4,8



Na podstawie 23 opinii
Guess Seductive Noir Women Woda toaletowa, 75 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
92,90 zł
1 238,67 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Tommy Hilfiger Loud Women 75ml edt3 642,93 zł/1l
273,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Armani Stronger With You Pour Homme Edt Spray2 896,27 zł/1l
434,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M2 758,11 zł/1l
482,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Rochas Fraiche, Kobiety, 100 ml3 986,20 zł/1l
398,62 zł
Sprzedawca: VogueVista

Guess Seductive Red woda toaletowa dla kobiet 75 ml
1 809,07 zł/1l
135,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Guess Seductive woda toaletowa dla kobiet 125 ml
1 308,72 zł/1l
163,59 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Guess Seductive Noir Homme Woda toaletowa, 100 ml
1 297,50 zł/1l
129,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Guess Girl Belle Woda toaletowa, 100ml
945,40 zł/1l
94,54 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Guess - Guess 1981 Los Angeles for women EDT 100ml
873,00 zł/1l
87,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guess Seductive Noir Women woda toaletowa dla kobiet 50 ml
1 873,00 zł/1l
93,65 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Guess - Seductive Blue EDT 75ml
1 266,00 zł/1l
94,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guess Seductive Flirt, Woda toaletowa, 75ml
1 375,20 zł/1l
103,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Guess 1981 Indigo For Women Woda toaletowa, 100ml
920,90 zł/1l
99,05 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,09 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Cavalli Roberto - Just Cavalli EDT 50ml
2 094,20 zł/1l
104,71 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Guess Double Dare Woda toaletowa, 50 ml
3 378,80 zł/1l
168,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Guess Girl woda toaletowa dla kobiet 100 ml
874,50 zł/1l
87,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

GUESS Seductive Charm EDT 75ml
1 217,73 zł/1l
91,33 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Guess Seductive 75ml edt
1 101,87 zł/1l
106,70 zł
-24,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
82,64 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guess 1981 woda toaletowa 100ml spray
1 416,80 zł/1l
141,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Guess, Seductive, Woda toaletowa, 30 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3 300,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Seductive Noir to woda toaletowa od marki Guess. Orientalno-kwiatowa kompozycja zapachowa wydana w 2019 roku. /Zapach, który ucieleśnia /zalotny urok i ponadczasowy styl.
Dámská toaletní voda
bergamot,šalvěj,pivoňka
kosatec,jasmín,konvalinka
samet,vetiver,vanilka
Kwiatowy zapach Seductive Noir Woman jest świetny dla wszystkich kobiet. Wystarczy, że go wypróbujesz, a nie będziesz chciała niczego innego. Ta woda toaletowa otwiera drzwi do świata fantazji. Na początku wyczujesz bergamotkę, szałwię i piwonię, które płynnie przechodzą w serce zapachu, gdzie odkryjesz irys, jaśmin i konwalię. W bazie wyczuwalny jest biały zamsz, wanilia i wetyweria. Zapach został wprowadzony na rynek w 2019 roku.
Guess Seduction Noir to kobiecy zapach dla kobiet. Perfumy te, wprowadzone na rynek przez Guess w 2019 roku, otwierają się górnymi nutami szałwii, bergamotki i piwonii, tworząc słodki, kwiatowy aromat, który jest lekki i delikatny. W sercu znajdują się nuty jaśminu, irysa sambac i konwalii, które zapewniają kwiatowe bogactwo, które jest kuszące
GUESS Seductive Noir.
Woda toaletowa dla kobiet.
75 ml
Dzięki swojemu zmysłowemu aromatowi woda toaletowa Guess Seductive Noir sprawi, że będziesz marzyć o czarujących orientalnych ogrodach pełnych bujnie kwitnących kwiatów. kwiatowo-orientalna dla zmysłowej kobiety na wieczór i na specjalne okazje
Woda toaletowa Seductive Noir Women marki Guess została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 75 ml wybranego zapachu.
Wykwintny,
- Model
- Seductive Noir Women
- Waga
- 0.14 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Guess Seductive Noir Women Woda toaletowa, 75 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 857153202160085715320216085715320216
- Numer producenta
- JTI-110729436
- Model
- Seductive Noir Women
- Waga
- 0.14 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Guess Seductive Noir Women Woda toaletowa, 75 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 857153202160085715320216085715320216
- Numer producenta
- JTI-110729436
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Guess Seductive Red woda toaletowa dla kobiet 75 ml
1 809,07 zł/1l
135,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Guess Seductive spray do ciała dla kobiet 250 ml
170,44 zł/1l
42,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Guess Seductive Noir Homme Woda toaletowa, 100 ml
1 297,50 zł/1l
129,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Guess Seductive woda toaletowa dla kobiet 125 ml
1 308,72 zł/1l
163,59 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guess Guess 1981 Dla Kobiet Spray Do Ciała 250ml
180,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

