4,6



Na podstawie 5 opinii
Grupy docelowe:
UnisexNaturalny płyn do szybkiego opalania 150 ml, efekt brązowy, beta-karoten i smilaks, produkt wegański – Negatan
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
84,99 zł
56,66 zł / 100ml
Darmowa wysyłka
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
VIT C Serum do twarzy z witaminą C i kwasem poliglutaminowym i zaawansowaną odnową 30 ml146,78 zł/100ml
73,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Więcej informacji o reklamie
Revamin – nawilżający krem do twarzy do pielęgnacji skóry z niedoskonałościami – 50 ml3 079,20 zł/1kg
153,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24

Więcej informacji o reklamie
ETERNELLE – rewitalizujący krem do twarzy do codziennej pielęgnacji skóry – 50 ml306,52 zł/100ml
153,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Więcej informacji o reklamie
CannabiLAB – Krem do pielęgnacji skóry i nawilżający – 50 ml306,52 zł/100ml
153,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Krem do pielęgnacji skóry z glutatyonem, długotrwałe działanie, 35 ml
202,71 zł/100ml
70,95 zł
Sprzedawca: VISO

Naturalny krem na trądzik 50 ml
109,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Krem nawilżający po opalaniu 3×150 ml, przedłużający opaleniznę, z nieśmiertelnikiem, naturalny, wegański 3xAftertan
28,19 zł/100ml
126,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll

Flos-Lek Beta Carotene, Olejek, 30 ml
172,77 zł/100ml
53,57 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,83 zł
Sprzedawca: MANADA

ISDIN Acniben Repair Gel Cream, 40 ml CRE
1 581,38 zł/1kg
126,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Booster nawilżający z kwasem hialuronowym 30 ml
733,33 zł/100ml
220,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Biffidi

Krem do twarzy z jadem pszczelim i smilaksem 30 ml, naturalny środek nawilżający przeciwzmarszczkowy, do wszystkich rodzajów skóry – Folixir
212,30 zł/100ml
63,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll

Olejek pielęgnacyjny Bi-Oil (naturalny), 60 ml
105,28 zł/100ml
63,17 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Ochrona skóry - Intensywne serum, 30 ml | SANTE
288,87 zł/100ml
86,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Wazelina Enzborn 100 ml
161,60 zł/1l
16,16 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Dr. Grandel Hydro Lipid Dwufazowy Intensywny krem nawilżający
405,30 zł/100ml
202,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jowe Repair Cream - 40 ml
177,27 zł/100ml
70,91 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Ultrasun Face Spf50+ Tinted Honey Fluid 40 ml
463,37 zł/100ml
185,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

VT COSMETICS - HYDROP REEDLE SHOT 300hL, 50ml booster nawilżający
234,68 zł/100ml
117,34 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Uniwersalny naturalny olejek Bi-Oil Purcellin Oil, 125 ml
58,61 zł/100ml
73,26 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Aknederm Cream 30 g
1 943,18 zł/1kg
85,50 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Szybka i naturalna opalenizna bez kompromisów
Negatan to naturalny płyn samoopalający, który pomaga uzyskać intensywną i równomierną opaleniznę. Lekka konsystencja łatwo się nakłada i pozostawia skórę gładką, nawilżoną i naturalnie rozświetloną.
Szybka i widoczna opalenizna
wspomaga uzyskanie ciemniejszego odcienia skóry
widoczny efekt już po pierwszym użyciu
równomierny efekt bez plam
Lekka i nietłusta konsystencja
szybkie wchłanianie
nie pozostawia tłustej warstwy
wygodna aplikacja nawet w ciągu dnia
Naturalny skład
Skład w 100% wegański
bez zbędnych substancji chemicznych
delikatny dla skóry
Odżywianie i nawilżanie skóry
zawiera olejki roślinne
pozostawia skórę gładką
wspomaga zdrowy wygląd
Przyjemny wygląd i uczucie
nadaje skórze delikatny połysk
sprawia, że jest gładka
nadaje się do codziennego stosowania
Łatwa aplikacja
równomierne nakładanie na ciało
idealne przed opalaniem
praktyczne w użyciu również w podróży
Informacje techniczne
Typ: płyn samoopalający
Pojemność: 1× 150 ml
Skład: oleje roślinne, beta-karoten, smilax
Sposób użycia: stosować przed ekspozycją na słońce
Zawartość opakowania
1× naturalny płyn do opalania (150 ml)
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- SZCZEGÓŁY: Objem: 150 ml INCI: Olus Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Olea Europaea Fruit Oil, Juglans Regia Seed Oil, Hydrogenated Olive Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Isopropyl Myristate, Parfum, Beta-Carotene, Helichrysum italicum Flower Extract, Tocopherol, benzyl salicylate, coumarin, d- limonene, hexyl cinnamal, linalool.
- Producent
- Nega Cosmetics
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3830077631138
- Numer producenta
- Negatan
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- SZCZEGÓŁY: Objem: 150 ml INCI: Olus Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Olea Europaea Fruit Oil, Juglans Regia Seed Oil, Hydrogenated Olive Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Isopropyl Myristate, Parfum, Beta-Carotene, Helichrysum italicum Flower Extract, Tocopherol, benzyl salicylate, coumarin, d- limonene, hexyl cinnamal, linalool.
- Producent
- Nega Cosmetics
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3830077631138
- Numer producenta
- Negatan
Pasuje również do tego

