5,0



Na podstawie 1 opinii
Lancaster Sun Beauty Body Mist SPF50, Ciało, Spray, Ochrona, Naprawa, Skóra uniwersalna, 200 ml, Damski
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
141,60 zł
70,80 zł / 100ml
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
11h 29m 19s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Babaria 31938, Olejek z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Spray, Przeciwstarzeniowy, Ochrona, Tonizujący, Skóra uniwersalna, 300 ml61,75 zł/100ml
185,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Lancaster Golden Tan Maximizer, Twarz i ciało, 400 ml, Balsam, Wygładzający, Zmiękczający, Kojąca, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Kobiety37,74 zł/100ml
150,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Lancaster Sun Beauty, Żel z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Słoiczek, Nawilżający, Skóra normalna, 200 ml50,75 zł/100ml
101,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lancaster Sun Beauty Sun Body Water SPF 50, Spray z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Spray, Nawilżający, Orzeźwiający, Naprawa, Skóra uniwersalna, 150 ml
66,63 zł/100ml
99,94 zł
Sprzedawca: VISO

Lancaster Sun Beauty Body Mist SPF30, Ciało, Spray, Ochrona, Skóra uniwersalna, 200 ml, Damski
54,17 zł/100ml
108,34 zł
Sprzedawca: VISO

Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF 50, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Nawilżający, Ochrona, Naprawa, Skóra uniwersalna, 100 ml
98,03 zł/100ml
98,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF 15, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Butelka, Naprawa, Skóra uniwersalna, 400 ml
47,28 zł/100ml
189,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Lancaster Sun Beauty, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Skóra uniwersalna, 50 ml, Damski
253,34 zł/100ml
126,67 zł
Sprzedawca: BeautyShop

Clarins Sun Spray SPF50+, Emulsja z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Spray, Ochrona, Skóra uniwersalna, 150 ml
79,69 zł/100ml
119,53 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lancaster Sun Sensitive, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra uniwersalna, 125 ml
112,92 zł/100ml
141,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Speick SUN, Twarz, 30 ml, Emulsja, Nawilżający, Ochrona, Zmiękczający, Kojąca, Skóra uniwersalna, Kobiety
350,37 zł/100ml
105,11 zł
Sprzedawca: taleoo

Lancaster Sun Sensitive, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra wrażliwa, 50 ml
178,90 zł/100ml
89,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clarins Sun Spray SPF50, Spray z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Spray, Ochrona, Skóra uniwersalna, 150 ml
86,93 zł/100ml
130,40 zł
Sprzedawca: VISO

Piz Buin Tan & Protect, Spray z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Spray, Ochrona, Skóra uniwersalna, 150 ml
32,67 zł/100ml
49,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Lancaster Sun Beauty, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Butelka, Nawilżający, Ochrona, Skóra normalna, 400 ml
51,47 zł/100ml
205,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Piz Buin Tan & Protect, Spray z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Spray, Ochrona, Skóra uniwersalna, 150 ml
32,14 zł/100ml
48,21 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hawaiian Tropic 5099821001230, Spray z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Spray, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 200 ml
30,20 zł/100ml
60,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Lancaster Sun Beauty Face Gel SPF 30, Żel z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Nawilżający, Ochrona, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
219,84 zł/100ml
109,92 zł
Sprzedawca: VISO

Lancaster, Sun Beauty, Sun Protection, Sunscreen Fluid, 30 ml
1 076,67 zł/1kg
80,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Przeznaczenie:
- Ciało
- Wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (SPF):
- 50
- Typ dozownika:
- Spray
- Efekt pielęgnacji:
- Ochrona, Naprawa
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra uniwersalna
- Wodoodporny:
- Tak
- Pojemność:
- 200 ml
- Płeć dedykowana:
- Damski
- Grupa docelowa:
- Dorośli
- Ochrona przed promieniami UV:
- Tak
- Nielepiący:
- Tak
- Skład:
- BUTANE, AQUA/WATER/EAU, DIISOPROPYL SEBACATE, DIISOPROPYL ADIPATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, DECYL COCOATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ISOAMYL P-METHOXYCINNAMATE, GLYCERIN, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, PROPANEDIOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, MENTHONE GLYCERIN ACETAL, SACCHAROMYCES FERMENT, PARFUM/FRAGRANCE, MENTHYL LACTATE, SODIUM CHLORIDE, SORBITAN CAPRYLATE, HYDROXYACETOPHENONE, LAUROYL LYSINE, DISODIUM EDTA, MAGNESIUM SULFATE, ITIA FLEXUOSA FRUIT OIL, LINALYL ACETATE, CITRONELLOL, BUTYLENE GLYCOL, LINALOOL, BIFIDA FERMENT LYSATE, PENTYLENE GLYCOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CANANGA ODORATA OIL/EXTRACT, HYDROXYCITRONELLAL, MENTHOL, JASMINUM OFFICINALE (JASMINE) FLOWER EXTRACT, GERANIOL, HYDROLYZED CITRUS AURANTIUM DULCIS FRUIT EXTRACT, BENZYL BENZOATE, GERANYL ACETATE, BETA-CARYOPHYLLENE, TOCOPHEROL, DIMETHYLMETHOXY CHROMANOL, CINNAMOMUM ZEYLANICUM BARK OIL, BENZYL ALCOHOL, CINNAMAL, MENTHOXYPROPANEDIOL, PALMITOYL HYDROXYPROPYLTRIMONIUMAMYLOPECTIN/GLYCERIN CROSSPOLYMER, SODIUM BENZOATE, HYDROGENATED LECITHIN
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
Lancaster Sun Sport Bruma Invisible Refrescante Spf50 200ml
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 193 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- BUTAN, WODA, DIISOPROPYL SEBAKAT, DIISOPROPYL ADYPIAT, METOKSYDIBENZOJLAN, DECYL KOKOAT, ETYLHEKSYL TRIAZON, BIS-ETYLHEKSYLOKSYFENOL METOKSYFENYLOWA TRIAZYNA, ISOAMYL P-METOKSYCINAMAT, GLICERYNA, POLIGLICERYL-3 POLIRYCINOLAN, PROPANEDIOL, MENTON GLICERYNOWY ACETAL, EKSTRAKT Z DROŻDŻI SACCHAROMYCES, PARFUM, MENTYL LAKTAT, CHLOREK SODU, SORBITAN CAPRYLAT, HYDROKSYACETOFENON, LAUROYL LIZYNA, DISODIUM EDTA, SIARKAN MAGNEZU, OLEJ Z OWOCÓW MAURITIA FLEXUOSA, LINALYL ACETATE, CITRONELLOL, GLIKOL BUTYLENOWY, LINALOOL, LIZAT DROŻDŻOWY BIFIDA, GLIKOL PENTYLENOWY, ALPHA-IZOMETYL IONON, OLEJ/EKSTRAKT Z CANANGA ODORATA, HYDROXYCITRONELLAL, MENTOL, EKSTRAKT Z KWIATÓW JASMINUM OFFICINALE, GERANIOL, HYDROIZOWANY EKSTRAKT Z OWOCÓW CYTRUSOWYCH AURANTIUM DULCIS, BENZYLOWY BENZOAN, GERANYL ACETATE, BETA-KARYOFILEN, TOKOFEROL, DIMETYLMETOKSY CHROMANOL, OLEJ Z KORY CINNAMOMUM ZEYLANICUM, BENZYLOWY ALKOHOL, CINNAMAL, MENTOKSYPROPANEDIOL, PALMITOYL HYDROXYPROPYLTRIMONIUM BROMIDE, LECYTYNA HYDROGENOWANA
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3616306643093
- Numer producenta
- 99350225017
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 50
- Waga
- 193 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- BUTAN, WODA, DIISOPROPYL SEBAKAT, DIISOPROPYL ADYPIAT, METOKSYDIBENZOJLAN, DECYL KOKOAT, ETYLHEKSYL TRIAZON, BIS-ETYLHEKSYLOKSYFENOL METOKSYFENYLOWA TRIAZYNA, ISOAMYL P-METOKSYCINAMAT, GLICERYNA, POLIGLICERYL-3 POLIRYCINOLAN, PROPANEDIOL, MENTON GLICERYNOWY ACETAL, EKSTRAKT Z DROŻDŻI SACCHAROMYCES, PARFUM, MENTYL LAKTAT, CHLOREK SODU, SORBITAN CAPRYLAT, HYDROKSYACETOFENON, LAUROYL LIZYNA, DISODIUM EDTA, SIARKAN MAGNEZU, OLEJ Z OWOCÓW MAURITIA FLEXUOSA, LINALYL ACETATE, CITRONELLOL, GLIKOL BUTYLENOWY, LINALOOL, LIZAT DROŻDŻOWY BIFIDA, GLIKOL PENTYLENOWY, ALPHA-IZOMETYL IONON, OLEJ/EKSTRAKT Z CANANGA ODORATA, HYDROXYCITRONELLAL, MENTOL, EKSTRAKT Z KWIATÓW JASMINUM OFFICINALE, GERANIOL, HYDROIZOWANY EKSTRAKT Z OWOCÓW CYTRUSOWYCH AURANTIUM DULCIS, BENZYLOWY BENZOAN, GERANYL ACETATE, BETA-KARYOFILEN, TOKOFEROL, DIMETYLMETOKSY CHROMANOL, OLEJ Z KORY CINNAMOMUM ZEYLANICUM, BENZYLOWY ALKOHOL, CINNAMAL, MENTOKSYPROPANEDIOL, PALMITOYL HYDROXYPROPYLTRIMONIUM BROMIDE, LECYTYNA HYDROGENOWANA
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3616306643093
- Numer producenta
- 99350225017
Pasuje również do tego

