5,0



Na podstawie 2 opinii
Round Lab - Moisture Mild-Up Sunscreen SPF50+ PA++++ - Nawilżający łagodny filtr przeciwsłoneczny 50ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
77,34 zł
154,68 zł / 100ml
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun Stick SPF 50+ PA++++ 20 g1 138,46 zł/1kg
74,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++144,00 zł/100ml
72,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
Tropic By Malibu Face Cream SPF30 Krem Do Twarzy 40ml32,47 zł/100ml
12,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Round Lab Birch Juice Nawilżający krem przeciwsłoneczny SPF50+ 50 ml
121,60 zł/100ml
60,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Round Lab Birch Moisture Tone-Up Sunscreen 50 ml - Tonizujący krem przeciwsłoneczny
1,37 zł/1kg
68,40 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5 (SPF50+ PA++++)
111,70 zł/100ml
55,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pyunkang Yul - ATO Mild Sun Cream SPF50 PA+++++ 75ml - Krem do twarzy z filtrem
130,88 zł/100ml
98,16 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Manyo - Hyaluron Hydrating Sunscreen SPF50+ PA++++ - Nawilżający Krem Przeciwsłoneczny - 50ml
224,96 zł/100ml
112,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Krem nawilżający z filtrem przeciwsłonecznym Anua Heartleaf Silky Moisture SPF50+ PA++++
137,00 zł/100ml
68,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laneige Radian-C Sun Cream SPF50 - PA, 50 ml
296,40 zł/100ml
148,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SKIN79 Krem przeciwsłoneczny Green Panthenol Mild Sun Cream SPF50+ PA++++ 50ml
158,00 zł/100ml
79,00 zł
Sprzedawca: Skin79

Garnier Ambre Solaire Sun Cream Nawilżające mleczko przeciwsłoneczne SPF 30
53,44 zł/100ml
26,72 zł
Sprzedawca: TR8

COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50 PA+++ 50 ml
106,20 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gisèle Denis filtr przeciwsłoneczny Atopic Haut Spf50 200ml
63,77 zł/100ml
127,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Water 50+ nawilżający krem z filtrem przeciwsłonecznym SPF50+ PA++++ 60ml
196,72 zł/100ml
118,03 zł
Sprzedawca: somnia24

MIXSOON Centella Sun Cream SPF50+ PA++++ 50g - Krem przeciwsłoneczny do twarzy
999,76 zł/1kg
84,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

Bioderma Photoderm Pediatrics Mineral SPF 50+ 50 g
6 531,00 zł/100ml
65,31 zł
Sprzedawca: VISO

Skin1004 Hyalu-Cica Water-Fit Serum z filtrem SPF50+
118,44 zł/100ml
59,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Embryolisse Lait-Creme Multi-Protection SPF20 Nawilżający krem do twarzy z filtrem, 40ml
132,75 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nawilżenie i ochrona dzięki Round Lab - Moisture Mild-Up Sunscreen
Round Lab - Moisture Mild-Up Sunscreen chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, jednocześnie nawilżając ją i kojąc. Delikatna formuła bez filtrów chemicznych jest również odpowiednia dla skóry wrażliwej.
Czym jest Moisture Mild-Up Sunscreen?
Ten krem przeciwsłoneczny z mineralnymi filtrami SPF50+ PA++++ zapewnia wysoką ochronę bez podrażnień. Zawiera ekstrakt z brzozy, madekasozyd i pantenol, które łagodzą skórę i zapobiegają wysuszeniu. Round Lab - Moisture Mild-Up Sunscreen szybko się wchłania, nie pozostawia białego osadu i nie zatyka porów - idealny do codziennego użytku i jako baza pod makijaż.
Kluczowe składniki i ich zalety
Sok z brzozy (Betula Platyphylla Japonica Juice) nawilża i odświeża skórę.
Madekasozyd i centella asiatica łagodzą podrażnienia i wzmacniają barierę ochronną.
Pantenol regeneruje i zmiękcza skórę.
Niacynamid rozjaśnia i ujednolica koloryt skóry.
Tlenek cynku i dwutlenek tytanu zapewniają bezpieczną ochronę mineralną.
Główne efekty
Zapewnia szerokie spektrum ochrony SPF50+ PA++++.
Łagodzi i nawilża nawet wrażliwą skórę.
Lekka konsystencja łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
Nie zawiera perfum, alkoholu i filtrów chemicznych.
Skóra pozostaje świeża, chroniona i komfortowa przez cały dzień.
Dla jakiego typu skóry przeznaczony jest krem?
Skóra wrażliwa - nie zawiera składników drażniących.
Skóra sucha i odwodniona - zapewnia długotrwałe nawilżenie.
Skóra tłusta i mieszana - lekka konsystencja bez lepkości.
Skóra po zabiegach - odpowiedni również po złuszczaniu lub retinoidach.
Skóra normalna - idealny do codziennej delikatnej ochrony.
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Sok z Betula Platyphylla Japonica, tlenek cynku, propanediol, metikon kaprylowy, salicylan butylooktylu, niacynamid, gliceryna, dwutlenek tytanu, pantenol, madekasozyd, Centella Asiatica Extract, tokoferol, uwodorniona lecytyna, polirycynooleinian poliglicerolu-3, siarczan magnezu, glikol kaprylowy, 1,2-heksanodiol, etyloheksylogliceryna, disodium EDTA. (Uwaga: składniki mogą się nieznacznie różnić w zależności od odcienia produktu. Zawsze sprawdzaj oryginalne opakowanie, aby uzyskać aktualne informacje)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8809782558523
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Sok z Betula Platyphylla Japonica, tlenek cynku, propanediol, metikon kaprylowy, salicylan butylooktylu, niacynamid, gliceryna, dwutlenek tytanu, pantenol, madekasozyd, Centella Asiatica Extract, tokoferol, uwodorniona lecytyna, polirycynooleinian poliglicerolu-3, siarczan magnezu, glikol kaprylowy, 1,2-heksanodiol, etyloheksylogliceryna, disodium EDTA. (Uwaga: składniki mogą się nieznacznie różnić w zależności od odcienia produktu. Zawsze sprawdzaj oryginalne opakowanie, aby uzyskać aktualne informacje)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8809782558523
Pasuje również do tego

