5,0



Na podstawie 1 opinii
Środek do dezynfekcji powierzchni FABA 5 l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
427,99 zł
85,60 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Środki do dezynfekcji i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sagrotan 3249239 Środek czyszczący do dezynfekcji - 500 ml47 692,31 zł/1kg
24,80 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Dr Becher płyn do dezynfekcji rąk 5000ml61,06 zł/1l
305,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Granudacyn roztwór do irygacji ran 1000 ml161,64 zł/1l
161,64 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Etanol 70% (V/V) Środek dezynfekujący Hofmanna, roztwór 500 ml239,58 zł/1l
119,79 zł
Sprzedawca: apohealth

Dr. Starke® Desinfektionsmittel 5,0 l
96,60 zł/1kg
482,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

5 L Izopropanol 70 - Środek dezynfekujący do powierzchni
107,60 zł/1l
537,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Schopf Prophygrippal środek dezynfekujący przeciwko wszystkim wirusom - 100 ml
1 515,96 zł/1l
378,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Roztwór dezynfekujący Barbicide - koncentrat
55,99 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: AllYour

Kiehl RapiDés płyn do dezynfekcji j 35 04 47 750ml
603,99 zł/1l
452,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw do dezynfekcji rąk i powierzchni Schopf - 700 ml
569,99 zł/1l
398,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wepos Hygiene Spray 750ml 2000001258
509,32 zł/1l
381,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

DESTIX DX1012 Destix Desinfektionstücher
391,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Becht4care® Händedesinfektionsgel 1,0 l
84,49 zł/1l
84,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr. Schnell MILIBAC N Środek do dezynfekcji powierzchni i usuwania kamienia | Butelka (1 l)
439,99 zł/1l
439,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Chusteczki Altrufect®, w opakowaniu 150 sztuk | Opakowanie (150 sztuk)
380,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Greenspeed - Spray dezynfekujący Greenspeed Lacto 500ml | 1 butelka | 6 sztuk
304,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Desomed 00-457OP-0015 Desomed Aseptoman med Händedesinfektion, Inhalt: 150 ml
144,60 zł/1l
21,69 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Desomed 00-457OP-005 Desomed Aseptoman med Händedesinfektion, Inhalt: 500 ml
64,86 zł/1l
32,43 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Schopf Riders spray dezynfekujący Disinfect Blu-Sept - 500 ml
805,98 zł/1l
402,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Środek do dezynfekcji powierzchni 5 l
- szybkie działanie
- gotowy do użycia środek dezynfekujący
Produkt nadaje się do dezynfekcji twardych powierzchni w przemyśle spożywczym i napojowym oraz innych zastosowaniach związanych z PT4, a także do zastosowań związanych z PT2
związanych z PT2 w sektorze medycznym, przemysłowym i instytucjonalnym.
Należy zachować ostrożność podczas stosowania produktów biobójczych. Przed użyciem należy zawsze zapoznać się z etykietą i informacją o produkcie! Nr BAuA: N-117297, rodzaj produktu: PT2 + PT4
Substancje czynne: chlorek didecylodimetyloamoniowy(DDAC): 2,5 g/l i chlorek benzalkoniowy (ADBAC/BKC (C12-16)): 2,5 g/l
Zastosowanie: Produkt można stosować na różne sposoby, z użyciem środków mechanicznych (np. mop, ścierka) lub bez użycia środków mechanicznych (spryskiwacz, rozpylacz, płukanie).
Sektor spożywczy i instytucjonalny: Aby uzyskać działanie przeciwko bakteriom i drożdżom, należy zastosować produkt bez użycia siły mechanicznej i pozostawić na minutę. Aby uzyskać działanie przeciwko szczepom spożywczym (Salmonella enterica, Listeria monocytogenes i
Sacharomyces cerevisiae) należy stosować produkt bez użycia środków mechanicznych i pozostawić na 5 minut. Płukanie jest konieczne tylko w przypadku kontaktu z żywnością.
Aby uzyskać działanie przeciwgrzybicze, należy zastosować produkt z użyciem lub bez użycia środków mechanicznych i pozostawić na co najmniej 15 minut.
Aby uzyskać działanie przeciwko wirusom otoczkowym, należy zastosować produkt z użyciem lub bez użycia środków mechanicznych i pozostawić na co najmniej 5 minut.
W sektorze medycznym: Aby uzyskać działanie przeciwko bakteriom i drożdżom, należy nałożyć produkt bez działania mechanicznego i pozostawić na 5 minut.
Alternatywnie, produkt należy stosować z użyciem środków mechanicznych i pozostawić na minutę. Aby uzyskać działanie przeciwgrzybicze, produkt należy stosować z użyciem środków mechanicznych i pozostawić na co najmniej 15 minut. Aby uzyskać działanie przeciwko wirusom otoczkowym, produkt należy stosować z użyciem środków mechanicznych lub bez nich i pozostawić na co najmniej 5 minut.
Produkt nie jest oznaczony jako niebezpieczny zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1272/2008.
Należy jednak przestrzegać standardowych środków ostrożności stosowanych podczas obchodzenia się z chemikaliami.
Zawiera produkty biobójcze: chlorek didecylodimetyloamoniowy, czwartorzędowe związki amoniowe, chlorek benzylo-C12-C16-alkilodimetylu.
Nie jest towarem niebezpiecznym.
- Model
- Flächendesinfektionsmittel
- Waga
- 6000 g
- Zawartość
- 5000 ml
- Producent
- FABA Chemie
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260716532752
- Numer producenta
- N-117297
- Model
- Flächendesinfektionsmittel
- Waga
- 6000 g
- Zawartość
- 5000 ml
- Producent
- FABA Chemie
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4260716532752
- Numer producenta
- N-117297
Produkty biobójcze należy stosować ostrożnie. Przed użyciem należy zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
N-117297
Brak hasła ostrzegawczego
P102: Chronić przed dziećmi.
Pasuje również do tego

