4,7



Na podstawie 37 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Caffè Borbone Respresso, Kapsułka kawy, Espresso, Nespresso, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
149,65 zł
299,30 zł / 1kg
+ 39,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kapsułki do ekspresu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KAFFEE Premium 80 kapsułek z kawą w pudełku selekcyjnym Kawa smakowa |wykonane z aluminium |100% nadające się do recyklingu Kapsułki kompatybilne z Nespresso®³421,56 zł/1kg
189,70 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Więcej informacji o reklamie
Pakiet degustacyjny - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g| Kompatybilny z Nespresso®*³311,44 zł/1kg
95,30 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Passionale, Kapsułka kawy, Espresso, Ciemna palona, A Modo Mio, 54 kub., 11/13143,12 zł/1kg
72,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
5 wielokrotnego użytku kapsułek do kawy Nespresso266,05 zł/1kg
53,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Kawa Starbucks NESS Creamy Vanilla
897,86 zł/1kg
50,28 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Caffè Borbone Respresso, Kapsułka kawy, Kawa, Nespresso, 1 kub., 5 g, 1000 szt.
30 494,00 zł/1kg
152,47 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffè Borbone Red blend, Kapsułka kawy, Kawa, Nespresso, 1 kub., 5 g, 50 szt.
16 490,00 zł/1kg
82,45 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Pudełko do przechowywania kapsułek Tchibo Cafissimo Caffè Crema z kawą o pełnym smaku, 96 sztuk (kawa zrównoważona i o pełnym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
128,89 zł/1kg
149,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Caffè Borbone Respresso, mieszanka Oro, 100 pojedynczo zapakowanych kapsułek do ekspresów Nespresso, waga 5 g
321,86 zł/1kg
160,93 zł
Sprzedawca: Sotel

Lavazza A Modo Mio Crema e Gusto, Kapsułka kawy, Espresso, Średnie palona, A Modo Mio, Arabica, Robusta, A Modo Mio
6 332,00 zł/1kg
47,49 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Caffè Borbone Respresso, Kapsułka kawy, Espresso, Nespresso, 10/10, 4/10, Caffe Borbone
289,14 zł/1kg
144,57 zł
Sprzedawca: Sotel

My Coffee Cup Lungo Caffè Crema, Kapsułka kawy, Caffe creme, Lungo, Lekko palona, Nespresso, 5/10, Biały
231,48 zł/1kg
212,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Jacobs XXL-Pack 40 kapsułek Espresso 10 Intenso
488,37 zł/1kg
129,99 zł
-28,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

JACOBS 4057025 Jacobs Lungo Intenso 20 St.
294,13 zł/1kg
35,48 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,59 zł
Sprzedawca: Katomix

NESCAFÉ 12607056 NESCAFÉ Our Classic Caramel Kaffeekapseln, mild, 6 Portionen
237,73 zł/1kg
30,43 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

JACOBS Capsules Lungo Intenso 200 kapsułki do kawy kompatybilne z systemem Nespresso®*
383,64 zł/1kg
398,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

JACOBS Decaffeinato Classico 6 kapsułek bezkofeinowych 200 kapsułek kompatybilnych z systemem Nespresso®*
365,54 zł/1kg
380,16 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Cremesso Long Caramel 16 Kapseln
90,23 zł/1kg
90,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kapsułki z pełną kawą Tchibo Cafissimo Caffè Crema, 10 sztuk (kawa, zrównoważona i pełna), zrównoważony i sprawiedliwy handel
167,96 zł/1kg
50,17 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Caffè Borbone Miscela Blu, pady do kawy systemu ESE, 44 mm, 150 sztuk, waga 7,2 g na pad
188,64 zł/1kg
226,37 zł
Sprzedawca: Sotel
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Kapsułka kawy
- Rodzaje napojów:
- Espresso
- System kapsułek/saszetek do kawy:
- Nespresso
- Poziom intensywności:
- 9.5/10
- Poziom kwasowości:
- 4/10
- Producent:
- Caffe Borbone
- Ilość na paczkę:
- 100 szt.
- Rodzaj opakowania:
- Pudełko
Idealna równowaga między delikatną słodyczą a kremowym smakiem. Średnie palenie wydobywa w pełni nuty orzechowe, karmelowe i nugatowe. 100% mielonej kawy, zapakowanej w kapsułki
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Caffè Borbone S.r.l., Zona ASI, Loc. Pascarola, 80023 Caivano, IT
- Nazwa handlowa
- Palona i mielona kawa w kapsułkach.
- Producent
- Caffé Borbone
- Zakres dostawy
- 100x5g
- Liczba sztuk
- 100
- Numer producenta
- RESPRESSO ROSSA 100
- EAN
- 8034028330650
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Caffè Borbone S.r.l., Zona ASI, Loc. Pascarola, 80023 Caivano, IT
- Nazwa handlowa
- Palona i mielona kawa w kapsułkach.
- Producent
- Caffé Borbone
- Zakres dostawy
- 100x5g
- Liczba sztuk
- 100
- Numer producenta
- RESPRESSO ROSSA 100
- EAN
- 8034028330650
Pasuje również do tego

Caffè Borbone Respresso, Kapsułka kawy, Kawa, Nespresso, 1 kub., 5 g, 1000 szt.
30 494,00 zł/1kg
152,47 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffè Borbone Respresso, mieszanka Oro, 100 pojedynczo zapakowanych kapsułek do ekspresów Nespresso, waga 5 g
321,86 zł/1kg
160,93 zł
Sprzedawca: Sotel

Kawa Starbucks NESS Creamy Vanilla
897,86 zł/1kg
50,28 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Caffè Borbone Respresso, Kapsułka kawy, Espresso, Nespresso, 10/10, 4/10, Caffe Borbone
289,14 zł/1kg
144,57 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffè Borbone Red blend, Kapsułka kawy, Kawa, Nespresso, 1 kub., 5 g, 50 szt.
16 490,00 zł/1kg
82,45 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

De’Longhi EN 80.B, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny
318,24 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

KAFFEE Premium 80 kapsułek z kawą w pudełku selekcyjnym Kawa smakowa |wykonane z aluminium |100% nadające się do recyklingu Kapsułki kompatybilne z Nespresso®³
421,56 zł/1kg
189,70 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle

Pudełko do przechowywania kapsułek Tchibo Cafissimo Caffè Crema z kawą o pełnym smaku, 96 sztuk (kawa zrównoważona i o pełnym smaku), zrównoważony i sprawiedliwy handel
128,89 zł/1kg
149,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza A Modo Mio Crema e Gusto, Kapsułka kawy, Espresso, Średnie palona, A Modo Mio, Arabica, Robusta, A Modo Mio
6 332,00 zł/1kg
47,49 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Caffè Borbone Blue blend, Kapsułka kawy, Kawa, Nespresso, 1 kub., 5 g, 50 szt.
22 208,00 zł/1kg
111,04 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Caffè Borbone Cialda, Podstawka pod kawę, Kawa, 8.5/10, 5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
20 941,67 zł/1kg
150,78 zł
Sprzedawca: Sotel

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
219,10 zł/1kg
21,91 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Elektryczny spieniacz do mleka Tchibo, nieprzywierająca powłoka, ciepła i zimna pianka mleczna, do latte macchiato, cappuccino i kakao, obudowa ze stali nierdzewnej
237,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Krups Inissia XN1001, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,7 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Biały
376,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Zestaw misek, 4 sztuki, 4 rozmiary, 900-4000 ml, wielokolorowy
146,87 zł
Sprzedawca: CMC_Online_Mall

Tassimo Milka Cocoa Speciality | 8 tarcz T, kapsułki z kawą
329,08 zł/1kg
78,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

De’Longhi Lattissima One EN510.B, Ekspres do espresso, 1 l, Kapsułka kawy, 1450 W, Czarny, Stal nierdzewna
834,36 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Caffè Borbone Cialda, Podstawka pod kawę, Kawa, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
18 025,00 zł/1kg
129,78 zł
Sprzedawca: Sotel

Krups XN1108, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,6 l, Kapsułka kawy, 1310 W, Czarny
404,07 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5 – EA Sports FC 24 Bundle, PlayStation 5, Czarny, Biały, 16384 MB, GDDR6, 448 GB/s, AMD
8 000,23 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Biały, 6 szuf., Płyta wiórowa, Monochromatyczny, Nowoczesny, Płyta wiórowa
450,99 zł
Sprzedawca: TOPESHOP

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
335,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
256,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

De’Longhi Citiz EN267.BAE, Przelewowy ekspres do kawy, 1 l, Kapsułka kawy, 1710 W, Czarny
846,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

VASAGLE stolik kawowy ze złotą żelazną ramą Ø84 x 45,5 cm okrągły szklany stolik solidne szkło hartowane stolik sofowy stabilny stolik do salonu dekoracyjny złoty LGT21G
384,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Caffè Borbone Miscela Rossa, pady do systemu ESE, 44 mm, 150 sztuk, waga 7,2 g na pad
182,96 zł/1kg
197,60 zł
Sprzedawca: Sotel

Relaxdays 10027276, 1 szt.
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kawa w kapsułkach
Kawa jest świetna, dobrze smakuje i zamawiam tylko tę, jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 1 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Café borbone
Piję tę kawę od lat, naprawdę jest najlepsza, przyjemna i kremowa i najlepsza w swojej cenie Przybyła wcześniej niż oczekiwano
Oceniono dnia 25 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Włoska kawa o pełnym smaku
Kapsułki są świetne dla mojego DELONGHI Mini. Zamówiłem tutaj już dwa razy. Zamówiłbym tutaj ponownie i ponownie.
Oceniono dnia 13 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa cena
Super espresso w okazyjnej cenie! Na pewno spróbujemy też innych smaków.
Oceniono dnia 22 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony
Zadowolony
Oceniono dnia 20 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tanio i szybko, dziękuję
Tak, dobra jakość
Oceniono dnia 15 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra
Kawa smakuje po prostu świetnie i szybko dostawa
Oceniono dnia 2 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło dobrze.
Artykuł jest dobry.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kapsułki kawy Nespresso A Modo Mio Crema&Gusto Forte 80szt - Lavazza



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,98 zł/1kg

Kapsułki z kawą Tchibo Cafissimo Caffè Crema Barista, 10 sztuk, zrównoważony i sprawiedliwy handel



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
16,20 zł
Sprzedawca: Metler
2 025,00 zł/1kg

KAFFEE Premium 80 kapsułek z kawą w pudełku selekcyjnym Kawa smakowa |wykonane z aluminium |100% nadające się do recyklingu Kapsułki kompatybilne z Nespresso®³



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
189,70 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
421,56 zł/1kg

Dunkin' Donuts Caramel Latte 60 kapsułek z kawą | kompatybilne z ekspresami do kawy Dolce Gusto | kawa rozpuszczalna Latte o smaku karmelowym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
148,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
176,79 zł/1kg

Lavazza Point Crema & Aroma Espresso 100 kaps.
126,97 zł
-6,98 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
266,64 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, Kapsułka kawy, Espresso, Średnie palona, A Modo Mio, 54 kub., 12/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
78,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10 530,67 zł/1kg

Metalowa kapsułka wielokrotnego użytku do kawy Dolce Gusto - zrównoważona i przyjazna dla środowiska alternatywa dla jednorazowych kapsułek - srebrna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
119,00 zł
Sprzedawca: 1915SHOP
793,33 zł/1kg

Lavazza Passionale, Kapsułka kawy, Espresso, Ciemna palona, A Modo Mio, 54 kub., 11/13



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
72,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
143,12 zł/1kg

Lavazza A Modo Mio Dek Cremoso 36 kapsu³ek
55,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7 465,33 zł/1kg

Crema Hazelnut Coffee - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g|based | Nespresso®*³ compatible



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
331,70 zł/1kg

ORGANIC COFFEE FLAVORED BOX | 60 przemysłowo kompostowalnych² kapsułek z kawą do ekspresów kapsułkowych Nespresso®³ |La Natura Lifestyle



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
106,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
348,04 zł/1kg

Kawa Ristretto - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g|| Kompatybilna z Nespresso®*³
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
325,32 zł/1kg

Kawa w kapsułkach, La Natura Lifestyle Organic, Decaffeinato Espresso, 60 kapsułek kompatybilnych z Nespresso, 100% Arabica, 306 g
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
331,70 zł/1kg

Kapsułki Nespresso wielokrotnego użytku - Zestaw 3 kapsułek ze stali nierdzewnej do wielokrotnego napełniania - Kompatybilne z ekspresami Nespresso - Matowa czerń



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,00 zł
Sprzedawca: 1915SHOP
177,78 zł/1kg

Crema Chocolate Coffee - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g|based | kompatybilny z Nespresso®*³



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,50 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
331,70 zł/1kg

Dallmayr Capsa Lungo Selektion d Oro Brasil 10 kapsułek 56g opakowanie 10 sztuk
209,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pakiet degustacyjny - 60 kapsułek kawy | La Natura Lifestyle Organic 306g| Kompatybilny z Nespresso®*³



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
95,30 zł
Sprzedawca: LaNaturaLifestyle
311,44 zł/1kg

Lavazza Delizioso, Kapsułka kawy, Espresso, Średnie palona, A Modo Mio, 36 kub., 8/13



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6 652,00 zł/1kg

Lavazza Suerte, Kapsułka kawy, Espresso, Ciemna palona, A Modo Mio, 36 kub., 13/13
49,90 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6 653,33 zł/1kg

Modo Mio Classico Forte Crema e Gusto Kaffeekapseln 36 szt. - Lavazza
54,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
141,40 zł/1kg