavera
- Lifesystems
- Listerine
- Lixada
- mann&mann
- MARVIS
- Meridol
- Miradent
- Niyok
- Nordics
- Nupure
- Odol
- Odol-med3®
- OEM
- ONE DROP ONLY
- OraCoat Europa, Deutschland
- PADU
- Panasonic
- PERIO AID
- Pierre Fabre
- PRIM
- Primavera
- Regenerate
- Retterspitz GmbH & Co. KG
- Roha Arzneimittel GmbH
- ROSAIMPEX
- Sence
- Sensodyne
- Signal
- SONNENMOOR Verwertungs- und Vertriebs GmbH
- Soulima
- STADA Consumer Health Deutschland GmbH
- STADA GmbH
- Sterillium®
- Sunstar
- Sunstar - GUM
- TePe
- Tetrobreath
- Thun 1794
- Vademecum
- vitOrgan Arzneimittel GmbH
- WATERPIK
- Weleda
- ZahnQueen
Zawartość
- poniżej 100 ml
- 100 – 300 ml
- 300 – 500 ml
- 500 – 2 500 ml
- powyżej 2 500 ml
Cena
- poniżej 50 zł
- 50 – 100 zł
- 100 – 200 zł
- 200 – 400 zł
- powyżej 400 zł
–
- Wszystkie oferty
Recenzje klientów
& więcej
Kategoria
- Płyny do płukania jamy ustnej
- Szczoteczki do zębów
- Irygatory
- Pasty do zębów
- Wybielanie zębów
- Nici dentystyczne
- Szczoteczki międzyzębowe
- Wykałaczki
- Kubki do płukania jamy ustnej
- Kremy adhezyjne
- Pielęgnacja protez
- Skrobak do języka
- Klepsydry do mycia zębów