Środek do dezynfekcji powierzchni FABA 2 x 5 l
49,40 zł/1l
493,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Dr. Starke® Desinfektionsmittel 5,0 l
96,60 zł/1kg
482,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

5 L Izopropanol 70 - Środek dezynfekujący do powierzchni
107,60 zł/1l
537,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
223,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

COSTWAY Mata kempingowa Samonadmuchująca się, 2-osobowa mata kempingowa z poduszką, ultralekka, wodoodporna, dmuchana mata kempingowa do spania na kemping, wędrówki, plażę, podróże
206,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Opaska Na Oczy Do Spania 3D Maska Zaciemniająca Regulowana Jakość Premium
54,00 zł
Sprzedawca: MediSleep

KOMFOTTEU Stelaż do hamaka, Stelaż do fotela wiszącego Eiesn z hakiem, Wolnostojący stojak do hamaka, stabilny i bezpieczny, maksymalne obciążenie 150 kg, Stojak C do foteli wiszących w pomieszczeniach, patio, ogrodzie
429,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Komfott

Wentylator ścienny Zimilo bez konieczności wiercenia z funkcją turbo – ultra cichy, 3 prędkości, 2 haczyki w zestawie, do sypialni i kuchni
199,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBG-Onlineshop

ROBBYROB płyn do dezynfekcji rąk 5l
88,80 zł/1l
454,99 zł
-11,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
443,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
137,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mikrozid Universal Wipes Premium do dezynfekcji wyrobów medycznych i wszelkiego rodzaju powierzchni, 80 chusteczek
70,11 zł
Sprzedawca: apohealth

Filtr do kranu Homelody, filtr do wody z kranu, usuwa chlor, metale ciężkie i nieprzyjemny smak, zapewnia wodę o lepszym smaku
178,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Persil Gel Expert Lavender 900 ml 20 prań
51,50 zł/1l
46,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Niezależne ogrzewanie samochodowe, Ogrzewacz samochodowy, Ogrzewanie samochodowe, Ogrzewanie wnętrza samochodu, ogrzewanie i odmrażacz przedniej szyby, 360°, 12 V, 150 W – BREEZY
70,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Mikrozid Chusteczki uniwersalne - zamykane (100 szt.)
112,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sagrotan 3249239 Środek czyszczący do dezynfekcji - 500 ml
47 692,31 zł/1kg
24,80 zł
Sprzedawca: apohealth

Wentylator sufitowy Jayseuw Ø 50 cm z lampą sufitową LED, oświetleniem i pilotem
377,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l
47,10 zł/1l
47,10 zł
Sprzedawca: apohealth

Termometr Długopis do żywności Termometr do żywności Sonda Termometr do pieczeni
26,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Dreame R10, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Biały, Suchy, Dywan, Podłoga, Bateria
973,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