COSTWAY Drewniany domek dla lalek, domek dla lalek z meblami i akcesoriami, willa dla lalek 3 piętra, zabawka dla lalek dla dziewczynek
218,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Hisense H20MOWP1, Blat, Mikrofalówka Solo, 20 l, 700 W, Przyciski, Obrotowy, Biały
382,24 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Guess - Seductive Blue EDT 75ml
1 266,00 zł/1l
94,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Collection Prestige SULTAN No 9 Woda perfumowana: 50 ml Wybierz rozmiar: 50 ml
2 721,40 zł/1l
136,07 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Guess Guhcp14S4Gmgbr Iphone 14 / 15 / 13 6.1 Brązowy/Brown Hardcase 4G Big Metal Logo
231,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
6 431,50 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: LVS-Handel

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Zegarek męski EMPORIO ARMANI AR11242 czarny sportowy
459,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fashionstore

ESCADA Celebrate N.O.W., Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Tonkowiec wonny, Magnolia, Spray
1 266,25 zł/1l
101,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Swiss Arabian Shaghaf Oud Ahmar Parfém 75 ml UNISEX
2 096,13 zł/1l
157,21 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Zestaw gniazd McPower Flair "Beginner 3S", 4-częściowy, antracytowy, matowy
195,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Guess - Seductive Red Body spray 125ml
358,96 zł/1l
44,87 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

COSTWAY Sztuczna choinka 225 cm, choinka ze śniegiem, 1346 wierzchołków z PVC, metalowy stojak i system składania, sztuczna choinka bożonarodzeniowa
36,16 zł/1kg
405,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Lattafa Perfumes - With Poudree Musk EDP 100ml
807,20 zł/1l
80,72 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Kobiety, 60 ml
1 039,17 zł/1l
62,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Musamam White Intense, Kobiety, 100 ml
1 725,70 zł/1l
172,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Kolekcja naklejek Panini FIFA World Cup 2026 (100 kopert) wersja międzynarodowa
592,05 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
549,25 zł/1l
109,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bosch My Way 2, Ekspres do kawy na kapsułki, 1,3 l, Kapsułka kawy, Czarny, Chrom
432,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
4%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy Guess
Dobre i tanie. Szybka dostawa. Godne polecenia
Oceniono dnia 30 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
top
super szybka dostawa i bezpiecznie zapakowane. jestem pozytywnie zaskoczony. perfumy są rewelacyjne
Oceniono dnia 27 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Dostawa bardzo szybka. Zapach mi odpowiada. Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 6 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy damskie
Pachnie tak pysznie
Oceniono dnia 7 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To po prostu nie są perfumy, więc nie można oczekiwać zbyt wiele
Dałem się zaślepić dobrym recenzjom. Prawdopodobnie nie będę nosić wody toaletowej, ponieważ pachnie bardzo tanio w posmaku i przeszkadza mi w nosie. Bergamotka na początku jest przyjemna, jednak dopóki zapach się nie zmieni i nie zacznie pachnieć tanio.
Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 820,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l