4,9



Na podstawie 53 opinii
Tchibo Cafissimo pudełko do przechowywania kapsułek z kawą Caffè Crema o pełnym smaku, 120 kapsułek - 4x 30 kapsułek (kawa, zrównoważona i pełna smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
590,99 zł
665,53 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Kapsułki do ekspresu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Illy 7955ST, Kapsułka kawy, Kawa, iperEspresso, 18 szt.539,90 zł/1kg
53,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Nescafe Dolce Gusto Dallmayr Prodomo Arabica 16 kapsułek kawy, opakowanie 3 szt110,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mövenpick kapsułki do kawy RISTRETTO ESPRESSO w aluminiowych kapsułkach 55g366,14 zł/1kg
20,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Starbucks Caffè Latte - 12 Capsules Per Dolce Gusto149,94 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pudełko do przechowywania kapsułek Tchibo Cafissimo Caffè Crema z kawą o pełnym smaku, 96 sztuk (kawa zrównoważona i o pełnym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
128,89 zł/1kg
149,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pudełko do przechowywania Tchibo Cafissimo kapsułki z kawą łagodną, 96 sztuk (kawa łagodna o delikatnym palonym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
358,83 zł/1kg
223,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kapsułki z kawą Tchibo Cafissimo Caffè Crema Barista, 10 sztuk, zrównoważony i sprawiedliwy handel
167,96 zł/1kg
50,17 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pudełko na kapsułki kawy Tchibo Cafissimo Espresso Brasil, 96 kapsułek (espresso, wyrazista kawa o orzechowym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
213,16 zł/1kg
159,44 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Kapsułki z kawą bezkofeinową Tchibo Cafissimo Caffè Crema, 10 sztuk (kawa łagodna o delikatnym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
1 032,14 zł/1kg
72,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pudełko na kapsułki z mocną kawą espresso Tchibo Cafissimo, 96 kapsułek (espresso, intensywne, mocno palone), zrównoważony i sprawiedliwy handel
227,60 zł/1kg
163,87 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Kapsułki z kawą Tchibo Cafissimo Espresso Barista, 10 sztuk, zrównoważony i sprawiedliwy handel, najwyższa jakość
167,96 zł/1kg
50,17 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kapsułki z mocną kawą Tchibo Cafissimo Espresso, 10 sztuk (espresso, intensywne z mocno palonymi smakami), zrównoważony i sprawiedliwy handel
103,88 zł/1kg
25,97 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Tchibo Cafissimo Coffee Caffè Crema kapsułki z łagodną kawą, 10 sztuk (kawa łagodna o delikatnym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
2 354,29 zł/1kg
16,48 zł
Sprzedawca: Metler

Tchibo Cafissimo kapsułki z filtrem do mocnej kawy, 10 sztuk, zrównoważony i sprawiedliwy handel
963,15 zł/1kg
70,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kapsułki z kawą Tchibo Cafissimo Caffè Crema Colombia, 10 kapsułek (kawa, wyrazista z nutą limonki), zrównoważony i sprawiedliwy handel
167,96 zł/1kg
50,17 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Nescafé Dolce Gusto Ristretto NAPOLY, Kapsułka kawy, Ristretto, Dolce Gusto, Nescafé, 16 szt., Pudełko
479,79 zł/1kg
46,06 zł
Sprzedawca: Teshop

L'Or Espresso Espresso Decaffeinato, Kapsułka kawy, Espresso, 10 kub., 10 szt., 52 g, Pudełko
388,86 zł/1kg
30,72 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Tchibo Cafissimo Caffè Crema XL Kapsułki z kawą o pełnym smaku, 10 sztuk (kawa mocna o intensywnym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel, do dużych filiżanek do kawy
193,53 zł/1kg
16,45 zł
Sprzedawca: Metler