7-dniowe pudełko na tabletki
388,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

XIAOMI Vacuum Cleaner G20 Lite white
386,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Auronix

Thomson Neo 360 X GEN360-4C128BK – laptop konwertowalny z ekranem FHD o przekątnej 33,78 cm (13,3"), procesorem Celeron N4020, 4 GB pamięci RAM, dyskiem 128 GB, systemem Windows 10 Home i klawiaturą QWERTZ, kolor czarny
1 125,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Telesun

Uniwersalna butelka z płynem Microcide 1000ml
60,99 zł/1l
60,99 zł
Sprzedawca: Shoproither

Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
14,89 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Delikatny płyn do prania 5L, ekologiczny, wegański, , do delikatnych tkanin
40,16 zł/1l
200,80 zł
Sprzedawca: Ka_SHOP

Intex 56475, 990 l, Basen nadmuchiwany, Dziecko i dorosły, 4 os., Niebieski, Biały, 11,7 kg
273,75 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 10 lWaga 12 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

500 chusteczek dezynfekujących - 70% alkoholu Jednorazowe chusteczki do czyszczenia samochodu, okularów, wyświetlaczy
170,00 zł
Sprzedawca: Baskany

Sagrotan 3249239 Środek czyszczący do dezynfekcji - 500 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
24,80 zł
Sprzedawca: apohealth
47 692,31 zł/1kg

Clorox | Chusteczki dezynfekujące - Lawenda i jaśmin - 75 sztuk - Scentiva - Dezynfekcja i czystość



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
42,90 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Clorox | Chusteczki dezynfekujące - Grejpfrut i kwiat pomarańczy - 75 sztuk - Antybakteryjne - Delikatne czyszczenie



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Dr Becher płyn do dezynfekcji rąk 5000ml
305,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,06 zł/1l

Clorox | Chusteczki dezynfekujące Scentiva - Lilia kokosowa - 75 sztuk - Antybakteryjne - Chusteczki dezynfekujące



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
38,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Clorox | Chusteczki dezynfekujące - Chrupiący zapach cytryny - 35 sztuk - Antybakteryjne i skuteczne przeciwko wirusom - Do wszystkich powierzchni
24,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
109,54 zł/1kg

Etanol 70% (V/V) Środek dezynfekujący Hofmanna, roztwór 500 ml
119,79 zł
Sprzedawca: apohealth
239,58 zł/1l

B. Braun Meliseptol® Wipes sensitive chusteczki dezynfekujące - 100 sztuk | opakowanie (100 chusteczek)
70,85 zł
Sprzedawca: apohealth

Astonish - Spray Dezynfekujący do Powierzchni - Pink Roses - 550ml
12,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
23,62 zł/1l

Katadyn Micropur Classic MC 1T 4 x 25 sztuk



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
89,40 zł
-3,15 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,25 zł
Sprzedawca: apohealth

HydroClean Solution, 1 sztuka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
67,23 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,98 zł
Sprzedawca: apohealth

Astonish| Płyn do dezynfekcji Pink Roses - 300 ml - Wegański - Antybakteryjny - Świeży zapach



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
39,97 zł/1l

Uniwersalna butelka z płynem Microcide 1000ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
60,99 zł
Sprzedawca: Shoproither
60,99 zł/1l

Mikrozid Universal Wipes Premium do dezynfekcji wyrobów medycznych i wszelkiego rodzaju powierzchni, 80 chusteczek



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
70,11 zł
Sprzedawca: apohealth

MICROPUR Forte MF 1000F dezynfekuje i konserwuje wodę pitną, roztwór 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
77,82 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,09 zł
Sprzedawca: apohealth
740,90 zł/1l

Reduktor ciśnienia wody mosiężny G1 G1/2 wtyczka z urządzeniem pomiarowym 40 mikronów filtr reduktor do urządzeń gospodarstwa domowego
318,70 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Schülke octenilin® sterylny roztwór do irygacji ran | butelka (350 ml)
82,92 zł
Sprzedawca: apohealth
236,91 zł/1l

HARTMANN 39521 Bacillol® AF Desinfektionsmittel 1,0 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
47,10 zł
Sprzedawca: apohealth
47,10 zł/1l

Softasept N spray butelka do dezynfekcji skóry 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,09 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,22 zł
Sprzedawca: apohealth
120,88 zł/1l