Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Revox B77, Plex Step 4P, Multi-Peptide, Hair Shampoo, For Conditioning, 260 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
39,79 zł
153,04 zł / 1l
+ 21,49 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
OLAPLEX No. 4 Bond Maintenance - Szampon Odbudowujący Do Włosów 100 ml600,00 zł/1l
60,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Więcej informacji o reklamie
Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 1000 ml329,73 zł/1l
329,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Olaplex No 4P Blonde Enhancer Toning Shampoo 1000ml264,97 zł/1l
264,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml678,00 zł/1l
169,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume Shampoo 40 ml
1 213,75 zł/1l
48,55 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex, No. 4P Blonde Enhancer, Hair Shampoo, For Neutralisation Of Yellow Tones, 250 ml
451,48 zł/1l
112,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Moroccanoil, Hydration, Paraben-Free, Hair Shampoo, Moisture And Shine, 70 ml
551,57 zł/1l
38,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Laboratoire ACM, Novophane, Hair Shampoo, For Nourishing, 200 ml
326,25 zł/1l
65,25 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Naprawa włosów - Krem 100ml
440,70 zł/1l
44,07 zł
Sprzedawca: taleoo

Sachajuan Hair Cleansing Cream 500 ml
644,38 zł/1l
322,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Wella Professionals Nioxin 2 – system 3-etapowy 300+300+10
393,78 zł/1l
236,27 zł
Sprzedawca: somnia24

SOME BY MI Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Shampoo 285 ml (L) - Szampon przeciw wypadaniu włosów
539,65 zł/1l
153,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon Joico Blonde Life Brightening Shampoo
2 135,00 zł/1l
106,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon odbudowujący ALCINA (250 ml) do włosów zniszczonych
340,00 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

RevitaLash Thickening Shampoo 250 ml
524,16 zł/1l
131,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Marlies Möller Szampon Marlies Möller Specialist Micelle Pre-Shampoo
546,10 zł/1l
109,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ANWEN Hair Me More Volume Boosting Shampoo 200 ml – Hair Me More szampon zwiększający objetość włosów
198,20 zł/1l
39,64 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Alterna Caviar Replenishing Moisture Shampoo 250 ml
366,80 zł/1l
98,84 zł
-7,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
91,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sachajuan Moisturizing Shampoo 990 ml
236,67 zł/1l
234,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lazartigue Repair Intense Repair Shampoo 50ml
1 114,40 zł/1l
55,72 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- MULTI-PEPTIDE SHAMPOO: REVOX B77 PLEX Multi-Peptide Shampoo jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji włosów. Głęboko oczyszcza skórę głowy i usuwa nagromadzony osad bez uszkadzania skóry i pasm włosów oraz zapewnia naturalną równowagę pH.
- WZMACNIA I POPRAWIA ELASTYCZNOŚĆ: Dzięki zawartości kompleksu wielopeptydowego szampon zwiększa odporność włosów na łamanie i poprawia ich elastyczność, chroni włókno włosa oraz wzmacnia osłabione i zniszczone włosy.
- GŁĘBOKIE NAWILŻANIE I OCZYSZCZANIE: Równoważąca formuła szamponu regulującego wydzielanie sebum głęboko oczyszcza, usuwa nadmiar sebum, a jednocześnie zatrzymuje niezbędne nawilżenie, aby zapobiec wysuszeniu i łupieżowi skóry głowy i mieszków włosowych.
- ZASTOSOWANIE: Używaj el Multipeptide Shampoo do codziennej pielęgnacji włosów. Nałożyć szampon el na mokre włosy i skórę głowy, dobrze wmasować i dokładnie spłukać letnią wodą. Następnie odżywić jak zwykle.
- REVOX B77: Marka zajmuje się tworzeniem przystępnych cenowo kosmetyków z filozofią osiągania profesjonalnych rezultatów w domu. Starannie dobieramy składniki i procesy, aby zapewnić, że każda formuła jest skuteczna i najwyższej jakości.
Revox B77, Plex Step 4P, Multi-Peptide, Hair Shampoo, For Conditioning, 260 ml
- Zawartość
- 260 ml
- Składniki
- Woda / AquaCocamidopropylobetainaCocoamfooctan soduSarkozynian laurylowy soduLaurato sodu etoksylowany (laureth-5)Cocamid DEACoco-glukozydOleinian glicerynyGlicerynaProwitamina B5 / PanthenolTrehalozęKapryloil glikolOctylodynian etylowyBiotynoilotripeptyd-1Hydrolizat ekstraktu nasion karobu (Hydrolizat ekstraktu nasion Ceratonia Siliqua)Skrobia kukurydziana (Zea Mays Starch)Polyquaternium-7Chlorek hydroksypropylotrimonium guarTrioleinian trimetylolopropanu PEG/PPG-120/10Laureth-2Eter kaprylowy PPG-3InulinaAlfa-glukan oligosacharydFenoksyetanolChlorek soduChlorek hydroksypropyloguar hydroksypropylotrimoniumKompozycja zapachowa / ParfumBenzoesan soduSorbian potasuKwas cytrynowyDisod EDTA
- Producent
- EAN
- 5060565106994
- Zawartość
- 260 ml
- Składniki
- Woda / AquaCocamidopropylobetainaCocoamfooctan soduSarkozynian laurylowy soduLaurato sodu etoksylowany (laureth-5)Cocamid DEACoco-glukozydOleinian glicerynyGlicerynaProwitamina B5 / PanthenolTrehalozęKapryloil glikolOctylodynian etylowyBiotynoilotripeptyd-1Hydrolizat ekstraktu nasion karobu (Hydrolizat ekstraktu nasion Ceratonia Siliqua)Skrobia kukurydziana (Zea Mays Starch)Polyquaternium-7Chlorek hydroksypropylotrimonium guarTrioleinian trimetylolopropanu PEG/PPG-120/10Laureth-2Eter kaprylowy PPG-3InulinaAlfa-glukan oligosacharydFenoksyetanolChlorek soduChlorek hydroksypropyloguar hydroksypropylotrimoniumKompozycja zapachowa / ParfumBenzoesan soduSorbian potasuKwas cytrynowyDisod EDTA
- Producent
- EAN
- 5060565106994
Pasuje również do tego

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
216,90 zł/1l
216,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Selsun - Pielęgnacja włosów i skóry głowy, 120 ml
1 122,25 zł/1l
134,67 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE

3x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni
51,70 zł/1l
77,55 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon Bioxcin Forte 3x 300 ml Oferta krótkoterminowa - Pielęgnacja przeciw wypadaniu włosów
106,52 zł/1l
95,87 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Intensywny szampon Stieprox 100 ml
644,40 zł/1l
64,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Isdin Nutradeica Szampon przeciwupieowy 200 ml
353,50 zł/1l
70,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
288,65 zł/1l
288,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Matrix | Zestaw pielęgnacyjny Food for Soft - Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml - Intensywnie nawilżający - Jedwabiście miękki
88,50 zł/1l
176,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Vichy Dercos Anti-Dandruff Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych, 390 ml
242,66 zł/1kg
106,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
326,17 zł/1l
326,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon pielęgnujący Aveda Shampure
154,63 zł/1l
165,56 zł
-10,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
154,63 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Moroccanoil Moisture Repair Shampoo szampon do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
275,61 zł/1l
275,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo olejkowy szampon do wlosow, 250ml
607,96 zł/1l
151,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
123,70 zł/1l
123,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Extreme Shampoo 1000 ml
213,90 zł/1l
213,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
163,76 zł/1l
62,23 zł
Sprzedawca: somnia24

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System szampon oczyszczający do włosów falowanych i kręconych 1500 ml
183,40 zł/1l
275,10 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Garnier Botanic Szampon Zielona Herbata, 400 ml
47,98 zł/1kg
20,63 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie
103,99 zł/1l
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon do włosów brązowych Softto+Plus, pokrywa siwe i siwe włosy
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Babaria Zwiebel Szampon 600ml
133,29 zł/1l
93,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Maria Nila True Soft Shampoo bezsiarczanowy szampon przeciw puszeniu się włosów 1000 ml
259,46 zł/1l
259,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Plantur 39, Szampon koloryzujący, blond, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
218,15 zł/1kg
58,90 zł
Sprzedawca: apohealth

Ducray Kelual DS intensywny szampon przeciwświądowy 100 ml
870,80 zł/1l
87,08 zł
Sprzedawca: apohealth

PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo szampon nadający objętość 947 ml
458,53 zł/1l
434,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Milk_Shake Shampoo Milk_Shake Color Care Color Maintainer Shampoo 1000ml
93,19 zł/1l
121,14 zł
-27,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
93,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Just For Men Szampon koloryzujący dla mężczyzn H10 Sandy Blond 66 ml
652,73 zł/1l
43,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Apivita Suchy szampon przeciwupieowy z selerem i propolisem 500ml
345,66 zł/1l
172,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,19 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l