Nestle Nescafé Dolce Gusto Chococino, Kapsułka kawy, Dolce Gusto, 8 kub., 1 szt., Pudełko
103,67 zł/1kg
26,54 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- KORZYSTNE OPAKOWANIE: Praktyczne pudełko do przechowywania zawierające 120 kapsułek o najwyższej jakości premium, szczelnie zamkniętych, zachowujących aromat i chroniących przed dostępem powietrza
- MAKSYMALNA ŚWIEŻOŚĆ: Kapsułki zapieczętowane hermetycznie, zachowujące aromat, o zawartości 7,4 g
- Z NAJLEPSZYCH ZIAR TCHIBO: Zrównoważona konsystencja o pełnym smaku (intensywność 4 na 6)
- PRZYDATNE DO RECYKLINGU: Ciesz się certyfikowaną kawą z kapsułek nadających się do recyklingu, bez zawartości aluminium.
- ZRÓWNOWAŻONE: Wszystkie kawy i herbaty Tchibo pochodzą w 100% ze zrównoważonych upraw
Dzięki Cafissimo możesz cieszyć się wyśmienitą kawą z wyjątkowych regionów uprawy. Do każdej z naszych kapsułek aromatycznych Cafissimo używamy wysokiej jakości kawy Tchibo, zebranej w najlepszych regionach uprawy na świecie.
Starannie wyselekcjonowana przez naszych ekspertów i uszlachetniona dzięki indywidualnemu procesowi palenia Tchibo, ta kawa o zrównoważonej konsystencji zapewnia pełne doznania smakowe.
Informacje o produkcie
Kawa palona, mielona
Przechowywanie: w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu
- Przechowywanie i użytkowanie
- Pakowany w atmosferze ochronnej. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu z dala od źródeł ciepła.
- Nadaje się do systemu kapsułkowego
- Cafissimo
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Waga
- 888 g
- Firma spożywcza
- Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, Deutschland/Germany
- Nazwa handlowa
- Kawa palona, mielona
- Producent
- Liczba sztuk
- 120
- Numer producenta
- 535527
- EAN
- 4061445355274
- Przechowywanie i użytkowanie
- Pakowany w atmosferze ochronnej. Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu z dala od źródeł ciepła.
- Nadaje się do systemu kapsułkowego
- Cafissimo
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Waga
- 888 g
- Firma spożywcza
- Tchibo GmbH, Überseering 18, 22297 Hamburg, Deutschland/Germany
- Nazwa handlowa
- Kawa palona, mielona
- Producent
- Liczba sztuk
- 120
- Numer producenta
- 535527
- EAN
- 4061445355274
Pasuje również do tego

Pudełko do przechowywania kapsułek Tchibo Cafissimo Caffè Crema z kawą o pełnym smaku, 96 sztuk (kawa zrównoważona i o pełnym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
128,89 zł/1kg
149,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

De’Longhi EN 80.B, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny
318,24 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pudełko na kapsułki z kawą Tchibo Cafissimo Caffè Crema mild, 120 sztuk – 4 x 30 kapsułek (kawa łagodna o delikatnym aromacie), produkowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i sprawiedliwego handlu
703,56 zł/1kg
590,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kawa w kapsułkach Tchibo Cafissimo Espresso Caramel, 10 kapsułek (espresso, wyrazista z nutą śmietanki i karmelu), zrównoważony i sprawiedliwy handel, edycja smakowa
330,93 zł/1kg
24,82 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Pudełko do przechowywania kapsułek z mocną kawą espresso Tchibo Cafissimo, 120 kapsułek - 4x 30 kapsułek (espresso, intensywne z mocnym palonym smakiem), zrównoważony i sprawiedliwy handel
656,66 zł/1kg
590,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pudełko na kapsułki Tchibo Cafissimo Caffè Crema XL, 80 sztuk – 8 x 10 kapsułek (kawa mocna o intensywnym aromacie), pochodząca ze zrównoważonych upraw i sprawiedliwego handlu, przeznaczona do dużych kubków
760,28 zł/1kg
516,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Krups Inissia XN1001, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,7 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Biały
376,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
340,38 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