Naturalny płyn do szybkiego opalania 2×150 ml, efekt brązowy, beta-karoten i smilax, produkt wegański – 2xNegatan
453,30 zł/1l
135,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll

Naturalny zestaw do opalania 2×150 ml, płyn samoopalający i balsam po opalaniu z nieśmiertelnikiem, wegańska pielęgnacja skóry – SummerMatch
376,40 zł/1l
112,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll

Byrokko Shine Brown Oil Olejek Opalający 150ml
49,99 zł/100ml
74,98 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Hisense RS818N4TIE, Wolnostojący, Typ amerykański, Szary, Stal nierdzewna, Dotyk, LED, Na drzwiach
9 031,60 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bomann Kombi SBS, Wolnostojący, Typ amerykański, Czarny, Dotyk, LED, Na drzwiach
2 259,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Hawaiian Tropic Self Tanning Milk Mleczko Do Stopniowego Opalania
225,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Naturalny płyn do szybkiego opalania 3×150 ml, efekt brązowy, beta-karoten i smilax, produkt wegański – 3xNegatan
42,51 zł/100ml
191,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll

Łóżko tapicerowane Flieks 140x200 cm z oświetleniem LED i zagłówkiem o regulowanej wysokości, łóżko podwójne ze stelażem listwowym i 4 szufladami, łóżko do przechowywania pościeli, szare
950,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

200 ml krem do opalania z natychmiastowym efektem, krem do opalania z dżemem - BRONZIE
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Łóżko tapicerowane Flieks 140 x 200 cm z portem USB i złączem typu C, łóżko z pojemnikiem, łóżko kontynentalne z oświetleniem LED i stelażem z listew
1 363,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Mazzaci TanQuick Naturalny Samoopalacz
344,90 zł/1l
68,98 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Kosz na pranie Kosz na pranie Skrzynia na pranie Wiklinowy biały prostokątny Pokrywa WxDxH 32x24x48cm
112,00 zł
Sprzedawca: d_vier

Lirene, Karotenowy olejek przyspieszający opalanie SPF10, 150 ml
229,40 zł/1l
35,56 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,41 zł
Sprzedawca: MANADA

BUF BOOF® P100 Fotelik samochodowy i-Size R129 40–150 cm, obracany 360°, ISOFIX, ochrona boczna, funkcja leżenia do 165°, BlackBear
408,50 zł
-9,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BUF_BOOF

Gorenje R4142PS, 242 l, N-ST, 40 dB, E, Szary, Metaliczny
1 734,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

Materac 90x200 25 cm Zintegrowany topper Materac 7-strefowy materac sprężynowy H3/H4
469,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
1 808,23 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Teshop

Masseno Narożnik SELVA L-S z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Jasnoszary, MONOLITH 84
3 099,00 zł
Sprzedawca: masseno

TRADA łóżko na sprężynach 180x200 Palermo z szufladami z materacem z topperem w komplecie łóżko tapicerowane Bonell H3 Beige
2 945,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TRADA

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
20%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Producent Nega Cosmetics
Bardzo dobra
Oceniono dnia 24 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Producent Nega Cosmetics
Jestem zadowolony
Oceniono dnia 30 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wysoka cena to nie taki cud
Producent Nega Cosmetics
Wysoka cena to nie taki cud
Oceniono dnia 8 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Producent Nega Cosmetics
Oceniono dnia 20 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Producent Nega Cosmetics
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
84,00 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
275,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
551,58 zł/100ml

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 889,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 955,74 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,79 zł
Sprzedawca: apohealth
699,88 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
821,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 642,80 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
667,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
444,77 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Krem do twarzy Deep Vita C, 55 g
104,99 zł
Sprzedawca: ISEI
1 908,91 zł/1kg

Farmona | Krem do twarzy - Efekt liftingu - 50ml - Z astaksantyną - Ujędrnia skórę i redukuje zmarszczki
52,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
105,98 zł/100ml

MARY KAY Krem nawilżający TimeWise Antioxidant Moisturizer do skóry mieszanej / tłustej 88 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,66 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
204,16 zł/100ml

MARY KAY Krem nawilżający TimeWise Antioxidant Moisturizer do skóry normalnej / suchej 88 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,66 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
204,16 zł/100ml