5,0



Na podstawie 6 opinii
Roberto Cavalli Paradiso EDP 50 ml W
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
125,85 zł
2 517,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)2 388,93 zł/1l
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml2 852,20 zł/1l
285,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bvlgari Le Gemme Orom EDP 125 ml M11 349,20 zł/1l
1 418,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Roja Parfums Elysium Pour Homme Parfém 50 ml M23 206,00 zł/1l
1 160,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Roberto Cavalli Paradiso Assoluto Edp Spray
2 644,53 zł/1l
198,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Roberto Cavalli Paradiso Edp Spray
3 089,20 zł/1l
154,46 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Roberto Cavalli JRC01004, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Mandarynka, Neroli, Jaśmin, Cypress, Piżmo
2 620,00 zł/1l
131,00 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Roberto Cavalli Paradiso, Kobiety, 75 ml, Spray, 1 szt.
2 187,33 zł/1l
164,05 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Roberto Cavalli Signature, Kobiety, 30 ml, Perfumy w płynie, Mandarynka, Neroli, Jaśmin, Cypress, Piżmo
4 910,33 zł/1l
147,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Roberto Cavalli Paradiso, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa
2 289,20 zł/1l
114,46 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Cavalli Roberto - Roberto Cavalli EDP 30ml
4 362,67 zł/1l
130,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Roberto Cavalli Paradiso Woda perfumowana, 100ml
1 618,00 zł/1l
161,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Roberto Cavalli Woodiris EDP 100 ml UNISEX
2 421,10 zł/1l
242,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Irristible EDP 80 ml+ EDP 12,5 ml
4 631,52 zł/1l
426,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bvlgari Le Gemme Gyan EDP 125 ml M
12 626,32 zł/1l
1 578,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glamperfeu

Prada amber epv 80ml
7 898,00 zł/1l
631,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Roberto Cavalli Florence EDP 50 ml W
2 716,60 zł/1l
135,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferragamo Amo Ferragamo EDP 100 ml W
1 876,50 zł/1l
187,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ferragamo Signorina Misteriosa EDP 50 ml W
3 405,00 zł/1l
170,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ROBERTO CAVALLI Paradiso Assoluto EDP 75ml
1 892,00 zł/1l
141,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Roberto Cavalli Paradiso Edp Spray
- Model
- Paradiso
- Waga
- 0.372 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALCOHOL DENAT, FRAGRANCE/PARFUM, WATER/EAU (AQUA), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BHT, ALCOHOL TRIS (TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, ALKOHOL BENZYLOWY, CYNAMONIAN BENZYLU, CYTRONELOL, KUMARYNA, FARNEZOL, GERANIOL, CYNAMAL HEKSYLOWY, HYDROKSYCYTRONELAL, IZOEUGENOL, LIMONEN, LINALOL, 2-OKTYNIAN METYLU, ŻÓŁCIEŃ 5 (CI 19140), CZERWIEŃ 4 (CI 14700)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8056860212048
- Numer producenta
- JRC01004
- Model
- Paradiso
- Waga
- 0.372 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALCOHOL DENAT, FRAGRANCE/PARFUM, WATER/EAU (AQUA), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BHT, ALCOHOL TRIS (TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, ALKOHOL BENZYLOWY, CYNAMONIAN BENZYLU, CYTRONELOL, KUMARYNA, FARNEZOL, GERANIOL, CYNAMAL HEKSYLOWY, HYDROKSYCYTRONELAL, IZOEUGENOL, LIMONEN, LINALOL, 2-OKTYNIAN METYLU, ŻÓŁCIEŃ 5 (CI 19140), CZERWIEŃ 4 (CI 14700)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8056860212048
- Numer producenta
- JRC01004
Pasuje również do tego

Roberto Cavalli JRC01004, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Mandarynka, Neroli, Jaśmin, Cypress, Piżmo
2 620,00 zł/1l
131,00 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Roberto Cavalli Paradiso, Kobiety, 75 ml, Spray, 1 szt.
2 187,33 zł/1l
164,05 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Roberto Cavalli JRC01005, Kobiety, 75 ml, Perfumy w płynie, Mandarynka, Neroli, Jaśmin, Cypress, Piżmo
2 022,67 zł/1l
151,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Roberto Cavalli JRC02005, Kobiety, 75 ml, Perfumy w płynie, Bergamotka, Lawenda, Jaśmin, Kaszmir, Cypress
2 507,20 zł/1l
188,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Czarny
5 461,34 zł
-261,34 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5 200,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: nbmobile

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Roberto Cavalli Paradiso Assoluto Edp Spray
2 644,53 zł/1l
198,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro EDP 75 ml W
1 798,00 zł/1l
134,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Roberto Cavalli Paradiso Edp Spray
3 089,20 zł/1l
154,46 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Roberto Cavalli Signature, Kobiety, 30 ml, Perfumy w płynie, Mandarynka, Neroli, Jaśmin, Cypress, Piżmo
4 910,33 zł/1l
147,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Roberto Cavalli Signature, Kobiety, 75 ml, Perfumy w płynie, Ambrette, Zielona mandarynka, Różowy pieprz, Jasminum sambac, Kwiat pomarańczy, Śliwkowy, Bezoin, Paczula, Wanilia
2 395,20 zł/1l
179,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Roberto Cavalli JRC06003, Kobiety, 30 ml, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Bursztyn, Piżmo, Paczula, ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE/PARFUM, WATER/EAU (AQUA), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL...
5 144,33 zł/1l
154,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Roberto Cavalli Paradiso, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa
2 289,20 zł/1l
114,46 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

ROBERTO CAVALLI Paradiso Assoluto EDP 75ml
1 892,00 zł/1l
141,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Cavalli Roberto - Roberto Cavalli EDP 30ml
4 362,67 zł/1l
130,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro, Kobiety, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Lawenda, Jaśmin
2 466,67 zł/1l
185,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Roberto Cavalli , Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Różowy pieprz, Green mandarin,Pink pepper, Kwiat pomarańczy
2 073,33 zł/1l
155,50 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Roberto Cavalli Paradiso Woda perfumowana, 100ml
1 618,00 zł/1l
161,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
5 401,40 zł/1l
278,00 zł
-7,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
270,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dior J'adore, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Ylang-ylang, Ylang-ylang, Różowy
5 822,20 zł/1l
291,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 249,07 zł/1l
168,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 140,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko na najwyższym poziomie
Zawartość 0,075 l
Dobrze przygotowane. Bardzo szybka wysyłka. Wszystko na najwyższym poziomie.
Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry towar
Zawartość 0,03 l
Jestem zadowolony
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 8 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 4 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 12 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l