Round Lab Birch Juice Nawilżający krem przeciwsłoneczny SPF50+ 50 ml
121,60 zł/100ml
60,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Round Lab Birch Moisture Tone-Up Sunscreen 50 ml - Tonizujący krem przeciwsłoneczny
1,37 zł/1kg
68,40 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Peach 70% Niacinamid-Serum 30 ml
232,67 zł/100ml
71,82 zł
-2,02 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,80 zł
Sprzedawca: ISEI

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Beauty of Joseon Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5 (SPF50+ PA++++)
111,70 zł/100ml
55,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
3 994,00 zł/1l
119,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
431,60 zł/100ml
64,74 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
1 039,00 zł/1l
103,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Round Lab Birch Juice Moisutrizing Sun Cushion 15g - Nawilżający krem ochronny w formie cushion
3 856,67 zł/1kg
57,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSRX Advanced Snail Power Essence 96% 100 ml
61,43 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lifetime Air Mini Air Cooler – przenośny klimatyzator bez węża odprowadzającego powietrze, wentylator z chłodzeniem wodnym – nawilżacz powietrza z 3 stopniami prędkości i 2 elementami chłodzącymi – 16 x 16 x 16,5 cm
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
7 658,70 zł/1l
765,87 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Khadlaj Island woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 260,20 zł/1l
126,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
749,90 zł/1l
74,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
4 521,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Granitan

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dr.Althea Pore Refresh Grinding Cleansing Balm 50ml balsam do demakijażu
53,84 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Apple iPhone 13 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 256 GB, 12 MP, iOS 15, Niebieski
Odnowiony
1 765,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz

Khadlaj - Woda perfumowana 100 ml + Spray do ciała 200 ml + Woda perfumowana 10 ml
1 891,20 zł/1l
189,12 zł
Sprzedawca: Parfumtoi
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny krem przeciwsłoneczny z Korei
Mimo że jest to krem z filtrem mineralnym, nie wysusza skóry.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(95)Liczba wystawionych ocen: 95
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
99,98 zł/100ml

HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml

Banana Boat | Sun Cream Spray - SPF 15 - 170 g - Wodoodporny - z olejem kokosowym i arganowym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
53,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
31,76 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 4 - 236 ml - Olej kokosowy - Wodoodporny i ochronny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
19,06 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport CoolZone - 170g - SPF 30 - Chłodzący - Wodoodporny do 80 minut - Ważne do 05/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
29,41 zł/100ml

Banana Boat | Sunscreen Sport Kids - SPF 50 - 14,2g - Wodoodporny - Skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
42,99 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 100 - 170g - Wodoodporny - Ultralekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
199,99 zł
-120,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
47,05 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Olejek do opalania SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrona - nawilżający i wodoodporny
84,95 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
23,30 zł/100ml

Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 15 - 170g - Wodoodporny - Wegański i nawilżający
52,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
31,17 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml