4,5



Na podstawie 21 opinii
Crest | Pasta do zębów 3D White Brilliance - 59g - Mięta - Intensywne wybielanie - Głębokie czyszczenie
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
64,99 zł
649,90 zł / 1l
+ 15,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Pasty do zębów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Crest 3D White Brilliance Vibrant Pfefferminz-Zahnpasta, 130 g, 2er-Pack1 243,46 zł/1l
323,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions

Więcej informacji o reklamie
Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki1 239,88 zł/1l
309,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 uncji (107 g)2 499,90 zł/1l
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions

Więcej informacji o reklamie
Crest 3D White Arctic Fresh Zahnpasta, 93 g (opakowanie 2 sztuki)1 190,43 zł/1l
221,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions

Crest | Pasta do zębów - Radiant Mint - 24g - Wybielająca pasta do zębów - Crest 3d White
55,90 zł/1l
6,90 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,59 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - Z fluorem - Formuła wybielająca - Bezpieczna dla szkliwa
419,25 zł/1l
99,99 zł
-61%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | 3D White Brilliance 24g - Wybielająca pasta do zębów - Miętowa - Przeciw kamieniowi
291,25 zł/1l
6,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Pasta do zębów Violette – dla białych zębów, korygująca przebarwienia i usuwająca osady
934,17 zł/1l
59,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Crest - Wybielająca Pasta do Zębów z Fluorem 153g - Whitening Scope - Przeciw Próchnicy
143,73 zł/1l
21,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów - Mini Scope - 24g - Wybielająca pasta do zębów - z fluorem - przeciw próchnicy
249,58 zł/1l
7,99 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Blend-a-med | Pasta do zębów Classic Fresh 3DWhite - 75 ml - wybielająca - z fluorem - ochrona zębów i dziąseł
95,20 zł/1l
7,14 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Apacare | Pasta do zbw - Pasta do zbw Fluor - 75 ml - Remineralizacja - Profilaktyka prchnicy - Warstwa ochronna
407,60 zł/1l
30,57 zł
Sprzedawca: apohealth

Crest 3D White Brilliance Wybielająca Pasta do Zębów Peppermint – Zestaw 3 sztuk - 3x130g
461,51 zł/1l
179,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lemonbite

Splat Extreme white Pasta wybielająca 75 ml
269,90 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Pasta do zębów Blend-a-med 75ML 3D DELICATE WHITE
99,60 zł/1l
8,37 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Crest 3d White Brilliance Pasta do zębów chroniąca szkliwo 3,9 uncji (110 g)
2 657,20 zł/1l
265,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions

Biorepair - For White Toothpaste - Whitening toothpaste 75ml
312,93 zł/1l
23,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn

Lacalut White pasta do zębów wybielająca 75 ml
688,27 zł/1l
51,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

3D WHITE rewitalizująca wybielająca pasta do zębów 75ml
719,33 zł/1l
53,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pasta do zębów Crest 3D White Brilliance - 59g - Mięta - Intensywne wybielanie - Głębokie czyszczenie
Doświadcz promiennie białych zębów dzięki paście do zębów Crest 3D White Brilliance!
Intensywne czyszczenie dla promiennego uśmiechu
Pastado zębów Crest 3D White Brilliance oferuje rewolucyjną formułę, która nie tylko dokładnie czyści zęby, ale także skutecznie usuwa głęboko osadzone przebarwienia. Już po pierwszym użyciu zauważysz wyraźnie bielsze zęby. Ta pasta do zębów jest idealna dla każdego, kto ceni kompleksową pielęgnację jamy ustnej i jednocześnie pragnie promiennego uśmiechu.
Szczegóły produktu
Najważniejsze informacje o paście do zębów Crest 3D White Brilliance:
Marka: Crest
Nazwa produktu: 3D White Brilliance
Rodzaj: Pasta do zębów
Zawartość: 59g
Smak: miętowy
Składniki aktywne: Monofluorofosforan sodu (1,14%)
Nieaktywne składniki: Woda, Sorbitol, Uwodorniona krzemionka, Heksametafosforan sodu, Pirofosforan disodu, Laurylosiarczan sodu, Karagen, Aromat, Guma ksantanowa, Sacharyna sodowa, Betaina kokamidopropylowa, Kwas fosforowy, Sukraloza, Mika, Dwutlenek tytanu
Odpowiedni dla: Dorośli i dzieci od 6 roku życia
Pielęgnacja zębów dla całej rodziny
Pasta do zębów Crest 3D White Brilliance jest odpowiednia zarówno dla dorosłych, jak i dzieci w wieku od 6 lat. Jest łatwa w użyciu: dokładnie szczotkuj zęby, najlepiej po każdym posiłku lub co najmniej dwa razy dziennie, lub zgodnie z zaleceniami dentysty. Formuła jest bezpieczna do codziennego stosowania i chroni szkliwo zębów. W przypadku dzieci poniżej 6 roku życia stosowanie należy skonsultować z dentystą.
Zalety produktu:
Szybkie rezultaty: Widocznie bielsze zęby już po pierwszym zastosowaniu.
Głęboko działająca formuła: Rozpuszcza głęboko osadzone przebarwienia i zapewnia dokładne czyszczenie.
Delikatny dla szkliwa zębów: Idealny do codziennego stosowania bez uszkadzania szkliwa.
Zawiera fluor: wzmacnia szkliwo zębów i chroni przed próchnicą.
Odświeżający smak: Intensywny miętowy smak zapewnia długotrwałe uczucie świeżości w jamie ustnej.
Najlepsze korzyści ze stosowania tego produktu
Korzystaj z promiennego zdrowia jamy ustnej i pewnego siebie uśmiechu dzięki paście do zębów Crest 3D White Brilliance. Twoje zęby nie tylko otrzymają pielęgnację, której potrzebują, ale także będą widocznie wybielone. Poznaj połączenie skutecznego czyszczenia, ochrony szkliwa i odświeżającego smaku - idealne rozwiązanie do codziennej pielęgnacji zębów!
- Waga
- 0.07 g
- Stopień ścierania
- Wysoki
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- zobacz etykietę
- Producent
- EAN
- 30772161883030772161883
- Waga
- 0.07 g
- Stopień ścierania
- Wysoki
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- zobacz etykietę
- Producent
- EAN
- 30772161883030772161883
Pasuje również do tego

Crest | Pasta do zębów 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Wybielanie - Długotrwała świeżość
449,90 zł/1l
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów 3DWhite Brilliance - 24 g - Miętowy smak - Wybielanie i ochrona
499,58 zł/1l
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów - Radiant Mint - 24g - Wybielająca pasta do zębów - Crest 3d White
55,90 zł/1l
6,90 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,59 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów 3D White Brilliance - 130 g - Miętowa - Wybielająca i odświeżająca
569,90 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Paski do wybielania zębów z technologią No-Slip Profesjonalne wybielanie do wybielania białych zębów Ray of Smile® (28 pasków)
5 529,00 zł/1kg
276,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Crest | Pasta do zębów 3D White Radiant Mint - 93 g - Wybielająca - Świeży oddech - Z fluorem
322,47 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - Z fluorem - Formuła wybielająca - Bezpieczna dla szkliwa
419,25 zł/1l
99,99 zł
-61%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Wzmacnia Szkliwo, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Tartar Whitening - 161g
229,90 zł/1l
49,99 zł
-54%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Wybielająca Mięta - 232g
129,27 zł/1l
34,95 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | 3D White Brilliance 24g - Wybielająca pasta do zębów - Miętowa - Przeciw kamieniowi
291,25 zł/1l
6,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Crest | Odświeżająca Pasta do Zębów, Na podróż, Do Samolotu, Mini Pasta, Świeży Oddech | Cavity Protection - 24g
291,25 zł/1l
6,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest| Miętowa Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy, Na Kamień Nazębny | Vibrant Mint - 65g
89,90 zł/1l
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do Zębów, Ochrona przed Próchnicą, Pasta z Fluorem, Na Kamień Nazębny | Cavity Protection - 232g
86,16 zł/1l
20,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Żelowa Pasta, Miętowa, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Na Kamień Nazębny | Mint Gel - 161g
155,22 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest - Wybielająca Pasta do Zębów z Węglem 130g - Charcoal Deep Clean
461,46 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do Zębów dla Dzieci, Długotrwała Ochrona, Przeciw Próchnicy, Delikatna, z Brokatem | Kid's Cavity - 130g
138,38 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

LEGO Technic Bolid F1 Ferrari SF-24, Model Samochodu Wyścigowego do Złożenia, Ambitny Zestaw dla Dorosłych Fanów Formuły 1, Dekoracje do Domu i Biura, Pomysł na Prezent dla Mężczyzn i Kobiet, 42207
872,83 zł
Sprzedawca: KITSTORE

Crest | Pasta do zębów - 130g - 3DWhite Brilliance - Mięta - Z fluorem - Formuła wybielająca - Formuła bezglutenowa
461,46 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Marvis Smokers Whitening Mint Pasta do zębów, 85 ml
161 369,99 zł/1l
161,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Cynamonowa Pasta do Zębów, Świeży Oddech | Cinnamon - 153g
211 705,88 zł/1kg
49,95 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Crest | Pasta do zębów wybielająca z sodą oczyszczoną - 161 g - Świeży miętowy smak - Usuwa przebarwienia
229,90 zł/1l
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Pasta do zębów Violette – dla białych zębów, korygująca przebarwienia i usuwająca osady
934,17 zł/1l
59,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Marvis Whitening Mint, Wybielająca pasta do zębów, 85 ml, Dorosły
917,53 zł/1l
77,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki
1 239,88 zł/1l
309,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 76% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
76%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
10%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
10%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 października 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
W porządku!
Zawartość 0,232 l
Wszystko w porządku! Bardzo szybka wysyłka i świetne opakowanie! Moja ulubiona pasta do zębów, jedyna, która nie wysusza mi ust w nocy! DZIĘKUJĘ!!
Oceniono dnia 25 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pasta do zębów Crest
Zawartość 0,232 l
Świetny artykuł! Super szybki! Bezpieczne opakowanie! Gorąco polecam!
Oceniono dnia 25 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry smak
Zawartość 0,161 l
Super
Oceniono dnia 23 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rozczarowany
Zawartość 0,232 l
Zamówienie dotarło do mnie inaczej niż zamawiałem. Chciałam dokładnie taką pastę jak na zdjęciu. Jestem rozczarowany.
Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,232 l
Oceniono dnia 12 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,232 l
Oceniono dnia 31 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,093 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pasta Do Zębów Wybielająca 1400 Ppm Fluoru Dla Dorosłych Essenta Whitening Action 75Ml
25,52 zł
Sprzedawca: EDANTI
340,27 zł/1l

Pasta do zębów SPLAT PASTA BIOMED CITRUS FRESH 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
1 239,88 zł/1l

Biomed Sensitive Pasta do zębów wrażliwych 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,79 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,90 zł/1l

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOMED SuperWhite 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
133 250,00 zł/1kg

Biomed Wybielająca pasta do zębów z węglem bez fluoru 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,29 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Pasta Do Zębów Biomed Calcimax 100 Ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,29 zł
Sprzedawca: Lemonbite
57,16 zł/1kg

Splat Professional Sensitive Pasta do zębów 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
199,90 zł/1l

BIOMED Superwhite Wybielająca Pasta do Zębów Bez Fluoru – Zestaw 3 sztuk - 3x100g
47,97 zł
Sprzedawca: Lemonbite
159,90 zł/1l

Bioniq® Repair pasta do zębów 75ml opakowanie 10 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
385,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
513,83 zł/1l

Pasta do zębów Biomed Gum Health 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
124 916,67 zł/1kg

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOCALCIUM 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
189,90 zł/1l

Splat Extreme white Pasta wybielająca 75 ml
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
269,90 zł/1kg

Arm&hammer | Pasta do zębów - Peroxicare - 170g - Głębokie czyszczenie i wybielanie zębów - Dla bielszych zębów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
299,90 zł/1l

Pasta do zębów Crest Pro-Health Gum Recession, 70 g
177,13 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2 530,43 zł/1l

Crest - Wybielająca Pasta do Zębów z Węglem 130g - Charcoal Deep Clean



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
461,46 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Żelowa Pasta, Miętowa, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Na Kamień Nazębny | Mint Gel - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
155,22 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Wzmacnia Szkliwo, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Tartar Whitening - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
49,99 zł
-54%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,90 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów, Ochrona przed Próchnicą, Pasta z Fluorem, Na Kamień Nazębny | Cavity Protection - 232g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
20,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
86,16 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów dla Dzieci, Długotrwała Ochrona, Przeciw Próchnicy, Delikatna, z Brokatem | Kid's Cavity - 130g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
17,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,38 zł/1l