EVOCAMP Dywan ogrodowy 300x400 cm, dywan z tworzywa sztucznego, wodoodporny na taras, szaro-biały
374,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WestAndEast-GmbH

ANTTEQ AB32D1 Telewizor 32 cale (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, cyfrowe wyjście audio, w tym tryb hotelowy
970,45 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tchibo Cafissimo kapsułki z filtrem do mocnej kawy, 10 sztuk, zrównoważony i sprawiedliwy handel
963,15 zł/1kg
70,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wentylator grzewczy Trotec TFH 22 E
190,95 zł
-6,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
184,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Pudełko na kapsułki kawy Tchibo Cafissimo Espresso Brasil, 96 kapsułek (espresso, wyrazista kawa o orzechowym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
213,16 zł/1kg
159,44 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Tchibo Cafissimo pudełko do przechowywania kapsułek z pełną kawą Caffè Crema, 80 kapsułek - 8x 10 kapsułek (kawa, zrównoważona i pełna), zrównoważony i sprawiedliwy handel
954,37 zł/1kg
564,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gymform® Leg Action Foot Massager Vibration + Shiatsu Massage Urządzenie do masażu stóp Masaż nóg z planem masażu
707,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zaciskana roleta zaciemniająca bez wiercenia Roleta okienna Roleta termiczna Roleta wenecka, Kolor:Czarny, Szerokość:40 cm, Długość:160 cm
17,09 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

Kawa w kapsułkach Tchibo Cafissimo Espresso Vanilla, 10 kapsułek (espresso, aromatyczna z delikatnym posmakiem wanilii), zrównoważony i sprawiedliwy handel, edycja limitowana
964,43 zł/1kg
67,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pudełko do przechowywania Tchibo Cafissimo kapsułki z kawą łagodną, 96 sztuk (kawa łagodna o delikatnym palonym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
358,83 zł/1kg
223,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kapsułki z kawą Tchibo Cafissimo Flavoured Summer Edition o smaku toffi maślanego, 10 sztuk, espresso, smak toffi maślanego, bez substancji słodzących, edycja limitowana
1 087,43 zł/1kg
76,12 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ekspres kapsułkowy Tchibo Cafissimo "milk" biały do kawy, espresso, caffè crema
880,38 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Caffè Borbone Respresso, Kapsułka kawy, Espresso, Nespresso, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone
303,54 zł/1kg
151,77 zł
Sprzedawca: Sotel

Pudełko do przechowywania kapsułek Tchibo Cafissimo Caffè Crema z kawą o pełnym smaku, 30 sztuk (kawa zrównoważona i o pełnym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
518,83 zł/1kg
115,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ekspres do kawy De'Longhi z Cappuccinatore Nespresso Lattissima One EN510.W 19 bar biały
809,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

szkło ochronne 2X (wyświetlacz + aparat) do iPhone'a 15 Pro z folią pancerną na cały ekran 9H
50,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES

Pudełko na kapsułki z mocną kawą espresso Tchibo Cafissimo, 96 kapsułek (espresso, intensywne, mocno palone), zrównoważony i sprawiedliwy handel
127,58 zł/1kg
146,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kubek termiczny Blumtal Classic ze stali nierdzewnej 350 ml - szczelny kubek do kawy na wynos, izolowany kubek utrzymuje ciepło przez 4 godziny / zimno przez 8 godzin, otwór do picia 360°, łatwe zamknięcie Quick-Press, biały
72,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 96% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
96%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
2%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt
Liczba sztuk 30
Dobry smak..długi okres trwałości..cena 1A....aromatisch vollmundig ..Qualitat gut
Oceniono dnia 11 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kapsułki z kawą
Liczba sztuk 120
Szybka dostawa i tańsze niż w sklepie
Oceniono dnia 10 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top!
Liczba sztuk 30
Ta kawa ma bardzo dobry, kremowy smak!
Oceniono dnia 31 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Poranna rutyna
Liczba sztuk 1
Kawa jest pyszna, ma piękną kremową konsystencję.
Oceniono dnia 24 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko co najlepsze!!!
Liczba sztuk 120
Bardzo szybka dostawa i dobry stosunek jakości do ceny.
Oceniono dnia 24 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt
Liczba sztuk 120
Dobra jakość, przystępna cena!
Oceniono dnia 24 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra cena
Liczba sztuk 30
Stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry!
Oceniono dnia 25 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne.
Liczba sztuk 120
Pyszna i mocna kawa.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Lavazza 7021 kapsułki i kapsułki do kawy Kapsułki Ciemne pieczenie 80 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,98 zł/1kg

Lavazza Point Crema & Aroma Espresso 100 kaps.
139,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
311,09 zł/1kg

KAFFEE Premium 80 kapsułek z kawą w pudełku selekcyjnym Kawa smakowa |wykonane z aluminium |100% nadające się do recyklingu Kapsułki kompatybilne z Nespresso®³



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
189,70 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
421,56 zł/1kg

Dunkin' Donuts Caramel Latte 60 kapsułek z kawą | kompatybilne z ekspresami do kawy Dolce Gusto | kawa rozpuszczalna Latte o smaku karmelowym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
148,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
176,79 zł/1kg

Lavazza Passionale, Kapsułka kawy, Kawa, Ciemna palona, A Modo Mio, 36 kub., 11/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7 065,33 zł/1kg

Metalowa kapsułka wielokrotnego użytku do kawy Dolce Gusto - zrównoważona i przyjazna dla środowiska alternatywa dla jednorazowych kapsułek - srebrna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
119,00 zł
-11,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
107,10 zł
Sprzedawca: 1915SHOP
714,00 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, Kapsułka kawy, Espresso, Średnie palona, A Modo Mio, 54 kub., 12/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10 530,67 zł/1kg

Lavazza Passionale, Kapsułka kawy, Espresso, Ciemna palona, A Modo Mio, 54 kub., 11/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
72,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
143,12 zł/1kg

Lavazza Dek Cremoso Coffee Capsules Tostatura media 36 pz
55,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7 465,33 zł/1kg

ORGANIC COFFEE FLAVORED BOX | 60 przemysłowo kompostowalnych² kapsułek z kawą do ekspresów kapsułkowych Nespresso®³ |La Natura Lifestyle



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
348,04 zł/1kg

Kapsułki Nespresso wielokrotnego użytku - Zestaw 3 kapsułek ze stali nierdzewnej do wielokrotnego napełniania - Kompatybilne z ekspresami Nespresso - Matowa czerń



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,00 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,00 zł
Sprzedawca: 1915SHOP
160,00 zł/1kg

Caffè Borbone AMSOROPALAZSUPREM050, Podstawka pod kawę, Kawa, 7,2 g, A Modo Mio, 7/10, Wielobarwny



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
62,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
125,98 zł/1kg

Crema Hazelnut Coffee - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g|based | Nespresso®*³ compatible



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
331,70 zł/1kg

Suerte wash, 50 Cialde
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
166,64 zł/1kg

Lavazza A Modo Mio Crema e Gusto, Kapsułka kawy, Espresso, Średnie palona, A Modo Mio, 36 kub., 12/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
53,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7 198,67 zł/1kg

Kawa Ristretto - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatybilna z Nespresso®*³
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
325,32 zł/1kg

Kawa w kapsułkach, La Natura Lifestyle Organic, Decaffeinato Espresso, 60 kapsułek kompatybilnych z Nespresso, 100% Arabica, 306 g
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
331,70 zł/1kg

Pakiet degustacyjny - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g| Kompatybilny z Nespresso®*³



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
100,40 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
328,10 zł/1kg

Dallmayr Capsa Lungo Selektion d Oro Brasil 10 kapsułek 56g opakowanie 10 sztuk
212,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa w kapsułkach Caffe Intenso 50szt - Caffe Vergnano
74,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
117,17 zł/1kg