Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Guess Seductive Dream woda toaletowa dla kobiet 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
113,00 zł
1 506,67 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml2 645,77 zł/1l
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml1 776,50 zł/1l
177,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Floris No. 89 woda toaletowa 50 ml7 735,60 zł/1l
386,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Guess - Seductive Blue EDT 75ml1 265,33 zł/1l
94,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guess Seductive woda toaletowa dla kobiet 125 ml
1 308,72 zł/1l
163,59 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Woda toaletowa dla kobiet Guess Seductive Blue, 30 ml
2 733,33 zł/1l
84,00 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
82,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Guess Seductive Homme woda toaletowa 100 ml (mężczyzna)
1 227,50 zł/1l
122,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Guess Girl woda toaletowa dla kobiet 50 ml
1 330,00 zł/1l
69,77 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,50 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guess Seductive Homme EDT 100 ml M
918,50 zł/1l
91,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guess Girl woda toaletowa dla kobiet 100 ml
862,00 zł/1l
86,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guess - Uomo Acqua EDT 100ml
1 128,50 zł/1l
112,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guess Seductive Homme Blue Woda toaletowa, 100 ml
1 090,00 zł/1l
109,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Guess Seductive I'm Yours Woda toaletowa, 75 ml
1 545,87 zł/1l
115,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Guess Seductive Homme Woda toaletowa, 100ml
889,50 zł/1l
88,95 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Guess Seductive Kiss woda toaletowa dla kobiet 75 ml
1 373,20 zł/1l
102,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Guess Guess Effect woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
877,10 zł/1l
92,91 zł
-5,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,71 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guess Seductive Noir Women woda toaletowa dla kobiet 50 ml
1 861,40 zł/1l
93,07 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Guess 1981 Woda toaletowa, 100ml
1 424,30 zł/1l
142,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guess Seductive EDT 50 ml W
1 284,00 zł/1l
64,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guess Seductive Mgiełka do ciała, 125 ml
288,00 zł/1l
36,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność: 75ml
- Przeznaczenie: Dla kobiet
- Rodzaj: Woda toaletowa
- Nuty głowy: bergamotka, gruszka, jabłko
- Nuty serca: gardenia, jaśmin, róża
- Nuty bazy: drzewo bursztynowe, cukier waniliowy
Opis produktu GUESS Seductive DREAM to urzekający zapach, który oddaje fascynującą i pełną życia osobowość kobiety GUESS. Główne nuty otwierają się soczystą gruszką i jabłkiem, uzupełnione kwiatowymi akcentami białej gardenii oraz bukietem róż i bezu. Podstawa zapachu uwodzi kremową, uzależniającą nutą waniliowego cukru i drzewa bursztynowego, zapewniając długotrwałe wrażenie. Sposób użycia Nanieść na miejsca, gdzie krew krąży: za uszami, na szyi i na nadgarstkach. Ostrzeżenia Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Trzymać z dala od otwartego ognia i bezpośrednich źródeł ciepła. • Damski zapach GUESS Seductive Dream to kwiatowo-owocowa kompozycja, która emanuje świeżością, zmysłowością i urokiem, oddając esencję najbardziej fascynującej i pełnej życia kobiety GUESS. • GUESS Seductive Dream to zapach, którego główne nuty to gruszka i świeże jabłko. Serce zapachu zawiera kwiatowe akordy białej gardenii, róży i bezu, które ujawniają kremową, uzależniającą bazę z waniliowego cukru i drzewa bursztynowego. • Damski zapach Guess Seductive Dream jest zamknięty w eleganckiej, różowej butelce ze szklanym korpusem i złotymi detalami. Jego nowoczesny i wyrafinowany design odzwierciedla kobiecość i urok tego zapachu. • GUESS Seductive Dream to damski perfum o niezwykle porywającej aurze, który podkreśla świeżość, kobiecość i wyrafinowanie. • Przez dziesięciolecia marka GUESS inspirowała świat swoimi kultowymi kampaniami reklamowymi, tworząc prawdziwe międzynarodowe imperium ikonicznych zapachów.
Woda toaletowa marki Guess została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 75 ml.
- Wymiary
- 75 ml
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Woda toaletowa dla kobiet GUESS Seductive Dream to zapach o nutach kwiatowo-owocowych
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 008571533151908571533151985715331519
- Wymiary
- 75 ml
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Woda toaletowa dla kobiet GUESS Seductive Dream to zapach o nutach kwiatowo-owocowych
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 008571533151908571533151985715331519
Pasuje również do tego

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvador Dali Edp Spray
1 432,00 zł/1l
71,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mugler Angel Eau Croisiere 2020 50ml edt
3 000,00 zł/1l
279,81 zł
-129,81 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
150,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Salvador Dali Ma Flamme woda perfumowana dla kobiet 100 ml
3 646,00 zł/1l
364,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Miu Miu Fleur D'Argent Absolue Woda perfumowana, 50 ml
7 938,80 zł/1l
396,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Estée Lauder Bronze Goddess, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Kokos, Cytryna, Mandarynka, Jaśmin, Lawenda, Magnolia, Neroli, Tiare kwiat, Bursztyn, Mirra, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer
3 338,80 zł/1l
166,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Roberto Cavalli Signature, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, Ambrette, Zielona mandarynka, Różowy pieprz, Jasminum sambac, Kwiat pomarańczy, Śliwkowy, Bezoin, Paczula, Wanilia
3 645,00 zł/1l
182,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Amaran Fakhama Unlimited woda perfumowana unisex 100 ml
1 096,70 zł/1l
118,75 zł
-9,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,67 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

MONCLER Pour Femme EDP refill 150ml
1 466,67 zł/1l
220,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Good Fortune woda perfumowana refillable spray 90ml
2 499,67 zł/1l
241,85 zł
-16,88 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
224,97 zł
Sprzedawca: MANADA

Carolina Herrera 212 VIP Rose Elixir edp 50ml
7 133,80 zł/1l
356,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Lalique Perles de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 200,50 zł/1l
120,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera 212 VIP Rosé Elixir woda perfumowana dla kobiet 30 ml
10 447,67 zł/1l
313,43 zł
Sprzedawca: somnia24

Dolce&Gabbana Light Blue Capri In Love, Kobiety, 100 ml, Perfumy w płynie, Jaśmin, Herbata, Jabłko, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE,...
3 299,90 zł/1l
329,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mauboussin, Promise Me Intense, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
1 233,33 zł/1l
111,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mandarynka, Gardena, Hedione
3 000,00 zł/1l
421,33 zł
-121,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
300,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Cerruti - 1881 Reve de Roses EDP 50ml
2 650,00 zł/1l
132,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Yves Saint Laurent Mon Paris Intensement Woda perfumowana, 90ml
7 546,89 zł/1l
679,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jean Paul Gaultier Scandal Intense, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Spray, 1 szt.
6 317,60 zł/1l
315,88 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Gritti Noctem Arabs Parfém 100 ml UNISEX
4 762,50 zł/1l
476,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armani Emporio She EDP 100ml
2 002,30 zł/1l
200,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Michael Kors Wonderlust, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
1 802,50 zł/1l
191,60 zł
-11,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
180,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Giardini Di Toscana Shabby Chic EDP 100 ml UNISEX
5 590,10 zł/1l
559,01 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Novada-Shop

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 340,00 zł/1l
134,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Juicy Couture, Oui, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
2 903,40 zł/1l
145,17 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Xerjoff Alexandria II Perfumy, 50 ml
16 183,00 zł/1l
809,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l