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
169,90 zł/100ml
84,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Heliocare 360º Md A-R Emulsion Spf50+ 50ml
567,40 zł/100ml
170,22 zł
Sprzedawca: somnia24

SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
144,00 zł/100ml
72,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Byrokko Shine Brown Beta Carotene Żelki Wzmacniające Opaleniznę 150g
56,67 zł/100ml
85,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Avene, Cleanance Krem Bardzo wysoka ochrona SPF 50+, 50 ml
81,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clarins UV PLUS Anti-Pollution Translucent, Kobiety, 30 ml, Żelowy, Skóra uniwersalna, Dzień, Nawilżający, Ochrona
369,37 zł/100ml
122,73 zł
-11,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
110,81 zł
Sprzedawca: Scentist

Babe Super Fluid Depigment + Fps 50 50 ml
127,00 zł/100ml
63,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Nuxe, Sun Refreshing, After-Sun Lotion, 400 ml
12 569,00 zł/100ml
125,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych
38,23 zł/100ml
66,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

MIXSOON Centella Sun Cream SPF50+ PA++++ 50g - Krem przeciwsłoneczny do twarzy
999,76 zł/1kg
84,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU

Australian Gold Dark Tanning Accelerator Balsam Przyspieszacz Opalania
39,60 zł/100ml
98,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

COSRX Ultra Light Invisible Sunscreen SPF50+/PA++++ 50 ml
727,70 zł/1kg
53,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LANCASTER Sun SportCooling Invisible Mist SPF30 LANCASTER
227,27 zł/100ml
159,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

d'Alba Waterfull Tone-Up Sun Cream SPF50+ Pink 50 ml
200,00 zł/100ml
100,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Skinkura-Koreanskincare

Sisley Solar Super Stick Tinted Spf50+ 1Un
2 951,80 zł/100ml
442,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Avene Mineral Cream SPF 50+, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, 50 ml, Każda płeć, Dorośli
147,92 zł/100ml
73,96 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

ISNTREE Hyaluronic Acid Watery Sun Gel SPF 50+ 50 ml
846,84 zł/1kg
66,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Eucerin Sun Gel-Cream Oil Contr.Anti-Gl.Eff.Lsf50+ 50 ml
196,08 zł/100ml
102,94 zł
-4,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,04 zł
Sprzedawca: apohealth

KORRES Jogurt odświeżający po opalaniu 150ml
40,21 zł/100ml
60,31 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Bodybite Bronzie krem przyspieszający opalanie 200 ml, krem do ciała, nawilżający, do słońca i solarium, bez filtrów SPF
32,80 zł/100ml
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Autan Spray odstraszający komary 100ml
62,70 zł/100ml
62,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Lierac Sunissime Aksamitny fluid przeciwsłoneczny SPF50+
82,20 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Eucerin Pigment Control Face Sun Fluid LSF 50+ - 50ml
244,32 zł/100ml
122,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Bioderma, Photoderm M SPF 50+ Krem do skóry z tendencją do przebarwień odcień jasny, 40 ml
96,87 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Eucerin Sun Cream Oil Control Dry Touch Fps50 50ml
159,80 zł/100ml
79,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

NIVEA 84980 NIVEA Sun Eau de Toilette 30,0 ml
420,00 zł/100ml
126,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Round Lab Birch Juice Nawilżający krem przeciwsłoneczny SPF50+ 50 ml
121,50 zł/100ml
60,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mustela Spray przeciwsłoneczny SPF 50, 200 ml
65,35 zł/100ml
130,69 zł
Sprzedawca: MANADA
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
105,98 zł/100ml

HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
316,41 zł/1kg

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF30



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
31,22 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF30
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,84 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Face With Self Tanner 88ml
76,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
77,25 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Lotion Wodoodporny Balsam
73,98 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,42 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF15



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
25,31 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF6



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
26,16 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml